- x
Lazer göz ameliyatı olmayı düşünüyorum
94 Cevap87206 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

638 Mesaj
9 Ocak 2011; 5:24:25 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Bu tedavinin fiyatını merak ediyorum arkadaşlar. Bursa'da yaşıyorum. Acaba nerede tedavi olmalıyım. Kredi çekiyim en iyi nerede yapıyorlarsa 1000 tl fazla vereyim orada ameliyat olayım diyorum. Ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ocak 2011; 12:15:31 

Bilgin olsun diye söylüyorum tedavi ücreti Antalya'da iki göz için 1600TL ancak bu fiyat gözün bozukluk derecesine göre değişiyor olabilir. Aklında bi fiyatlandırma olsun diye dedim.

638 Mesaj
9 Ocak 2011; 14:06:09 

Saol dost. 3000-5000 olur diye düşünüyordum. Korktuğum gibi görünmüyor

413 Mesaj
23 Şubat 2011; 13:02:35 

Bende ilasik ameliyatın fiyatını araştırıyordum bilen var mı? Özgür şuan ki lasik ve çeşitlerinin 3000 liradan aşağı olmadığını duymuştum.

741 Mesaj
27 Şubat 2011; 17:39:26 

ameliyat için ufakta olsa risk var diyorlar %2 gibi,başarısız olma ihtimali varmış operasyonun.Duyduğuma göre ameliyat sonrası oluşabilecek göz hasarlarına önlem olarak kişiden imza istiyorlarmış,oluşabilecek her türlü hasardan sorumluyum gibisinden.
Böyle birşey var mı cidden?

413 Mesaj
1 Mart 2011; 15:19:19 

Ameliyat olan birisinden duymuştum bende böyle bir şey, doğrudur

1080 Mesaj
1 Mart 2011; 20:46:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Raimond

ameliyat için ufakta olsa risk var diyorlar %2 gibi,başarısız olma ihtimali varmış operasyonun.Duyduğuma göre ameliyat sonrası oluşabilecek göz hasarlarına önlem olarak kişiden imza istiyorlarmış,oluşabilecek her türlü hasardan sorumluyum gibisinden.

ben İstanbul Cerrahi hastanesinde oldum, böyle birşey istemediler.

Bu sitede yer alan yazılar bana aittir ve şahsım dışındaki herhangi bir kişi ya da kurumun konumunu, stratejilerini veya görüşlerini temsil etmez.

1 Mesaj
2 Mart 2011; 21:12:04 

quote:

Selamlar..

Ben 4 sene önce lazer göz ameliyatı oldum,İstanbul Bayrampaşa Göz Hastanesi'nde..O zaman 700 TL idi..Dünya Göz Hastanesi "kornean ince,excimer lasik olmaz" demişti..Yani tamamen bıçaksız..Fakat Bayrampaşa Göz Hastanesinde lasik ameliyatı oldum,bıçaklı ..

Ameliyatın adı ameliyat sadece..Bacak bacak üstüne at ,muhabbet et..Evde banyo yaparken bile emin ol daha rahatsız olursun ,o derece rahat yani :)

Ameliyatın riski demişler de..Yok öyle birşey,korkutmuşlar seni..Dünyada yılda 250.000 lasik ameliyatı yapılıyor ve olumsuz bir tane vaka yok..Merak etmeyin yani o konuda..

Şuan tamamen kişiye özel lazer tedavileri uygulanıyor.Çok fazla hastaneler arasında fark yoktur bu konuda.Çünkü o teknoloji herkeste var artık..

Tavsiyem ,özellikle göz numaran büyük ise muhakkak ol..Ben çok memnunum..

Bu arada unutmadan ekleyim..Bıçaklı lazeri olursan 3-5 gün gözünde sulanma,yanma ,batma hissi olur..Rahatsız ediyor ama yine de gözlükten iyi idi..Tamamen bıçaksız olan lazer ameliyatlarında ise bu durum sadece saatlerle sınırlı..Aklında bulunsun..

129 Mesaj
3 Mart 2011; 15:07:49 

quote:

Orijinalden alıntı: f_b1907

Selamlar..

Ben 4 sene önce lazer göz ameliyatı oldum,İstanbul Bayrampaşa Göz Hastanesi'nde..O zaman 700 TL idi..Dünya Göz Hastanesi "kornean ince,excimer lasik olmaz" demişti..Yani tamamen bıçaksız..Fakat Bayrampaşa Göz Hastanesinde lasik ameliyatı oldum,bıçaklı ..

