Şimdi Ara

HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
8.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VINN Kamu Teklifi

Kamululara özel, 12 ay boyunca;

>4GB internet aylık 29 TL, VINN’ıyla birlikte!
    >Paket aşımı yok, sürpriz fatura yok!
    >Üstelik vergiler fiyata dahil!

Kamu çalışanı mı olsaydık ne :)

Tüm öğretmen, doktor, polis, hakim, savcı, asker yani kısaca 657'den maaş alan herkes bu tekliften faydalanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptooth -- 14 Ocak 2011; 14:58:11 >

• Kaynak var mı?
  • yetersiz daha iyileri olacaktır. ttnete devam
  • Paket aşımı yok derken. Link var mi
  • link var mı ben vınn kullanıyorum tarife değiştireyim o zaman :)
  • Turkcellin vinn sayfasında küçük bir ibare ile var ama detay göremedim
  • http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/vinnailesi/vinn3Gmodem linkinde Ne Kadar Öderim sekmesinde var fiyatlar.

Sıkça sorulan sorular içerisinde de şöyle yazılmış:

KAMUVINN kampanyasına katılan müşterilerimiz için bu vergiler için ayrıca bir ücret çıkmayacak toplam paket ücreti 29 TL olacaktır. Damga vergisi ilk faturada 1,96 TL olarak görülecektir.

Kampanya katılım koşulları nelerdir?
    KAMUVINN kampanyasına katılım anında KAMU PERSONEL kimliği gösterilmesi ve fotokopisinin abonelik kanalına teslimi zorunludur.1 abone kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
    KAMUVINN kampanyasında kullanım limiti 4GB ile sınırlıdır.Limit dolduğunda hız 5Kbps’e düşürülerek paket aşımı engellenir.
    KAMUVINN ve diğer teklifler; Kampanyadan borçtan kapalı hattı bulunmayan tüm bireysel abonelerimiz faydalanabilir.
    Her bir Turkcell faturalı 3G İnternet hattıyla, en fazla bir Turkcell 3G VINN kontratlı kampanyaya katılınabilir.
    Kampanyanız hattınıza tanımlandığı anda 3G internet paketlerini kullanmaya başlarsınız. Takip eden ilk fatura döneminizde İlgili paket ve cihaz bedeli sözleşmede belirtilen şekilde faturanıza yansır.
    Bir kişi en fazla 3 hattıyla kampanyadan faydalanabilir.
    Kampanya başka şahsa devredilemez.
    Kampanyanın iptali durumunda abonenin ilgili dönemde çıkan ilk faturasına cayma bedeli yansır.
    Cayma bedeli kampanyaya giriş tarihinden ayrılma tarihine kadar pakete yansıtılan indirimler ve kalan ay X cihaz bedeli toplamı olarak hesaplanır.

• 5 aylığı 150 tl 3 aylıktan iyi
  • Bu, benim için iyi görünüyor. Acaba, kamu çalışanı olarak sıfırdan faturalı hat alsam yinede faydalanabilirmiyim??? Ve taahhüt varmı???
  • 12 ay boyunca vınn abonesi olduğumuzda bu süre içinde aynı hatla ayrıca kontratlı telefonda alabiliyor muyuz?
  • Evet artik evdeki interneti ve dolayisi ile sabit telefon hattini kapatabilirim. Bekledigim buydu :)
  • @kaansay
    Kamuvinn için zaten yeni bir data hattı almak durumundasin. Yeni hat için ekstra para vermene de gerek kalmıyor. Aylık 29tl nin icinde hat parası da var.

Tek yapman gereken gerekli evraklarla Turkcell'e gitmen.
  • @FenerLand

Kamuvinn'la alacağın hattı sadece internet için kullanabilirsin. Yani cep telefonu hattın ile Kamuvinn hattının birbiriyle bağlantısı yok. Kontratli telefon için telefonundaki hattı kullanman lazım. Kontratli telefonların şartları için ilgili kampanyanın ayrıntılarına bakman gerekecek sanırım.
  • Turkcellden guzel bi kampanya olmus.bence az daha beklenmeli.15 gun sonra vodafone 5 gb bide limit bittikten sonra 96 kbit verir.turkcell gibi 5 kbit vermez
  • Bu kampanyaya kamu hattı olanlar mi katılabilir sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 15 Ocak 2011; 16:55:13 >
  • Şimdi birşey soracağım;TTNET illetinden kurtulup KamuVINN almayı düşünüyorum.Babamın hattı üzerinden alacağız fakat,modeme SIM kart takılmayacak mı?Yani babamın hattı mı modeme takılacak?Yoksa ikiz kart olayına falan mı girilecek?

Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • mrtbrc6378, ben bugün gidip bu tarifeyi TİM'e sordum. Verilen cevapta SimKARTIda kendileri vereceklermiş. İlk ay gelecek olan fatura 33-35 civarı olacak ondan sonra gelecek tüm faturalar 30 TL olacakmış. Yani sorunu tam manasıyla cevaplamak gerekirse sana ayrı bir SİMkart verecekler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokratesnk

mrtbrc6378, ben bugün gidip bu tarifeyi TİM'e sordum. Verilen cevapta SimKARTIda kendileri vereceklermiş. İlk ay gelecek olan fatura 33-35 civarı olacak ondan sonra gelecek tüm faturalar 30 TL olacakmış. Yani sorunu tam manasıyla cevaplamak gerekirse sana ayrı bir SİMkart verecekler...

Teşekkür ederim.
    -------------------------
    Ayın sonunu bekliyorum.Ayın sonunda elveda TT,merhaba Turkcell.
  • ttnetten kurtulma yolu çıktı.
  • 4 GB kotadan sonra 5 kbps ye hız düşüyormuş. heh bana yaramaz bu, ben aylık 300 GB trafik tüketiyorum
    beklemeye devam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.