Şimdi Ara

Asus'dan oyunculara özel kulaklık: ROG Vulcan ANC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyunculara özel anakart ve ekran kartlarını Republic of Gamers (ROG) serisi altında sunan Asus, yakın gelecekte aynı seri altında çevre birimleri ve aksesuarlar da sunmaya başlayacak . İşte onlardan ilki olan Vulcan ANC, ROG serisinin ilk kulaklığı olarak oyuncuları hedef alıyor ve kendi sınıfında aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ilk model olarak tanımlanıyor. Asus'un açıkladığı bilgilere göre 30dB pasif gürültü önleme etkisine sahip olan kulaklık ile oyuncuların sadece oyundan gelen seslere konsantre olması amaçlanıyor.

ROG serisinin diğer üyeleri gibi Siyah ve Kırmızının egemen olduğu dikkat çekici bir görünüme sahip Vulcan ANC'ın, uzun süreli oyun deneyimlerinde ergonomik sorunlar yaşatmaması adına mümkün olduğunca hafif ve konforlu olacak şekilde tasarlandığı bildiriliyor. 40mm sürücüler kullanan ve padlerinde özel olarak seçilen derinin kullanıldığı kulaklık aynı zamanda çok yönlü mikrofona da sahip. Asus tarafından yakında satışa sunulması beklenen Vulcan ANC oyuncu kulaklığı için şu ana kadar açıklanmış herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• fiyatının ucuz olacağını sanmıyorum ama bi fiyatı belli olsun ona göre yorum yapabilirim crativeden kullandığım bi kulaklık var gayet güzel 5.1 gayet iyi 70lira verdim
  • steelseries ve razer olduğu sürece istediği kadar cıkarsın.
  • Bağlantı şekli nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: losewlee

steelseries ve razer olduğu sürece istediği kadar cıkarsın.

denemeden bilmeden nasıl boyle bir yorum cıkarabildin hayret.sen oyle dersen bende soyle bir sey derim

sennheiser pc350 oldugu surece steelseries ve razer istedigi kadar cıkarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

quote:

denemeden bilmeden nasıl boyle bir yorum cıkarabildin hayret.sen oyle dersen bende soyle bir sey derim

• BOSE 1

SHURE 2

SENNHEISER 3

BENCE BÖYLE BEYLER

asus her işi adam gibi yaptıgı için bu kulaklıkta mükemmel olucağa benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

quote:

Ben de steelseries bir kaç fırın ekmek yesin derim. Bu iş uzar gider. Dinlemeden karar vermemek lazım.

• ASUS abi başka birşey demiyorum
  • asus bilinen kalitesini kullanmışsa elbette alınabilir.

ben de astroa40 headset with mixamp kullanıyoırum. bir de psyko 5.1 alacağım merak ettiğim için....

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 11 Ocak 2011; 9:00:48 >
  • Herkes farklı farklı şeyler yazmış. Kaçını kullandınız kaçını test ettiniz bilmiyorum. Ama ben baya bi araştırdım Asus için bişey söylemek çok zor ürünü göremedik test edemedik.

Bose, Shure, Sennheiser ve Platronics tüm dünyaya kalitesini kanıtlamış ses sistemlerini yapan firmalar ve Profesyonel ürünler yanlız bu markaların üretim amacı oyun destekli çok az ürünleri mevcut.

Oyun konusuna gelince oyuncu aksesuarları konusunda gerçekten profesyonel 2 marka mevcut gerçekten güvenebileceğiniz Razer ve Logitech olduğunu düşünüyorum.

Razer'ın Megalodon, Banshee ve Carcharias ürünlerini bizzat denedim ve başarısına şahit oldum. Logitech'de sadece G35 i kullanabilme fırsatı bulabildim ama ses kalitesi dinleme gücünü gerçekten arttırdığını gördüm.

Ben oyunlar ve aksesuarları konusunda takıntılı biriyim. Ve çevremdekilerde benim gibi FPS düşkünü ve bu tür aksesuarlara bağımlı kişiler bu yüzden biz baya araştırma yapıyoruz. Bunlar benim araştırmalarında gördüğüm sonuçlar farklı kişiler farklı sonuçlar çıkarabilir ve savunabilir bunlar benim fikirlerim lütfen alıntı yaparak cevap yazmayın çünkü karşı cevap yazmam ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronFist_InFlames -- 28 Nisan 2011; 10:33:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IronFist_InFlames

Ben oyunlar ve aksesuarları konusunda takıntılı biriyim. Ve çevremdekilerde benim gibi FPS düşkünü ve bu tür aksesuarlara bağımlı kişiler bu yüzden biz baya araştırma yapıyoruz. Bunlar benim araştırmalarında gördüğüm sonuçlar farklı kişiler farklı sonuçlar çıkarabilir ve savunabilir bunlar benim fikirlerim lütfen alıntı yaparak cevap yazmayın çünkü karşı cevap yazmam ;)

gelde alıntı yapma:)

hocam madem fps düskunu vede bu turun akseuarlarına meraklı bir oyuncusun pc350 icin ne diyeceksin cok merak ettim.bayagı bir arastırdıgına gore bir yorum alalım senden
  • bir firmanın daha girmesi bu pazara güzel olmuş alternatifler çoğalıyor alıp kullanan olursa testlerınde yorumlarını görürüz
  • Kendi laptoplarında bile hoperlörleri alteclansing, harman kardon gibi firmalara yaptıran Asusun böyle bir pazara saldırmaya çalışması talihsiz olmuş :)
  • oyun kulaklığı olarak g35 mükemmel
  • Asussa düşünürüm arkadaş :) asusun ürünleri dandik olmaz kaliteside iyiyse düşünmeden alırım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IronFist_InFlames

gelde alıntı yapma:)

hocam madem fps düskunu vede bu turun akseuarlarına meraklı bir oyuncusun pc350 icin ne diyeceksin cok merak ettim.bayagı bir arastırdıgına gore bir yorum alalım senden

Sorunun cevabı zaten yazdığım mesajda var Sennheiser PC350 nin nesini soruyorsun Alabileceğin en iyi kulaklıklardan biri Benimde PC333D çok hoşuma gitti ses kalitesi harika müzikde Megalodon ve 7H dan daha iyi olmasına karşın oyunda Megalodon ve 7H kadar tatmin edici değildi. PC350 yi denemedim ama PC333D den yana fikir üretiyorum aşağı yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

asus bilinen kalitesini kullanmışsa elbette alınabilir.

ben de astroa40 headset with mixamp kullanıyoırum. bir de psyko 5.1 alacağım merak ettiğim için....

edit: imla

a40ı satarsan talibim hocam
  • konuyu hortlatıyorum ve teknobiyotik fiyatını veriyorum

http://www.teknobiyotik.com/cevre-birimleri/kulaklik-mikrofon-headset/asus-vulcan-anc-aktif-gurultu-onleyici-mikrofonlu-oyuncu-kulaklik-siyah.html

alan arkadaşlar olduysa yorumlarını yazabilirler mi? frekans aralığı sony üst seviye kulaklıklarda eş değer özellikle extrabass ile; kağıt üzerinde gayet iyi değerleri var ama dinlemeden de karar verilmez
  • fiyatı görünce hevesim söndü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.