Şimdi Ara

İşte Samsung'un dokunmatik ekranlı yeni yıldızı: S5260 Star II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dokunmatik ekranlı ve bütçe dostu S5230 / S5233 Star ile dünya çapında 30 milyondan fazla satış gerçekleştirerek önemli bir başarıya imza atan Samsung, Star'ın yeni varisini teknoloji severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

İşletim sistemi henüz bilinmeyen ve S5260 Star II olarak isimlendirilen modelde, 3.0 inç boyutunda 240x400 piksel (WQVGA) dokunmatik kapasitif ekran, EDGE desteği, 3.2 megapiksel CMOS kamera, Wi-Fi 802.11b/g/n bağlantısı, Bluetooth 3.0, 3.5 mm kulaklık girişi ve ekstra kapasite için microSD kart slotu gibi özellikler göreceğiz. Samsung S5260 Star II'nin fiyatı bilinmemekle beraber çıkış tarihinin 2011 yılının ilk çeyreğinde olacağı düşünülüyor. S5233 / S5230 Star'a göre fiyatın nasıl olacağı merak konusu.

• wave 525 varken gereksiz olmuş sanki ama star'ın adı sattırır
    sadece star sahipleri telefon yenilemek istese samsung bu telefonla nokia'yı geçer
  • Klasik öğrenci telefonu :) Eğer fiyat olaram iyi konumlandırılırsa yone çok satan bir model olabilir...
  • Samsung firmasının her fiyat segmentinde kullanışlı ürünleri varken bu ürünün yüksek fiyattan satılması biraz zor gözüküyor, zaten en iyi ihtimalle wave 525 altına konumlandırılabilir diye düşünüyorum.
  • Tuş takımları çok basit ve vasat duruyor.Ekranı bana biraz dar gibi geldi.

Ama star'ın adı olduğu için çok satar gibime geliyor.Özellikle öğrenciler tercih eder gibime geliyor.

Fiyatının 350- 450 TL arası olacağını düşünüyorum.
  • samsung star fiyatı düşer bu telefonda 350 civarı fiyata sabitler ..lk çıkış fiyatı 400 olabilir belki ve de çok satar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.