Şimdi Ara

KULAKLIK TERCİH REHBERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.218
Cevap
53
Favori
133.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu "mesajım bulunsun" olayı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynekm

bu "mesajım bulunsun" olayı nedir acaba?

aramayı kullanmak yerine profildeki son mesajlara bakmak daha kolay gelebiliyo bazı insanlara.
  • Kulakiçi kulaklık incelemesine 2 kulaklık daha eklendi, Meelectronics M21 ve M31

Kafaüstü kulaklık incelemesinede 2 kulaklık daha eklendi, Beats by Dre Solo ve V-Moda Crossfade

ilk mesaj güncellendi.
  • Aramaya da gerek yok, Favorilerim diye birşey var, en üstteki konu başlığının ordaki yıldıza tıklıyorsun Favorilerine ekleniyor.

Sonra "Gelen Kutusu" nun yanından Favorilerim'e tıklıyorsun.

Ama bizim insanımız bunu yapmaz, yapamaz.

quote:

Orijinalden alıntı: pea.

quote:

aramayı kullanmak yerine profildeki son mesajlara bakmak daha kolay gelebiliyo bazı insanlara.
  • O da olmadı firefox kullanıcıları bilir, yer imleri sekmesinde, ''Bu sayfayı yer imlerime ekle'' diye seçenek var. Gayet kullanışlı. Firefoxu açar açmaz ordan direk açılabilir sayfa oraya eklenmişse.

Ayrıca ''Mesajım bulunsun'' yazana kadar daha kısa sürer bu yöntemler.
    quote:

Orijinalden alıntı: H.

Aramaya da gerek yok, Favorilerim diye birşey var, en üstteki konu başlığının ordaki yıldıza tıklıyorsun Favorilerine ekleniyor.

Sonra "Gelen Kutusu" nun yanından Favorilerim'e tıklıyorsun.

Ama bizim insanımız bunu yapmaz, yapamaz.

quote:

Orijinalden alıntı: pea.

quote:

• emeğine sağlık..yararlı bir liste olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Neotwo

emeğine sağlık..yararlı bir liste olmuş

teşekkürler, tercih sıkıntısı olan arkadaşlarımıza bir faydamız dokunabildiyse ne mutlu
  • Kulakiçi kulaklık incelemesine 2 kulaklık daha eklendi, Meelectronics M16 ve Meelectronics RX11

Kafaüstü kulaklık incelemesinede 2 kulaklık daha eklendi, Bowers&Wilkins P5 ve Sony XB700

ilk mesaj güncellendi.
  • Kulakiçi kulaklık incelemesine 3 yeni kulaklık daha eklendi, JVC HA-FX700, FAD FI-BA-SS ve yeni şampiyonumuz 1964EARS 1964-T

ilk mesaj güncellendi.

1964-T kulaklığın listeye eklenmesiyle tabiiki beklenilen oldu ve dengeler değişti, 1964-T şampiyonluğunu ilan etti.

YENİ ŞAMPİYONUMUZ 1964EARS 1964-T

Edit :İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 28 Şubat 2011; 10:32:37 >
  • Bi custom kulaklık neden gidip normal IEMlerle karşılaştırılır bilmem. Fiyatından ve müzik çalmasından başka kıyaslanabilecek hiçbir şeyleri yok.
  • quote:

Bi custom kulaklık neden gidip normal IEMlerle karşılaştırılır bilmem. Fiyatından ve müzik çalmasından başka kıyaslanabilecek hiçbir şeyleri yok.

Topigin sahibi 1964 T almisti ondandir sanirim..
    Elbette universal modellerle custom kulakliklari ayni kefeye koymamak lazim haklisin..
  • Ayrıca customlar özellikle ucuz olduğu için 1964'ler hakkında konuşursam,

Kesinlikle uğraşmışken alabildiğinizin en iyisini alın. Çünkü bu meret bir kere yapılıyor ve satma durumunuz felan pek kolay olmadığından sonsuza kadar kullanılıyorsunuz.

