Bim / park sensörü
226 Cevap19077 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

638 Mesaj
15 Ocak 2011; 23:43:38 

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

sensörlerin up yazan ksımını yukarı doğru yerleştirdiniz mi? sorun ondan gibi gözüküyor.eğer çok değişkense...
sensör sırası 1-2-3-4 evet doğru.

lcd deki araç simgesinin arkasında 3 sensör işareti var evet.normal yani.bendede öyle.
ben kendim taktım kurtardık 50 tl yi :)

dostum selam,bendede 2007 model 1.4 HDi full paket X-design var,ben pejo servisinden aldım ve montajı orda yapıldı,aynanın tam uzerıne takıldı orjınalliği bozulmadan aracın.konuşuyo falan,Sen nereye taktın ekranını,resim varmı.206 sahibi olduğun için soruyorum hocam,selamlar..

Nikon D90 Body + AF-S Nikkor DX 18-105mm VR 1:3.5-5.6G ED + AF Nikkor 50mm 1:1.8 D +AF-S Nikkor DX 55 -200mm VR 1:4 -5.6G ED + Lowepro fastpack 250 black + Sandisk Extreem III 8 Gb SDHC + LG 55LM960 + LG BH9520TW

45 Mesaj
15 Ocak 2011; 23:51:19 

arkadaşlar istanbulda toplu olarak bi yere yaptımaya kalksan uygun fiyattan yaptıramaz mıyım acaba...bende bir adet aldım ama taktırmadım henüz...kendim takmak istiyorum aslında ama cesaret edemiyorum...aracım grande punto tamponda tam ölçüler ne olmalı vs vs korkutuyor beni...

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 0:10:05 

hocam bişey yok.
ölçülerini iyi almak önemli.tamponu delmeden arkasına bakın nereye denkgeliyor diye.maskeleme bandıyla bantlayın ama delmeden.sonra bandın üstünden delin dik bir şekilde.çok köşeye koymayın sensörü.tam köşeye gelmeye başladığı yerden itibaren koyun.hafif dışarı baksın yani.

ben
sensör - 40 cm çektim - sensör - 50cm çektim - sensör - 40cm çektim - sensör... olarak kapattım ölçüm olayını.
yerdende 50 küsür cm aldım.ölçüm gayet başarılı şuan.zaten sensörleri taktıktan sonra gerisi çocuk oyuncağı.geri vites lambasının kablolarındanda alın elektriği.yani geri vites lambalarının girdiği sokete sokun güç kablosunu.olay bitti.olmazsa kabloların yerini değiştirin öle deneyin.
ekran aynanın üstünde.

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 0:12:37 

bu arada sensörlerde yukarı yazan kısmı yukarı gelecek şekilde takmayı unutmayın.
aklınıza takılan bişey olursa yanıtlamaya çalışırım.

147 Mesaj
16 Ocak 2011; 0:46:16 

quote:

Orijinalden alıntı: forumix

bu kadar mı geç söylüyor. siz biraz hızlı yaklaşıyor olabilir misiniz.

Babanızı ve sizi tebrik ediyorum. Park sensörü demek aracı otomatik park eden bir sistem demek değildir-Zaten biliyosunuzdur da-yanaşırken sensöre biraz zaman tanımalısınız ki sizi ikaz edebilsin,yani 50 km hızla gelip de;"ne biçim bir cihaz bu kardeşim vurduk şimdi söyledi"demek alete biraz haksızlık olur kanaatindeyim.

Düzeltme : Mondeo için sensör montajı :mondeo sensör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkaraot -- 16 Ocak 2011; 0:50:34 >

"HIYARARŞİ" Makam ve mevkisi bulunan bir takım hıyarların kurum içi anarşi yaratması...TDK ye hediyem olsun...

