Şimdi Ara

Firefox 4 Beta 9 kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
10.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• En popüler internet tarayıcılarından Firefox'un yeni sürümü için geri sayım başladı. Şubat ayının sonu gibi yayınlanması beklenen Firefox 4'ün 9. betası da kullanıma sunuldu. 11.2 Megabyte büyüklüğündeki yeni betanın, beta 8'e göre hem stabilite hem de performans yönünden bir takım güncellemeler içerdiği belirtiliyor.

Firefox 4 için RC (Release Candidate) yani aday sürümünü gelecek ayın başında yayınlamaya hazırlanan Mozilla, artan Chrome baskısına karşı güçlü bir sürüm sunmayı hedefliyor.

• saolun sayenizde güncelledim 4.0b8 deydim :D
  • Chrome'nin varlığı ile sadece Mozilla baş edebilir.Ama Chrome kadar narin bir yapıya sahip değil.Bu konudan kaybediyor.
  • Öncelikle herkese merhaba.Bu Firefox iyi güzelde çok fazla sistem kaynağı tüketiyor hemde sayfa içinde gezerken fareyle aşağı yukarı yapınca bazen geç yanıt veriyor veya takılır gibi oluyor.Bilemiyorum başkalarında da böyle oluyormu?
  • Firefox 4 akar.
  • bende firefox 3 den chroma geçtim 1 haftadır chromdayım tek eksik yanı mesela firefoxta ko yazıp konu dışına giriyodum bunda ko yzınca altta girilen siteler tam çıkmıyor.
  • beta 9 akar... üst boşlukta kalkmış.
  • Şimdi çok güzel oldu işte, sayfalar içinde çok akıcı. Yukardaki pencere çubuğunuda kaldırınca 11.6" ekran daha bir okunabilir olmuş.
  • hobara yükledim chromu sildim bune abi tam aradığım tarayıcı
  • link nerde?
  • FF den vazgeçilmez. günümüz pclerinde ff çok sistem yiyor yavaşlıyor pc derdide yok.
  • yapıcam güncellemeyi umarım pişman olmam..
  • Ben gecen haftaya kadar FF 4B8'i kullaniyordum, ancak tab'lar arasi gecislerde takilmalar oluyordu bazen, o yüzden yeniden FF3'e gectim bunda sorun yok. 4B8'deki bu takilmayi yasayan baskalari da oldu mu? B9 sürümü nasil acaba bu konuda?
  • Firefox akarr.
  • ben uzun süredir chrome kullanmama rağmen yaklaşık 2-3 aydır tekrardan mozilla kullanıyorum ve çok daha memnunum sistem kaynağını tüketiyor ama o kadarda değil,yani 512 ram yada tek çekirdekli işlemciniz yoksa iyi bir tarayıcı.Ayrıca ileride gelecek olan sürümde grafik olan uygulamalarda işlemci değil ekran kartı işlemcisi kullanılacakmış,ve bu gerçekten iyi olacak özellikle facebookta oyun oynayanlar için :D
  • geçelim bakalım
    bu arada 1 yıldı beta çıkıyo normal sürümü de zaman çıkacak
  • ff 8 video gösterimde çok sorunluydu hemen güncellicem bakalım
  • Teşekkürler hemen indiriyorum bu 8. Betaya göre erken geldi.
    Uzun zamandır betaları kullanıyorum betalardan bile bu kadar
    memnunken tam sürümünde neler olacak merak ediyorum.
  • indirdim çok memnunum yalnız bir sorun var, yazı yazarken kırmızı zig zaglar oluşuyor bunun olmaması için ne yapmak gerekiyor bilen varmı ?
  • türkçe sürümü indir

beta 4 de kullanmaya başlamıştım, beta 8 e kadar çok iyidi beta 8 niyeyse çok kasmaya başlamıştı sildim ettim düzelmedi bi türlü, chrome geccektim ki tam beta 9 yetişmiş şuanlık çok stabil taş gibi hiç bi sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 15 Ocak 2011; 0:38:20 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.