Şimdi Ara

Samsung Wave S7233 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
52.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Samsung'un Bada işletim sistemli Wave serisinin üyelerinden S7233'ü inceledik. Samsung Wave S7233 ile ilgili merak edilen bütün detaylar bu videoda.

• Bada olması kötü olmuş :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Bada olması kötü olmuş :/

Hiç bada kullandınmı?
  • Kaan Arlı'nın neden janjanlı jeneriği yok, yazık değil mi çocuğa, o kadar tanıtım yapıyor.
  • yahu bir türlü kiesle barıştıramadım şu telefonu. devamlı bağlantı koptu hatasıı veriyor.

dokunmatiği gayet güzel. ayrıca çok hızlı, yalnız telefonun hoparlörü yetersiz. zaten müzik telefonu olduğunu iddia etmiyor. kutu içeriği çok zayıf, içerisinden çıkan kulaklık beş para etmez. batarya 1200 mah diyor. daha doğru düzgün kullanma imkanım olmadığı için ne kadar gittiğini hesaplayamadım. ben telefonu arenadan kdv dahil 530 liraya aldım. benim de sorularım olacak.

bu telefonla dvdrip filmleri izleyebilir miyiz? izleyebilirsek hangi programı yüklemeliyiz?
    kies sorunu bütün 723 serisinde mi var, yoksa sadece bende mi oluyor?
  • wawe 525 ile bunun arasında ne fark var...kamera dısında...
  • Güzel inceleme...Telefonun fotoğraf kalitesi yeterli ancak incelemede de söylendiği gibi video performansı sürünüyor... simgeler dev gibi 2-3simge ile ekran dolucaktır...

Bu arada Samsung Galaxy S incelemesii de bekleriz :))
  • İnceleme için teşekkür ederim.
    Elinize sağlık
  • bada olmasa çok guzellll ama bada yapacak bir sey yok
  • Güzel inceleme olmuş. Teşekkürler.

Yine de parasını hak eden bir cihaz değil bence.
  • sanarsın butun forum iphone 4 kullanıyo :) arkadaslar bada olmasa fln demısınız ama bu paraya bu cıhaz yani daha ıyısını bekleyemeyız degıl mı ? haksızsam haksızsın dıyın yanı .. ben kapastf ekranı gayet basarılı buldum kı bu cıhazda saglam bır ıslemcı olsa uçar diye dusunuyorum arada sırada takılmalar yasanıyor videodada ama bende bir s5233 star kullanıcı olarak benm telefonumda bada olmamasına ragmen o az kasma var... ne olursa olsun Samsung 4 Ever
  • quote:

Orijinalden alıntı: walem

sanarsın butun forum iphone 4 kullanıyo :) arkadaslar bada olmasa fln demısınız ama bu paraya bu cıhaz yani daha ıyısını bekleyemeyız degıl mı ? haksızsam haksızsın dıyın yanı .. ben kapastf ekranı gayet basarılı buldum kı bu cıhazda saglam bır ıslemcı olsa uçar diye dusunuyorum arada sırada takılmalar yasanıyor videodada ama bende bir s5233 star kullanıcı olarak benm telefonumda bada olmamasına ragmen o az kasma var... ne olursa olsun Samsung 4 Ever

600mhz işlemci 200mb sistem belleği var o paraya değer bence.
  • http://www.youtube.com/watch?v=X-r_IP8EVn4

Müzik Tanıdık Gelıyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: walem

http://www.youtube.com/watch?v=X-r_IP8EVn4

Müzik Tanıdık Gelıyo :)

kutunun yanında bıcak ne öyle
    mzüik baska bir inceeme sitesine mi aitti..cok sık duyuordum...

• bide bunla wawe 525 ,n ne farkı var..mp dısında
  • Güzel inceleme teşekkürler.
  • Güzel inceleme olmuş,emeğinize sağlık.Bada'nın sadece Wave serisinde kullanılması ilginç.Deneme amaçlı yapılmış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

bide bunla wawe 525 ,n ne farkı var..mp dısında

İşlemci,3g,kamera,flaş.Diğer herşey aynı.
  • Ben bada işletim sistemli bi telefon kullanan olarak (samsung wave) çok begeniyorum kendisini. kimse laf atmasın çok saglam bi işletim sistemi yeni sürümüyle çok daha güzel olacak
  • Galaxy S bile o kadar güçlü donanımına rağmen çektiği fotoğrafa zumlarken bile kare kare resmi büyütüyor. iPhone 4'teki akıcılık yok. Samsung yavaş telefonlarıyla tanınıyor genelde. Bu telefon da çok farklı değil.

Ben U800 Soul b kullanıyorum. Burda tanıtılan cihazla oldukça benzer yönleri var. İkisi de şık, ikisinin de fotoğraf kaliteleri iyi. Aynı zamanda ikisi de video çekme ve oynatma özürlü, bunu bilmiyorum ama Soul b WMA dosyalarını oynatırken bile takılıyor. Tam ekran fotoğraf görüntülediğinizde zum yapmanıza izin vermiyor. Normalde açamadığım bazı video dosyalarını yine telefondaki basit video düzenleyici uygulamasıyla açıp, seyredebiliyorum. Çoğu onda da açılmıyor tabi. Bu telefon da bu şekilde oynatabilir belki.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.