HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!!
113 Cevap7420 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

11415 Mesaj
25 Ocak 2011; 18:26:35 

köye gitsem 2g hızıyla max kaç kb olur bir deneyen olmuştur???

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ocak 2011; 18:36:39 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

en iyi ihtimalle 20-30kb/sn ile indirir, o da sizi küplere bindirir zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2018 Mesaj
25 Ocak 2011; 19:31:40 

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL
Alacak kişinin bir turkcell kamu faturalı hattı olması gerekmiyor değil mi? Peder bey avea kamu kullanıyor da o yüzden sordum. Kendi üzerine bir turkcell hat olmaması önemli değil sanırım?

Zor bir soru mu oldu ki?

117 Mesaj
25 Ocak 2011; 19:52:54 

quote:

quote:

Alacak kişinin bir turkcell kamu faturalı hattı olması gerekmiyor değil mi? Peder bey avea kamu kullanıyor da o yüzden sordum. Kendi üzerine bir turkcell hat olmaması önemli değil sanırım?

Zor bir soru mu oldu ki?

Hayır Gerekmiyor.Zaten size 530 la başlayan bir hat veriliyor.Kendi üzerine bir hat olması zorunluluğu yok.

11415 Mesaj
25 Ocak 2011; 20:19:59 

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

download yapacak değilim ama yine de az
2buçuk g de olsa keşke :)

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2011; 18:18:06 

quote:

quote:

quote:

G'nin 3.5'u var da 2.5'u yok

65 Mesaj
26 Ocak 2011; 18:33:37 

quote:

quote:

quote:

quote:

G'nin 3.5'u var da 2.5'u yok

2.5G bildiğimiz GPRS EDGE'dir. Normal GPRS (2G) ile 20 - 30 kb/sn hızları göremezsiniz. Hatta 2.75G bile varmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 26 Ocak 2011; 18:35:22 >

11415 Mesaj
26 Ocak 2011; 19:56:35 

Benim söylediğim ciddiye alınmasın
Ben dedim ki 3 g bilmem kaç mb hızlı ama edge 20 kb civarı. Keşke teknoloji elverse de 3g yayılsa ama imkanlar şartlar uymuyor bende dedim ki 2g yavaş bunun hizlisi da olsaymiş da kullanılsa idi

56 Mesaj
26 Ocak 2011; 22:54:02 

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

ilçede yim 3g çekiyor mu çekmiyor mu bilmiyom türkcelle sordum 3g var dedi ama güvenemiyorum keşke deneme süresi olsa 3-5 gün olsa bile yeter di.

arkdşm sadece duyduğumu söylüyorum.. van dayım ben bi arkadaş toki'de kalıyordu. 3g almıştı ama çekmiyordu o da gitmiş demişti adamlar da gelmiş evde kontrol etmiş çekmiyo diye geri vermiş almışlar onlar da ... bilgin olsun... önceden konuş adamlarla ne diyorlar... böyle olması lazım ztn...

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2011; 23:15:46 

quote:

Orijinalden alıntı: gencco

quote:

ilçede yim 3g çekiyor mu çekmiyor mu bilmiyom türkcelle sordum 3g var dedi ama güvenemiyorum keşke deneme süresi olsa 3-5 gün olsa bile yeter di.

arkdşm sadece duyduğumu söylüyorum.. van dayım ben bi arkadaş toki'de kalıyordu. 3g almıştı ama çekmiyordu o da gitmiş demişti adamlar da gelmiş evde kontrol etmiş çekmiyo diye geri vermiş almışlar onlar da ... bilgin olsun... önceden konuş adamlarla ne diyorlar... böyle olması lazım ztn...

turkcell vınn 3 g çektiğinde çok hızlı tamam ama 3g çekim kapasitesi her türlü vodafone'da daha geniş.

144 Mesaj
26 Ocak 2011; 23:39:49 

avea jette 29 hangisi sizce

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2011; 23:44:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ramazan50

avea jette 29 hangisi sizce

avea jette 29 olan ne?

"avea jetin fiyatı da 29 lira. sizce hangi operatörü seçmeliyim?" mi demek istediniz?
cevabım: eğer 3g kesin çekiyorsa Turkcell
eğer 3g var ama pek çekmiyor diyorsanız vodafone
hiç bir şartta aveaya bulaşmayın. kazığın alasını yer ve verim alamazsnz...

