Şimdi Ara

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
3
Favori
55.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness  |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.)
    [N]aked [K]ing
     [N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness  |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.)

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness  |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.)

Klan Üyeleri
    DH adı:______PSN adı:
    alr................Tagortian(Kaptan)
    mcmaniac......ElturcoSertan(Kaptan Yardımcısı)
    kaptanado.....kaptanado
    Hata_I.........Hata34Hata35
    evarinli.........Tr-Emrevarinli
    mmert87.......Tr_mmert
    ovarinli.........ovarinli
    tef-ox........tef-ox
    aalpere......aalpere

Klanımıza katılmak isteyenler yandaki linkten formu doldurmalıdırlar[N]aked [K]ing Klanı Başvuru Formu

Klan Kuralları

1- NK klanı üyeleri kendi aramızda yapılacak maçlarda ve klan maçlarında küfür veya irrite edici davranışta bulunamaz, aksi takdirde uyarılır(duruma göre direk atılır) tekrarı halinde ise klanla ilişkisi kesilir.

2-Takıma maçta yaptığı hareketlerle zarar veriyorsa takımın performansını olumsuz yönde etkiliyorsa klandan çıkarılacak.(tahminen son 10 maça bakılır.)

3-NK klanı üyeleri clan tagımızı kullanmak zorundadır. ( Klan Tagımız: [NKng] )

4-NK klanı üyeleri klan maçına asil olarak seçilmiş olmalarına rağmen bahane belirtmeksizin 3 kere katılmamaları halinde klan ile ilişkisi kesilir.

6-Klan içi huzuru bozanlar kaptan tarafından direk olarak çıkarılır veya herhangi bir üye bu talepte bulunabilir, üye sayısının yarısından 1 fazlası, klandan çıkarılması istenen üye hakkında olumsuz görüş bildirir ise klan ile ilişkisi kesilir.(Her üye fikir belirtmek zorundadır)

7-NK klanı üyeleri, dh veya herhangi bir forumda klanı küçük düşürücü hareketlerde bulunamaz aksi durumda direk olarak klan ile ilişkisi kesilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tagortian -- 14 Aralık 2013; 20:20:34 >

• Yeni başlığımız hayırlı olsun hepimize...
  • evet hayırlı olsun yeni başlığımız
  • İnşallah hayırlı ve devamlı olur beyler...
  • Klanınız hayırlı olsun arkadaşlar

saygılarımla
  • Dun [POLO] klanini 4 macta da darmaduman ettik. Herkese tebrikler!!
  • kardeş beni alabilirmisiniz.Psn:evarinli öğrenciyim bide kaç günde bir girmek zorunlu
  • Selamlar! hocam öncelikle [N]aked [K]ing Klanı Başvuru Formu nu doldurman gerekiyor!

Saygılar...
  • alınıp alınmadığım ne zaman belirli olur bide kaç saat oynadığımdan tam emin değilim şuan dışarıdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evarinli -- 14 Ocak 2011; 15:06:47 >
  • oynadığın saatler hafta içi 4-6 akşam üstü . hafta sonu olan yine akşam üstümü gece mi ?Klana alım; eğer formdaki bilgiler klana uygunsa kaptan yardımcısıyla adayın oyununa bakılır ondan sonra karar verilir!

Saygılar...
  • şu sınav döneminde öle ama sonra akşama kadar cod haftasonu akşamüstü ama geceleride oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExMarshal

Klanınız hayırlı olsun arkadaşlar

saygılarımla

Sağolasın Harun hocam
  • şu an online olanlar varsa oynayabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

Dun [POLO] klanini 4 macta da darmaduman ettik. Herkese tebrikler!!

Dün onlarla oynarken alper '' Eşşek kadar adam hala mommy diyo '' dedi orda koptum ya

evarinli, hocam bilgilerini yazdın mı? bugece 12, 12.30 gibi girebilirmisin ?
  • girerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evarinli -- 14 Ocak 2011; 18:31:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evarinli

girerim
    12.00 de yarın dershanem var ama olsun

Tamamdır, profilimde msn adresim yazılı istersen ekleyebilirsin
  • bir adet başvuru
  • kardes bnide clana alirmsn ama bnde pc yok ps3 den yaziom TR KLANDAN ciktim bu tarz 1 klan aryordum prestge 1 level 50 yim 2hftadir prestge kasmiyorum psnni eklice head set war ordan konsalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi2ophrene

kardes bnide clana alirmsn ama bnde pc yok ps3 den yaziom TR KLANDAN ciktim bu tarz 1 klan aryordum prestge 1 level 50 yim 2hftadir prestge kasmiyorum psnni eklice head set war ordan konsalim

neden gittin yahu bu arada hayırlı olsun ama çok kasmışsınız üye formu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Orijinalden alıntı: Schi2ophrene

kardes bnide clana alirmsn ama bnde pc yok ps3 den yaziom TR KLANDAN ciktim bu tarz 1 klan aryordum prestge 1 level 50 yim 2hftadir prestge kasmiyorum psnni eklice head set war ordan konsalim

neden gittin yahu bu arada hayırlı olsun ama çok kasmışsınız üye formu falan

Çok teşekkürler iyi dileklerin için, form konusunda ise biz böyle uygun gördük
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.