sınırsız traş - grupanya fırsatı - istanbul anadolu yakası
50 Cevap4855 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

90 Mesaj
15 Ocak 2011; 13:10:18 

arkadaşlar bugüne kadar gördüğüm en iyi grupanya fırsatı ( little ceasars dahil)

isanbul anadolu yakasında ataşehirde 3 ay boyunca sınırsız traş fırsatı sadece 39 tl. aradım teyit aldım. isterseniz 100 defa gelirsiniz beyefendi dedi kadın.

grupanya tel : 0212 437 90 00
berber tel : 0216 455 37 61

bence kaçmaz. ben kendime buraya yazmadan aldım. bence bitirirler hemen.

http://www.grupanya.com...ltin-makas-bakim-paketi

Kendinizi özel hissedeceksiniz! Altın Makas Saç Tasarım Merkezi'nde erkeklere özel sınırsız saç kesimi, manikür-pedikür ile yanında saç bakımı veya sakal tıraşından dilediğiniz biri 90 TL yerine 39 TL!
(1 fırsat koduyla 3 ay sınırsız kullanabilirsiniz.)

•Bu fırsat ile Altın Makas Saç Tasarım Merkezi'nde erkeklere özel sınırsız saç kesimi, manikür-pedikür ile yanında saç bakımı veya sakal tıraşından dilediğiniz birini 90 TL yerine 39 TL'ye yaptırabilirsiniz.
•Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
•Bu fırsat sadece erkekler için geçerlidir.
•Bu fırsat Salı günleri geçerli değildir.
•Bu fırsattan 3 ay boyunca sınırsız yararlanabileceksiniz.
•Rezervasyon zorunludur.
•Rezervasyon iptallerinin 3 saat önceden bildirilmesi gerekmektedir.
•Bu fırsat 3 ay süreyle, 15 Nisan 2011 tarihine kadar geçerlidir.
•Her türlü konudaki sorularınız için Grupanya çağrı merkezini 0212 437 90 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
•Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

•Altın Makas Saç Tasarım Merkezi 9:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

•Aldığınız bir fırsat kodu ile 3 ay boyunca sınırsız saç kesimi ve manikür, pedikür yaptırabilirsiniz.

•Randevu saatini beklerken özel kokteyl masalarında açık büfe çay, kahve, meyve suyu, fındık, fıstık, cips tabağı ikramları yapılıyor.

•Saç bakımı Loreal Force Vector ürünleri ile yapılıyor.

•Manikür ve pedikür bakımı sonrasında Estre ürünleri ile peeling yapılıyor.

http://forum.donanimhaber.com/dukkan.asp?mem=752875

314 Mesaj
15 Ocak 2011; 13:26:11 

Bu fırsat siteleri hep İstanbul'a çalışıyor yahu

Ankara için adam akıllı fırsat yok uzun zamandır

Bence kaçmayacak bir fırsatmış

61 Mesaj
15 Ocak 2011; 13:43:05 

ben sadece saç kesimi yaptırıyorum berberde o da 3 ayda maksimum 3 kere. saç kesimi 6 tl benim gittiğim yerde onun için bana bir sıcaklığı yok

1587 Mesaj
15 Ocak 2011; 13:47:12 

3 ayda 3 kere gidilir hadi 4 olsun.. 6 liraya bugün koyun kırpmazlar istanbulda. levent oto sanayinin izbe bir sokağında mecburiyetten 7 kiraya olmuştum da ucuzuma gitmişti .

331 Mesaj
15 Ocak 2011; 13:57:38 

ataşehirde, k.bakkalköyde saç+sakal+yıkama 20 tl, sadece saç 10 tl sanırım. bana hem yakın bir yer önce gidip bakayım nasıl bir yer alırım belki, karılar traş edecekse zaten almam yurt dışında kadına traş olmuştum, mübarek saçı kesmeye kımıyor, ucunda acıcık alıyordu..

iyi traşlar

Referanslar: 27fatih, IW?N, fırsatkampanya, hakki1983, 42_JeoGenc_42, cegabo85, mehdrive, aaax, Techh, Girrffe, Michael Scofield, blade74, 70likyenirocky, makusla06, 34hayrettin, mehmet0805 vs. şeklinde devam ediyor daha fazla eklememe kararı aldım, teşekkürler.

