iphone 4'ün kapandı ve açılmıyor
64 Cevap48434 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

626 Mesaj
10 Ocak 2011; 21:14:18 

Arkadaşlar saorunsuz kullandığım iphone 4'üm birden kapandı AÇILMIYOIR :( şarja takıyorum olmuyor biri bana acil yardım etsin lütfennnnnnnnnn

Admin: Konu başlığınız kurallar dahilinde revize edilmiştir.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

626 Mesaj
10 Ocak 2011; 21:17:14 

Arkadaşlar teli yarın satacaktım söz verdim ve başıma bu geldi :( yardım edebilecek arkadaşlar numarasını yazsınlar ararım hemen... LÜTFENN

5779 Mesaj
10 Ocak 2011; 21:22:15 

Home +power tuşlarına basılı tutun.

626 Mesaj
10 Ocak 2011; 21:26:19 

BUKADAR MI KARDESIM??? HAKKETTEN BUKADARMIŞ YAA ACILDI TELIMMMM :)))) NIYE OLE YAPMIS OLABILIR GUZEL KARDESIM? ALLAH SENDEN RAZI OLSUNNNN

275 Mesaj
20 Ocak 2011; 0:23:24 

valla ALLAH RAZI OLSUN ne diyim bendede oldu kapanma birden tak diye gitti home ve power a basılı tuttum apple logosu geldi sonrada direk pin felan sormadan ana ekran geldi neden oldu acaba, şimdi normal ama kıllandım daha öncede 3-4 kez telefon geldiğinde ekrana kitlenmişti açamamıştım bir iki kezde home tuşuna 3-4 kez basmak zorunda kalmıştım uyandırmak için

www.minimintan.com

1573 Mesaj
20 Ocak 2011; 9:25:30 

Bu tip seyler ayda yilda bir iki defa olur cok onemli degil. Kafaya takmayin. Evinizdeki bilgisayar da zaman zaman kitlenmiyir mu? Ayni mantik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

131 Mesaj
29 Mart 2011; 21:09:03 

saolun valla aynı sorun bende de oldu. forum sayesinde çozdum. teeşekküerler.nedeni ne acaba??

psn _volkanelif samsung m87 lcd tv - playstation 3 80gb - psp - toshiba a200 23/u - sony vaio vgn fz21j - canon 450 d kit - canon 550 d - iphone 4 - iphone 4S , ford fiesta 1,25i trend, ford fiesta 1,4 tdci titanium x)

201 Mesaj
8 Nisan 2011; 21:27:03 

arkadaşlar prizden şarz olurken çıkardım ve kapandı. açamıyorum. bilgisayar görmüyor. dfu moda da alınmıyo. 2 tuşa da beraber bastım ama tepki yok. sorun ne olabilir. nasıl yapabilirim. amerika içi garantisi var arkadaşa kargo ile gönderebilir miyim.

16 Mesaj
4 Mayıs 2011; 20:46:46 

Benimde iphone 4 üm cebimde durup durureken kapanmış. Açmayı denedim açılmadı, şarja taktım Pc ye taktım hareket yok. sinirlerim bozuldu, ardından forumda okudum ve home+power tuşuna basarak açtım.Çok canımı sıktı bu olay. Sebebini çok merak ediyorum. Araştıran ve bilgi sahibi olan bi arkadaş aydınlatırsa çok sevinirim.

2359 Mesaj
4 Mayıs 2011; 20:53:38 

yazılımsal bi sorun arkadaşlar .. nasılki windowsta bazen böyle hatalar olabiliyor .. İos'ta öyle işte.. önemsenicek bişey değil.. kafanıza takmayın.

1 Mesaj
5 Mayıs 2011; 16:01:05 

merhabalar bugun ayni sorun banada oldu home + power basili tutmam yaziyoda ben home nerde oldugunu bulamiyoruum .. bilgisayardada gozukmuyo nasil yapicagimi daha ayrintili yazarsaniz cok sewinirim tesekkur ederim ...