2899 Mesaj
27 Ocak 2011; 8:30:46 

oturduğum mahallede Turkcell 3G gidip geliyor sürekli.Yoksa hiç düşünmeden alırdım
bir ara 1aylık paket almıştım Turkcell 3G ama edge bağlantısı oldu sürekli memnun kalmamıştım vodafone aylık sınırsız 8TL olan hızla aynıydı şuanda zaten onu kullanıyorum ama Tcell 3G olduğunda da mükemmeldi 5mbit görmüştüm bazen..
Bu arada alacak arkadaşlar kamu kimlik fotokopisini verirken fotokopi üzerine "sadece kamu vınn kampanyası içindir" yazmanızda fayda var bazı kötü niyetli kişiler habersiz sizin adınıza hat açabiliyorlarmış bu kimlik fotokopileriyle; forumda bir arkadaşımızın başına gelmiş aklıma gelmişken bunuda paylaşmak istedim..

2827 Mesaj
27 Ocak 2011; 9:22:51 

quote:

quote:

quote:

turkcell vınn 3 g çektiğinde çok hızlı tamam ama 3g çekim kapasitesi her türlü vodafone'da daha geniş.

doğru tespit.
şu an bulunduğum ilçede vodafone 3g var, turkcell ve avea yok.
ki bu ilçe güneydoğuda 15-20 bin nüfuslu küçük bir ilçe.

Uzaklaştırılmış
27 Ocak 2011; 10:33:01 

quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

quote:

quote:

quote:

doğru tespit.
şu an bulunduğum ilçede vodafone 3g var, turkcell ve avea yok.
ki bu ilçe güneydoğuda 15-20 bin nüfuslu küçük bir ilçe.

ıstanbulun ortayeri kadıköy rıhtımda bile çoğu zaman 3g yazmıyor turkcellde. 5dakka 3g çekiyorsa bi 5 dakkada gene edge'ye dönüyor. Ama vodafoneda çakılı 3g sürekli

Ses hattım vodafoneda
Mesaj hattım aveada
Data hattım turkcellde
Memnunum hepsinden;)

486 Mesaj
28 Ocak 2011; 14:54:57 

arkadaslar acaba bu tarife ile normal bikullanimda msn de görüntülü konuşma yapsak hergün bi kac saat birazda video izlesek iste facebook falan yetermi?

2004 Clio II HB 1.4 16V Privilege-Atiker safe fast

Uzaklaştırılmış
28 Ocak 2011; 18:30:13 

quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

arkadaslar acaba bu tarife ile normal bikullanimda msn de görüntülü konuşma yapsak hergün bi kac saat birazda video izlesek iste facebook falan yetermi?

face'te video izleme olayını abartmadığınız sürece yeter de artar bile

719 Mesaj
28 Ocak 2011; 23:13:36 

Valla yeteceğini bilsem, şu dakika alacağım. Ama yetmez herhalde... 6 GB bu fiyat olsa, süper olurdu...

DH FOSİL GRUBU

69 Mesaj
28 Ocak 2011; 23:47:23 

Bende bugün aldım ttnetten hızlı geldi bana

2849 Mesaj
29 Ocak 2011; 1:15:06 

Telefonda kullanmak için alan yok mu!
Herkes adsl'in yerine alma niyetinde..

1381 Mesaj
29 Ocak 2011; 1:17:59 

TTnet ten oldukça iyi.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
30 Ocak 2011; 1:27:24 

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Telefonda kullanmak için alan yok mu!
Herkes adsl'in yerine alma niyetinde..

telefon için cepnet var

4860 Mesaj
13 Şubat 2011; 17:33:20 

Bugün 3 aylık vınn sözleşmem bitiyor. Kardeşim öğretmen olduğu için 12 aylık kamu sözleşmesi yaptık. TİM görevlisi 30-35tl gibi bir faturadan bahsetmedi. Ay sonu 29tl fatura gelecek dedi. Ben Vınn'ı masaüstü için kullanıyorum. Mersin/Yenişehir'de gayet iyi çekiyor. Kamu Vınn bu hali ile TTnet'ten daha iyi...

dıgıdık dıgıdık dıgıdık iihühühü

Uzaklaştırılmış
13 Şubat 2011; 19:17:31 

quote:

Orijinalden alıntı: metalok
Bugün 3 aylık vınn sözleşmem bitiyor. Kardeşim öğretmen olduğu için 12 aylık kamu sözleşmesi yaptık. TİM görevlisi 30-35tl gibi bir faturadan bahsetmedi. Ay sonu 29tl fatura gelecek dedi. Ben Vınn'ı masaüstü için kullanıyorum. Mersin/Yenişehir'de gayet iyi çekiyor. Kamu Vınn bu hali ile TTnet'ten daha iyi...