Ameliyatın adı ameliyat sadece..Bacak bacak üstüne at ,muhabbet et..Evde banyo yaparken bile emin ol daha rahatsız olursun ,o derece rahat yani :)

Ameliyatın riski demişler de..Yok öyle birşey,korkutmuşlar seni..Dünyada yılda 250.000 lasik ameliyatı yapılıyor ve olumsuz bir tane vaka yok..Merak etmeyin yani o konuda..

Şuan tamamen kişiye özel lazer tedavileri uygulanıyor.Çok fazla hastaneler arasında fark yoktur bu konuda.Çünkü o teknoloji herkeste var artık..

Bu arada unutmadan ekleyim..Bıçaklı lazeri olursan 3-5 gün gözünde sulanma,yanma ,batma hissi olur..Rahatsız ediyor ama yine de gözlükten iyi idi..Tamamen bıçaksız olan lazer ameliyatlarında ise bu durum sadece saatlerle sınırlı..Aklında bulunsun..

ameliyat olduğunda yaşın kaçtı ??

Prison Break • How I Met Your Mother • Spartacus • Game of Thrones • The Walking Dead • The Big Bang Theory • Sherlock • Shameless US • Dexter • Breaking Bad • Suits • Blue Mountain State • Homeland • True Detective • Californication • Fargo • Modern Family

1440 Mesaj
7 Mart 2011; 17:49:48 

Uzman tv'de excimer lazer ameliyatının yapılışını izledinmi merak ediyorum

Ayrıca numarası 4-5 ve üzerinde olanların araçla gece yolculuğu yapamadığını özellikle sarı ışığın rahatsız ettiğini yazsam...

quote:

Orijinalden alıntı: f_b1907
Selamlar..

75 Mesaj
10 Mart 2011; 1:30:10 

quote:

Orijinalden alıntı: f_b190

Selamlar..

kornea inceyse yapılmaz dünya göz doğru söylemiş ben 2000 yılında oldum benimde inceymiş para ticareti uğruna söylemediler 10 sene geçti iyiydim gözlüğü atmıştım şimdi bu lazerden dolayı keratokonus başladı daha kötü durumdayım korneanın incelmesinden ötürü bombeleşmesi sonu kornea nakli tabi oda uzun bir tedavi süreci yapılan lazerle korneayı inceltiyorlar yani düz bir kağıdı buruşturuyorlar kornea yapını bozuyorlar ben yandım siz siz olun korneanızı gözlük atıcam diye kurcalatmayın

4158 Mesaj
10 Mart 2011; 7:38:09 

Benim de gözlerde ufak bir bozukluk var gözlük kullanıyorum aslında şikayetçi değilim ama gözlerin sıfırlanması gerek. Kornea inceliyor diye lens bile kullanmıyorum ama ameliyatta da bu durum olduğu için kararsızım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mart 2011; 13:33:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür

Bilgin olsun diye söylüyorum tedavi ücreti Antalya'da iki göz için 1600TL ancak bu fiyat gözün bozukluk derecesine göre değişiyor olabilir. Aklında bi fiyatlandırma olsun diye dedim.

632 Mesaj
14 Mart 2011; 21:31:57 

Yıllardır lens ve gözlük birlikte kullanıyorum. 4.5 ve 3.75 derece miyop rahatsızlığım var, ameliyat olmayı düşünmedim düşünmüyorum. Çünkü babamında dediği gibi "eğer iyi bir şey olsaydı doktorlar kendileri yaparlardı gözlük kullanmazlardı" diye düşünüyorum :)

Babamın espirili yaklaşımı bir yana, 10 yıldan fazla süredir lens kullanıyor olmaktan kaynaklı korneanın incelme olasılığı yüksek bu durumda kesinlikle ameliyat olamazsınız, olursunuz diyeni de bu bilgiyi gizleyeni de hemen sağlık bakanlığına şikayet etmelisiniz, ben ameliyat olmak yerine çözümü, lens + gözlük kullanmakta buldum. Ameliyattan halen çekiniyorum halen korkuyorum ve halen riskli olduğunu düşünüyorum. Siz bakmayın televizyon kanallarında boy gösteren doktorların çok küçükde olsa risk vardır ama henüz hiç sorun çıkmadı demesine, onlar kanallarla anlaşıp hastanelerine müşteri çekmek derdindeler. Hele hele bu dönemde bu kadar denetimsiz yayın yapan özel kanalların ve reklamların cirit attığı bir ortamda kesinlikle medya haberlerine bakılıp ameliyat olunmaz.

bama12'nin anlattıkları ders olsun.