141 Mesaj
16 Ocak 2011; 0:57:40 

quote:

Orijinalden alıntı: xiamen
Aldığım sensörün paketinden montaj ve kullanım klavuzu çıkmadı arkadaşlar. Tarayıcıdan buraya yükleyebilecek birisi varmı montaj bilgilerini.

http://img153.imageshac...oolmaxparksensor001.jpg
http://img508.imageshac...oolmaxparksensor002.jpg
http://img228.imageshac...oolmaxparksensor003.jpg
http://img152.imageshac...oolmaxparksensor004.jpg
http://img228.imageshac...oolmaxparksensor005.jpg

Tek birşey biliyorum, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Sokrat

487 Mesaj
16 Ocak 2011; 1:24:46 

Antalya'da olupta mağazada fazlasıyla sensör gören varmı bende alabilsem?

3004 Mesaj
16 Ocak 2011; 1:38:00 

Konyada buhara şubesinde 5-6 tane vardı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

77 Mesaj
16 Ocak 2011; 3:41:18 

quote:

Orijinalden alıntı: gozdekozmetik

arkadaşlar istanbulda toplu olarak bi yere yaptımaya kalksan uygun fiyattan yaptıramaz mıyım acaba...bende bir adet aldım ama taktırmadım henüz...kendim takmak istiyorum aslında ama cesaret edemiyorum...aracım grande punto tamponda tam ölçüler ne olmalı vs vs korkutuyor beni...

sahibinden den bakabilirsin puntolara. fun, emotion olanlarda standart olarak var sanırım park sensörü, orjinal yerlerini o şekilde bulabilirsin. ben baktımda resim koyamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilmec -- 16 Ocak 2011; 3:44:22 >

14 Mesaj
16 Ocak 2011; 3:59:03 

2007 kangoo ma aldım bnde. 40 lira ürüne, 40 lirada taktırmaya mal oldu. gayette memnunum. uyarıları, göstergeleri ile basarılı üründü. alırken yaklaşık 10 tane vardı, bi ara ooooo piti piti bile secim tercihi yaptım kutular arasında

440 Mesaj
16 Ocak 2011; 8:43:22 

yok hocam up yazan yerler hep yukarda onda sıkıntı yok. daha detaylı bi deneyip yazmam lazım aslında buraya, fotolarıyla beraber.

ayrıca ekranı sol köşeye koydum bende.

quote:

sensörlerin up yazan ksımını yukarı doğru yerleştirdiniz mi? sorun ondan gibi gözüküyor.eğer çok değişkense...
sensör sırası 1-2-3-4 evet doğru.

lcd deki araç simgesinin arkasında 3 sensör işareti var evet.normal yani.bendede öyle.
ben kendim taktım kurtardık 50 tl yi :)

1137 Mesaj
16 Ocak 2011; 8:53:13 

Ankara'da şazmaz yanındaki Başkent Sanayinde kayınpederimin WV passat marka aracına 30 TL ye montajını yaptırdık arkadaşlar. Ben sonradan inceleme fırsatı buldum gayet güzel yapmış arkadaş. Ancak montajda tampon sökülecekse +20 TL daha istiyor yapan arkadaş. Tamponun sökülmesi araca göre değişiyor tabiki. Her kim olursa olsun biraz pazarlıkla max 30 TL ye taktırabilirsiniz bence.

2242 Mesaj
16 Ocak 2011; 9:43:06 

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Bim iyi hoş da bu aktüel ürün satışları sinir bozucu

hep böyle haftalık aktüel ürünleri az sayıda (3-5 adet) dağıtır mağazalarına
sonra milleti birbiriyle kavga ettirir sabah sabah mağaza önünde
millet gelmişken şunu bunuda alacağım diye gelmiyor mağazaya.sadece ucuz diye verilen aktüel yazan az ürüne geliyor

madem satacaksın bol bol ithal et, bol bol ay boyu sat.Ürün satıldıkça daha çok kazan daha çok şube aç

bunların bu cuma gününe özel milleti birbirine yedirme sıra bekletme kavgası yıllardır böyle
millet sabah namazı vaktinde namazını kılmaz bimde kuyruğa girer. e yuh yani.milletimiz bir acayip olmuş
kullanmasa da aracına taktırmasa da; evde bulunsun der,bir başkasını düşünmez stoklar

Selamun aleykum öncelikle.