177 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:05:49 

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

3 ayda 3 kere gidilir hadi 4 olsun.. 6 liraya bugün koyun kırpmazlar istanbulda. levent oto sanayinin izbe bir sokağında mecburiyetten 7 kiraya olmuştum da ucuzuma gitmişti .

sen hiç Kadıköy'e gelmedin herhalde:)

180 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:06:08 

mecidiyeköyde, konyalı camisinin karşısında saç+yıkama=5, sakal=2,5 ağda=5
kalite fiyata göre iyi derim.

1286 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:11:20 

500 evlerde her zaman gittigim kuaförüm var 3 lira sac kesim sakal 2 yıkama 2 ağda 1 lira fön 2 lira. Yani 10 liraya guzel bir tıraş olup çıkıyorsunuz. Bana gelmez bu fırsat. Haber veren arkadasa teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

863 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:16:07 

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLoRd_85

500 evlerde her zaman gittigim kuaförüm var 3 lira sac kesim sakal 2 yıkama 2 ağda 1 lira fön 2 lira. Yani 10 liraya guzel bir tıraş olup çıkıyorsunuz. Bana gelmez bu fırsat. Haber veren arkadasa teşekkürler.

yakında olsam kaçırmazdım,
kartal da mahalle arasında berberim, saç +sakal 20 TL. her ay bir kere mecbur gidiyoruz:(
çocuk traşı bile 8TL.

Referanslar;SrkNz;bukalemuns,MODDA,trulli,ice_blue;nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı

39 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:18:47 

quote:

hocam zaten 500 evlerden ataşehir e gidiş 2 saat sen gidene kadar fırsat soğur..:)

331 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:21:21 

hacılar, şaka m yapıyorsunuz ya 3 lira 5 liraya traş mı var istanbul'da inanılır gibi değil vallahi.. ya bizi dürtüyorlar ya sizin berberler hava ile besleniyorlar

Referanslar: 27fatih, IW?N, fırsatkampanya, hakki1983, 42_JeoGenc_42, cegabo85, mehdrive, aaax, Techh, Girrffe, Michael Scofield, blade74, 70likyenirocky, makusla06, 34hayrettin, mehmet0805 vs. şeklinde devam ediyor daha fazla eklememe kararı aldım, teşekkürler.

722 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:26:43 

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Bu fırsat siteleri hep İstanbul'a çalışıyor yahu

Ankara için adam akıllı fırsat yok uzun zamandır

Bence kaçmayacak bir fırsatmış

+1

Bir MOSS,TONY&GUY bu tür işlere girsede kendimizi özel hissetsek:)

Ankara'da bir numar yok

No one stays at the top Forever...

1286 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:42:17 

Sorduğumda neden bu kadar ucuz hizmet veriyorsunuz diye dükkanın sahibi sürümden kazanıyoruz dedi :) etraftaki butun berberler bu yuzden fiyat düşürmek zorunda kaldi. Ve oldukça modern bir yer çalışanların hepsi genc istediğiniz modeli yapıyorlar.

637 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:45:47 

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

hacılar, şaka m yapıyorsunuz ya 3 lira 5 liraya traş mı var istanbul'da inanılır gibi değil vallahi.. ya bizi dürtüyorlar ya sizin berberler hava ile besleniyorlar

Sırf bu berlerin 10 lira almasından dolayı, traş makinası aldım artık gerek duymuyorum berbere.Zaten çoğu adam gibi muhabbet etmiyorlar,burası trakya, ya karı yada içki muhabbeti var.

1881 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:48:31 

Kadıköyde bir sokak var resmen berberler sokağı..
Turan erkek kuaforü vardı bi zamanlar şimdi etrafında bir sürü berber açılmış ve rekabet saç sakal yıkama 10 TL
kadıköye yolu düşen her erkeğin gittiğini tahmin ediyorum.. lise zamannı gitmeye başlamıştım 20 sene olmuş nerdeyse hala en uygun orası..
ama bu promosyonu yapılan norlan bir berber değil zaten manikür pedikürden bahsediliyor.. sürekli bakımlı olanlar için ve sürekli güzel bakımlı görünmek isteyenler için gayet cazip bir promosyon..
Her defasındamı 39 tl.. aricam ben yarın geliyorum full servis istiyorum dicem ve 39 tl vericem çıkıcam..
daha sonrakinde ben gene geliyorum dicem tek kuruş ödemeden bakımımı yaptırıp çıkıcam.. öylemi?
gayet güzel fırsat

1881 Mesaj
15 Ocak 2011; 14:51:26 

Bide bu berber muhabbeti var madem aklıma gelmişken..
sigara kullanan berberlere sinir oluyorum.. sakal traşı yaparken o sigara tutan parmaklar burun hizasına geldiğinde leşş gibi sigara kokmuyormu iğrenç...
ya eldiven kullansınlar yada adam gibi yıkasınlar ellerini kardeşim.

