TTNet Online İşlem Merkezi'ne giremiyorum
14 Cevap2873 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

21 Mesaj
9 Ocak 2011; 16:00:56 

Merhabalar,
TTNet Online İşlem Merkezi'ne girmek istiyorum ancak o kadar saçma sapan bir durum ile karşı karşıyayım ki 444 0 375 müşteri hizmetleri de sorunuma yanıt veremedi. Sorunumu ekran görüntülerine baktıktan sonra daha iyi anlayacaksınız ama yine de bir değineyim.

ttnet.com.tr adresinden Online İşlem Merkezi'ne tıklıyorum. Daha önce kayıt olduğum e-posta adresi ve şifreyle oturum açıyorum. Sistem beni sadece 3 menüsü olan bir TTNet sitesine yönlendiriyor ve bu sitede sadece Üyelik Bilgilerim ile Şifre Değiştirme interaktif bir şekilde yapılabiliyor. Ne bir tarife değişkiliği, ne bir fatura görüntüleme/ödeme bilgisi bu site üzerinde görünmüyor. Kısacası, oturum açtıktan sonra sistem beni yanlış bir yere yönlendiriyor. Durumla ilgili ekran görüntülerine ise aşağıdaki linkten ulaşılabilir...

0

0

0

Bu arada, bu bilgisayar ile başka bir arkadaşımın oturumu açmak istersem, doğru yere yönlendiriliyorum, yani sorun benim yaratmış olduğum hesapla ilgili...

Saygılarımla,
Erkin Ozan YILDIZ

102 Mesaj
9 Ocak 2011; 16:10:06 

aynı sorun bende de var. ttneti aradım şu anda birşey yapamayız dediler

PSN: Kendorf-X

21 Mesaj
10 Ocak 2011; 1:20:14 

yok mu bilen kimse bu sorunun çözümünü yahu?

746 Mesaj
10 Ocak 2011; 2:19:01 

Benim ve forumdaki yüzlerce insanın da böyleydi,birçok konu açılmıştı bu konuda , belli bir süre sonra otomatik düzeliyor.Yeni tarifelerden dolayı biraz afalladı online işlem merkezi.Bu arada 16 yada 8 mbit tarifeye geçmek için online işlem merkezine girmeye çalışıyorsanız boşa uğraşmayın 4440375 i arayıp hattınızın tarifeye uygunluğunu kontrol ettirin diyor yani netten bu tarifelere geçiş kapatıldı, sadece telefonla geçilebiliyor.

Tüm ölümsüz şeyler sadece bir benzetmedir! Ve şairler çok yalan söyler! -- Beni öldürmeyen şey beni güçlendirir.
Ümit en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır. Friedrich Wilhelm Nietzsche
"Mutlu olmak istiyorsan, bir amaca bağlan; insanlara ya da eşyalara değil." Albert Einstein

GreenPeace:Etiketsizse Yemezler ! GDO'lu yemle beslenen hayvanların ürünleri etiketlensin

5 Mesaj
27 Eylül 2011; 15:17:54 

quote:

Orijinalden alıntı: erkinozy

Merhabalar,
TTNet Online İşlem Merkezi'ne girmek istiyorum ancak o kadar saçma sapan bir durum ile karşı karşıyayım ki 444 0 375 müşteri hizmetleri de sorunuma yanıt veremedi. Sorunumu ekran görüntülerine baktıktan sonra daha iyi anlayacaksınız ama yine de bir değineyim.

ttnet.com.tr adresinden Online İşlem Merkezi'ne tıklıyorum. Daha önce kayıt olduğum e-posta adresi ve şifreyle oturum açıyorum. Sistem beni sadece 3 menüsü olan bir TTNet sitesine yönlendiriyor ve bu sitede sadece Üyelik Bilgilerim ile Şifre Değiştirme interaktif bir şekilde yapılabiliyor. Ne bir tarife değişkiliği, ne bir fatura görüntüleme/ödeme bilgisi bu site üzerinde görünmüyor. Kısacası, oturum açtıktan sonra sistem beni yanlış bir yere yönlendiriyor. Durumla ilgili ekran görüntülerine ise aşağıdaki linkten ulaşılabilir...

0

0

0

Bu arada, bu bilgisayar ile başka bir arkadaşımın oturumu açmak istersem, doğru yere yönlendiriliyorum, yani sorun benim yaratmış olduğum hesapla ilgili...

Saygılarımla,
Erkin Ozan YILDIZ

benimde aynı sorun var çözen var mı[font="Times New Roman"][/font]

1117 Mesaj
27 Eylül 2011; 15:47:06 

0

5 Mesaj
3 Ekim 2011; 16:34:33 

quote:

Orijinalden alıntı: turexx

0

bende tıklyorum gösterdigin yeri çıkış yapıyor arkadaşım benim bilgisayarda girdi ben giremiyorumbenim hesapda sorun var

360 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:28:36 

Şuan Düzelmiş Tabi Heran Tekrar Bozulabilir Online İşlem Merkezi Çok Arızalı Bu Aralar İşlem Geçmişi Kısmındaki Verileri Kaybetmişler Sanırsam Eskiden Yapılan Değişiklikleri Ta Hat Bağlantı Tarihinden Bugune Kadar Ne Varsa Görebiliyordunuz VE + Olarak TELEFON No İle Fatura Borç Sorgulama Gitmiş Kesin Altyapısında Yada Web Sitesi Uzmanlarından Gelen Bir Hata Sanırsam TTNET Bu Herşey Mumkün :)

3825 Mesaj
14 Aralık 2013; 11:19:38 

Konu 2011'de açılmış, aradan yıllar geçmiş hala aynı sorun devam ediyor. Zorla beni kapat diyor bu rezil firma.

1073 Mesaj
14 Aralık 2013; 13:50:36 

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

3825 Mesaj
14 Aralık 2013; 13:52:34 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Bende sorun yok.
https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr
https://moim.ttnet.com.tr

Hala devam ediyor.

62 Mesaj
25 Ocak 2014; 8:49:47 

Yıl olmuş 2014, hala bu problemden muzdaribim. TTNET'e mail attım, yeni bir parola gönderdiler, hallettik dediler, yine aynı.

62 Mesaj
25 Ocak 2014; 9:07:31 

Aslında çözüm o kadar da zor değilmiş:
- Sistemde kayıtlı e-mail adresinizi değiştiriyorsunuz
- Mail adresinize gelen onaylama linkine tıklıyorsunuz
- Artık Online İşlem Merkezine giriş yaparken "Beni Hatırla" kutucuğunu aktif ederek sorunsuzca giriş yapabilirsiniz.

1 Mesaj
27 Mayıs 2014; 15:48:09 

beamazing'in sayesinde yıllar sonra tekrardan giriş yapabildim. :) Dediği gibi sistemdeki e-posta adresinizi değiştirirseniz yeni e-posta adresiniz ile Online İşlem Merkezi'ne giriş yapabiliyorsunuz.

39 Mesaj
29 Mayıs 2014; 11:55:35 

Yeni açtırdığım abonelikte maalesef benimde başıma geldi bu olay tek şifre oluşturdum tivibu falan kullanıyorum şu 3 lü sayfa açılıyor mobil uygulama ile giriş yapıyorum ama online işlem merkezine girmiyor hatalı bilgi girdiniz diye bir yazı çıkıyor defalarca şifre yeniledim mail adresini değiştirdim müşteri hizmetleri arandı fakat çözemediler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » TTNet » TTNet Online İşlem Merkezi'ne giremiyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328