2388 Mesaj
5 Mayıs 2011; 16:32:36 

iPhone kılavuzunda belirtir. Netten de bulabilirsiniz.
En tepedeki power tuşu, en altta ekranın hemen altındaki yuvarlak tuşda home tuşu.

27 Mesaj
5 Ekim 2011; 0:46:56 

telefonum kitlendi sadece elma ve itunes isareti cıkıyordu 4.1 di 4.2.1 yaptım suan ekranda hiçbişey gözükmüyor ancak itunes a falan baglanınca ses geliyor titresim tusu calısıyor nolmus olabilir..

105 Mesaj
11 Ekim 2011; 23:26:13 

arkadaşlar 1 aydır telefonumda kapanma sorunu vardı durduk yere şarj bıtmıs gıbı kapanırdı sarja takınca acılırdı sarj olurdu bazen gun ıcınde 4-5 kez sarja takıp acmak zorunda kalırdım dun sabah ıtıbarı ıle uyandıgımda tel kapalıydı sarja taktım hemen ıtunese bagla ısaretı cıktı bende ıs yerınde yaparım dıye umursamadım işe gıttım bagladım hemde imac e bagladım ama tepkı yok yanı usbden pcye baglayınca tepkı yok sadece sarj aletıyle prıze takınca acılıyor ve ıtunese baglayın ısaretı cıkıyor sanırım bataryam öldü? sizce sorun ne olabılır.. garantıye goderıcem aveadan alındı ama sızce ne yapmalıyım?? yada sorun ne olabılır?

(: ALIRSIN FORD OLURSUN LORD :)

1710 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
skunk11
16 Ekim 2011; 15:08:57 

quote:

Orijinalden alıntı: bestboy

arkadaşlar 1 aydır telefonumda kapanma sorunu vardı durduk yere şarj bıtmıs gıbı kapanırdı sarja takınca acılırdı sarj olurdu bazen gun ıcınde 4-5 kez sarja takıp acmak zorunda kalırdım dun sabah ıtıbarı ıle uyandıgımda tel kapalıydı sarja taktım hemen ıtunese bagla ısaretı cıktı bende ıs yerınde yaparım dıye umursamadım işe gıttım bagladım hemde imac e bagladım ama tepkı yok yanı usbden pcye baglayınca tepkı yok sadece sarj aletıyle prıze takınca acılıyor ve ıtunese baglayın ısaretı cıkıyor sanırım bataryam öldü? sizce sorun ne olabılır.. garantıye goderıcem aveadan alındı ama sızce ne yapmalıyım?? yada sorun ne olabılır?

Restore etmenizi söylüyor

Kenevir Beraat Etmeli mi? -Haberi görüntülemek için tıklayın.
Apple iPhone; Yazılımsal hata çözüm merkezi. -Yardım almak için tıklayın.
DİKKAT: Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi: Mesajımda ve profilimde yer alan bu içerikteki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle hiçbir tavsiye içermez. Bilgilerin her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar, yalnızca bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.

16 Mesaj
22 Ocak 2012; 12:27:08 

Harbiden açıldı ya, ilginç. Teşekkür ederim.

3217 Mesaj
25 Şubat 2012; 11:15:27 

arkadaşlar.benim telefonda açılmıyor.kendimi arıyorum çalıyor görünüyor ama telefonda hareket yok..
telefon jb li ve gevey le kullanıyorum...
benim sorum bu home + power işlemini yaparsam...jb yada geveyle ilgili bir problem yaşarmıyım.

