Şimdi Ara

Microsoft Arc Touch Mouse: Dokunmaya duyarlı fare

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
17.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft'un tasarımıyla merak uyandıran Arc ailesi farelerin son üyesi Arc Touch Mouse, dokunmaya duyarlı kaydırma tekeri ve elden geçirilmiş tasarımıyla fark yaratmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekecektir.

• Fare oyuncular için ideal değil.
    Ancak normal kullanım için düşünülebilir.

Bu fare de fena değil:
    http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-zja-00006-arc-mouse-siyah/productdetails.aspx?I_ID=35423

Bu da videodaki fare:
    http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-rvf-00003-arc-touch-mouse/productdetails.aspx?I_ID=50835

• Kullanırken bastırdığmdan düzlenir o..

Ayrıca Apple bu ürünün daha güzelini (bence) 1 yıl akdar önce piyasaya sundur TÜrkiyede
  • Gereksiz bence çünkü bir mouse da en önemlisi ergonomi ve sonra dpi değeridir ama bu arc touch da ergonomi 0.Oyunculara hitab etmiyor şahsen başka modellere yönelirim.
  • fakat herkeste oyuncu değil ve fare alırkende oyuncu faresi olması özelliklerini aramıyor.Laptop çantasında ufak yer kaplamasını aynı zamanda görselede hitap etmesini isteyen, uzun süreli kullanmayacak kişiler için pratik ve şık bir fare.

İnceleme için teşekkürler
  • Herzamanki gibi on numara tanıtımdı :)
  • serhat arkadaşın dediği gibi elin yuku binince düzlenir artı uzun zzaman sonra o esneklik ne kadar kalıcı olacak

sadece tekerleksiz olarak algılayıcı ypmaları güzel gerisi vasat 10 tl olsa alırım yok üsüütne para vermem
  • Fare demeye bin şahit lazım Hiç bir şekilde rahat kavranamaz gibi gözüküyor.
  • Bu fareyi katologlarda ilk gördüğümden beri nasıl birşey olduğunu merak etmiştim.. Bu inceleme sayesinde bu merakımı giderdim..
  • Hayalim hamur silgi gibi fare. Bir gün gelecek ve ergonomi kelimesi gerçek anlamını bulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Hayalim hamur silgi gibi fare. Bir gün gelecek ve ergonomi kelimesi gerçek anlamını bulacak.

O gün çoktan geldi :) Logitech diye bir firma var değil mi ama :)
  • Bedava verseler kullanırım ama almak için çaba sarfetmem oyuncu mouse takıntım yoktur ama bu bir takoza benziyor elime aldığımda hayal kırıklığı yaşarım .
  • eski arch serisini kullanmaktayım ve gayet memnunum oyunlardada çok prof birşey aramıyorsanız eski arc gayet iyi yenisini deneme fırsatım olmadı ama bence oda güzeldir ve görsellik sizin için önplandaysa kesinlikle masaya pc çıkarsıktan sonra bunu koyunca herkes diyo abi bu ne diye fark budur
  • Çok pahalı :D avec in aynı arc ürünlerini tavsiye ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sportifsan -- 12 Ocak 2011; 1:37:50 >
  • donamım haberen artık yenilenmesi yeni birşeyler lazım daha teknik şey lazım

inceleme yapılan siteler artı ve oldukça iyiler
  • Bu fare rahat kavranamaz ki, hem kenarları da boş.
    İnceleme için teşekkürler.
  • inceleme içiçn teşekkürler merak ettiğim bir üründü almayı düşüyordum ama izledikten sonra vazgeçtim alışması zor bir ürün eli çok yoracaktır bu şekilde tutumuyla.taşınabilirlik için tasarlamışlar kalem biçimde yapasalar daha iyi olurdu
  • geçen sene vatandan fare alırken arc touch ın eski modeli vardı elimle denedim boşluk hissi çok kötü ergonemik de olsa farklı tasarım da olsa elimde fare tutmuyor hissi verdiği için onu almamıştım.Ama bluetrack çok başarılı bir şey her yerde çalışıyor fare

ben bunu almıştım halen çok memnunumhttp://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-mhc-00004-wireless-mobile-mouse-6000/productdetails.aspx?I_ID=40148

arc fare için birde 2 tane isteğe göre takılabilen kenarlık yapsalarmış fare 10 numara
  • İyi inceleme, kötü ürün. Oyunlarda işe yaramaz ben tasarım yapıyorum tasarımda da işe yaramaz ince olduğu için çantaya sığar ama ergonomi sıfır. Tasarımla dikkat çekmek istenmiş ama olmamış...
  • Altının boş olması oldukça can sıkıcı kullanırken zor anlar yaşayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.