Şimdi Ara

S4 League [Rehber]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
8.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar S4 League ile ilgili önceden konu açılmış fakat ayrıntılı olarak açmaya gere gördüm.

Oyunda hack %95 kalktı. Zevkli MMOTPS Oyun[ Oyun Çok Eğlenceeli, Tabi Seviyeli Oyuncularla Oynayınca]. onanımHaber Clanı Kurmak istiyorum.

KISA BİLGİLER
    Oyunda Karakter Yaratma Sınırlı 4 Saç Tipi,Yüz Tipi,Giysi Rengi Bulunuyor. Siz zamanla kazandığınız Pen[para birimi] ile alışveriş yapıyorsunuz.

MODLAR
    Oyunda 6 Çeşit Mod Var.

TD [Touch Down]
    Bu mod oyunda en çok oynanan moddur. Maç Başlayınca Ortada Duran Fumbiyi Alıp Takımınız Yardımıyla Karşı Kalaye Götürüp Sayı Yapmaktır.
    Maçın sonunda en çok sayı atan takım kazanır. Gol Atmak 12 Puan. Bir Kişi Öldürmek 2 Puan.

DM [Death Match]
    Bu modda 2 takım çatışır. 1 kişi öldürmek 2 Puan. Her öldüğünüzde 6 Saniye Bekletir. Maçın sonunda en çok puan alan takım kazanır.

Chaser Mod
    Chaser Mode maçı başlarken, bir oyuncu Chaser seçilir. Görev, süre bitmeden diğer oyuncuları yenmektir. Rakipler arasında, bonus puan veren özel oyuncular olacaktır. Vurulunca, iki kat puan verirler.
    Normal oyuncuların görevi çok basit: hayatta kalmak. Chaser'e saldırabilirsin, ama riskli olur! Diğer oyuncularla birleşip saldırmayı deneyebilirsin. Chaser sana yaklaştığında, özel bir ses tonu duyacaksın. Maçı, Chaser'e yakalanmadan bitirmeyi başarırsan, bonus puan kazanacaksın.
    Chaser Mode maçları, belirtilen süre boynca oynanır. Chaser her oyuncuyu yenerse, maçı kazanmış olur. Chaser'ı yenen bir oyuncu olursa, hayatta kaldığı için kazanır.

Arcade Mode
    Bu mode 12 Stage'yi Ayrılır. Bir nevi Hikaye Modudur. Her stage'de takima görev verilir. Görev bittiğinde stage temizlenir. 3.-4.-6.-9.-12. Stage'lerin sonunda karşınıza boss^lar çıkar.Çeşitli zorluklara ayrılır 12 Stageyi bitirdiğin an size capsul veririler. Capsulun ne demek olduğunu ileride açıklayacağım.

Battle Royal Mode
    Bu mod'u ben free4all gibi görüyorum.Herkez düşmanın.

Captain Mode
    Her iki takımın tüm oyuncularının karşılaşmaya Kaptan tacıyla giriş yaptıkları bir Takım Death match mode'u. Takımınızı oluşturun ve karşı takımdaki tüm taçları kıvırmaya, bükmeye çalışın ama dikkat: Vurulduğunuz anda kendi tacınızı kaybedeceksiniz. Bu durumda yapmanız gereken intikam almak ve karşı takımdan mümkün olduğunca çok kaptan devirmek. Hangi takımda son bir kaptan ayakta kalmayı başardıysa o takım karşılaşmadan galip çıkmış olacak

KISACA MESLEKLER
    S4 League oynamak için birçok farklı strateji vardır. Hele profesyönel bir şekilde organize takımlarda oynamaya başlayınca, stratejinin değerini anlarsın.[Zamanla oynanışa göre mesleğiniz kendisi oluşuyor]

Ofansif Oyuncular
    1)Striker
    Fumbi'yi rakip kaleye götürme görevi asıl Striker'ındır. Burada maç başlayınca ilk saniyeler çok önemlidir. Striker bu sürede, topa rakipten önce ulaşmalıdır. Ama asıl zor kısmı, yeterince SP ile topa yetişmektir ki sonra topu rakip kaleye taşımak mümkün olsun.
    Bu karakter için hem HP hem de SP yetenekleri önemlidir, dolayısıyla iyi denge kurmak gerek.

2)Backer
    Tur başlayınca takımın her öğesi birden topa doğru koşarsa, takımın işi zor olacaktır. Her oyuncunun bir görevi vardır ve hemen pozisyonuna geçmelidir. Backer Striker'ı doğrudan korumayla görevlidir. Striker'e karşı doğrultulan her tür saldırıyı kendine çekmelidir ve yolu temizlemelidir.

3)Invader
    Invader sinsice düşman arasına sızıp, düşmanı en hassas olduğu noktadan vurmalı ve dikkatleri dağıtmalıdır. En hızlı şekilde düşman alanına geçer ve kafaları karıştırır. Rakibin stratejisini iyi okumalı ve her tür değişikliğe ayak uydurmalıdır.