1560 Mesaj
15 Ocak 2011; 15:35:32 

sigara kullanan berbere ben de gitmiyorum.
bu arada İstanbul'da ben 7 tl'ye saçları kestiriyorum. gayet de güzel.

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

2182 Mesaj
15 Ocak 2011; 15:42:57 

quote:

Orijinalden alıntı: desing

Sırf bu berlerin 10 lira almasından dolayı, traş makinası aldım artık gerek duymuyorum berbere.Zaten çoğu adam gibi muhabbet etmiyorlar,burası trakya, ya karı yada içki muhabbeti var.

valla bende berberin taşınması souncu bıkmşıtım iki vasıta değiştirip berbere gitrmekten. zaten saç modelim dümdüz 1 numara heryer. öyle olunca makineyle kendim yapmaya başladım. geçiyom aynanın karşısaına heryeri 1 le kazıyorum mis gibi. ,zaten bin kişinin kafasını kuruladığı havlu makas tarak bana hiç cazip gelmiyodu böyle en iyisi

4226 Mesaj
15 Ocak 2011; 15:52:54 

3 liraya 5 liraya saç kestirenlerin yazılarını okuyunca adeta şok oldum. beşiktaş'ta, izbe bir berber kampanya yapmış, saç tıraşı 25 lira bir de kocaman puntolarla asmış kapısına. 3 liraya kimse 30 dakika saç kırpmaz. bir makineyle baştan savma alır, o kadar. 3 liraya günde kaç kişi tıraş ediyorlar da kirayı v.s karşılıyorlar. bence bir yanlışlık var o işte.

"Yakında imzalarda maaş bordroları görmeye başlarsam hiç şaşırmayacağım"

Çin atasözü

215 Mesaj
15 Ocak 2011; 16:16:00 

quote:

Sorduğumda neden bu kadar ucuz hizmet veriyorsunuz diye dükkanın sahibi sürümden kazanıyoruz dedi :) etraftaki butun berberler bu yuzden fiyat düşürmek zorunda kaldi. Ve oldukça modern bir yer çalışanların hepsi genc istediğiniz modeli yapıyorlar.

erol mu kuaforun ismi :)

7814 Mesaj
15 Ocak 2011; 16:31:56 

Kampanya detayından ve açıklamalardan bir şey anlamadım
Sınırsız fiyata ne istersen dahil mi?
Bugun saç kestirdim, 3 gun sonra sakal traşı olmaya gelebilir miyim veya haftada 2 kere sakal traşı olabilirmiyim?
5 gun sonra yanak tuylerimi veya ense temizleme yaptırabilir miyim?

Yoksa bunlardan sadece birini mi seçebiliyorum
Bizim burda saç kesimi + yıkama 10 TL 30 dk civarında sürüyor, makas + makina
Ortalama 40 gunde bir sac kestiyorum

Bu fiyat saç kesimi için fırsat değildir.

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

9223 Mesaj
15 Ocak 2011; 17:03:07 

Bu kampanyaya katılan herkes 1 defa traş olabilirse şükretsin bence, iki gün sonra Salı hariç 3 ay boyunca tüm randevularımız dolu diyecekler;

Birincisi bizim milletimiz sınırsız/limitsiz gibi kelimelere dayanamaz (örnek: pizza hut ve ben)
İkincisi ise limitsiz/sınırsız olan şeylerin b.kunu çıkarmada üzerimize yoktur (örnek: aynı örnek )
Üçüncüsü bu kuaför salonu da randevuları 1 saat arayla versek 2 koltuğu bu kampanyaya çalıştırsak Pazar da çalışsmasak haftada 5 günden 3 ayda günün ölü saatlerinde randevu vererek hallederiz diye düşünüyorlardır

Acer AS5740G-434G50Bi
CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

397 Mesaj
15 Ocak 2011; 17:19:26 

Şirinevlerde adımbaşı berber dükkanı var. Saç kesim 3 lira, saç+sakal 5 lira. Tüm dükkanlarda rekabet var sanırım. Bir de alım gücü genelde iyi olmayan insanların yaşadığı bir yerleşim yeri.