0 Mesaj
8 Nisan 2011; 16:55:26 

arkadaşlar benim göz numaram 5di. geçen sene bir çok dr araştırdıktan sonra tavsiye üzerine doktor bozkurt sener le tanıştım ve maslak acıbadem hastanesinde ameliyat olmaya karar verdim. ameliyat sırasında ve sonrasında hafif bi acı oluyo tabi ama değer diyorum. ben cok memnun kaldım. olmak isteyenlerede doç. dr. bozkurt seneri tavsiye ederim.

3220 Mesaj
5 Eylül 2011; 10:50:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgeoz

arkadaşlar benim göz numaram 5di. geçen sene bir çok dr araştırdıktan sonra tavsiye üzerine doktor bozkurt sener le tanıştım ve maslak acıbadem hastanesinde ameliyat olmaya karar verdim. ameliyat sırasında ve sonrasında hafif bi acı oluyo tabi ama değer diyorum. ben cok memnun kaldım. olmak isteyenlerede doç. dr. bozkurt seneri tavsiye ederim.

bu tip kullanıcıların mesaj sayılarını ciddiye almayın. reklam amaçlı mesajlar

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Ford Focus HB 1.6 TDCI Collection
GENÇLERBİRLİĞİ

729 Mesaj
14 Eylül 2011; 23:05:02 

upp !! arkadaşlar daha çok yoruma ihtiyacım var ameliyat olucam cuma günü büyük ihtimal 2bin küsür

Kocaeli Üniversitesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 2010.
CroxiLex

460 Mesaj
21 Eylül 2011; 17:26:01 

quote:

Orijinalden alıntı: dallaspage

upp !! arkadaşlar daha çok yoruma ihtiyacım var ameliyat olucam cuma günü büyük ihtimal 2bin küsür

Amaliyat oldunuzmu?

729 Mesaj
23 Eylül 2011; 10:36:35 

bidahaki yaza bıraktık 19 yaş doktora göre yeterli ama aileme göre yeterli değildi . Madden ve Maneviyen sorunlar ve bunların saldığı korku gözlükten kurtulma ihtiyacımdan ağır bastı yapcak bişi yok mecburum yani beklemeye :(

Kocaeli Üniversitesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 2010.
CroxiLex

0 Mesaj
3 Şubat 2012; 19:12:21 

arkadaslar lazer göz ameliyatı oldum heryeri arastırdım fiyatları yazıyorum

dünya göz hast.: 2800 ve 2000 tl bıcaksız lazer işi ticarete dökmüsler yüzde on indirim kredi kartına taksit yapıyolar

avrupa göz hast.:3000 tl bıcaklı ve bıcaksız lazer

bayrampasa göz vakfı:1900 ve 1000 tl bıcaklı lazer world karta 8 taksit yapıyolar

istanbul göz hast.:600 euro ve 500 euro arasında bıcaklı lazer

istanbul cerrahi hast.: 2000 tl bıcaksız lazer 1500 tl bıcaklı lazer sinan göker yaparsa 3500 ve 2600 tl

ben cerrahi hastanesinde oldum iki gün önce iki hastanenin bulamadıgı astigmatı onlar buldu cok detaylı inceleme yapıldı simdi herkese orayı tavsiye ediyorum cogu yer bu isin kasapı olmus kendinizi buralara yedirmeyin murat saylık isimli doktor ameliyat etti cok samimi rahat biri işi bildigi aşikar yani olmak isteyenler oraya gitsin hiç düsünmesin ben aylardır arastırıyorum son noktayı orda koydum.lens kullananlar 15 gün önce cıkarsın gözün oksijen alması gerekiyo.ameliyat oldugum gün batma acıma cok oldu cünkü uzun süre lens kullandım lens gözü hassaslastırıyo o yüzden batma cok oldu koruyucu gözlük verdiler damla verdiler ertesi gün yani dün hiç acı ve batma kalmadı cok sükür miyop astigmat ikiside düzeldi suan cok hafif bulanık oda bi haftaya kadar netlesicekmis damlalarla birlikte ama genede görüyorum cok baska bi duygu on senedir gözlerim bozuktu eksi 2.75 miyop ve astigmat vardı simdi sıfıra indi olmak isteyen arkadaslara umarım yardımcı olmusumdur kimse tereddüt etmesin olması gerekenlere kesinlikle olun derim herkese saygılar..