Kazın ayağı öyle değil yalnız arkadaşlar, BİM Marketler zincirinin kaç şubesi olduğunu biliyor musunuz? Bu dediğiniz fazla sayıda market olduğu için gerçekleşemiyor bahsettiğiniz miktarlarda. Bir Carrefoursa, Teknosa, MediaMarkt, Satürn, Darty vs tamam ama onlar dahi yapamıyorken şube sayısı onların kat be kat fazlası olan BİM'in yapmasını beklemek haksızlık olur.

Ne güzel söylemişsiniz her bir şubesine 3 tane yolluyor diye, şube sayısı ile 3'ü çarpıp çıkan sonuca bir bakın dilerseniz. Üstelik bu tür ürünler üzerinden kar edilen tarzda ürünler değildir, nihayetinde reklam amaçlı yapılan satışlar. BİM'in TV'de orada burada reklamlarını göremezsiniz, kendilerinin de belirttiği üzere BİM reklamlara para vermek yerine o bütçeyi böyle kampanyalarla, her hafta sektirmeden yaptığı özel satışlara kullanıyor.

Bence takdir etmek gerekiyor, tenkit etmek ya da eleştirmek değil. Birde şunu ayrıca belirtmekte fayda var, sanıyorum ticaretle ilgili değilsiniz ve bir malın ne şekilde ithal edildiği konusunda pek bilginiz yok bu suretle, öyle dediğiniz şekilde "Canım istedi 100.000 tane getirtin, müşterilerimize fazla fazla yetecek kadar bulunsun tüm şubelerde." diyemezsiniz, dediğiniz anda iflas edersiniz. Bu ürünü bu fiyata alırken ödediğiniz %18 vergiyi düşün fiyattan, sonra BİM'in ürünü üreticiden ya da distribütörden alırken ödediği KDV miktarını düşün yine fiyattan, sonra da lojistiğini düşün geriye ne kalıyor bir bakın bence. (Eleman giderleri, dükkan kirası, elektirik-su, belediye vergisi, tabela vergisi, attısı koktusu vs vs saymıyorum bile...)

Hepsini de bir kenara bıraktığınızı farzedin, BİM'in tek sattığı şey bu park sensörleri yada buna benzer şeyler değil, hatta bu tür ürünleri normalde bulamazsınız bile satmıyor! Dediğim gibi hepsi reklam amaçlı, üreticiyle yaptıkları anlaşmalar sonucunda müşterilerine sunduğu bir güzellik... Emin olun her şubeye 20 tane yollasa, gider o 20 taneyi sanayide bu işi yapan birisi alır yine kalmaz size, farkeden hiçbir şey yok. Ha diyebilirsiniz ki herkese 1 adet versinler, güzel... Ama yanında 5 kişi daha getirip öyle kampanyalı ürün alan, dışarı çıkıp montunu değiştirip tekrar içeri girip yeniden alan insanlar var, hiç faydası olmaz... (: Baksanıza forumdaki arkadaşlar içinde bile 2 tane 3 taneyi tek başına alanlar olmuş...

Çok şükür diyorum, her şubeye 5 tane süper sayı bence tüm bunlar düşünüldüğünde, ancak gidipte mağazalarda 10 tane gördüğünü söyleyen arkadaşlar var, 5 sayısı da kesin değil üstelik. Allah (C.C.) razı olsun kendilerinden, alan arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın inşALLAH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _uMaY_ -- 16 Ocak 2011; 9:51:14 >

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)

95 Mesaj
16 Ocak 2011; 10:23:07 

Başkent sanayi sitesinde bir elektrikçi ustam vardı şimdi hatırladım.salı yada çarşamba gidip fiyat alayım.Ankara da taktıracaklara referans olsun.

ik77

5060 Mesaj
16 Ocak 2011; 10:32:14 

Ankara'da bir oto aksesuarcıya sordum 60 liraya takabileceğini söyledi bana biraz pahalı geldi ben de BİM'den olmasa bile birtane alıp aracıma taktıracağım en kısa zamanda..