Forum kullanıcılarının yaşlarını görebilmek istiyorsanız TIKLAYIN
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

518 Mesaj
15 Ocak 2011; 19:14:27 

istanbulda benim gördügüm 3-5 liraya traş eden yerler öğrenci traşı yaparlar 2 dk da şipşak bitti der adam şaşırırsın cok mu kaliteli berber yoksa cokmu baştan savma:)
saç kesimi dedigin uzun sürer,berber özenir itinalı iş yapar o yüzden biraz daha verip,öyle gibi traş olmayı yeglerim.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 5 sa. 11 dk. kadarı kaldı.
15 Ocak 2011; 20:26:19 

quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

40 liraya doğubankdan moser marka traş makinesi alırsın,kendi saçınıda kesersin sakalını da kısa tutarsın,
en az 5 sene gidiyor zaten bu makinalar...

306 Mesaj
15 Ocak 2011; 20:46:22 

her ihtiyacımızı kampanya ile karşılar olduk:)

isteyen faydalanabilir tabikide şahsen tenezzül etmem açıkcası. zaten iki ayda bir traş oluyorum berber yeterki emek verip makasla kessinde fiyatı önemli değil.. fiyatları 5-6 TL olupta 10 dakikada makine ile traş eden.! berberleri hiç sevmiyorum ve asla tercih etmiyorum..

450 Mesaj
15 Ocak 2011; 20:49:47 

saç kesimine yıkama dahil değildir.Saçı kestirirsin yıkatmak gerekir onada 10tl falan derse..

456 Mesaj
15 Ocak 2011; 20:52:22 

ben 2 yıl önce bim'den king marka traş makinası almıştım 20 tl'ye halen kullanıyorum ilk günki gibi sorunsuz çalışıyor hem sakal hem saç kesiyor normaldede hep kısa saçla gezerim makinayı aldığımdan beri elim alıştı kendi kendime saç traşı oluyorum 15 dakkada bitiyor berbere saç traşı için 2 ayda 1 gittiğimi varsayarsak 2 yılda toplam 120 tl kara geçmişim berber yolunu unuttum :)

102 Mesaj
15 Ocak 2011; 21:17:35 

Kadıköy Göztepe saç tıraşı 15 lira.

708 Mesaj
15 Ocak 2011; 22:26:00 

Trash

62 Mesaj
15 Ocak 2011; 22:29:53 

üsküdar balıkçılar çarşısı yanı 5 tl
bir senedir aynı fiyat.. muhabbet güzel, çay çıkar, memnunum...

794 Mesaj
16 Ocak 2011; 0:41:53 

Randevu alma sartı eklendıgınden
ısın yokusa surulecegınden neredeyse
emınım

randevu olmasaydı guzel fırsattı

421 Mesaj
16 Ocak 2011; 1:05:03 

ben ataşehirdeyim yıllardır yaşar abiye traş oluyorum saç 10 tl ayda bir 3 ayda 3 kere 30 tl alınmakasa bakayım kimmiş bunlar tanıdık vardır kesin

sunucum
www.mehmetturgut.net
www.meleksin.com

1009 Mesaj
16 Ocak 2011; 2:34:04 

Boyle bir firsatta cat kapi gidemezsinki, bedava diye adam gunubirlik sac trasi olur manikur yaptirir . hayir, bu tip yerler kampanya olmasa bile randevu ile calisirlar zaten ..

Bu da mı kural dışı hakim bey?

1090 Mesaj
16 Ocak 2011; 2:44:57 

quote:

Orijinalden alıntı: sunucum

ben ataşehirdeyim yıllardır yaşar abiye traş oluyorum saç 10 tl ayda bir 3 ayda 3 kere 30 tl alınmakasa bakayım kimmiş bunlar tanıdık vardır kesin

ben de ataşehirdeyim, uygun fiyata saç kesen bir yerle karşılaşmadım maalesef merkezde. en son sadece saç kesimine 25tl verdim, sağolsun grupanyanın önceki altınmakas kampanyasından 9tl ye çek aldım bir sonraki sefer ucuza getirmiş olacağım. 39tl lik kesim de son derece uygun eğer sürekli saç bakımı yaptırmak istenirse.

www.frivonline.com

3D ve Flash Friv Oyun Sitesi!