115 Mesaj
4 Şubat 2012; 1:10:10 

0

Ben hayatta cesaret edemem gözlükler daha iyi bence

I see what you did there.

1891 Mesaj
5 Şubat 2012; 22:35:12 

mesaj sayısı 0 sıfır olan arkadaşların yorumlarından ziyade 1000 mesaj üstü arkadaşların yorumlarına inanırım .kimse alınmasın. ders alsın.

134 Mesaj
5 Şubat 2012; 23:25:06 

Ben iki yıl önce lasik yöntemiyle oldum 3,50- 3,75 miyop ve 1,25 -1,00 astigmat vardı.....Ve şu an çok rahatım şükürler olsun

281 Mesaj
6 Şubat 2012; 2:59:44 

Yazın oldum operasyon sırasında pek bişey olmuyorda 2 çeşit yöntem varmış tekinde göz tabakasını galiba -tam adını bilmiyorum :)-onu çok incelten ağrısız yöntem diğeri ise birazcık inceltiyor ama o gece ağrı oluyor.2.yöntemi ABD li pilotlarda uyguluyormuş bende onu yaptım ilk gece ağrı oldu ama 2.gece çok daha fazla oldu uyuyamadım gözlerin yanmasından ama şu anda rahatım

27 Mesaj
18 Şubat 2012; 15:29:46 

arkadaşlar excimer lazer fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz

269 Mesaj
18 Şubat 2012; 18:14:52 

ya kimi zararlı demiş kimi oldum bişey yok demiş?? bide benim duyduğuma göre geçici bir çözüm oluyor bu lazer yani 5 yıl sonra hop diye göz numaran eskisine göre daha hızla ilerleyerek artıyor flan??? Bu konuda gerçekten bilgiye sahip olan biri var mı??

Benimde gözlerim rahatsız sağ göz 5 - sol göz 3.75 astigmat...0.75 flan hipermetrop var ama yaş daha 21..bende olmayı düşünüyordum fakat dediğim gibi milletten pek olumlu şeyler duymadım gözlüğüde daha 4 ay flan oldu kullanmaya başlayalı.

SAMSUNG GALAXY S III
Samsung 640 GB 2,5" HDD
Logitech S220 2+1 hoparlör
Asus N56VZ 4400 (i7 3630QM - 4gb GT650 - 8gb DDR3 - 1tb HDD)

41 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:49:14 

quote:

Orijinalden alıntı: savanam

Bu tedavinin fiyatını merak ediyorum arkadaşlar. Bursa'da yaşıyorum. Acaba nerede tedavi olmalıyım. Kredi çekiyim en iyi nerede yapıyorlarsa 1000 tl fazla vereyim orada ameliyat olayım diyorum. Ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler

hocam sen sen ol 3 kuruş az olan yere gitme sonuçta birkere ola bilecegin bi işlem şahsen ben sana sölüyorum çünkü ben oldum ben sağ gözümden oldum oda gözlük fiyatı ameliyattan daha pahalıya geldiği için 680 lira verdim 2 sene önce excimer lazer tedavisi ile başarılı gayet memmunum göz numaram 6,75 miyop tu gözlük fiyatı tekcam 1100 tl idi gayet memmunum dedim gibi ben istan bulda istanbul göz hastanesinde oldum ara sıra batışma oldu ilk 3 4 ay sonra geçiyo milletin azına sakın bakma yok tehlikeli yok benim arkadaşım oldu ışık yansıyo gibi kelimelere kulak asma kardeş ama şunu sölim sonucta gözlük camına yapılan işlem senin gözünün dış tabakasına olduğu için ufak sorun oluyor mesela şöle sölim yakın biyere baktında küçük yazıları çok hafif bulanık görüyorsun azcık uzaklaştır gayet rahat görüyorsun uzakta ise hiçbir problemim yok...

41 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:52:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

ya kimi zararlı demiş kimi oldum bişey yok demiş?? bide benim duyduğuma göre geçici bir çözüm oluyor bu lazer yani 5 yıl sonra hop diye göz numaran eskisine göre daha hızla ilerleyerek artıyor flan??? Bu konuda gerçekten bilgiye sahip olan biri var mı??