2mbits hızında bir adsl modemin download hızından 2 kat hızlı indirebiliyor vinn. Tabi 3g çektiği sürece. Bi de edge'ye döndüğü zaman, ışte o zaman tansiyonu çıkıyor insanın

765 Mesaj
14 Şubat 2011; 10:40:45 

Yalın İnternet NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB 39,99 TL x 12 ay daha mantıklı değil mi?artı 2 gb için 10tl. hiç limitli internet kulllanmadım ama yetermi teretdütteyim.

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

2827 Mesaj
14 Şubat 2011; 11:39:28 

quote:

Yalın İnternet NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB 39,99 TL x 12 ay daha mantıklı değil mi?artı 2 gb için 10tl. hiç limitli internet kulllanmadım ama yetermi teretdütteyim.

Birisi mobil internet birisi sabit internet kıyaslamak pek doğru olmaz.

Ama eğer sürekli evinizdeki masaüstü pc nizde kullanacaksanız ve 4 gb bana yetmez diyorsanız elbetteki dediğiniz paket daha avantajlı. Ama yok 4 gb bana yeter diyorsanız vınn almak daha mantıklı geliyor bana.

Tabi bana kalsa ne vınn alırım ne de adsl, gider vodafonenin 8 tl ye cepnet paketini alırım, kota aşım derdim olmadan rahat rahat takılırım :) Hızı yavaş ama iş görüyor.

Uzaklaştırılmış
14 Şubat 2011; 11:47:29 

quote:

kardeş ben evde olsam elimde masaüstü bilgisayarım olsa neden VInn alayım....

tabi daha mantıklı...

6 Mesaj
21 Şubat 2011; 5:27:25 

ben tereddütlerle aldım ama iyikide almışım batmanda kenar bir mahallede yaşıyorum gayet iyi çekiyor ve rezil telekom dan 2 kat kadar hızlı limitte video izlemedikten sonra iyi ve en önemlisi istesende aşamıyorsun çok avantajlı vını yanıma alıyorum internet hep yanımda arkadaşlar teknolojine güzel bir şey yaaa...

107 Mesaj
25 Şubat 2011; 11:23:44 

İlk ay faturası 32 TL geldi, 29 TL değilmiydi. Her ay mı böyle gelecek acaba ??

372 Mesaj
25 Şubat 2011; 13:52:44 

Turkcell'in web sitesinde şu şekilde bir bilgi var:

KAMUVINN kampanyasına katılan müşterilerimiz için bu vergiler için ayrıca bir ücret çıkmayacak toplam paket ücreti 29 TL olacaktır. Damga vergisi ilk faturada 1,96 TL olarak görülecektir.

Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda aboneye gönderilecek ilk faturada 1,10TL’lik TGM ruhsat ve 1,10 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez yansıyabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,20 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.

Yukarıdaki açıklamalara göre sizin ilk faturanıza 1,96 TL damga vergisi ve 1,10 TL'lik TGM ruhsat vergisi yansımış.

Fatura toplamınız da : 29 + 1,96 + 1,10 = 32,06 TL olmuştur.

Faturanız bir sonraki ay net 29 tl gelecektir. Tabi ek bir servis (sms vs) kullanmadıysanız.

