Şimdi Ara

Little Big Planet 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
13.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayallerinizi ve fikirlerinizi oyuna aktarma vakti geldi. Sony'nin oyna, yarat ve paylaş temalı ilk oyunlarından biri olan Little Big Planet, ikinci oyunu ile çıkışını yaptı. Bakalım Sacboy'ların yeni macerası ne gibi yenilikleri de beraberinde getirmiş?

• Oyundan önce incelemesi geldi :) Teşekkürler.
  • güzel bişeye benziyor
  • Lbp 1.5 :)
  • Süper bi Oyun keşke pc yada psp içinde çıksaydı
  • @kratoss1551
    1. sayısı psp ye var ztn.2. sayısı psp ye bence çıkmaz ancak psp 2 nin çıkış oyunlarından biri bile olabilir.Pc ye nerdeeee....Düşünürler mi pc yi hiç : @
  • Arkadaşlar oyun spotçulara gelmiş midir? Yarın gidip bakacağım da.
  • İnceleme için teşekkürler...
  • Oh yeah ilk yorumlar . oley
  • oyun çok sürükleyici duruyor açımdan . Daha çıktıgını sanmıyorum ama bakmam lazım . Bu arada inceleme için teşekkür ederim .
  • İnceleme için teşekkürler. Süper bir oyun bizleri bekliyor.
  • kararsızımmmmm
  • kararsız kaldım ?
  • Çok gülze bir inceleme ;) Teşekkürler PS3 teki en eğlenceli oyunlarda ilk sırada gelir lbp ;)
  • Kullanıcıların yarattığı dünya bizi daha çok eğlendiriyor :D Monotonluk her oyunda olabilir bu oyun dışında sonsuz dünya....
  • oyun 19unda cıkıyor sız nasıl temın ettınız ve ınceledınız? en onemlı oyun sıtelerı henuz ıncelememıs

sizce oyun cıktıktan sonra daha kapsamlı sekilde ıncelense daha iyi olmazmıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

oyun 19unda cıkıyor sız nasıl temın ettınız ve ınceledınız? en onemlı oyun sıtelerı henuz ıncelememıs

sizce oyun cıktıktan sonra daha kapsamlı sekilde ıncelense daha iyi olmazmıydı

Sony erken yollamıştır.
  • bu oyunun türkçe gelme ihtimali varmı
  • Oyun spota düşmüş müdür?
  • bence süper olmus oyun x360 olsa alırdım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.