Şimdi Ara

KULAKLIK TERCİH REHBERİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
53
Favori
133.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

euro yüksek arkadaşlar lanet olsun ya !!

7 martta mail atmıştım zaten gelen cevap ;

Merhaba Cem Bey,

HD 800 şu an stoklarımızda mevcut değildir. Almanya'dan siparişle ürün 4-6 hafta arasında Türkiye'ye gelir. Siparişte peşin ödeme yaparsanız %35 indirim mevcuttur. Teslimatta peşin ödeme tercih ederseniz %25 indirim mevcuttur.

HD 800 Fiyatı (%35 iskonto): 1900 TL (KDV dahil)
    HD 800 Fiyatı (%25 iskonto): 2193 TL (KDV dahil)

Not: *TL fiyatları bugünkü Euro kuruna göre düzenlenmiştir.

Saygılarımla,
  • @electrostatic,
    HD600 ile 650 nin ses karakterlerini ve farklarini bir ara forumda paylasirsan sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot
    ;

Merhaba Cem Bey,

HD 800 şu an stoklarımızda mevcut değildir. Almanya'dan siparişle ürün 4-6 hafta arasında Türkiye'ye gelir. Siparişte peşin ödeme yaparsanız %35 indirim mevcuttur. Teslimatta peşin ödeme tercih ederseniz %25 indirim mevcuttur.

Saygılarımla,

Ugh vede öhh yani..
    Bu ne arkadas alt tarafi iyi kalite bir kulaklik kullanmak istemis idik.. İnsanin kursaginda birakiyorlar..
  • quote:

;

Merhaba Cem Bey,

Saygılarımla,

yuh harbiden yaaa.neredeyse eski taksitli satış fiyatına gelmiş.fortress34 zevkle hocam

• TFde ben yazmıştım HD650 veya HD600 konularından birine.. Bu ikisini de bayağı kullandım..

quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

@electrostatic,
    HD600 ile 650 nin ses karakterlerini ve farklarini bir ara forumda paylasirsan sevinirim..
  • Bu arada Edition 8 fena bir kulaklık değil ses olarak. Ama malzemesine ve hissiyatına çok para veriliyormuş gibi geliyor bana. Bir de fullsize olmadığından benim kulaklar tam sığmamıştı o yüzden rahatsız etmişti.

Bir de taşınabilir ile fazlasıyla iyi zaten, HDPye felan gerek olmaz.

LCD2 konusunda da, muhtemelen HDP süremez. Benim HE5i, Darkvoice ancak sürebiliyor diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 5 Nisan 2011; 20:40:44 >
  • yokya lcd-2 filan almam ben edition 8 var aaklımda ama harbiden çok para şöyle 1.5 filan olsa alacağımda 2.5 milyar da yuh dedirtiyor ama bu kulaklık heryerde bu fiyat 1500 dolar amerikada hiç adam gibi indirime girdiğinide görmedim
  • DX1000 için de trance'de iyi iş yapıyor diyorlardı. O da düşünülebilir, sürmesi de kolay. Gene fortress34ün dediği gibi D7000 var...
  • evet D7000 de var aklımda sendeki dx1000 inide merak ediyorum
  • Bu gece bir deneyeyim bakalım ben de trance ile, ne yapacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.

TFde ben yazmıştım HD650 veya HD600 konularından birine.. Bu ikisini de bayağı kullandım..

quote:

@electrostatic,

oldu biz kalkalım...D7000 i ben söyledim bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 5 Nisan 2011; 23:32:46 >
  • d7000 i biliyorum beyler okudum herşeyini ama aklım edition 8 de du bakalım ne olacak
  • Est., bilen bilmeyen herkese ihtiyaç var bu forumda

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

TFde ben yazmıştım HD650 veya HD600 konularından birine.. Bu ikisini de bayağı kullandım..

quote:

@electrostatic,

oldu biz kalkalım...D7000 i ben söyledim bu arada...

• DX1000 trance konusunda baya iyi iş çıkarıyor diyebilirim. Ben beğendim...
  • quote:

d7000 i biliyorum beyler okudum herşeyini ama aklım edition 8 de du bakalım ne olacak

O kadar para verip full size olmayan bir kulaklik alma derim.. Rahat edemezsen pisman olabilirsin..
    O kalitede baska alternatiflerde var biliyorsun..

@H.
    Musait bir zamanda okuyacagim senn. goruslerini, tesekkurler..

@electrostatic
    Farkli bakis acilari herzaman gerekli dostum.. Senin goruslerini de zevkle okuyacagim tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortress34 -- 6 Nisan 2011; 2:08:27 >
  • kulakiçiler 160 oldu,2 adet ezik kulaklık eklemiş adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic
    kulakiçiler 160 oldu,2 adet ezik kulaklık eklemiş adam

:))
    Her butceye uygun secenekler koyuyor abimiz..
    Oyle yada boyle iem konusunda en iyi kaynak hala bu adamin ki, kolay kolay gecilecegini de sanmiyorum..
    Yalniz ikinci sirada da bizim Hasocan geliyor.. Onunda hakkini teslim etmek lazim..
  • quote:

quote:

d7000 i biliyorum beyler okudum herşeyini ama aklım edition 8 de du bakalım ne olacak

O kadar para verip full size olmayan bir kulaklik alma derim.. Rahat edemezsen pisman olabilirsin..
    O kalitede baska alternatiflerde var biliyorsun..

@H.
    Musait bir zamanda okuyacagim senn. goruslerini, tesekkurler..

@electrostatic
    Farkli bakis acilari herzaman gerekli dostum.. Senin goruslerini de zevkle okuyacagim tabi..

benim kulaklar küçük hocam edition 8 olur aslında benim kulağıma , bakalım yaw araştırıyorum d7000'de aklımda hemde çok önceden beri fakat dün gece bayağı bir gezdim head-fi'da lcd - 2 ye baktım aslında aradığım kulaklık bu olabilir benim , sitesine filan baktım ama bu kulaklık da sanırım sipariş üzerine imal ediliyor !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 6 Nisan 2011; 10:06:31 >

• quote:

DX1000 trance konusunda baya iyi iş çıkarıyor diyebilirim. Ben beğendim...

hasan sen he5le 'yi darkvaocie bile zor sürüyordu dedin ? speclerde ohmajı 38 görünüyor , lcd2 ise 50 ohm görünüyor , fakat bu tür kulaklıkları sürmek dynamic driverlı kulaklıklara göre daha mı zor ?
  • Evet LCD2 sipariş üzerine üretiliyor, 1 ay felan bekliyormuşsun genelde. Bir de kutusu felan çok şaşalı, sanki gümrük yer gibime geliyor. (Benim de alasım var da çünkü)

Darkvoice HE5i zor sürüyor gibiydi diyebilirim aslında. Yani ses yüksekliği olarak değil de, bir gariplik vardı sanki. Şimdi daha iyi çünkü ben Darkvoice'i modlattım rahatladı gibi. HE5 30 ohm, HE5LE 38 ohm. Neticede gene baya iyi performans alıyordum da, daha güçlü amfi daha da iyi performans verdi diyebilirim.

Bu zıkkımlar planar driverlı ve dinamiklere göre daha çok güç istiyor. DT880 600 ohm'u açtığımdan daha fazla çeviriyorum potu aynı ses seviyesi için, öyle söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.