Şimdi Ara

Samsung 10-inç boyutunda iki yeni netbook hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hemen her fırsatta netbook pazarındaki iddiasını dile getiren Samsung, Tüketici Elektroniği Fuarı'nda iki yeni 10-inç netbook tanıttı. NC110 ve NC210 model isimlerine sahip olan yeni netbook'ların arasındaki farkı, kullandıkları işlemci belirliyor. NC110 modeli 1.66GHz'de çalışan çift çekirdekli Atom N570 işlemcisinden güç alırken, NC210 modeli ise 1.5GHz'de çalışan Atom N550 işlemcisiyle geliyor.

10.1-inç büyüklüğünde ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan netbook'lar, 2GB DDR3 bellek ve 250GB kapasiteli sabit disk ile geliyorlar. 802.11n WiFi ve 10/100 Ethernet, Bluetooth, üç adet USB 2.0 portu, çok formatlı kart okuyucusu ve 6 hücreli pil gibi detaylara sahip olan netbook'lar, işletim sistemi olarak Windows 7 ile birlikte sunuluyorlar.

Samsung tarafından yakında satışa sunulması beklenen yeni netbook'ların fiyatları ise henüz bilinmiyor.

Samsung NC210

• su 1024 x 600 çözünürlükten bi vazgeçseler artık. En az 768 Yükseklik gerekiyor ki adam gibi nette dolaşabilelim. Tercihimiz 900 den yana ama 768 px e de şükür diyeceğim.
  • Fusion'dan sonra atom'a bakılmaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daysleeperxp
    Fusion'dan sonra atom'a bakılmaz artık.

Kesinlikle :)
  • Film izlemeye kolaylık adı altında 16:9 biçimini dayadılar ya helal olsun. Açıkçası 16:10 her bakımdan bana daha iyi geliyor. 12" 1280*800 çözünürlüklü bir Fusion mükemmel bir yol arkadaşı olur.
  • Hadi samsung fusionları bekliyoruz
  • İğrenç çözünürlük 1366x768 e ilk günden beri hiç ısınamadığım için fazla para verip 1600x900 sahip bir laptop aldım..
  • yukarıdaki bilgilerin bir kısmı yanlış,

nc210 modeli windows starter ile geliyor ve 320 gb bir hardiske sahip

fiyatıda şuan 790 TL çivarında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.