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

274 Mesaj
26 Şubat 2012; 10:23:27 

sabah sabah tırstım noluoo diyee iyiki varsın DH

274 Mesaj
27 Şubat 2012; 20:28:33 

quote:

Orijinalden alıntı: suzgech

eee yine oldu:(

3 Mesaj
1 Mart 2012; 15:35:06 

Merhaba,bende at&t den alınma iphone 4 vardı. cihazimi yanlislikla 4.3.3 e upgrade ettim ve basebandi 04.10.01 e yukselttim;( dogal olarak gevey kullanmaya basladim. Ama cihaz tus kilidindeyken kapanmaya basladi ve normal açma tuşuna basarak açılmıyo. dfu ile aciliyo. Ayni sekilde uzun sure kapali kalinca da normal acamiyorum.Ve acildiginda sarjin azaldigini da goruyorum. Ankarada'ki iphoneburada servisine goturdum. İslemci veya islemcinin yaninda cihazin sicaklik balansini yapan bi entrgeden dolayi oldugunu soylediler.Anakart degisimi ile sorun cozume kavusurmu? ve Anakartın fiyatı ne kadardır? Ya da başka bir sebepten dolayı olabilirmi? acillll yardımmmmm.

1 Mesaj
3 Nisan 2012; 12:40:41 

selam arkadaşlar. iphone 4 4.3.3 sürümlü telefon kullanıyorum. cydia da bir program yükledim ve telefon kapandı ekranda sadece elma işareti var. home + power tuşunuda denedim fakat gene açılmadı. itunnes'a bağlayıp update veyahut restore etmeyi denedim oda olmadı. hiçbirşekilde telefonu açamıyorum ve pc ye baglayamıyorum. ne yapmalıyım servisemi göndermem gerekiyo.

1710 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
skunk11
3 Nisan 2012; 13:15:52 

Telefonu DFU moda alın ve restore edin , sim kilitli ise internetten arayarak devam edin , eğer bulamazsanız bana özel mesaj atın size bir site ismi vereyim orada size yardımcı bilgiler var Bulamazsanız bile bir konu açtığınızda hemen yardımcı olacaklardır , apple üzerine yapılmış bir forum

Kenevir Beraat Etmeli mi? -Haberi görüntülemek için tıklayın.
Apple iPhone; Yazılımsal hata çözüm merkezi. -Yardım almak için tıklayın.
DİKKAT: Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi: Mesajımda ve profilimde yer alan bu içerikteki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle hiçbir tavsiye içermez. Bilgilerin her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar, yalnızca bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.

1115 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
çaylak98
3 Nisan 2012; 22:23:14 

quote:

quote:

restore et

Canon EOS 1100D Kullananlar Kulübü+ EFS 18-55mm
Apple iPad 2 16GB Wi-Fi
Samsung Galaxy Ace II=>>Apple iPhone 5S 16GB Silver (Yakındaa...)
Sony PlayStation 3 Slim 320GB

801 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:16:13 

Son 1 haftada 2 kez oldu. Sanırım sıcakken de oluyor bu?

30 Mesaj
30 Nisan 2012; 15:05:02 

bende'de yaptı 2 kere bu durumu uygulamalar çok açık olur ve hafıza az olursa yapıyor sanırım mesela en son 3 gün önce yaptığında çağrı gelirken titremeye başladı ve ekran gelmiyordu home + power yapmadan gelmez :D

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

28 Mesaj
3 Haziran 2012; 9:54:54 

quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

BUKADAR MI KARDESIM??? HAKKETTEN BUKADARMIŞ YAA ACILDI TELIMMMM :)))) NIYE OLE YAPMIS OLABILIR GUZEL KARDESIM? ALLAH SENDEN RAZI OLSUNNNN

teşekkürler arkadaşım açıldı :)

x

1 Mesaj
4 Temmuz 2012; 14:47:56 

Selam arkadaşlar iphone 4 üm konuşurke kapandı açılmıyor home+power i denedim aynı çözüm nedir acaba

623 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:00:33 

quote:

Orijinalden alıntı: mesutcam

Selam arkadaşlar iphone 4 üm konuşurke kapandı açılmıyor home+power i denedim aynı çözüm nedir acaba

şarjı bitmiş olabilir mi ? şarj et bir de öyle dene

949 Mesaj
7 Ağustos 2012; 16:08:04 

Aynı şey başıma geldi. korkmuştum sonuçta garantisi de yok. Söylenen yöntemle açıldı. Teşekkürler..

