Şimdi Ara

Digiturk WebTV 'yarı sezonluk full spor paketi' 89.99 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Digiturk WebTV 'yarı sezonluk full spor paketi' 89.99 tl

Merhaba arkadaşlar, az önce gelen elektronik postayı size iletiyorum;

Süper Lig'in 2. sezon tüm maçlar,
    Beko Basketbol Ligi 2. sezon tüm maçlar,
    İngiltere Premiere Lig 2. sezon tüm maçlar;

89.99 tl yapmışlar.

Bildiğiniz gibi sezon başında 100 tl'ye tüm sezonluk paketini satmıştı Digiturk WebTV paketiyle. Bu da ligin ikinci yarısı için yaptıkları paket. İşte içine basketbol ve İngiltere ligi eklemişler.

Bilmiyorum teklif bana sıcak geldi ancak yorumlarınızı almak isterim, özellikle sezon başından beri aranızda WebTV'yi kullanan arkadaşlar varsa. Bu da linki;

http://www.digiturkwebtv.com.tr/Icerik/25706/Donemlik_Paketler/Full_Spor_Paketi_-_Yari_Sezonluk_Paket_2010_-_2011

Kampanya 23 Ocak 2011 tarihine kadar geçerliymiş. Yani daha vakit var, tartışalım...

• konusu var
  • sizin bahsettiğiniz konu bu digiturk'ün yıllık paketinden devam ediyor ve konu inanılmaz karışmış durumda. şu an ki kampanyadan bahsedenlerin sayısı neredeyse hiç yok.

paketin bu haliyle tartışılması için bence burası daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herospower -- 14 Ocak 2011; 2:32:13 >
  • Tavsiye etmiyorum. Yayın kalitesi çok berbat. Ben sezon başında satın almıştım lig tv paketini. Derbi maçlarda zaten izlemek mümkün değil.
  • ben de tavsiye etmiyorum arkadaşlar paranızı çöpe atmak ve daha da önemlisi sağlığınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız kesinlikle önermiyorum.

göz sağlığını bozacak derecede kötü bir yayın söz konusu. Test yayınlarına kesinlikle aldanmayın.

Ayrıca online destek ekibine ulaşmak yayın günlerinde imkansız olmaya başladı. Abone sayısı arttıkça malesef boşa kürek çektiğimizi görüyoruz.

Yatırım yapmadan satış yapmanın sonucu bu olsa gerek.
  • acaba Amerikadan filan nasıl izlenir?
  • almayın.alırsanız pişman olursunuz.iğrenç bir yayın kalitesi var.aldık pişman oldum.
  • satmak isteyen arkadaşlar olursa konuşabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxman -- 14 Ocak 2011; 15:00:50 >
  • ben de aldım rezalet, paramı çöpe attım, ama basketbol ve premier ligi takılmaz bence az izleyen olduğu için..
  • satmak isteyen?
  • satmak isteyen özelden gelsin.
  • berbat falan değil yayın kalitesi ne uyduruyorsunuz
    22" 1680x1050 monitörde gayet güzel izleniyor buradan.
    internet hızınız düşükse tabi berbat dersiniz. hey allahım!
  • bende ağustosta almıstım sezonluk 2600kbps ile izliyorum netim ttnet 8 megabit modemim linksys işletim sistemim win7 64 bit tarayıcım firefox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19G05S -- 15 Ocak 2011; 1:02:04 >
  • Bende almak istiyorum ama tüm yorumlar böyle ya çok iyi ya çok kötü kafa allak bullak oldu
  • Superonline fiberoptik internetle birlikte kullanıp beğenmeyen varmı?
  • Söylemem lazım ben bunun yasadışı olarak internetten paylaşılan bir siteye denk gelmiştim ve yayın kalitesini cok beğenmiştim Simdi bunun üstüne birde basketbol ve premier lig eklemişler almayı cok istiyorum aslında kacak kocek izlemeye calismak cok sinir bozucu. En azından 89 tl su an resmen 2 bilet parası.
  • Birde eleştiren veya begenen yazarlar internet hızlarını saglayicilarini en azından semtlerimize yazarlarsa cok iyi olur.
  • eleştirenlerin intnernet bağlantısı 1mbbit herhalde.
    Ben 8mbit ile 2600kbps ile HD görüntü kalitesinde izliyordum. Gayet iyi tavsiye ederim üstüne premier lig ve beko basketbol ligi de var.
  • Dostlar özellikle derbilerde bi sıkıntı oluyor mu ? Zaten dışarıda 3 tane derbi izlesek 40 lira para veriyoruz....
  • derbi izlemek eziyet.. 5 dakika geriden geldiği oluyor bazen.. normal lig maçlarında bir sorun olmuyor..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.