2011 Volkswagen PASSAT 1.4 TSI 122 HP Bluemotion Comfortline DSG Derin Siyah

416 Mesaj
16 Ocak 2011; 11:05:38 

Arkadaşlar Şaşmazda 35 Liraya Taktırdım Megane 2 Hb.....Dikiz Aynasının Üstüne Koydurdum Gayet Güzel Oldu...

"No woman No kids"
-Leon-

1137 Mesaj
16 Ocak 2011; 16:55:55 

Arkadaşlar eğer kendinize güvenmiyorsanız montaj konusunda ben gibi mesela işin ehli kişilere taktırmanızı tavsiye ediyorum

1173 Mesaj
16 Ocak 2011; 17:32:06 

quote:

Orijinalden alıntı: drakin

arkadaşlar bu koltuk kılıflarının hangi renkleri mevcut acaba.ben gri vede mavi ye denk geldim ama pek hoşuma gitmedi ?

Izmir University Of Economics - Logistic Management

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 17:44:22 

yağmur yagdıgı için ayrıntılı çekemedim şimdilik idare edin.fikir verir umarım.
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruk33 -- 16 Ocak 2011; 17:46:27 >

19732 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:11:51 

quote:

yağmur yagdıgı için ayrıntılı çekemedim şimdilik idare edin.fikir verir umarım.
0

Sensörleri boyasan iyi olur.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:12:40 

boyancak zaten.serviste yapcam onu.

440 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:17:42 

boyayınca çalışmama durumu olmaz mı

19732 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:24:18 

quote:

Orijinalden alıntı: extra34

boyayınca çalışmama durumu olmaz mı

Ultra ses ile çalışıyor. Tek kat boya engellemez.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:32:22 

harbiden o da var aslında...
bencede tek katdan bişey olmaz.

19732 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:33:49 

Bu arada montaj yapanlar en zorlandığınız yer neresi oldu?
Henüz teşebbüs etmedim ama bana kalırsa en zor olanı vitese bağlamak.

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 18:45:41 

en kolayı geri vitese baglamak.
bişey yok.kabloları geri vites lambasının kablolarının yanına sokup bantlayın olay bitti.
geri vites kablolarınıda deneyerek bulacaksınız artık.voltmetre yoktu bende.deneyerek buldum.

1127 Mesaj
16 Ocak 2011; 19:27:42 

bugün öğleyin bende aldım 1 tane. 1 tane kaldı. arka tamponun üzerindeki siyah koruyucu çıtaya takacağım fakat bu çıtanın içi sanırım metal. kutunun içinden çıkan matkap ucu inşallah deler. siyah çıtaya takınca boyama derdide olmaz.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL.

147 Mesaj
16 Ocak 2011; 19:30:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ft19

bugün öğleyin bende aldım 1 tane. 1 tane kaldı. arka tamponun üzerindeki siyah koruyucu çıtaya takacağım fakat bu çıtanın içi sanırım metal. kutunun içinden çıkan matkap ucu inşallah deler. siyah çıtaya takınca boyama derdide olmaz.

megane 1 mi araç? bendede aynı çıta var..takarsanız sonucu yazarsanız memnun olurum ben daha başlamadım montaja...

"HIYARARŞİ" Makam ve mevkisi bulunan bir takım hıyarların kurum içi anarşi yaratması...TDK ye hediyem olsun...

1127 Mesaj
16 Ocak 2011; 19:32:50 

hyundai elantra beyaz renk. çıta siyah renk. çok uyumlu ve güzel duracağını düşünüyorum. şimdi değilde memlekete gidince abimin sanayide dükkanı var. kanala çekip, orada takacağım. çünkü takmadan önce deleceğim yerin arkası müsaitmi, sensör ve kablo için, görmem lazım. yoksa boşuna delmiş olurum.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL.

46 Mesaj
16 Ocak 2011; 21:03:54 

yozgat ve ilçelerinde kaldımı bilen gören duyan varmı arkadaşlar sensörü.

