Şimdi Ara

DonanımHaber.com, Hacettepe Üniversitesi'nde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
11.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DonanımHaber.com ekibi olarak yarın Hacettepe Üniversitesi'nde olacağız. Hacettepe Üniversitesi ACM Öğrenci Kolu ve Hacettepe Bilgisayar Topluluğu ile birlikte gerçekleştireceğimiz söyleşide, 2011'de hayatımıza girecek yeni nesil teknolojileri konuşacağız. DonanımHaber ekibini temsilen sitemizin kurucusu Gün Oksay, Genel Yayın Yönetmenimiz Mesut Çevik ve Editör Erdi Özüağ'ın konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte ayrıca donanım dünyasına yön veren bazı üreticiler de öğrencilerle buluşacak ve son teknolojilerini anlatacaklar.

Etkinliğe katılacak üreticilerden Nvidia adına Türkiye'deki teknik pazarlama sorumlusu Nusret Erturan yeni nesil Tegra işlemciler, 3DVision ve CUDA teknolojilerini anlatacak. Ekran kartı üreticisi Galaxy'nin Türkiye genel müdürü Cem Akgür, ekran kartları ve 3DVision teknolojisindeki gelişmeleri paylaşacak.. Görüntüleme teknolojilerinde sektörün iddialı isimlerinden birisi olan ViewSonic'in Türkiye genel müdürü Hasan Koçyiğit ise yeni nesil tabletler, interaktif projeksiyon cihazları ve 3D görüntüleme teknolojisinin uygulama alanlarını anlatacak.

Yarın saat 13:00'da, Hacettepe Üniversitesi Beytepe KampüsüK Salonu'nda gerçekleştirilecek etkinliğe üniversitedeki tüm öğrenci arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Afişin büyük halini görmek için buraya tıklayınız

• Mersin üniversitesine de bekleriz
  • Mesut Çevik varsa DH de var
  • Vay dh iyice kendi aştı başarılarına bir yenisini ekliyor kutlamak lazım. Nvidiada her alanda var arkadaş adamlar dominant
  • imkanım olsa kesinlikle giderdim
  • vay kıyak çok güzel bişey
  • Marmara Üniversitesine de beklerizz
  • Güzel haber
  • SS isteriz !
  • Vay arkadaş Turneye çıkmaya başlarlarsa şaşırmam.
    Büyük gelişme
  • no ss no güven , yaşım 25 ama bu sözünde tam yeri :)
    bol bol fotoğraf hatta video bekliyoruz...
  • Çukurova üniversitesine de bekleriz.
  • ogrenciyken boyle bir konferansa katilmayi cok isterdim.

bizimkiler anca zilyon tl leri verip homo homo gruplar insanlar getirsin...

gerci sikayet edecegine sende topluluga uye ol aktif ol duzenle organizasyon der insan ama yonetim bagnaz olduktan sonra neye yarar. rock topluluguna linc girisimine goz yuman bir yonetimi vardi universitenin. adi bende saklı.
  • Hacettepe'ye küskünüm. Dışardan öğrenci almıyorlar. Gazi'ye bekleriz. Herkes girebiliyor, sıkıntı yok.

Buarada hediye edilecek kartlar neler?

Tanıdıklar var, haber verelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 12 Ocak 2011; 16:38:48 >
  • Nvidia'yı artık oyunlar kesmiyor seminerlerede katılıyor.Yakında futbol,basketbol liglerinede sponsor olursa şaşırmam.
  • Bu söyleşiyi bizde sonrasında video olarak izleyebilecek miyiz?
  • ben mesut çevik
  • yumurtalara dikkat edin :)))
  • Orda olsaydım giderdim. Hani sırf ekran kartı için gidilir orasıda ayrı tabi.

"Merhaba, ben Mesut Çevik" .. ve salon yıkılır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmyrneGe

Orda olsaydım giderdim. Hani sırf ekran kartı için gidilir orasıda ayrı tabi.

"Merhaba, ben Mesut Çevik" .. ve salon yıkılır...

+1
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.