Şimdi Ara

MSI H67MA-E45 Anakart Fiyat / Performans odaklı etkili çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI'ın dayanıklı bileşenlerden oluşan Military Class II ailesinden gelen H67MA-E45 üzerinde hem intel Sandy Bridge işlemciler içindeki GPU'ları deniyor hem de anakartı yakından tanıyoruz.

• Teşekkürler izleyelim.
  • Güzel inceleme mesut abi :D
  • PCİ Slotu yokmuş :(
  • Bios cok fantastik :D
  • inceleme içi teşekkürler x58 den memnunum şimdilik kaç yıl sonra sistem toplarım tekrar zaman gösterecek
  • OC suz anakart mı olur :S
  • intel eski işlemcilerini piyasadan silebilirse
    bu tür sistemler firmanın en çok kar edeceği sistemler olacaktır..ve en çok satışı da bunlar yapar.
    ofis bilgisayarlarında birçok kişi daha stabil olduğunu düşündüğünden dolayı amd yerine intel tercih ediyor..
    tek şikayet edilen konu ise internet kullanımında bile onbaord ekran kartlarının sıkıntılı olmasıydı..
    yeni nesilde gerçekleşen bir miktar iyileşme ofis sistemleri için fazlasıyla yeterlidir..
    işlem gücü olarak zaten bir sıkıntısı yok..hızaşırtma ise bu sistemi bilinçli alan kişilerin umrunda olmaz
    kısacası yeni nesil ofis-iş bilgisayarı almak isteyenler için çok ideal bir sistem..
    tek sorun fiyatları olacaktır..
  • intel yazacağınıza inten yazmışsınız
  • arkadas su videoları birde pc ye indirmeden izleyebilelim

gene donuyor
  • msi kartı güzel olmuş.konu ile ilgisi olanlara bi sorum olucak.

intelin nehalem tabanlı işlemcilerinde zaten ekran kartı vardı.bu sandybridge işlemcilerdeki biraz daha güçlenmiş hali sanırım.benim merakımı çeken.bunların takıldığı anakartlarda,anakartın onboard çıkışı var.bu anakart üstündeki vga nın çalışmasını sağlıyorsa.işlemcinin üstündeki ekran kartı nasıl çalışıyor.yada bu sb tabanlı işlemcilerin anakartlarındaki vga lar sadece işlemcilerin üstündeki ekran kartından mı çalışıyor.chipsetlerde onboard ekran kartı olmıcakmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

arkadas su videoları birde pc ye indirmeden izleyebilelim

gene donuyor

Bende IDM ile çekip öyle izliyorum en temizi bana göre.
  • @acbold
    anakartın üzerinde onboard ekran kartı yok..
    sadece görüntü çıkış yuvaları var ve bu çıkışlar işlemcinin içindeki grafik ünitesinin görüntü aktarmasını
    sağlıyor.. başka bir fonksiyonu yok..

yani onboard ekran kartı çipsetten işlemcinin içine alındı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

arkadas su videoları birde pc ye indirmeden izleyebilelim

gene donuyor

Bende IDM ile çekip öyle izliyorum en temizi bana göre.

bende öyle yapiyorum mecbur
  • videolar donmuyor rahatça izleniyor bende
    bide bişey merak ediyorum şimdi p 67 kart aldık diyelim ve ayrıca ekran kartımız var mesela gtx 480 şimdi bu işlemcideki gpu benim esas gpu ma katkı sağlayacakmı? sağlamayacaksa hiç bir manası yok bu extra gpunun. giriş seviyesi pc alcak adamın işine yarar ama benim gibi ekran kartına önem veren kullanıcılara pek bi faydası olmaz diye düşünüyorum
  • yahu şu msi ın çekik gözlü deha mühendislerine sormak lazım.Madem oc. özelliği vermeyeceksin ne demeye military class komponentlerle süslüyorsun o anakartı.Defaultta zaten her türlü stabil çalışacak o alet.Çocuk kandırmaktan öte değil, basit numaralar.
    hem giriş seviyesi mobo çıkarıyorsun hemde pci yok.EE senin hedef kitlen kim.Intelinden tut anakart üreticilerine kadar hepsi ayrı telden gidiyor.ötekide 3000serisi gpu yu üst seri cpu lara yerleştiriyor.Mesut Çevik'in dediği gibi o işlemciyi alacak adam o tırt gpu lara hiç bakmayacaktır.

video donunca escape tuşun basın ardından devama basın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: respire91

videolar donmuyor rahatça izleniyor bende
    bide bişey merak ediyorum şimdi p 67 kart aldık diyelim ve ayrıca ekran kartımız var mesela gtx 480 şimdi bu işlemcideki gpu benim esas gpu ma katkı sağlayacakmı? sağlamayacaksa hiç bir manası yok bu extra gpunun. giriş seviyesi pc alcak adamın işine yarar ama benim gibi ekran kartına önem veren kullanıcılara pek bi faydası olmaz diye düşünüyorum

P serisinde işlemci içindeki grafik yongası kullanılmıyor..
    Sadece H serisinde kullanılıyor grafik yongası.

Yeni anakartlar 2 çeşit. H ve P serisi.

O.C yapacaklar P67 serisi anakart ile çarpanı açık sonunda K olan işlemcileri alacaklar ve grafik yongasını düşünmeyecek.
    Yapmayacak olan ve F/P olarak daha az maliyetli sistemlerde ise H67 ile sonunda K olmayan işlemciler kullanacak..

iyi forumlar...
  • sandybridge de balon çıktı ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0rkunc

sandybridge de balon çıktı ha

Ne alakası var?? onuda nerden çıkardın.??

4.6 O.C ile i7 980x işlemciyi geride bırakan 630 TL lik bir işlemciye balon diyorsan ben sana hiç bişe demiyorum..

iyi forumlar...
  • Military Class II componentleri çok güzel fakat maliyet odaklı olması için önemli sayılabilecek bazı bileşenleri çıkartmışlar pci yuva bunlardan en önemlisi bana göre.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.