554 Mesaj
16 Ocak 2011; 3:28:52 

Çok uygun bir kampanya ama benim gibi 3 ayda bir berbere giden adama yaramaz . Salı günleri neden geçerli değil onu anlayamadım :D Çok mu yoğun oluyor acaba :D

~MSI GT70, Logitech Driving Force GT, Saitek Aviator; Canon EOS Rebel T3i; Sedona 601; Renault Laguna II Privilege ~

1286 Mesaj
16 Ocak 2011; 15:50:59 

quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo
3 liraya 5 liraya saç kestirenlerin yazılarını okuyunca adeta şok oldum. beşiktaş'ta, izbe bir berber kampanya yapmış, saç tıraşı 25 lira bir de kocaman puntolarla asmış kapısına. 3 liraya kimse 30 dakika saç kırpmaz. bir makineyle baştan savma alır, o kadar. 3 liraya günde kaç kişi tıraş ediyorlar da kirayı v.s karşılıyorlar. bence bir yanlışlık var o işte.

Yanlislik yok olsa söylerdim zaten. Gel seni de tıraş ettireyim hic para ödeme ben karşılayacağım parani

16 Mesaj
16 Ocak 2011; 17:13:53 

bu indirimden 1000 kişinin faydalandığını düşünürsek sınırsız diye bu kişilerin haftada en az bir kez traş olmak isteyecektir ufak bi hesapla:

3 ayda 12 hafta 12*1000 kişi=12000 traş eder..
salı günlerini düşersek 78 günde günlük 153 kişiyi traş etmesi gerekli..
sabah 9:00 ile 20:00 arası tek koltukda 45 dk dan en fazla 15 kişi traş olabilir..
153 kişi için en az 10 koltuk ayrılmalı buda zor...

peki diğer türlü nasıl olacak en fazla iki koltuk ayırır günlük 30 kişiyi traş eder
78 günde iki koltukla 2340 kişiyi traş edebilir

buda 3 ayda 1000 kişiye en fazla 2 yada 3 kez randevu verilmesi demek en iyi şartlarda 39 tl ye en fazla 3-4 kez traş olunabilir..indirimden faydalanan sayısı ne kadar az olursa o kadar çok traş olur..

90 Mesaj
16 Ocak 2011; 19:03:14 

fırsatı bu dk ya dek 43 kişi satın almış.
dün fırsatı duyuran kişi olarak bgn gittim mekana.
evet.dedikleri doğru. saç + saç bakımı ya da sakal + manikür (isterseniz pedikür de) üç ay boyunca bedava. tek kuruş vermedim. saç sakal ve maniküre. yıkama da dahil. (havlular tek kullanımlık)
bir çok kişinin düşündüğü gibi rezervasyonda sıkıntı yaşamadım. ama rezervasyonsuz gidilmez. pazar gitcekseniz cumadan aramanız yeterli bence.
15 günde bir berbere giden biri olarak benim için güzel bir fırsattı. sağol grupanya.
adama özellikle sordum. neden yaptınız die? kampanya olmasa sizi tanıyamazdık dedi :) gerçekten de öyle. hayatta gitmeyeceğim bir yere bu kampanya ile gitmiş oluosunuz. adamların kazancı da tanıtım.
saç kesimi normalde 20 lira imiş.
ben bundan sonraki rezervasyonumu yaptırdım bgn.
sorun yok.
herkese hayırlı traşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsasd -- 16 Ocak 2011; 19:05:05 >

http://forum.donanimhaber.com/dukkan.asp?mem=752875

7136 Mesaj
16 Ocak 2011; 19:17:42 

kadıköyde apaçi berberlere gidin, pahalı muadillerinden hiç bir farkları yok; 5 liraya saç, saç yıkama, makina ile sakal düzeltme yani konmple adam edip salıyorlar sizii sokağa...

410 Mesaj
17 Ocak 2011; 0:03:11 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

kadıköyde apaçi berberlere gidin, pahalı muadillerinden hiç bir farkları yok; 5 liraya saç, saç yıkama, makina ile sakal düzeltme yani konmple adam edip salıyorlar sizii sokağa...

1653 Mesaj
17 Ocak 2011; 0:35:46 

Ankaradayken sadece saç traşına 13 lira veriyordum, Sivasa geldim saç+yıkamaya 5 lira veriyorum
Küçük şehirlerin gözünü seveyim.