Öğretmenin Kral olduğu zaman öğrenciydik, Öğrencinin kral olduğu zaman Öğretmeniz.

290 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:11:03 

Reset yapmayi denesenE

9891 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:16:35 

quote:

quote:

kafana takma normal bir durum cihazı tetikleyen bişey olabilir 2 defa daha yaparsa restore edersin

Amd Fx X6 6300 AM3+ 3.5Ghz 6 Core Vishera Black Edition (Overclocked 4.4Ghz) Asus HD7850 2GB 256Bit DirectX 11.1 860/1050Mhz Asus M5A99X Evo R2.0 990X EPU + TPU
Corsair C70 Vengeance Western Digital 1TB 7200Rpm HDD Blue Asus VS238H 1080p LED 23" Corsair 2x4Gb 1600Mhz CL9 1.65V XMS3 (Extreme M.)
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Cooler Master Hyper 212 Evo Turbo Cooler Creative İnspire 5+1 Sound System
Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300
Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda. Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi, Tüm Yaşamların Sonu ve Kötülüklerin Hükümdarıyım.

4 Mesaj
10 Kasım 2012; 12:36:19 

Arkadaşlar telefonum kapandı dün gece , kapandıgından beri sarjda beklettim simdi tekrar home+power tusuna bastım fakat dıdıt diye ses geliyor sadeceee sorunu nasıl halledicemmmm ACİL YARDİM:(

4 Mesaj
10 Kasım 2012; 12:55:22 

Arkadaşlar acil yardım lütfen ya biraz dahaa hassasiyet :( Telefonumu açamıyorummmm sarj oluyor sarj sesi geliyor,home+power tusuna basıyorum falan dıdıp diye ses geliyor..sebebi nedir nasıl açıcam ???

2 Mesaj
6 Aralık 2012; 18:41:34 

merhaba arkadaslar binim iphone 4 ile bir sorunum var telefonum islanmishti 1 hafta kadar islak kaldi sonra actim parcaladim oyle kuruttum toparladim ve acmaya calishtim acilmadi i tunes ile calistim orada ise 1611 hatasini veriyordu sarza takinda gogo yanip sonuyordu yani 2 aya yaklasik o sorunu gidermeye calistim aniden acildi sarza taktigimda 5 dakikada pil doldu 100 % hic azalmadan kapandi tekrar sarz olsun diye taktim sarz yapmadi logo yine yanip sunuyor ama bu seferi i tunes uzeri aciliyor ve fabrika ayarlarina donuyor 2 defa oyle oldu tum hersey siliniyor . Sizce nasil giderebilirim bu sorunu sarza taktimda sarz etsin diye ?

2 Mesaj
8 Aralık 2012; 21:01:17 

bu forum kullanilmiyor mu artik ???

2 Mesaj
5 Ocak 2013; 12:27:47 

Arkadaşlar gerçekten Allah razı olsun...
İnsan ne yapacağını bilemiyor hele de benim gibi ücra bir yerde iseniz
Siz benim Sıkıntıma çare oldunuz Allah da sizin sıkıntılarınıza çare olsun versin Bi'iznillah...
Başta Chidori ve diğer arkadaşlara çok teşekkürler...

