Şimdi Ara

1.850TL Full Oyun Kasası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kasa hakkınızdaki yorumlarınız değişmesi gereken parçaların kasanın bütçesini aşmadan yorumlarınız.

• 6950 yerine 5870 alarak cpu'yu 6 çekirdek yapabilirsiniz.
    Cpu soğutusu hakkında pek bilgim yok fakat, iyi sistem bence.
  • 6çekirdek şuan bence çok gerekli değil işlemciyi overclockla 3.9lara çekmeyi düşünüyorum ekran kartını belki bios modla 6970 yaparım.
  • kardeş sen kimseye bakma güzel sistem toplamışsın.. 6950 güzel 6970 de zaten sen ona + o işlemci o soğutucuyla 4.0 da çok raha sorunsuz kullanırsın..
  • işlemci gereksiz pahalı x4 955 yeter ama şöyle yaparsanız daha iyi olur ekran kartını xfx yapın işlemci x6 1055t be işlemci soğutucuyu ise red scorpion yada core contact freezer yapın süper olur
  • Korkuyorum aslında onu 6970 yapmaya yaparken ne gibi sorunlar çıkarki?
  • Ekran kartında sapphire daha iyi diye biliyorum işlemci güzel x6 ya gerek yok

ama soğutucu kısmından güzel bir soğutucu istiyorum 965be yi overclockla 4.00ghz de taşıyabilcek soğutabilecek iyi bir
  • intel sistem düşünmez misiniz?
    yeni sandy bridge işlemciler çok daha performanslı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safacm

Ekran kartında sapphire daha iyi diye biliyorum işlemci güzel x6 ya gerek yok

ama soğutucu kısmından güzel bir soğutucu istiyorum 965be yi overclockla 4.00ghz de taşıyabilcek soğutabilecek iyi bir

Kardeşim bütçede sorun yoksa benimkine bakabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramptha

intel sistem düşünmez misiniz?
    yeni sandy bridge işlemciler çok daha performanslı.

Hepimiz biliorz performanslı olduklarını ama F/P oranlarını göz önünde bulundurmak lazım F/P oranlarında herzaman amd önde..

o yüzden forevır ayemdi ;)
  • Zalman Cnps10x eXtreme Biraz uçukmuş bu yav ozaman kasayı aldıktan sonra 15-20gün sonra 60tl daha verip alalim. peki özellikleri nasıl güzel soğutuyoru zalman çok iyi diyorlar zaten
  • quote:

Ekran kartında sapphire daha iyi diye biliyorum işlemci güzel x6 ya gerek yok

x6 yı ileriye dönük olarak tavsiye ettim ama x4 965 te iyi bir işlemci ama 200 mhz için fazla para vermeyin zaten oc yapcakmışsınız soğutucu olarak core contact freezer red scorpionu geçer xfx i ise mersa yüzünden önerdim mersa ya çıkarsa sapphire nin garantisi sıkıntı yaşarsınız ondan dedim ayrıca xfx dünyada önde gelen bir markadır türkiye ye yeni giriş yaptığı için soğuk bakıyor çoğu kişi
  • quote:

Zalman Cnps10x eXtreme Biraz uçukmuş bu yav ozaman kasayı aldıktan sonra 15-20gün sonra 60tl daha verip alalim. peki özellikleri nasıl güzel soğutuyoru zalman çok iyi diyorlar zaten

yaa zalman zalmandır çok güzel bi soğutucu ama daha çok böle artistik olduğu için okadar pahalı aynı performansa daha uygun soğutuculer var ama ben indirimden almıştım 115 liraya gelmişti bana o yüzden yoksa thermalright silver arrow alıcaktım ama indirim olduğu yerde bu vardı bunu aldım bende ama performansına diyecek yok şuan 4.04 Ghz de kullanıorm işlemci 1 saat yükte testte en düşük kademe ayarlarında 38 dereceyi geçmior boşta ise c&q açıkken 20 derece
  • Harika be:D Vatan indirim girince yada inventus indirme girince alırım

inventusda 150
    vatanda 172

2sinden biri indirime girdiği takdirde bende alırım 1tane soğutucu
  • quote:

Harika be:D Vatan indirim girince yada inventus indirme girince alırım

inventusda 150
    vatanda 172

2sinden biri indirime girdiği takdirde bende alırım 1tane soğutucu

indirimler gözümüzün nuru yaa ssd ve ekran kartı alıcam ama hala daha kalbimi fet eden bi indirim olamadı :D
  • Daha zor yaparlar yılbaşı geçti:D belki sevgililer gününde oda robot eşyalarında filan olur:D:D:DD:
  • 19 mayıs da da yapabilirler
  • zaten o.c yapıcaksın x4 955 al fark ile daha iyi bir soğutucu al derim
    noctualara da bakabilirsin islemci sogutucu olarak
  • Güzel olmuş sadece işlemci 955 yeterli aradaki farka anakartı bir yukarı taşıyabilirsin
  • Arada 30tl fark var?

bence 0.2 ghz değer diye düşünüyorum.

kasa 1750 oldu soğutucuya 1ay sonra güzel birşey alcam.

anakart olarak bunu seçtim özellikleri yeterli cf yapmicam. zaten 3-4senelik olucak götürsün beni sonra yeni toplarız inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4FK4S -- 14 Ocak 2011; 23:20:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.