Şimdi Ara

Batman: Arkham City'den Yeni Bir Sanatsal Çalışma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Batman: Arkham Asylum harika bir oyundu. Rocksteady Studios hiç kimsenin beklemediği kadar iyi bir oyunla karşımıza çıkmıştı. Şimdi onlardan beklentilerimiz oldukça yüksek.

Son dönemlerde hakkında fazla bilgi alamadığımız oyundan yeni bir sanatsal çalışma yayınlandı. Bu çalışmada Batman'i yağmurlu bir havada bir çatıda görüyoruz. Pelerini rüzgarda savrulmasa onu fark etmek çok da kolay değil.

Oyunun facebook sayfasında yayınlanan bu sanatsal çalışmanın Batman'in karizmasına yakışan oldukça hoş bir havası olduğunu söylemeliyim.

• Bitiyorum bu oyuna, 2011 yilinda favorim.Orijinal alacagim ilk oyun. Parasi simdiden hazir
  • sana katılıyorum sonuna kadar ihsanilicali :) bende bu oyun için paramı hazırlicam ama iddaa dan vurursam parayı . o zamana kadar vaktim çok.
  • arkadaşlar arkhamcity.co.uk daki 'news' den aldığım bilgilere göre Warner Bros satın aldığı Rocksteady Stüdyo'nun el bebek gül bebek göz nuru batman arkham city oyununu (belki yeni trailer sunabilirler..) E3 2011 de de gösterime sunacak.(E3-2011 7/9 haziran(Los Angeles Convention Center) da olacakmış.) ve.. bu süreçten sonra siz deyin çıkış tarihi ben dim oynanış videosu , herşey(!) belli olacaktır diye umuyorum.
  • pelerini yırtılmış...!bu hoş deil :D
  • Bir diablo3 birde bu oyunu bekliyorum.
  • şu an hayatın tek anlamı batmanin çıkacak olması o biçim bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.