(Palm V) (Palm Vx) (Palm m505) (Clié NR70) (Tungsten T) (Tungsten T3) (SE P900) (Treo 600) (Motorola MPx 200) (Nokia 6630) ((Treo 680 + Tungsten T|X)+(Treo 750)) (HTC Touch, TYTN II, Cruise, Diamond, Touch Pro) (iPhone 3G) (iPhone 3GS) (Palm Pre) (iPhone 4) (iPhone 4s) (Galaxy Note) (Galaxy SIII) (Sony Xperia ION) (iPad) (Huawei MediaPad) (iPhone 5)

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2011; 15:44:02 

quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

arkadaşlar bana da 32 lira geldi. endişe edecek bişey yok. ilk aya mahsus 31 lira gelecekti sonra 29 olacaktı zaten. sanırım 1 lira daha eklendi ve 32 oldu. bence dert etmeyin. bu ilk aya mahsus damga vergisidir. sonraki aylarda eğer kotayı geçmezseniz hep 29 lira gelecektir.

ben bunu Tim'cilerden ve Müşteri temsilcisinden heryerden teyit ettim

3977 Mesaj
13 Nisan 2011; 8:55:38 

4 gb kotalı paket kullananlar, kotalar ne durumda,şişiyormu kotalar,yetiyormu yoksa

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

Uzaklaştırılmış
13 Nisan 2011; 9:03:54 

Hayli hayli yetiyor fakat video izlemeyeceksin tabi sık sık

4055 Mesaj
5 Mayıs 2011; 12:27:06 

http://www.electroworld...tr/pdf/5_mayis_2011.pdf

Arkadaşlar bugün Electro World'ün insert'ünde gördüm, taahhütlü vınn alana 100 liralık Electro World indirim çeki veriyormuş.. Ben bu konuya kamululara özel 4 gb'lik paket yanında vınn veriyorlar mı diye girmiştim ilk mesajda gördüm ki veriyorlar mış. Peki bu tarifeye geçiş hâlâ mümkün mü?

12 aylık taahhütle aylık sadece 29 liraya 4gb internet paketimiz olacak ve yanında da vınn hediye edilecek.. (Ayrıca bu paket Electro World'ün insert'ünde paket aşımsız olarka gözüküyor bu nedir? ne anlama geliyor? 4gb bittikten sonra internet erişimi mi kesiliyor, paket aşımsız demesi fazla ücret gelmeyeceğine mi işaret ediyor?)

Bazı arkadaşlar konular açarak şikayetlerini fazla fatura geldiğini, internet hızından şikayetçi olduklarını belirtmiş, ttnet pahalıda olsa dayanamayıp döndükleri söylemiş.. Bu kadar sorunlar yaşanıyor mu gerçekten yoksa 2-3 kişiye nadiren mi denk geliyor bu sorunlar?

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

4892 Mesaj
5 Mayıs 2011; 13:39:58 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

arkadaşlar bana da 32 lira geldi. endişe edecek bişey yok. ilk aya mahsus 31 lira gelecekti sonra 29 olacaktı zaten. sanırım 1 lira daha eklendi ve 32 oldu. bence dert etmeyin. bu ilk aya mahsus damga vergisidir. sonraki aylarda eğer kotayı geçmezseniz hep 29 lira gelecektir.

ben bunu Tim'cilerden ve Müşteri temsilcisinden heryerden teyit ettim

Kotayı geçmezseniz demişsiniz ya

Öyle bir şansınız yok zaten. Kotayı doldurdugunuz zaman Turkcell kapatıyor kullanımı. Hızı 5 kbps yapıyor. ve Kota aşım ücreti yok zaten. Yani 29 TL gelir muhakkak.

2899 Mesaj
5 Mayıs 2011; 15:31:52 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Arkadaşlar bugün Electro World'ün insert'ünde gördüm, taahhütlü vınn alana 100 liralık Electro World indirim çeki veriyormuş.. Ben bu konuya kamululara özel 4 gb'lik paket yanında vınn veriyorlar mı diye girmiştim ilk mesajda gördüm ki veriyorlar mış. Peki bu tarifeye geçiş hâlâ mümkün mü?

12 aylık taahhütle aylık sadece 29 liraya 4gb internet paketimiz olacak ve yanında da vınn hediye edilecek.. (Ayrıca bu paket Electro World'ün insert'ünde paket aşımsız olarka gözüküyor bu nedir? ne anlama geliyor? 4gb bittikten sonra internet erişimi mi kesiliyor, paket aşımsız demesi fazla ücret gelmeyeceğine mi işaret ediyor?)

Bazı arkadaşlar konular açarak şikayetlerini fazla fatura geldiğini, internet hızından şikayetçi olduklarını belirtmiş, ttnet pahalıda olsa dayanamayıp döndükleri söylemiş.. Bu kadar sorunlar yaşanıyor mu gerçekten yoksa 2-3 kişiye nadiren mi denk geliyor bu sorunlar?

bu 100 TL lik çeki kullanmanın bir şartı var mıdır acaba yani enaz 500 TL alışveriş yapmak gibi...