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 21:19:44 

beyler yerden yüksekliğini kılavuza göre yapın.yoksa ufak boylu engelleri görmez.

ideal yükseklik 50-55 cm dıyor.siyaha takcam diye sensörün kabiliyetini azaltmayın.

165 Mesaj
16 Ocak 2011; 21:52:24 

quote:

beyler yerden yüksekliğini kılavuza göre yapın.yoksa ufak boylu engelleri görmez.

ideal yükseklik 50-55 cm dıyor.siyaha takcam diye sensörün kabiliyetini azaltmayın.

Benim araç doblo arka tamponla yerin yuksekligi 40 cm mecburen oraya taktım yanlış mı ölçer aceba ?

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 21:54:45 

yok.maksimum 50-55 cm..yukarda olmalı diyor.sizinki normal yani.

165 Mesaj
16 Ocak 2011; 22:01:28 

quote:

yok.maksimum 50-55 cm..yukarda olmalı diyor.sizinki normal yani.

Yani vip doblolarda gördügüm seviye 40-42cm bende 40dan yaptım yarın bi deneyim üşenmeden dogru ölçüyo mu :D

19732 Mesaj
16 Ocak 2011; 22:12:58 

Çok yakın olmamak kaydıyla alçak olması avantaj aslında.
Mesela şehirlerde sıkça kullanılan ve çoğu kişinin park ederken veya parktan çıkarken farkedemediği için vurup aracına hasar vermesine neden olan mantar şekilli taşlar için mesela...

3736 Mesaj
16 Ocak 2011; 22:17:40 

aynen katılıyorum.
Ben mantara vurdugun için biliyorum.yoksa daha yukarı takmak benımde aklıma gelmişti.

210 Mesaj
17 Ocak 2011; 1:43:31 

eniştemde mantara böyle vurmuştu üstelik park sensörü olmasına rağmen. aşağıda olsaydı öterdi diye düşünüyorum. bu mantara vurma, sürtme inanılmaz derecede insanın sirinirlerini bozuyor. tepesine bir şey koysalar bari ama yok işte

bu arada daha taktırmadım ama ankara kazımkarabekir caddesinin oradaki sanayide park sensörü takan bir yer ile görüştüm. bim in park sensörünü 35 tl ye takacağını söyledi. aslında benim araçta park sensörü var ama arızalı. parçasıda bulunmuyor. delikleri felan hazır yani, kendim takabilirmiyim ki ?

38 Mesaj
17 Ocak 2011; 8:40:11 

quote:

Orijinalden alıntı: metro03

eniştemde mantara böyle vurmuştu üstelik park sensörü olmasına rağmen. aşağıda olsaydı öterdi diye düşünüyorum. bu mantara vurma, sürtme inanılmaz derecede insanın sirinirlerini bozuyor. tepesine bir şey koysalar bari ama yok işte

bu arada daha taktırmadım ama ankara kazımkarabekir caddesinin oradaki sanayide park sensörü takan bir yer ile görüştüm. bim in park sensörünü 35 tl ye takacağını söyledi. aslında benim araçta park sensörü var ama arızalı. parçasıda bulunmuyor. delikleri felan hazır yani, kendim takabilirmiyim ki ?

delikler hazırsa rahat takabilirsin. zaten üzerinde var anladığım kadarıyla. kablonun arka taraftan ön tarafa taşınması bence zor. ama biraz uğraşarak yapabilirsin.

ustalarda sanırım "bunlar bimden ucuza aldı bende ne tutturabilirsem kardır" diyip veriyorlar ayarı. sıfırdan yapılırsa bu iş için maksimum verilecek para 25 tl dir bana göre.

184 Mesaj
17 Ocak 2011; 8:48:05 

Arkadaşlar park sensörü arkada birşey yoksa kendisini bir süre sonra kapatıyor, yada bendeki böyle başka böyle olan varmı?

