Şimdi Ara

SATILIK: TABU (YASAKLI KELİME OYUNU) | FİYAT DÜŞTÜ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Oyuncakcı dükkanından satın almış olduğum kesinlikle orjinal,lisanslı Tabu oyunu.55 TL'ye satın almıştım.Fişini bulursam beraberinde göndereceğim, şu an kayıplarda. 5-6 kez oynandı.Yazın almıştım zaten pekte fırsatım olmadı oynamaya.Daha doğrusu oynayacak kalabalığa ulaşamadım. Ulaştığımdaysa Tabu yanımda yoktu. Büyük bir istekle almıştım ancak doğru dürüst keyfine varamadım fırsat olmadığından. Şu okul dönemlerinde zaten elime almak bile söz konusu olmuyor. Bir kenarda duracağına satışa çıkarıyorum.. Birazda paraya ihtiyacım var bu aralar. (Sınav ücretleri vs.)

Kelime kağıtları,kum saati, Tabu tahtası, piyonlar herşeyiyle sıfır gibidir.. Tek eksiği resimde belirttiğim üzere kutunun açılırken sağ kenarından yırtılmasıdır bu da çok önemli bir husus değil. Hiçbir şekilde ürünü muhafaza etmesine engel değil.Herhangi bir şekilde yırtıktan ötürü kutunun koruması etkilenmemekte. Unutmayın alacağınız ürün kesinlikle sıfır ürünle aynı kondisyondadır. Kutuya önem veriyosanız bu hususu görmezden gelin.

Alışverişi para İş Bankası hesabıma yattıktan sonra ürünü kargolamam yönünde olacak. Alacağım para ile ben zengin olmam, kimsenin parasını çalmak gibi bir sahtekarlığı da yapmam. Güven yönünde sizlere her türlü garanti verebilirim. Dileyen arkadaşlar PM ile iletişime geçebilir. GittiGidiyor ve Sahibinden referanslarımı gösterebilirim.

İstediğim Fiyat: 30 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uqurcan -- 15 Ocak 2011; 19:35:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.