4055 Mesaj
5 Mayıs 2011; 16:11:51 

quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

bu 100 TL lik çeki kullanmanın bir şartı var mıdır acaba yani enaz 500 TL alışveriş yapmak gibi...

Onun hakkında bir bilgi sahibi değilim ama süresi 1 yıl falansa sorun olmaz illaki alınır birşey... Ama 500 lira büyük bir üst limit olur eğer limit varsa daha azdır..

Neyse eğer bu 4GB 29 liralık kamu tarifesine geçilebiliyorsa ve yanında vınn'da hediyeyse bu internet paketini almayı düşünebilirim yanındaki 100 liralık çekte gayet cezbedici heleki alıverişte kullanmak iin bir alt sınır yoksa süper olur..

Eee bu pekette paket aşımı oluyor mu yoksa internet paketi bitince internet kesiliyor mu ayrıca süpriz fatura var mı?

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

356 Mesaj
5 Mayıs 2011; 22:02:48 

Eğer hediye çekinin kullanımında bir sıkıntı olmaz ise 3 aylık 39+39+39+39 =156 TL eder - 100 TL hediye çeki = 56 TL / 3 = 19 TL ye aylık 4 gb limitli internet olur (toplamda üç ay) ve vınn bizim olur yani süper olur

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

4055 Mesaj
5 Mayıs 2011; 22:35:37 

quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Eğer hediye çekinin kullanımında bir sıkıntı olmaz ise 3 aylık 39+39+39+39 =156 TL eder - 100 TL hediye çeki = 56 TL / 3 = 19 TL ye aylık 4 gb limitli internet olur (toplamda üç ay) ve vınn bizim olur yani süper olur

Mesajınızı, hesabınızı anlayamadım..
Sanırım kamuya özel 4gb'lik pakete göre bir hesap değil değil mi bu..
İnsert'teki en küçük taahhüte göre göre bir hesap olmalı.. Evet sanırım öyle..

11415 Mesaj
6 Mayıs 2011; 0:50:27 

bu ew kampanyasında tüm vergiler dahil damga vergisi hariç diyor. Sonra katılacaz. 3ay sonra iptal ediyoruz vergilerin hepsi geliyor bunu nasıl yapıyorlar anlamıyorum

95 Mesaj
6 Mayıs 2011; 1:01:05 

bu sistemin sınırsız çıkma ihtimali varmı çokmu hayal kuruyorum :D

onur

Uzaklaştırılmış
6 Mayıs 2011; 9:25:52 

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

bu sistemin sınırsız çıkma ihtimali varmı çokmu hayal kuruyorum :D

çok hayal kurmuyorsun.

bu olayın adamlara maliyeti sıfır. aylar geçtikçe fiyatlar düşecek ve sonunda da sınırsızlar çıkacak.
şimdi eşşek gibi kazansınlar paralarını bakalım.

ilk çıktığında 24 ay taahhütlü VINN alanlar bin pişman. her ay 49 -50 lira fatura ödeyenler var.
ne alaka taahhüt? neden yani, istediğin zaman kullanırım. illa taahhüt etmem lazım, çünkü 2 seneye o fiyatın yarısına düşeceğini biliyorlardı.

ki düştü de.

zamanında bir kısa mesajdan 2 kontör alan sistem şimdi 12.000 (on iki bin) mesaj'dan (2000'i her yöne) 9 lira alıyor. 5000 mesajdan 7 lira alıyor. demek ki neymiş, mesajın maliyeti sıfırmış. ulan yıllarca 2 kontör almadınız mı?

turkcell'den diğer yönlere konuşmanın dakikası 8 kontördü. 100 kontör önce 10 liraydı sonra 25 lira oldu. turkcell'den turkcell'e de 4 kontör aldılar. sonra her yöne 1000-2000 dakikaya 40 lira istiyorlar. demek ki neymiş, konuşmanın maliyeti adamlara sıfırmış. neden o zaman yıllarca o kadar para aldınız. kazandılar ne kazanacaklarsa.

