Şimdi Ara

Güvender Türkiye Geneli YGS-LYS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
1
Favori
45.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj gamer

zaten başka ne beklenirki bunlardan Fem işte...

adam fetocu beyler

bu arada bu 3 sınavın toplanıldığı bir ana konu açılmış ama ben burayı açarken onu görmemiştim arkadaş kusuruma bakmasın

yinede burası kalsın, orda 3 sınav karşılaştırma yapılırken karışık bir tablo görünebilir. biz burda sadece güvender konuşuruz
  • degilim lae. aksine nefret ederim
  • bu mu onlarin anlayisi...

20tl kayit parasi aldilar F. ci olmadigim için. kurusuna kadar fitil ftil çiksin. zaten azicik harçligim var ne güzel üst bas alrim diyodum. f. denen herife gitti. 20tl ne yaa ?
    dershanesindekinden 5tl.. 10tl olsun neyse 20 ne yaa zıkkım olsun bogazlarında dizilsin
  • oha arkadaş kesin bi fiyat yok mu biri 8 e kaydolmuş ben 10a sen de 20ye kaydolmuşsun bu nası iş yahu
  • Bu saçmalıklar sinirimi bozuyor. f.ciler iyice sinirlerimi tavan yaptırdılar. yurt dışına gitcem bu gidişle :S
  • Ben fem dershanesı ogrencısı degılım. kadıkoy fem'de 5 tl ygs kayıt yaptırdım.20 tl alınanlar 5 lys+ygs'ye gırıceklerse zaten 20 tl tutuyo...
  • bende fem öğrencisi değilim levent fem de 10 lira istediler dershane öğrencisi olmadğım içinmiş. bende dh de bilen vardır diye kaydolmadım bu güvenderi başka dershaneler yapmıyo mu ? illa fem mi.
  • evet illa f. cilerin dershanesi olacak çünkü güvender de f.cilerin.
    gene iyi istemişler senden ben 20tl verdim :S

Hayır arkadaşlarıma sordum dershane ögr. si 5tl olmayan 20tl ödemiş. ayıp.
  • ygs-5 tl

lys-sayısal-5 tl bayıldım toplam 10 tl.dışardan giricem.

siz şimdi sadece ygs ye mi yoksa ygs+lys ye mi 20 tl verdiniz.

yoksa beni ,seni sınava kayıt ettik diye keklediler mi elimde makbuzu var ama sniperla basarım şubeyi valla
  • sadece YGS sanırım. sorun degil. ne hakkı yediklerini bilmiyorlar. yetim hakkı neymiş görürler ölünce.
    3-5 arttırıp dershane taksidimin birini ödeyeyim kendim diyorm böyle gidiyo bi yere.

Elimde 1tane güvender giris karti var. 12 mart 2011 tarih. ismim var. bizim burda 12martta olacakmş. 20tl verdim.
  • 20 güne yakın bir zaman kaldı
  • hala devam ediyormu kayıtlar femdenmi oluyoruz ve fiyat ne kadar 20mi 10 mu
  • her şube kendi çanağına göre alıyor.
    onlarn içindeysen 5tl
  • Asil YGSden 2 hafta once türkiye geneli deneme sinavi yapiyorlar 1 haftada da sonuclar aciklansa ne anladim ben bu isten 1 hafta daha bekle orjinal YGS ye gir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Asil YGSden 2 hafta once türkiye geneli deneme sinavi yapiyorlar 1 haftada da sonuclar aciklansa ne anladim ben bu isten 1 hafta daha bekle orjinal YGS ye gir

netlerini görürsün
    her sene en en yakın netleri bu sınav belirliyomuş
    gerçekten öyle
    geçen sene güvenderden 90 küsür net yapmıştım
    ygs de de 90 küsür net yaptım
    arkadaşlarımında öyleydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kırmızı-

quote:

Asil YGSden 2 hafta once türkiye geneli deneme sinavi yapiyorlar 1 haftada da sonuclar aciklansa ne anladim ben bu isten 1 hafta daha bekle orjinal YGS ye gir

netlerini görürsün
    gerçekten öyle
    arkadaşlarımında öyleydi

Tamam hocam o konuda haklisinizdir da yani sinavdan 1 hafta önce netlerimj görmek bana ne kazandiracak ki simdi falan olsa en azindan eksik konulari falan belirler calisir biseyler yapariz ama mart cok geç

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurdey
    geçen sene özdebirde ygs1 derecem 515 falandı.ösymde 598.özdebire girin.tödere de girin.güvender çok kolay oluyo girmeyin

Siralama soyle: ozdebir>guvender>toder
  • arkadaş mezunum ben çemberlitaş femde bana 11martta gelin dediler ben haftaiçiyim dersanemden mi feragat edicem anlamadım ki? Femde olsam neyse de finaldeyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Kırmızı-

quote:

netlerini görürsün
    gerçekten öyle
    arkadaşlarımında öyleydi

Tamam hocam o konuda haklisinizdir da yani sinavdan 1 hafta önce netlerimj görmek bana ne kazandiracak ki simdi falan olsa en azindan eksik konulari falan belirler calisir biseyler yapariz ama mart cok geç

erken oluncada daha işlenmeyen konular var deniyo
    ortası yok bu işin valla
    ama o 1 hafta arasında 2-3 konu eksiği kapatılır bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

quote:

geçen sene özdebirde ygs1 derecem 515 falandı.ösymde 598.özdebire girin.tödere de girin.güvender çok kolay oluyo girmeyin

Siralama soyle: ozdebir>guvender>toder

son sınıf öğrencisi misiniz?

Mezun ogrenci
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.