4)Healer
    Healer ilk bakışta pek önemli gibi görünmese de, aslında maç sırasında çok hassas bir rol üslenebilir ve gerçekten de her takıma dahil olmalıdır. Çünkü takımın gücü odur. Rakipler iyileştirmenin değerini küçümser ve sadece Striker'e odaklanıp büyük hata ederler

4]Tank
    Tank bir numaralı savunma hattıdır. Rakibin saldırılarını durdurmakla görevlidir ve fazla kişiye birden hasar veren silahlar kullanır. Rakibin Striker veya Backer gibi oyuncularıyla karşılaşır

5)Defender
    Defender takımını keskin nişancı olarak uzaktan destekler. Striker'in yolunu açmak için, rakip takımın Defender'ini ve diğer savunma oyuncularını vurmalıdır. Uzaklara doğru nişan almasından dolayı, İnvader gibi yakın dövüş oyunculara karşı pek şansı yoktur. Defender'i korumak için, Assassin'e ihtiyacınız olacaktır

6)Assassin
    Rakip takımın Invader'ine karşı tetikte bulunur ve kendi Defender'lerini rakip saldırılara karşı uyarır. Yani görevi rakip saldırıları en hızlı şekilde takımına bildirmektir. Pozisyonunu devamlı değiştirmek zorunda olduğu için, hafif silah ve donanıma ihtiyacı vardır.

SEVİYE SİSTEMİ
    Oyunda en fazla exp en fazla puanı olan oyuncuya gelmiyor. Odada en fazla duran kişiye gelir. Odadan çıktığınızda exp gelmez.

Şuan da oyunda en yüksek seviyede oyuncu 54. seviyededir.

SİLAHAR VE YETENEKLERİ
    http://s4.tr.alaplaya.net/pages/s4_weapons Burada Flash Olarak Gösteriliyor.

COMBİ MODE
    Çaylaklara öğret, ve büyük usta ol! Bundan böyle, maç sırasında normalden daha fazla EXP kazanabilirsin. S4 League'de, seviye 13'e ulaştın mı? O zaman iyi dinle. Combi Mode'den iki şekilde faydalanabilirsin:
    Öncelikle Level 13'e ulaşmış başka bir arkadaşla, aynı odada oynayabilir ve Combi Mode'u bu sırada etkinleştirebilirsin. Bu, her birinizi yüzde 3 ek EXP sağlar.
    İkincisi Henüz level 13 olmayan arkadaşlarla da oynayabilirsin. Seninle oynarken, seviye 13'e erişirlerse, Combi Master olarak bir sonraki levele ulaşırsın. En yüksek seviye, level 36'dır.
    Büyük usta ol! Combi mode oynamak için, lobby'de buluşup Combi Mode'u etlinleştirin ve aynı odaya girin. Beş Combi oyuncusu aynı anda oynayabilir ve seviye 13'e ulaşan her biri, seni amacına bir adım daha yaklaştırır: büyük usta olmak! Diğer oyuncuların da, senin büyük usta olduğunu görmesini istersin. Korkma, hepsi görecek. Çünkü özel Combi Master giyimleriyle, seviyeni belli edersin.

İleride Ayrıntılı Anlatacağım. Oyundaki Nickim S4G0L3R4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phylian -- 16 Ocak 2011; 11:29:24 >
  • arkadaşım ne ictin sen
    quote:

Oyunda hack %95 kalktı
    şuana kadar metin 2 denen oyundan sonra en cok hack gördügüm oyun ve o oyunda hack ın kalkması imkansız bişe adamlar o oyuna hack yapmak için kendilerini adamışlar oyun güzel bi oyun sevkli tamamen taktige bakıyor item fazla önemli degil nese bu konuyu o oyunda hack in kalkmasına imkan yok 2 yıl oynadım oynarken 5. ayda hack hafif hafif başla suanda ise hack uçmus gitmis adamlar kendilerine silah yapmıs bomba atan silah yok efendim sword maçlara silahla giriyolar sword maçda skill kullanıyolar artık millete çaktırmadan hack açan var sp si bitmeyen var hersey var o oyunda hack in olmaması imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

arkadaşım ne ictin sen
    quote:

Oyunda hack %95 kalktı
    şuana kadar metin 2 denen oyundan sonra en cok hack gördügüm oyun ve o oyunda hack ın kalkması imkansız bişe adamlar o oyuna hack yapmak için kendilerini adamışlar oyun güzel bi oyun sevkli tamamen taktige bakıyor item fazla önemli degil nese bu konuyu o oyunda hack in kalkmasına imkan yok 2 yıl oynadım oynarken 5. ayda hack hafif hafif başla suanda ise hack uçmus gitmis adamlar kendilerine silah yapmıs bomba atan silah yok efendim sword maçlara silahla giriyolar sword maçda skill kullanıyolar artık millete çaktırmadan hack açan var sp si bitmeyen var hersey var o oyunda hack in olmaması imkansız

Ben Hack Tamen kalktı Demedim. Fakat şunu söylüyebilirim hacki yapan almanlar şifreleme yontemi kullanıyor ve almanlar haric kimseyle paylasilmiyor ee haliyle Türklerde kullanamıyor. Ben ara vermişdim hack yüzünden, şimdi başladım .hack çok az başlamanı tavsiye ediyorum.