şimdi de internet'ten o kadar para alıyorlar merak etmeyin zaman geçsin onlar da sınırsız olacak ve fiyatlar düşecek..

1233 Mesaj
6 Mayıs 2011; 12:39:55 

GSM operatörlerinin tesis, yatırım, bakım, işletim maliyetlerinin dışında, biizm konuşma, data, veya sms kullanımımzla ilgili katlandıkları tek maliyet arama veya mesajlaşmaların operatörler arasında olması durumunda ödedikleri çağrı sonlandırma ücretleridir. Hiçbir operatörün trafiği tek yönlü olmadığı için bu ücreterde aralarında bir tür mahsuplaşma oluşacaktır, yani hem borçalanacak hem de alacaklanacaklardır, totalde bakıldığında ise nerdeyse sıfır toplamlı bir hesap ortaya çıkabilcektir. Yani aslında operatörler belirli sabit ücretler karşılığında sınırsız konuşma, mesajlaşma veya internet hizmeti sunabilir.

35 Mesaj
9 Mayıs 2011; 6:45:13 

oncelıkle selamlar,

yaklasık 11 aydır turkcell vınn 4 gb kotalı kullanıyordum ama son 2 aydır turkcell sapıttı almadan once 2 kere dusunun ve turkcell vınn hakkında www sıkayetvar dakı sıkayetlerı okuyun cunku ben de gecen ay ve bu ay magdur oldum cunku gecen ay 4 gb ı gectıng dedı okey dedım 99 tl kol gıbı fatura geldı bu ay baslayalı 8 gun oldu paketı astın dıyor en fılm ındırırım - ne download yaparım sadece grup alısverıs sıtelerıne bakıyorum bırde gunluk sıtelere ve emaıl yolluyorum ama emın olun 29 tl veya 32 tlye guvenıp vınn olayına gırmeyın bugu ttnete gıdıp ya yalın ınternet sınırsız alacagım yada ttnet wıfı - cunku turkcell ısın cılkını cıkarmaya basladı.

bu arada burada benden daha detaylı bır sekılde bu ısı bılen arkadaslardan bu kota asımım olayı hakkında cevap verırler cok memnun olacagım cunku hem upload hemde download alıyormus kota asımında aman dıkkat ben yandım sızde yanmayın arkadaslar ????

saygılar,

TOSHIBA SATELLITE R630-105 SADECE 1,35 KG :o)))

4892 Mesaj
9 Mayıs 2011; 8:11:29 

quote:

Orijinalden alıntı: BAHATASER
oncelıkle selamlar,

yaklasık 11 aydır turkcell vınn 4 gb kotalı kullanıyordum ama son 2 aydır turkcell sapıttı almadan once 2 kere dusunun ve turkcell vınn hakkında www sıkayetvar dakı sıkayetlerı okuyun cunku ben de gecen ay ve bu ay magdur oldum cunku gecen ay 4 gb ı gectıng dedı okey dedım 99 tl kol gıbı fatura geldı bu ay baslayalı 8 gun oldu paketı astın dıyor en fılm ındırırım - ne download yaparım sadece grup alısverıs sıtelerıne bakıyorum bırde gunluk sıtelere ve emaıl yolluyorum ama emın olun 29 tl veya 32 tlye guvenıp vınn olayına gırmeyın bugu ttnete gıdıp ya yalın ınternet sınırsız alacagım yada ttnet wıfı - cunku turkcell ısın cılkını cıkarmaya basladı.

bu arada burada benden daha detaylı bır sekılde bu ısı bılen arkadaslardan bu kota asımım olayı hakkında cevap verırler cok memnun olacagım cunku hem upload hemde download alıyormus kota asımında aman dıkkat ben yandım sızde yanmayın arkadaslar ????

saygılar,

Her olayda tuketiciyi savunurum ama kota asımı kullanıcının hatasidir. Turkcell kullanımınızı ve kalan kota miktarınızı son 12 saate kadar bildiriyor. Hatta vınn üzerinden dahi bildiriyor. Üstelik 99 TL fatura stop olmasına rağmen ek paket bile almaya olanak veriyor. Kullanımınız %80 olunca SMS le de bildiriyor. Daha ne yapsın?

Ayrıca bu konudaki kamu vinn kullananların kota asım derdi yok.