İkincisi fiyatlara Türkiye'de alacağınız kulak kalıbı ve gönderme ücretinin dahil olmadığını bilin. Kablo da bazen dahil olmayabiliyor dikkat edin. Özelleştirmelerin bir kısmı gene ücretli. Bir de toplam yapılma ve size dönüş süresi yaklaşık genelde 40 gün sürüyor. ( Siz kulak kalıbını burdan gönderdikten sonra ) Yani genelde elinizdeki kulaklığı satıp custom yaptırmaya kalkarsanız, 40 gün kulaklıksınız bilesiniz.

1964 konusunda ise, nedense garip bir şekilde Triple olan versiyonunda 2 yol kullanmışlar. Fiyatı ucuz olabilir ( ki toplam gene kargo ile 400$ , hiç artwork felan yaptırmazsanız, bi 50$a yakın da Türkiye'de masrafınız olabilir, şu an fiyat indirimde bir de) ama dediğim gibi almışken en az 4 sürücü 3 yollu birşeyler alın.

Artwork yaptırmadan önce bir de firmanın önceki çalışmalarını iyice inceleyin. İşçiliklerine bakın. Bazı artworkler basit ve kalitesiz çıkabiliyor, o tip birşey yaptırmamaya çalışın. ( Çünkü geri dönüşü yok! )

Ve son olarak yaptırdığınız kulaklıkların tam oturması için dua edin. ( Çünkü uymazsa bir 40 gün daha bekleyeceksiniz! )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 28 Şubat 2011; 11:15:11 >

• O oturma olayı yüzünden soğuyorum zaten ben custom işinden. Sıkıntılı adamım ben, takarım kafaya. Uğraş dur sonra...
  • Genelde kalıp doğru alındıktan ve düzgün bir paket ile gönderildikten sonra problem olmuyor.

Ama kalıbı alma işi kesinlikle tecrübe istiyor. Benim ilk custom'da biraz kötü aldırmışım, oturma problemi vardı.

İkinci seferde öğrenince, bu çok daha iyi ona göre, seal'ı kolay kolay kaybetmiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz196

O oturma olayı yüzünden soğuyorum zaten ben custom işinden. Sıkıntılı adamım ben, takarım kafaya. Uğraş dur sonra...
  • quote:

1964 konusunda ise, nedense garip bir şekilde Triple olan versiyonunda 2 yol kullanmışlar. Fiyatı ucuz olabilir ( ki toplam gene kargo ile 400$ , hiç artwork felan yaptırmazsanız, bi 50$a yakın da Türkiye'de masrafınız olabilir, şu an fiyat indirimde bir de) ama dediğim gibi almışken en az 4 sürücü 3 yollu birşeyler alın.

Benim kaçırdığım bişey mi var düşüncesiyle soruyorum..
    Kulaklıkda 2 tane bas, 1 tane tiz driver ı kullanmışlar..
    Anladığım kadarıyla baslar için bir tane, tiz için bir tane crossover atanmış..
    Bu durumda zaten olması gereken 2 yollu tasarım değilmi yada kaçırdığım bir konu mu var?
  • heralde 2 sürücüyle armatürlerin genel bassızlığının önüne geçmek istemişler.
    ama madem 3 sürücü kullanacaksın 3lü crossover kullan daha etkili olsun

ekleme : shure se530 da 2 woofer 1 tweeter şeklinde 2 yolluymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pea. -- 28 Şubat 2011; 19:37:34 >
  • Bana göre bu markadan, bütçe kısıtlıysa dual driver, bütçe elveriyor ise Quad driver almak lazım.. Hepsini elde edemiyorsam yetişebildiğimi alayım mantığı..
    Dual olan hakkında da güzel yorumlar var ayrıca..
  • ClieOS'un yeni ve ayrıntılı incelemesinin linki ve tablosu ilk mesaja eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 1 Mart 2011; 12:57:59 >
  • Kafaüstü kulaklık incelemesinede 2 kulaklık daha eklendi, Sony MDR-ZX700 ve MDR-V6

ilk mesaj güncellendi.

Yeni eklenen 2 sony kulaklıkta fiyat / performans kulaklıkları olmaya aday gibi görünüyor, direk ilk sıralara eklendi.
  • Koss Pro DJ100 getirtmeyi düşünüyorum.Bu kulaklığa beni almaya iten çok büyük olmaması ve sade bir görüntü olmasıdır.Sizce f/p bakımından iyi bir seçim midir ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.