Not: Hack 100 Kişiden 2-3 Kişi Arasınbda Görülüyor. Fakat Biraz Fazla Lag Var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phylian -- 17 Ocak 2011; 10:37:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseref

quote:

arkadaşım ne ictin sen
    quote:

Oyunda hack %95 kalktı

Ben Hack Tamen kalktı Demedim. Fakat şunu söylüyebilirim hacki yapan almanlar şifreleme yontemi kullanıyor ve almanlar haric kimseyle paylasilmiyor ee haliyle Türklerde kullanamıyor. Ben ara vermişdim hack yüzünden, şimdi başladım .hack çok az başlamanı tavsiye ediyorum.

hack i paylasan site Türk dolu onlar ordan alıp bi forum var orda paylasıyolar o oyunda hack in %95 degil %30 imkansız nerdeyse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aseref

quote:

arkadaşım ne ictin sen
    quote:

Oyunda hack %95 kalktı

hack i paylasan site Türk dolu onlar ordan alıp bi forum var orda paylasıyolar o oyunda hack in %95 degil %30 imkansız nerdeyse

Gerçekten şuan oyunu oynamamış gibi konuşuyorsun. Şuan Hack Kullanımında Ciddi Bir Azalma Var.
  • merak etme yakında cogalır arada yeni patch gelince bas edemiyolar biraz uzun sürüyo merak etme yakında gelir
  • Oyunu oynadığım zamanlar sadece TD ve DM modu vardı.Oyunda tek sorun lag yapanlardı.
    Geçenlerde de arkadaşla konuşuyoruz.Oyunu paraya vurmaya başlamışlar + hilenin hat safhada olduğunu söylüyordu.Adamın kafasına şarjör boşaltıyor ve adama hiç bir şey olmuyor vb. gibi oyun çok güzel ama temiz olması da gerekiyor.
  • Evet Oyuna İlk Sezon Geliyor Dark Lightning

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phylian -- 21 Ocak 2011; 23:54:53 >
  • Ben bu oyunu oynuyorum gercekten hic hack kalmamıs arada sırada lagger ler oluyo ama cok deil oyun cok zevkli suana kadar oynadığım en zevkli oyunlardan biri türk sayısı cok fazla buda oyunun zevkini arttırıyo yani baslamak isteyen hemen baslasın.Tek sorun oyunda fazla silah ve kılıc olmaması 4,5 tane kılıc ve silah modeli var silahların ve kılıcların sayısını yükseltirlerse cok guzel bi oyun olabilir.Dark lighting modu cıkınca yeni silahlar ve kılıclar gelcek galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngryWarior

Ben bu oyunu oynuyorum gercekten hic hack kalmamıs arada sırada lagger ler oluyo ama cok deil oyun cok zevkli suana kadar oynadığım en zevkli oyunlardan biri türk sayısı cok fazla buda oyunun zevkini arttırıyo yani baslamak isteyen hemen baslasın.Tek sorun oyunda fazla silah ve kılıc olmaması 4,5 tane kılıc ve silah modeli var silahların ve kılıcların sayısını yükseltirlerse cok guzel bi oyun olabilir.Dark lighting modu cıkınca yeni silahlar ve kılıclar gelcek galiba

Evet Sworderlar İçin Twin Sword Geliyor. Yeni Silah ve Br FP Yeni Set Ama Saçsız -.-'' Yeni Harita ve Chaser Kızları ^^
  • Hocam sana bir soru sorcam hani robot eli varya kılıc olarak iste onun boyle siyahı var kus eli gibi onu nasıl alıcaz shopta coupon bölümünde
  • quote:

Hocam sana bir soru sorcam hani robot eli varya kılıc olarak iste onun boyle siyahı var kus eli gibi onu nasıl alıcaz shopta coupon bölümünde

Crow Counter Sword Onu Almak İçin Şuan 200 CP Bİriktirmelisin. CP'yi I's Capsule Açarak veya G's Capsule Açarak Alabilirsin. 1 Capsule 2CPEder.
  • aha oyun kapandı kesin dark lighting gelcek
  • quote:

aha oyun kapandı kesin dark lighting gelcek

Evethttp://s4.tr.alaplaya.net/
  • Şuan bakım var galba ne zaman açılır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Fronto-

Şuan bakım var galba ne zaman açılır ?

Genelde Bakımlar 12-12.30 Da Bitiyor
  • Açıldı bakalım nasılmış dark lighting
  • valla hileler kalkmadı ben hala kulanıyom god mode SecRetBoyS adım sınırsı herşey bide oyunun % 60 ı hile emmi
  • yeni açılan thailand serverinda oynuyorum ama lag sorunu var acaba nasıl duzelte bılecegım hakkında bılgısı olan varmı http://www.playfps.com/en/index.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.