Şimdi Ara

4 Programlı Isıtmalı Masaj Minderi (Priz ve Araç Adaptörlü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
15.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=9110

45 TL

Kullanan var mı_?

Bildiğiniz bu tarz kampanyalı ürünler varsa paylaşırmısınız ?

Bel ağrısı , sırt ağrısı vs. ürünler..

• Carrefour' da satılan 400TL lik ürünle aynı işi görüyorsa fiyatı gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Carrefour' da satılan 400TL lik ürünle aynı işi görüyorsa fiyatı gayet iyi.

aynı işi görüceğini hiç snmıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansiz26

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Carrefour' da satılan 400TL lik ürünle aynı işi görüyorsa fiyatı gayet iyi.

aynı işi görüceğini hiç snmıyorum :D

Gerçek yoğurma yapamıyor yani?
  • Bu ürünü kullanan var mı.Masaj yapıyor mu yoksa kendi kendine titriyor mu sadece.
  • Daha da önemlisi bu alet çalışınca aracı kullanan kişinin dikkati dağılmıyor mu? Sonuçta bir dış uyarıcı ve kasları gevşetici özelliği var, nedir çalışma prensibi bilmiyorum ancak otomobil koltuğunda kullanmak çok sakıncalı!
  • 5 para etmez bir cihaz, ben de yorumlara aldanıp aldım ama titretmekten başka bir işe yaramıyor. Siteye de yorum olarak yazmıştım ama silmişler hemen.

Bunu bir arkadaşıma verdim ve işbir yatak bayisinden gidip yoğurma yapan masaj minderini aldım. Taksitli 180 TL peşin 160 TL. Bütün sırt boyunca aşağı yukarı hareket ediyor, yoğuruyor, üstelik ısı da veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

5 para etmez bir cihaz, ben de yorumlara aldanıp aldım ama titretmekten başka bir işe yaramıyor. Siteye de yorum olarak yazmıştım ama silmişler hemen.

Bunu bir arkadaşıma verdim ve işbir yatak bayisinden gidip yoğurma yapan masaj minderini aldım. Taksitli 180 TL peşin 160 TL. Bütün sırt boyunca aşağı yukarı hareket ediyor, yoğuruyor, üstelik ısı da veriyor.

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Beni hata yapmaktan kurtardın.
  • Aldım kullanıyorum, ben memnunum açıkçası. Memnun olup olmamak beklentilere bağlı bence. 40 TL'ye sadece titrese de bu kadar paraya bu kadar köfte gayet iyi. Isıtması da cabası. Arabada kullanıyorum 4 kademeli yazıldığı gibi. Belki anlık ve kısa vadede bir yararı yoktur ya da vardırda ben anlamıyorum ama özellikle uzun yolda ve gün boyu trafikte olanların alıpta pişman olmayacağı hatta ve hatta memnun kalacağı bir ürün. Araba ısınıp kalorifer sıcak verene kadar minder ısınmış ve kuyruk sokumundan doğru ısıtmaya başlıyor bile. Arabada kullanmam evde, ofiste kullanayım dersende faydalı bir ürün. Denemedim ama özellikle yatağa serip üzerine sırt üstü yatılıp çalıştırılırsa kesinlikle faydası olacaktır. 40 TL veriyim dövsün, yoğursun, sıksın, sarsın sarmalasın ısıtsın diyenler almasın, hatta uzak dursunlar. Parası olanlar @kenya64 gibi yapıp kıysınlar paraya
  • İşbir firmasının ürettiği Shiatsu masaj minderini tavsiye ederim fiyatı 170 tl civarında ama nasıl bir masör size masaj yapıyorsa, sırt bölgenizin 3 bölgesine ısıtmalı olarak aynı masajı yapabiliyor, ayrıca titreşim ve yoğunluk seçenekleri de mevcut.Araçta ve evde kullanmaya uygun her türlü koltuk ve sandalye ile uyumlu.

