Şimdi Ara

windows açılışındaki titreme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarı açarken siyah ekran geliyo ve altta gri bir çubuk doluyor ondan sonra windowsun açılışında ki mavi çubuk saymaya başlıyo sayma bitince aynı yerde bir titreme oluyor ve öyle masaüstü açılıyor acaba ekran kartında mı sorun var asus 9550 ge

teşekkürler

• ekran kartında değil sanırım senin sorun
    büyük ihtimalle monitöründendir
    monitörünün vade i ömrü dolmuş gibi bişi sanırsam
    ya tüpleri bitmiş yada bitti bitecek
    sn onu en yakın bi monitör tamircisine görtür bnce
  • zaten ekran kartını yeni aldım monitör iki senelik ama bilmiyorum psu dan olabilirmi

teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mtksnz

bilgisayarı açarken siyah ekran geliyo ve altta gri bir çubuk doluyor ondan sonra windowsun açılışında ki mavi çubuk saymaya başlıyo sayma bitince aynı yerde bir titreme oluyor ve öyle masaüstü açılıyor acaba ekran kartında mı sorun var asus 9550 ge

teşekkürler

Ne ekran kartında nede monitöründe hiçbir sorun yok!.
    O titreme monitörünün Degauss özelliğinden kaynaklanmaktadır!. Son teknolojileri destekleyen tüm monitörler bu teknolojiyi kullanırlar ve her bilgisayar açılışında o titreme yaşanır!.
    Degauss teknolojisi hakkında bilgi almak istiyorsan arama bölümünden aratabilirsin bu teknoloji hakkında oldıkça geniş bilgiler yer almaktadır..
  • daha önce onboard ekran kartında olmuyordu anakartı değiştirdim ve asus 9550 aldım böyle oldu bazen oluyor bazen olmuyor. zaten anlık oluyor. degauss olayını biliyorum zaten monitorde degauss özelliği var daha önce olmayınca bende korktum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.