5938 Mesaj
17 Ocak 2011; 14:17:15 

Orduevlerinde ben çocukken traş 50 kuruştu.. Yıkama da 50 kuruş.
Sonra kafam çalışmaya başladığında benim de ileride askerlik yapacağım gerçeğini farkettim, gitmeyi bıraktım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 17 Ocak 2011; 14:19:58 >

Hazar Karabay Blog | DIY Audio Türkiye - Forum

289 Mesaj
17 Ocak 2011; 14:30:16 

traş kadıköyde 5, eminönüde 3 tl

Ben hep makinayla 3 e vurdurduğum için benim 3 ayda 13 kez traş olmam gerekki parasını çıkarayım Manikür pedikür erkek adama zaten gitmez, sakalda da mach3 ü tek geçerim yani bana soğuk fırsat bu

62 Mesaj
9 Şubat 2011; 0:47:18 

Bugun gittim tirasimi oldum guzel yer arkadaslar tavsiye ederim adamlar isin ehli ve genc hossohbet insanlar istedigin kadar gel dediler ve bastan savma is yapmadilar.Herkese oneririm bir dahaki firsata.

524 Mesaj
9 Şubat 2011; 14:14:37 

Kadıköy'de fiyat/performans/temizlik oranı yüksek olan berberler nerededir?

Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

73 Mesaj
9 Şubat 2011; 16:08:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Kadıköy'de fiyat/performans/temizlik oranı yüksek olan berberler nerededir?

valla ben senelerdir kadıköyde aynı elemanlara oluyorum. memnunum. bu berberler sokağı diye bahsedilen yerde (turan, yılmaz v.s.) formen diye bir kuaför var ama 2 tane formen var. hemde karşı karşıya. benimki formen istanbul, osmanağa camisinin oradan çıkarken sağda kalıyor. eğer bahariyeden geliyorsanız solda. neyse orada hüseyin ve aziz var. artık hangisini bulabilrseniz olabilirsiniz. benim 1. tercihim hüseyin oluyor ama eleman bazen çok dolu oluyor ya da okulda felan okuduğu için iş yerinde olmuyor o zaman azize oluyorum. öğrenciliğimde ucuz diye gidiyorum şimdi de adam beni tanıyor, tıraşı biliyor. iyi kesiyor diye gidiyorum. yani 15 -20 lira olsa da giderim.

söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

3981 Mesaj
9 Şubat 2011; 16:52:29 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

Doğru söylüyor.
Kadıköyde değil Şirinevler'de gidiyorum. Saç kesimi 3 TL. Ben 5 TL bırakıyorum.

Dışarıdan bakan kişi herhalde 3 numaraya vuruyolardır falan diye düşünür ama istediğiniz modeli yapıyorlar. Acele etmek gibi bir şey de söz konusu değil. Rahat rahat oluyorsunuz traşınızı. 10 TL verdiğim berberden hiçbir farkı yok.

Ama siz randevu alıp maniküre gidicem derseniz size yardımcı olamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 9 Şubat 2011; 16:53:48 >

950 Mesaj
9 Şubat 2011; 22:10:52 

Şahsen ben kendim traş ediyorum kendimi. Son 7 senedir kuaför yüzü görmedi saçlarım. Okuldayken ev arkadaşlarımı evde de abimi traş ederdim. Hepsi de kuaföre para bayılıp abuk subuk saç kestirmekten bunalmıştık derdi Bir yerden sonra el alışınca insan istediği modeli saçına yapabiliyor. Kat bile atmışlığım var bi kız arkadaşa

Elektrik, Elektronik Mühendisi

524 Mesaj
11 Şubat 2011; 11:20:12 

quote:

Orijinalden alıntı: mutombo19

valla ben senelerdir kadıköyde aynı elemanlara oluyorum. memnunum. bu berberler sokağı diye bahsedilen yerde (turan, yılmaz v.s.) formen diye bir kuaför var ama 2 tane formen var. hemde karşı karşıya. benimki formen istanbul, osmanağa camisinin oradan çıkarken sağda kalıyor. eğer bahariyeden geliyorsanız solda. neyse orada hüseyin ve aziz var. artık hangisini bulabilrseniz olabilirsiniz. benim 1. tercihim hüseyin oluyor ama eleman bazen çok dolu oluyor ya da okulda felan okuduğu için iş yerinde olmuyor o zaman azize oluyorum. öğrenciliğimde ucuz diye gidiyorum şimdi de adam beni tanıyor, tıraşı biliyor. iyi kesiyor diye gidiyorum. yani 15 -20 lira olsa da giderim.

Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim. İlk tercihim önerdiğiniz yer olacak

Kanıtın yokluğu, yokluğun kanıtı değildir.

253 Mesaj
20 Mayıs 2011; 15:22:25 

saç traşının 3 tl olduğunu yazan arkadaşlar berber adreslerini virlerse memnun olurum

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » Sıcak Fırsatlar » Günlük İndirimler » sınırsız traş - grupanya fırsatı - istanbul anadolu yakası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531