Şimdi Ara

ADSL 512 bekleyenler kandırıldık..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2) Mevcut 256 Kbps limitsiz müşterilerimiz için bir hak kaybı var mıdır?

Hayır, bir hak kaybı söz konusu değildir, mevcut hız ve tarifelerini kullanmaya devam edebilirler, istemeleri halinde başka hızlara da geçebilirler.

3)Mevcut 256 Kbps Limitsiz ADSL kullanıcılarının durumu ne olacak?

Halihazırdaki 256 Kbps Limitsiz ADSL müşterilerimiz, mevcut hızlarında hizmet almaya devam edebilecekleri gibi, talep etmeleri halinde yürürlükteki tarifelerden herhangi birine geçebilecektir. Yeni tarifenin yürürlüğe girdiği 01.11.2005 tarihinden sonra 256 Kbps bağlantı hızında yeni abone kaydı yapılmayacaktır.

512nin fiyatı kısaca 87ytl gibi birsey sanirim

edit kaynagi koymayı unuttuk..
    http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=304

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holywars -- 1 Kasım 2005, 13:05:18 >

• Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.
  • quote:

Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

walla ya çakallar ilk bağlanırken ben de yedim bu numarayı...
  • yazmışız kaynak koymuşuz hemen 00:27de millet halaa bekliyor hizimiz ne zaman 512 olucak 512 olan varmı diye telekom herzamanki gibi birden sıçtı.. ne diyelim 1 nisan degil ama şaka yapar gibi bence küfretti
  •  ADSL 512 bekleyenler kandırıldık..

hala bekliyoruz.hadi zam yaptınız bari hızıda arttırın hala tık yok.

• 256lar eger yeni 512ye gecmezlerse ki aradaki 37ytl civarındaki fark'i vermezlerse 256 adsl kullanmaya devam edecekler ama yeni adsl kullanicisi olmak isteyen kişilerde minimum 512adsl alacaklar onlarda hizli ama 87ytl verecekler..

e ozaman bunun hizlanma ile ne alakasi var zaten 512 adsl vardi yine var ama şimdi olmayan şey telekom diyorki eger şimdi 1 kasımdan sonra adsl kullanmak istiyorsan 49 ytl degil 87ytl ve kar'in da 512 adsl iyide belki adam 256 kullanip 49ytl vermek istiyor

telekom'a guzel bir yazı yazıp butun forumlarda yayınlatmali ki bu telekom'a densizligi bildirilmeli... herkes o mektubu e-mail olarak degil mektup olarak yollamali
  • yapılanlar resmen hırsızlık,bunları hapse atacaksın zira satılan telekomun el değiştirme safhasında zam yapıyorlar
    ülkesini seven insan bu zammı yaparmı?
    yapar,eğer birilerinin cebine gidiyorsa,bir kaç sene sonra görürsünüz hepsine hırsızlıktan davalar açılmaya başlanınca
    aha buraya yazıyorum
  • aslında anlaşacağız tüm tt aboneleri.. gidip super online veya mynet artık başka hangisi varsa.. direkt siz sağlayıcı olun biz istemiyoruz diyecez. işte şu kadar abone..bağlantı ücretini felan almayacaksanınz sözleşme yapalım diyecez..ceza verecez abi.. ne bu böyle.. millet yeni aboneolup interneti kullanamayacak artık.. 100 ytl, böyle fiyatmı olur.. zihniyete bak ya!!! gidip nükleer tıp okutup atom bombası yaptırtacaklar bana...
  • nükleer tıpla olmuyordu değil mi o kanser tedavisi felan için neyse kimyacı oluruz bizde..
  • Allah belanı versin Telekom
  • hem sınırsızlar hem de bizim gibi kotalılar adına üzüldüm
    50 kb civarı down yapıyoz artık ama neye yarar,
    kota stresi ile yaşa yaşayabilirsen
  • geçen ntv de telekom müdürü çıkmıştı ve 256 sınırsız talep edilecek olursa bu bağlantı kullanıcıya eskisi gibi verilecektir dedi 49 ytl den. ama hangi sitede gördüysem göreyim artık 256 sınırsız verilmeyecek yazıyodu. şimdi yeni bir int kullanıcısı yazılanlara mı inanmalı yoksa telekom genel müdürünün söylediğine mi? nasıl olacak bu iş birisi açıklasın lütfen?
  •  ADSL 512 bekleyenler kandırıldık..

iste Telekomun 512kb anlayışı
  • TT gibi bir kurumdan ne bekleyebilirsiniz ki, tek amaçları milleti sömürmek.
  • bitek ben kaldım sanıyodum 512 olmayan.Allahtan daha bikaç kişi varmış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.