4 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:34:47 

Arkadaşlar yardım lütfen benimde amerikadan gelen iphone 5 iki defa kapanmisti home+power la acıldi iki seferde ama bugun facetime da konusurken birden mavi ekran geldi ve kapandı. Simdi açılmıyor hiç bir sekilde home+power denedim olmadı recovery mode alınmıyo DFU yada alınmıor bilgisayar görmüyo hic bi sekilde cihazı kapandiginda sarjida %60 civarıydı. Acil yardım lütfen..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

166 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:41:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ikry

Arkadaşlar yardım lütfen benimde amerikadan gelen iphone 5 iki defa kapanmisti home+power la acıldi iki seferde ama bugun facetime da konusurken birden mavi ekran geldi ve kapandı. Simdi açılmıyor hiç bir sekilde home+power denedim olmadı recovery mode alınmıyo DFU yada alınmıor bilgisayar görmüyo hic bi sekilde cihazı kapandiginda sarjida %60 civarıydı. Acil yardım lütfen..

telefonu pc ye tak sana kısayoldan DFU mode almayı anlatıcam ilk olarak elini aynı anda home tuşu+ power tuşuna 10 saniye basılı tut 10. saniyede elinin birini power tuşundan çek sadece home tuşunda basılı kalsın 8 9 saniye sonra telefonu pc görecektir donanımsal arızası yoksa tabi daha sonra restore edebilirsin açılırsa.

4 Mesaj
2 Şubat 2013; 6:08:45 

telefonu bi kac saat sarjda beklettim daha sonra sarjdan cikarip icindeki sim karti cikarttim ve sonra home+power tuslarina bastim yine telefon acildi sarji %97 gibi biseydi sonra tus kilitli ekranda sim card takili deil uyarisi verdi o ara bende tuskilidini acmak istedim tusu surukledim ki tekrar o lanet mavi ekran geldi ve kapandi yine hicbir tus calismiyo suanda. DFU denemistim ama bilgisayarda hicbir sey gozukmemisti ama bi kez daha deniycem simdi elimde deil telefon. Donanimda mi bi hata vardir sizce ama acildi bi kez daha tekrar kapandi anlayamadim bende. Sonucu tekrar yazicam bi kez daha DFU denedikten sonra. cok tesekkurler Cevaplarinizi bekliyorum

1 Mesaj
6 Şubat 2013; 21:27:49 

allah razı olsun ödüm köptü

4 Mesaj
12 Şubat 2013; 1:16:57 

Suanda telefon DFU modda baglaniyo surekli ama ekran goruntusu vs gelmiyo telefonda. itunes calistirdigimda biraz bekledikten sonra 1601 hatasi veriyor. baska bilgisayarda ve baska portlarda denedim hepsinde ayni hata kodu veriyor. gecen gun iReb ile DFU moda alirken birden Recovery modda cikan ekran goruntusu geldi bu itunes isareti olan daha sonra kayboldu bidaha getirtemedim o ekrani.baska bi sey de iki tusa basili tutup reset atmaya calistigimda telefondan bi cinlama sesi geliyo ilginc bi sekilde anlam veremedim?

5 Mesaj
8 Mayıs 2013; 12:00:59 

ilk başta 3buçuk attım ama düzeldi teşekkürler

dönercinin kör oğlu

4 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:48:59 

Benim Iphone 5'i programlarla falan kurtaramadik buyuk ihtimalle donanimsal bir hatadan dolayi kapaniyodu, Telefonu Amerika'ya giden bi arkadasla gonderdim Apple Store a goturdu ordaki Genius arkadas 2 defa itunes a baglamis calismayinca aninda yeni bir tane ile degistirdi, sorun cozuldu.

5 Mesaj
24 Eylül 2013; 23:46:34 

ilginç aynı şey benimde başıma geldi yarın servise götürmeyi planlıyordum(garantisi var) birden aklıma geldi netten bi araştırayım dedim burda olanları okudum power+home tuşuna beraber basılı tutunca açıldı. çok sevindim. emeği geçen herkese tşkler. boşuna dememişler, enbüyük güç bilgidir diye. :)))

626 Mesaj
25 Eylül 2013; 1:19:54 

Iki sene once actigim konunun bukadar fayda saglayacagi aklimin ucundan gecmezdi ;) cok sevindim arkadaslarimin adina... gerci artik samsung kullanicisiyim ;) neyse...