4892 Mesaj
9 Mayıs 2011; 23:20:58 

Turkcell 3G + 29 TL'lik kamu vınn'dan inanılmaz memnunum. Hem telekoma sabit ücret ödeme derdinden kurtuldum. Hem de inanılmaz hızlı internet kullanıyorum..

95 Mesaj
9 Mayıs 2011; 23:58:50 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Turkcell 3G + 29 TL'lik kamu vınn'dan inanılmaz memnunum. Hem telekoma sabit ücret ödeme derdinden kurtuldum. Hem de inanılmaz hızlı internet kullanıyorum..

Hemde işe eve şehir dışına her yere götürüyorsun :)
cidden öyle ama ben telefonu iptal ettim 26 tl sabit ücret + sınırsız internet 59 tl =85 tl o kadar rahatladımki.
internet içinse düşünüyorum kahrolsun fiber kablo olayı çok kısıtlı sitelerde, adsl kampanyalarıda hepsinin alt yapısı sabit telefona dayıyo. geriye tek yol bu yol. şimdilik vınna 8 tl lik vodafone idare ediyoz, ttahüt vermekte istemiyorum. kaldık ortada :D

onur

Uzaklaştırılmış
10 Mayıs 2011; 9:05:24 

29'dan bir kuruş fazla fatura gelmedi şimdiye kadar.. aynı söylenilen gibi ilk ay 31 sonra hep 29.. ayrıca kotayı geçemiyorsun bu süper bir olay

346 Mesaj
10 Mayıs 2011; 9:21:01 

Vodafone 5GB 49TL ödemekten bıktım. Kamuda görevliyim. Bu kampanya halen varmı?

Uzaklaştırılmış
10 Mayıs 2011; 9:33:34 

quote:

Orijinalden alıntı: pulvo47

vardır büyük ihtimal...
mobil modem olayinda bundan avantajlısi Yok...

4892 Mesaj
10 Mayıs 2011; 9:41:43 

quote:

Orijinalden alıntı: pulvo47

2011 sonuna kadar var.

Uzaklaştırılmış
10 Mayıs 2011; 23:35:01 

benimde iphone paketimde var 4 gb internet bende çok memnunum

Ekteki dosya (1)

107 Mesaj
5 Ocak 2012; 13:55:55 

[font="Verdana"]24 Ocakta 1 yıl doluyormuş. 3G internete devam etmek istiyorum. En uygunu hangisi olur sizce Turkcell de.

Taahhüt bitiminde bu hattı kapatıp yeniden kamuvınn a başvurup yeni bir cihaz daha edinmek mi ?

Bireysel Kontratlı 4GB İnternet Kampanyası 29 TL/Ay 1ay bedava 6 ay 29 TL kampanyasından yararlanmak mı ?

Veya başka bir kampanya mı ?

Ne dersiniz arkadaşlar ?

3682 Mesaj
4 Haziran 2012; 15:51:14 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: BAHATASER
oncelıkle selamlar,

saygılar,

Her olayda tuketiciyi savunurum ama kota asımı kullanıcının hatasidir. Turkcell kullanımınızı ve kalan kota miktarınızı son 12 saate kadar bildiriyor. Hatta vınn üzerinden dahi bildiriyor. Üstelik 99 TL fatura stop olmasına rağmen ek paket bile almaya olanak veriyor. Kullanımınız %80 olunca SMS le de bildiriyor. Daha ne yapsın?

Ayrıca bu konudaki kamu vinn kullananların kota asım derdi yok.

Evet bende babamdan faydalanıyorum bu kamu vınn olayından. Kota aşım ücreti yok fiyatı 29 lira. Kota aşımı şu sekilde önlemisler. Normalde çok hızlı olan internet kota dolmaya basladıgı zaman acayip yavaslıyor. Yani bir facebook sayfası bile 4-5 dk'da açılıyor. Haliyle kota da istesende aşılamıyor. Ayrıca diyelim kotan dolmaya basladı sana mesaj geliyor. Dilersen 1,2,4 gb'lık paketler alabiliyorsun. 4 gb ekstra paket 25 liraydı. Toplam 8 gb kullanarak 54 lira ödüyorsun. Bana da zamanında ıphone'dan dolayı 400-500 lira fatura gelmisti. Turkcell o konuda hiç affetmiyor ama tamamen müsteri hatası arkadas haklı.

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!!
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359