Şimdi Ara

migrosta elektrikli ev aletleri %25 indirime girmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • misal PREMİER KATI MEYVE PRESİ PRJ 5050 64,90 dan 54,90 a inmiş. oradan da %25 düşersen 41,17 ye gelir. onuda temassız ile öderseniz, 32,42 e gelir. ama ürün ne derece işe yarar bilmiyorum. (uygun fiyatlı meyve sıkacağı arıyorum, onun için bu örneği verdim). ayrıca ersan sucuk 37,90 dan 19,90 a düşmüş. peki bu sucuğu yiyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa
    ayrıca ersan sucuk 37,90 dan 19,90 a düşmüş. peki bu sucuğu yiyen var mı?

Erşan heryerde 19 TL hocam. Öyle 37 TL lik bir sucukda değil. Geçen hafta real'de tadına baktık, %100 dana ama beğenmedik sucuk tadı yok. Ben şu sıralar Çoşkun ve Polonez alıyorum. Yerel marketler ve real gibi yerlerde haftalık indirimlerde 24 TL den falan alıyorum. Bir de Danet 19 TL den satılıyor bazı yerlerde o da güzel... Ama Çoşkun ve polonez favori...
  • sucuk bilgilendirmesi için teşekkürler arkadaşlar 3-4 kangal almayı düşünüyordum, vazgeçtim. bu arada kasiyer şahinin 15 gün sonraya kadar 19,90 a düşeceğini söyledi. kaç kilo satabilirsin diye merkezleri sormuş bunlara. indirime hazırlanıyorlarmış...
  • bir elektrikli ev aleti olarak sucuk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seamaris

temassız kartla ödeyince ayrıca bir indirim demi var acaba.teşekkürler.

yapı kredi temassız kart kampanyasından bahsediyorum. forumda bilgi mevcut.

quote:

Orijinalden alıntı: demonizer

bir elektrikli ev aleti olarak sucuk...

demonizer arkadaşım birşey mi demeye çalıştın?
  • quote:

quote:

quote:

ev aletleri %25 indirime girmiş diye konu açıp sucuktan bahsetmişsin sucuk için öneride bulunulmasını istemişsin

konu açtıysan içinide doğru düzgün doldur .

Ev aletlerinde %25 indirim var şu bu kadar %25 le bukadar diye zahmet edip 3-5 tane ürün yazar insan.
    yoksa konu açmış olmak içinde konu açmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 14 Ocak 2011; 14:46:14 >
  • quote:

misal PREMİER KATI MEYVE PRESİ PRJ 5050 64,90 dan 54,90 a inmiş. oradan da %25 düşersen 41,17 ye gelir. onuda temassız ile öderseniz, 32,42 e gelir. ama ürün ne derece işe yarar bilmiyorum. (uygun fiyatlı meyve sıkacağı arıyorum, onun için bu örneği verdim). ayrıca ersan sucuk 37,90 dan 19,90 a düşmüş. peki bu sucuğu yiyen var mı?

Hocam bir kaç yöntem daha bulursan üstüne para alacaksın. Ha gayret diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

quote:

quote:

quote:

ev aletleri %25 indirime girmiş diye konu açıp sucuktan bahsetmişsin sucuk için öneride bulunulmasını istemişsin

konu açtıysan içinide doğru düzgün doldur .

Ev aletlerinde %25 indirim var şu bu kadar %25 le bukadar diye zahmet edip 3-5 tane ürün yazar insan.
    yoksa konu açmış olmak içinde konu açmayalım

istersen bütün migrosta satılan ev aletlerinin listesini dökeyim buraya arkadaşım bütün ev aletlerinde indirim var deyip konuyu örneklemişim. son olarakta ek bilgi verip sucuktan bahsetmişim. ne var bunda!

• Hocam bir kaç yöntem daha bulursan üstüne para alacaksın. Ha gayret diyorum.

aslında, bu hafta "gördüğünüze duyduğunuza inanın" yapsalarmış işte o zaman alacaklı çıkarmışım
  • 35 tl üstünde temassız geçerli değil. 35 çekip üstüne de normal kartla yapabilir mi kasiyer bilmiyorum
  • Migrosta %25 kampanya mı var? nedir neler?

elektrikli ev aletleri ve elektronikle mi sınırlı?

neler alınabilir şayet bulabilirsek?
  • Konuda elektrikli aletten çok sucuk var. Başlığı sucuk olarak değiştirseler bari
  • quote:

aslında, bu hafta "gördüğünüze duyduğunuza inanın" yapsalarmış işte o zaman alacaklı çıkarmışım

gördüğüne inanda elektronik ve tütün-alkol dahil değil diye biliyorum.
  • Elektrikli sucukta indirim mi var ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gordons

Elektrikli sucukta indirim mi var ??

• migros görünce herkesin aklına gelen 2 şey,

bir ixus95

iki sucuk

bu arada polonez i artık yemiyorum,

Ahmet İpek tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AjanHaKaN

35 tl üstünde temassız geçerli değil. 35 çekip üstüne de normal kartla yapabilir mi kasiyer bilmiyorum

35 tl yi temazsız kalanı şifreli çekebilirsin, yapamam diyen kasiyerin müdürünü çağırt, o yapar

quote:

bu kampanya ne kadar süre geçerli acaba?

23 ocağa kadardı sanırım, ama emin değilim

quote:

gördüğüne inanda elektronik ve tütün-alkol dahil değil diye biliyorum.

O kampanyaya alkollü içkiler, sigara, cep telefonu kontörü satışları ve paropuan çekleri dahil değildir. diğer herşey girer

• O kampanyaya alkollü içkiler, sigara, cep telefonu kontörü satışları ve paropuan çekleri dahil değildir. diğer herşey girer

Alkollü İçecekler, sigara ve tütün ürünleri, cep telefonu kontörü satışları, elektrikli ve elektronik ürünler hariç 50 TL ve üzeri alışverişinizde belirlenen tarihler arasında ve belirlenen ürünlerde 50 TL ve üzeri siparişlerinizde geçerli olmak üzere indirim uygulanmaktadır

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/campaignDetails.do?id=2141
  • Canım sucuk çekti valla...bu kadar bahsetmişken ben de İkbal sucuk yiyeyim bari.
  • örneğin usb belleklerde indirim var mıdır?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.