Şimdi Ara

TTNet Online İşlem Merkezi'ne giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
9.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TTNet Online İşlem Merkezi'ne girmek istiyorum ancak o kadar saçma sapan bir durum ile karşı karşıyayım ki 444 0 375 müşteri hizmetleri de sorunuma yanıt veremedi. Sorunumu ekran görüntülerine baktıktan sonra daha iyi anlayacaksınız ama yine de bir değineyim.

ttnet.com.tr adresinden Online İşlem Merkezi'ne tıklıyorum. Daha önce kayıt olduğum e-posta adresi ve şifreyle oturum açıyorum. Sistem beni sadece 3 menüsü olan bir TTNet sitesine yönlendiriyor ve bu sitede sadece Üyelik Bilgilerim ile Şifre Değiştirme interaktif bir şekilde yapılabiliyor. Ne bir tarife değişkiliği, ne bir fatura görüntüleme/ödeme bilgisi bu site üzerinde görünmüyor. Kısacası, oturum açtıktan sonra sistem beni yanlış bir yere yönlendiriyor. Durumla ilgili ekran görüntülerine ise aşağıdaki linkten ulaşılabilir...

Bu arada, bu bilgisayar ile başka bir arkadaşımın oturumu açmak istersem, doğru yere yönlendiriliyorum, yani sorun benim yaratmış olduğum hesapla ilgili...

Saygılarımla,
    Erkin Ozan YILDIZ

• aynı sorun bende de var. ttneti aradım şu anda birşey yapamayız dediler
  • yok mu bilen kimse bu sorunun çözümünü yahu?
  • Benim ve forumdaki yüzlerce insanın da böyleydi,birçok konu açılmıştı bu konuda , belli bir süre sonra otomatik düzeliyor.Yeni tarifelerden dolayı biraz afalladı online işlem merkezi.Bu arada 16 yada 8 mbit tarifeye geçmek için online işlem merkezine girmeye çalışıyorsanız boşa uğraşmayın 4440375 i arayıp hattınızın tarifeye uygunluğunu kontrol ettirin diyor yani netten bu tarifelere geçiş kapatıldı, sadece telefonla geçilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinozy

Merhabalar,
    TTNet Online İşlem Merkezi'ne girmek istiyorum ancak o kadar saçma sapan bir durum ile karşı karşıyayım ki 444 0 375 müşteri hizmetleri de sorunuma yanıt veremedi. Sorunumu ekran görüntülerine baktıktan sonra daha iyi anlayacaksınız ama yine de bir değineyim.

ttnet.com.tr adresinden Online İşlem Merkezi'ne tıklıyorum. Daha önce kayıt olduğum e-posta adresi ve şifreyle oturum açıyorum. Sistem beni sadece 3 menüsü olan bir TTNet sitesine yönlendiriyor ve bu sitede sadece Üyelik Bilgilerim ile Şifre Değiştirme interaktif bir şekilde yapılabiliyor. Ne bir tarife değişkiliği, ne bir fatura görüntüleme/ödeme bilgisi bu site üzerinde görünmüyor. Kısacası, oturum açtıktan sonra sistem beni yanlış bir yere yönlendiriyor. Durumla ilgili ekran görüntülerine ise aşağıdaki linkten ulaşılabilir...

Bu arada, bu bilgisayar ile başka bir arkadaşımın oturumu açmak istersem, doğru yere yönlendiriliyorum, yani sorun benim yaratmış olduğum hesapla ilgili...

Saygılarımla,
    Erkin Ozan YILDIZ

benimde aynı sorun var çözen var mı

•  TTNet Online İşlem Merkezi'ne giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

bende tıklyorum gösterdigin yeri çıkış yapıyor arkadaşım benim bilgisayarda girdi ben giremiyorumbenim hesapda sorun var
  • Şuan Düzelmiş Tabi Heran Tekrar Bozulabilir Online İşlem Merkezi Çok Arızalı Bu Aralar İşlem Geçmişi Kısmındaki Verileri Kaybetmişler Sanırsam Eskiden Yapılan Değişiklikleri Ta Hat Bağlantı Tarihinden Bugune Kadar Ne Varsa Görebiliyordunuz VE + Olarak TELEFON No İle Fatura Borç Sorgulama Gitmiş Kesin Altyapısında Yada Web Sitesi Uzmanlarından Gelen Bir Hata Sanırsam TTNET Bu Herşey Mumkün :)
  • Konu 2011'de açılmış, aradan yıllar geçmiş hala aynı sorun devam ediyor. Zorla beni kapat diyor bu rezil firma.
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok.
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr
    https://moim.ttnet.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Bende sorun yok.
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr
    https://moim.ttnet.com.tr

Hala devam ediyor.