8 Mesaj
5 Ekim 2013; 7:05:01 

Hafif bir soğukta bu şekilde kitleniyor. normalde resetle çalışıyordu ilk zamanlar şimdi iyice gitti :) Bir daha iphone almam sanırım garantisi varken zaten bir cihazı arızalı diye değiştirdim, ikinci cihazda da başka bir hata çıktı. Kışın cebimden çıkarmaya korkar oldum telefonu neyse bu ders oluyor bize işte :)

191 Mesaj
5 Ekim 2013; 14:24:43 

kesinlikle cok faydalı bir konu olmuş,bircok kişi aynı sorunu yaşıyor tıpkı 10 dak önce bizim yasadıgımız gibi :) tesekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: dupont81

806 Mesaj
5 Ekim 2013; 16:28:22 

butur bilmediğiniz arızalarda ilk yapmanız gereken işlem yukardaki tuş ile hom tuşuna basılı tutup restart atınız yada batarya söküp takınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 5 Ekim 2013; 16:29:12 >

CEP TEL :0534 324 14 14 (0216 345 35 71 ) SERVISIMIZDE HERSEY GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILIYOR

626 Mesaj
5 Ekim 2013; 18:48:20 

Batarya derken? Iphone dan bahsediyorduk ;)

806 Mesaj
5 Ekim 2013; 19:07:31 

evet altta iki vida var 4 ve 4s lerde çok basit videolarda var

Bu mesajda bahsedilenler: dupont81

CEP TEL :0534 324 14 14 (0216 345 35 71 ) SERVISIMIZDE HERSEY GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILIYOR

11779 Mesaj
6 Ekim 2013; 5:46:27 

Bu tarz donmalar ara sira ekran acik kaldiginda da yapabilir bu orta tus power tusu kombinasyonunu uygulayin. Bazi uyanik telefoncular ekran dokunmatigi bozuldu diye bir ton para aliyorlarmis milleti kandirip aklinizda olsun.

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

17 Mesaj
8 Ekim 2013; 20:06:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Bugün sabah sabah neredeyse telefonu yere atacaktım sinirden..Yarın Servise verecektim ama son çare dh aklıma geldi..Ve tabiki çözüm burada çıktı..Size çok teşekkür ederim.

5779 Mesaj
14 Ekim 2013; 21:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: bdemiras

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Bugün sabah sabah neredeyse telefonu yere atacaktım sinirden..Yarın Servise verecektim ama son çare dh aklıma geldi..Ve tabiki çözüm burada çıktı..Size çok teşekkür ederim.

2011'de yazdığım mesajın hala faydalı olması bana ayrı bir mutluluk verdi:)

32 Mesaj
6 Kasım 2013; 20:18:27 

AYNI SORUNU BENDE YAŞADIM BUGÜN GOOGLE YAZDIM BU FORUM SAYESİNDE DÜZELTTİM SIRF TEŞŞEKKÜR ETMEK İÇİN ÜYE OLDUM ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLAR ÇOK SİNİRİM BOZULMUSTU DURDUK YERDE TELEFONMU BOZULUR DİYE

806 Mesaj
7 Kasım 2013; 17:12:10 

yaqrdımlaşmaya devam

Bu mesajda bahsedilenler: memati91

1 Mesaj
17 Kasım 2013; 17:35:10 

arkadaşlar benimde kapandı ama söylediğiniz yapınca hiçbir tepki vermiyor napmam gerek ?

8 Mesaj
17 Kasım 2013; 17:45:06 

Arızalı bozuk iphone, ipad bakım onarım yapılmaktadır.

http://www.iphoneteknik.org/ 0212 438 41 55 ( 0542 244 40 44 )SERVİSİMİZDE HERŞEY GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE YAPILIYOR NE BÖLME NEDE GÖRMENİZİ ENGELEYECEK PARAVAN YOKTUR

24 Mesaj