Şimdi Ara

HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
8.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • köye gitsem 2g hızıyla max kaç kb olur bir deneyen olmuştur???
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    köye gitsem 2g hızıyla max kaç kb olur bir deneyen olmuştur???

en iyi ihtimalle 20-30kb/sn ile indirir, o da sizi küplere bindirir zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL
    Alacak kişinin bir turkcell kamu faturalı hattı olması gerekmiyor değil mi? Peder bey avea kamu kullanıyor da o yüzden sordum. Kendi üzerine bir turkcell hat olmaması önemli değil sanırım?

Zor bir soru mu oldu ki?
  • quote:

quote:

Alacak kişinin bir turkcell kamu faturalı hattı olması gerekmiyor değil mi? Peder bey avea kamu kullanıyor da o yüzden sordum. Kendi üzerine bir turkcell hat olmaması önemli değil sanırım?

Zor bir soru mu oldu ki?

Hayır Gerekmiyor.Zaten size 530 la başlayan bir hat veriliyor.Kendi üzerine bir hat olması zorunluluğu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

download yapacak değilim ama yine de az
    2buçuk g de olsa keşke :)
  • quote:

quote:

quote:

G'nin 3.5'u var da 2.5'u yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

G'nin 3.5'u var da 2.5'u yok

2.5G bildiğimiz GPRS EDGE'dir. Normal GPRS (2G) ile 20 - 30 kb/sn hızları göremezsiniz. Hatta 2.75G bile varmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 26 Ocak 2011; 18:35:22 >

• Benim söylediğim ciddiye alınmasın
    Ben dedim ki 3 g bilmem kaç mb hızlı ama edge 20 kb civarı. Keşke teknoloji elverse de 3g yayılsa ama imkanlar şartlar uymuyor bende dedim ki 2g yavaş bunun hizlisi da olsaymiş da kullanılsa idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

ilçede yim 3g çekiyor mu çekmiyor mu bilmiyom türkcelle sordum 3g var dedi ama güvenemiyorum keşke deneme süresi olsa 3-5 gün olsa bile yeter di.

arkdşm sadece duyduğumu söylüyorum.. van dayım ben bi arkadaş toki'de kalıyordu. 3g almıştı ama çekmiyordu o da gitmiş demişti adamlar da gelmiş evde kontrol etmiş çekmiyo diye geri vermiş almışlar onlar da ... bilgin olsun... önceden konuş adamlarla ne diyorlar... böyle olması lazım ztn...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencco

quote:

ilçede yim 3g çekiyor mu çekmiyor mu bilmiyom türkcelle sordum 3g var dedi ama güvenemiyorum keşke deneme süresi olsa 3-5 gün olsa bile yeter di.

arkdşm sadece duyduğumu söylüyorum.. van dayım ben bi arkadaş toki'de kalıyordu. 3g almıştı ama çekmiyordu o da gitmiş demişti adamlar da gelmiş evde kontrol etmiş çekmiyo diye geri vermiş almışlar onlar da ... bilgin olsun... önceden konuş adamlarla ne diyorlar... böyle olması lazım ztn...

turkcell vınn 3 g çektiğinde çok hızlı tamam ama 3g çekim kapasitesi her türlü vodafone'da daha geniş.

• avea jette 29 hangisi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan50

avea jette 29 hangisi sizce

avea jette 29 olan ne?

"avea jetin fiyatı da 29 lira. sizce hangi operatörü seçmeliyim?" mi demek istediniz?
    cevabım: eğer 3g kesin çekiyorsa Turkcell
    eğer 3g var ama pek çekmiyor diyorsanız vodafone
    hiç bir şartta aveaya bulaşmayın. kazığın alasını yer ve verim alamazsnz...
  • oturduğum mahallede Turkcell 3G gidip geliyor sürekli.Yoksa hiç düşünmeden alırdım
    bir ara 1aylık paket almıştım Turkcell 3G ama edge bağlantısı oldu sürekli memnun kalmamıştım vodafone aylık sınırsız 8TL olan hızla aynıydı şuanda zaten onu kullanıyorum ama Tcell 3G olduğunda da mükemmeldi 5mbit görmüştüm bazen..
    Bu arada alacak arkadaşlar kamu kimlik fotokopisini verirken fotokopi üzerine "sadece kamu vınn kampanyası içindir" yazmanızda fayda var bazı kötü niyetli kişiler habersiz sizin adınıza hat açabiliyorlarmış bu kimlik fotokopileriyle; forumda bir arkadaşımızın başına gelmiş aklıma gelmişken bunuda paylaşmak istedim..
  • quote:

quote:

quote:

turkcell vınn 3 g çektiğinde çok hızlı tamam ama 3g çekim kapasitesi her türlü vodafone'da daha geniş.

doğru tespit.
    şu an bulunduğum ilçede vodafone 3g var, turkcell ve avea yok.
    ki bu ilçe güneydoğuda 15-20 bin nüfuslu küçük bir ilçe.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

quote:

quote:

quote:

doğru tespit.
    şu an bulunduğum ilçede vodafone 3g var, turkcell ve avea yok.
    ki bu ilçe güneydoğuda 15-20 bin nüfuslu küçük bir ilçe.

ıstanbulun ortayeri kadıköy rıhtımda bile çoğu zaman 3g yazmıyor turkcellde. 5dakka 3g çekiyorsa bi 5 dakkada gene edge'ye dönüyor. Ama vodafoneda çakılı 3g sürekli

Ses hattım vodafoneda
    Mesaj hattım aveada
    Data hattım turkcellde
    Memnunum hepsinden;)

• arkadaslar acaba bu tarife ile normal bikullanimda msn de görüntülü konuşma yapsak hergün bi kac saat birazda video izlesek iste facebook falan yetermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

arkadaslar acaba bu tarife ile normal bikullanimda msn de görüntülü konuşma yapsak hergün bi kac saat birazda video izlesek iste facebook falan yetermi?

face'te video izleme olayını abartmadığınız sürece yeter de artar bile
  • Valla yeteceğini bilsem, şu dakika alacağım. Ama yetmez herhalde... 6 GB bu fiyat olsa, süper olurdu...
  • Bende bugün aldım ttnetten hızlı geldi bana
  • Telefonda kullanmak için alan yok mu!
    Herkes adsl'in yerine alma niyetinde..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.