• Yıl olmuş 2014, hala bu problemden muzdaribim. TTNET'e mail attım, yeni bir parola gönderdiler, hallettik dediler, yine aynı.
  • Aslında çözüm o kadar da zor değilmiş:
    - Sistemde kayıtlı e-mail adresinizi değiştiriyorsunuz
    - Mail adresinize gelen onaylama linkine tıklıyorsunuz
    - Artık Online İşlem Merkezine giriş yaparken "Beni Hatırla" kutucuğunu aktif ederek sorunsuzca giriş yapabilirsiniz.
  • beamazing'in sayesinde yıllar sonra tekrardan giriş yapabildim. :) Dediği gibi sistemdeki e-posta adresinizi değiştirirseniz yeni e-posta adresiniz ile Online İşlem Merkezi'ne giriş yapabiliyorsunuz.
  • Yeni açtırdığım abonelikte maalesef benimde başıma geldi bu olay tek şifre oluşturdum tivibu falan kullanıyorum şu 3 lü sayfa açılıyor mobil uygulama ile giriş yapıyorum ama online işlem merkezine girmiyor hatalı bilgi girdiniz diye bir yazı çıkıyor defalarca şifre yeniledim mail adresini değiştirdim müşteri hizmetleri arandı fakat çözemediler.
  • Sorunun Çözümünü Açıklıyorum

arkadaşlar tek yapmanız gereken; ttneti arayıp tek şifrede tanımlı olan e-mail adresinizi değiştirmek. bunun için başka e-mail adresi gerekiyor. az önce bende aradım bana da çözüm olmadığını söylediler. benim de aklıma böyle bir fikir geldi ve işe yaradı. ama velakin ttnetin kendi internet sitesinde bu şekilde çaresiz kalmasını da kınıyorum..
  • yıl oldu 2015 hala aynı sorun geçen girdiğim oim ye şimdi giremiyorum. ttneti arıyorum sabahtan beri onlarda açmıyor.
  • Selam arkadaşlar. Benimde başıma bu geldi, Tekşifre ile login olabiliyordum ancak ttnet online işlem merkezine giremiyordum. Benim anladığım kadarıyla database de bir çakışmadan dolayı kaynaklanıyor. Yapılacak işlem, 4440375 i arayıp, TC kimlik nonuza kayıtlı tek şifreni hesabınızı iptal ettirmek ve baştan tekrar kayıt olmaktır. Size tekrar şifre göndereyim bir daha deneyin .. falan filan işe yaramıyor. Ben bir kaç gün bunu çözmekle uğraştım. Tavsiyem ikinci kayıtta başka bir email adresinizi kullanmak. Ben öyle yaptım. Ve şu an girebiliyorum...
  • yıl oldu 2015 bende aynı problemi yaşıyorum. İnsan 4 senede çözüm bulamaz mı şu probleme ? Var olan tek şifre üyeliğimi iptal ettirdim yeniden tek şifre üyeliği yaptım tabi bu sefer farklı bir mail adresi ile şimdi online işlem merkezine giriyorum ama bu sefer hiç bir bilgim görünmüyor sol taraftaki menüler çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissYou

yıl oldu 2015 bende aynı problemi yaşıyorum. İnsan 4 senede çözüm bulamaz mı şu probleme ? Var olan tek şifre üyeliğimi iptal ettirdim yeniden tek şifre üyeliği yaptım tabi bu sefer farklı bir mail adresi ile şimdi online işlem merkezine giriyorum ama bu sefer hiç bir bilgim görünmüyor sol taraftaki menüler çalışmıyor.

Tc Kimlik nonuzu da tanıttınız mı.. tam olark hatırmaıyorum ama bir yerde TC kimlik nonuzu da eşleştiriyorsunuz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.