http://www.isbiryatak.com/products/fonksiyonel-urunler/fonksiyonel-urunler/prid-shiatsu-masaj-minderi
  • sadece titretiyorsa yaramaz
  • yahu sadece ısıtsa bile gene iyi bu fiyata, kullanan arkadaşlara bişey sormak istiyorum benim işyerimle evim arası 4km, onun için çabuk ısınması önemli, bu alet nekadar sürede ısıtmaya başlıyor?
  • ebay.de ile aynı fiyat..
    http://cgi.ebay.de/Massagesitz-Massageauflage-Carrera-Warmefunkt-Massage-/230568120087?pt=Massageliegen_Zubeh%C3%B6r&hash=item35aeee4f17

işbir yataktakini mağazada deneyip bakmak lazım, nasıl shiatsu yapıyormuş bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: talip333

yahu sadece ısıtsa bile gene iyi bu fiyata, kullanan arkadaşlara bişey sormak istiyorum benim işyerimle evim arası 4km, onun için çabuk ısınması önemli, bu alet nekadar sürede ısıtmaya başlıyor?

merhaba,

Bu cihazı kullanan ve parasına bakınca memnun olan kişilerden biriyim. Sorunuza gelince ; bunun için bir süre tutmadım, ancak üzerinde hazır gelen programlar var ve programlar 30 dk ayarlı. Tahminimce yaklaşık 10 dk sonra ısıtmayı hissediyorsunuz.
    İşlevi beklentiniz yüksekse sizi tatmin etmeyebilir,ancak ürünün kalitesi gerçekten çok iyi, Çin' den ithal ürünlerle kıyaslamayın. Gerçekten bu iş için (yoğurma da dahil) bir ürün aranıyorsa Homedics markası çok iyi. Bestbuy da denedim ve gerçekten de çok memnun kaldım. Ancak fiatı 599 TL olunca lamadım açıkcası.

Düzeltme; noktalama kusurları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 12 Ocak 2011; 15:03:16 >
  • quote:

5 para etmez bir cihaz, ben de yorumlara aldanıp aldım ama titretmekten başka bir işe yaramıyor. Siteye de yorum olarak yazmıştım ama silmişler hemen.

benimde kafamda soru işretleri vardı ama işbir yatağınki güzel görünüyor hakkaten. Bugün gidip bakıcam beğenirsem alıcam. Uyduruk şeylere 60-70 tl verektense adam gibi ovma yapan mindere 100 tl daha fazla vermeyi tercih ederim. Yanlız çakmak girişi varmı bunun?
  • Çakmak girişi var, evet.
  • bende bu tür bir ürün var sadece titreşim yapıyor bu yüzden masaj etkisi beklemeyin 30 küsür liraya almıştım
  • quote:

Çakmak girişi var, evet.

cvp için teşekkürler. Nasıl memnun musunuz? Dün hava muhalefeti nedeniyle gidemedim ama ilk fırsatta alıcam bi tane
  • Bende almıştm.
    Olay tamamen beklentilerle ilgili.
    Üzerinde 12V adaptör var.Çakmak girişi var.Kumandası var.Rezistansı var. ve gayet kaliteli kumaşı var.4 adet titreşim motoru var.
    Ve bunların hepsi 40-TL.
    Benim beklentilerim düşüktü ve geldiği zaman bu fiyata bu kalite gerçekten şok oldum.

Fakat arkadaşlarında bahsettiği gibi sadece çeşitli kademelerde titreşimle masaj yapıyor. Fakat 170-TL lik 500TL lik ürünlerin yaptığı masajı da beklememek gerek.
    Kısada F/P olarak mükemmel bi ürün.
  • ben de aldım bu masaj minderinden.fakat aldığım başka markaydı.titremekten başka birşey yapmıyor.bel bölgemi baya da kaşındırıyor kızartıyor.rahatsız edici baya. hiç beğenmedim şahsen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.