416 Mesaj
17 Ocak 2011; 8:56:11 

quote:

Orijinalden alıntı: 1 Ocak 2011

Arkadaşlar park sensörü arkada birşey yoksa kendisini bir süre sonra kapatıyor, yada bendeki böyle başka böyle olan varmı?

Evet Aynen Öyle Bir Sorun Yok Bende İlk Başta Bozuk Zannettim Ama Değilmiş...
Denedim 10 Saniye Sonra Felan Arkada Bişey Yoksa Kapanıyor Ama Giderken Bişey Görürse Hemen Açılıp Devreye Giriyor...

"No woman No kids"
-Leon-

1617 Mesaj
17 Ocak 2011; 9:30:47 

quote:

Orijinalden alıntı: pcp1rates

14 ocak itibarıyla bim'de 40liraya park sensörü geliyor.

http://www.bim.com.tr/a...unler/park-sensoru.html
(acaba iş görür mü? ne dersiniz? bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir?)

ayrıca

Portatif DVD Player
http://www.bim.com.tr/a...ortatif-dvd-player.html

Akü Takviye Kablosu
http://www.bim.com.tr/a...ku-takviye-kablosu.html

Trafik Seti

http://www.bim.com.tr/a...unler/trafik-seti-.html

Oto Koltuk Kılıf Seti
http://www.bim.com.tr/a...-koltuk-kilif-seti.html
Yangın Tüpü

http://www.bim.com.tr/a...runler/yangin-tupu.html

Araç Koltuğu
http://www.bim.com.tr/a...unler/arac-koltugu.html

Ebayden 60 tlye on ve arka olarak alip 50 tlye de taktirmistim 3 ay once.

2013 VW Golf 7 1.4 ACT DSG
U Led BiXenon Farlar ve Led gündüz farları,
Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi, Panoramik Açılır Cam Tavan,Elektrikli Katlanır Yan Aynalar, Geri Park Kamerası,Sürüş profili seçme,
Spor süspansiyon

147 Mesaj
17 Ocak 2011; 9:59:20 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu arada montaj yapanlar en zorlandığınız yer neresi oldu?
Henüz teşebbüs etmedim ama bana kalırsa en zor olanı vitese bağlamak.

0

Geri vites lamba soketinden takıyorsunuz(en basiti...),zor olan kısım ordan öne kabloyu çekmek (Lcd üniteyi aynaya ya da gögüse,nereye koyacaksanız artık.)Aşağıda linkte taktıran arkadaş boyatmış, sorunu olmadığınız yazmış.

http://www.fordclubtr.com/forum/Mondeo-Park-Sensoerue-Mon-t168266.html

Düzeltme :Resim eklenmeye çalışıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkaraot -- 17 Ocak 2011; 20:27:06 >

52 Mesaj
17 Ocak 2011; 10:02:27 

en zoru tamponu deldikten sonra kabloları gerivites lambasına geçirmek oluyor eğer birde tamponunuz boş değil süngerimsi cisim varsa bayağı zor oluyor ben 15 tl ye kırşehgirde taktırdım çok güzel oldu ama boyatmadım boyatmayı düşünüyorum

edimsssssssssssssssss

52 Mesaj
17 Ocak 2011; 10:06:00 

Kırşehirde taktırdım

edimsssssssssssssssss

23 Mesaj
17 Ocak 2011; 18:28:02 

kia ceratoya takan varmı acaba? köşe kısımların ölçüsünü nasıl ayarladınız. Bu hafta sonu kendim takmayı düşünüyorum,

52 Mesaj
20 Ocak 2011; 10:08:07 

aralarını 40 cm ayarladım ben yüksekliğpinide 55 cm ama dikkat edin kaldırımları göremiyor

edimsssssssssssssssss

71 Mesaj
20 Ocak 2011; 11:03:05 

edim hocam hayırlı olsun çok ucuza taktırmışsınız güle güle kullanın.... ama o kadar dalmayın bilgisayara; arada bi başınızı kaldırıp karşınıza da bakın olmaz mı???

België
Sayfa:   <<     1 2 [4]
Sayfa: <<     1 2 [4]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.520