Benimde gözlerim rahatsız sağ göz 5 - sol göz 3.75 astigmat...0.75 flan hipermetrop var ama yaş daha 21..bende olmayı düşünüyordum fakat dediğim gibi milletten pek olumlu şeyler duymadım gözlüğüde daha 4 ay flan oldu kullanmaya başlayalı.

yok hocam o eski dendi excimer lazer nasıl dövme parsın ömür boyu kalır buda aynen öle ama sadece birkere yapa biliyosun yani ismi markası adı şanı duyulmuş byere gidersin ameliyat olursun göz numarasına göre fiyat artmıyor 35 rakı ile 70 arasındaki fiyat nasılsa öle :))

41 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:54:28 

quote:

Orijinalden alıntı: cıbırcan

Ben iki yıl önce lasik yöntemiyle oldum 3,50- 3,75 miyop ve 1,25 -1,00 astigmat vardı.....Ve şu an çok rahatım şükürler olsun

geçmiş olsun hocam BURADA Kİ 2 ŞEY ÇOK ÖNEMLİ 1 ARABA LAIRKEN KİMSEYE SORMA 2 AMELİYAT OLURKEN KİMSENİN DEDİNE İNANMA :))

41 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:57:41 

quote:

Orijinalden alıntı: karizmanyak

dünya göz hast.: 2800 ve 2000 tl bıcaksız lazer işi ticarete dökmüsler yüzde on indirim kredi kartına taksit yapıyolar

bayrampasa göz vakfı:1900 ve 1000 tl bıcaklı lazer world karta 8 taksit yapıyolar

istanbul cerrahi hast.: 2000 tl bıcaksız lazer 1500 tl bıcaklı lazer sinan göker yaparsa 3500 ve 2600 tl

ben cerrahi hastanesinde oldum iki gün önce iki hastanenin bulamadıgı astigmatı onlar buldu cok detaylı inceleme yapıldı simdi herkese orayı tavsiye ediyorum cogu yer bu isin kasapı olmus kendinizi buralara yedirmeyin murat saylık isimli doktor ameliyat etti cok samimi rahat biri işi bildigi aşikar yani olmak isteyenler oraya gitsin hiç düsünmesin ben aylardır arastırıyorum son noktayı orda koydum.lens kullananlar 15 gün önce cıkarsın gözün oksijen alması gerekiyo.ameliyat oldugum gün batma acıma cok oldu cünkü uzun süre lens kullandım lens gözü hassaslastırıyo o yüzden batma cok oldu koruyucu gözlük verdiler damla verdiler ertesi gün yani dün hiç acı ve batma kalmadı cok sükür miyop astigmat ikiside düzeldi suan cok hafif bulanık oda bi haftaya kadar netlesicekmis damlalarla birlikte ama genede görüyorum cok baska bi duygu on senedir gözlerim bozuktu eksi 2.75 miyop ve astigmat vardı simdi sıfıra indi olmak isteyen arkadaslara umarım yardımcı olmusumdur kimse tereddüt etmesin olması gerekenlere kesinlikle olun derim herkese saygılar..

usta sen bu fiyatları gerçekten gidip bizzat aldınmı ??

41 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:05:10 

quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Uzman tv'de excimer lazer ameliyatının yapılışını izledinmi merak ediyorum

Ayrıca numarası 4-5 ve üzerinde olanların araçla gece yolculuğu yapamadığını özellikle sarı ışığın rahatsız ettiğini yazsam...

dostum öle bişey yok bende oldum excimer lazer çatır çatır araba kullanıyom daha öncede yazdım yok gece ışık yansıyomuş göremiyormussun sarı ışıktan mı rahatsız olucan 10 numara gözlügün olsun bakalım NAL GİBİ tak gez ozaman.. zaten 1 5 numara arası olan arkadaşlar bende tavsiye etmem 6 8 olsun gidin ozaman yapın

41 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:10:47 

quote:

şimdi bana dicekler sen kesin hastane adamısın die aistanbul gözhastanesi sitesine bakarsanız turgay çetin beni ameliyat etti excimer lazer bi araştırın gözün yüzbinlerce reflex hareketine duyarlı bi çihaz olup üretilmiş en son teknolojidir yani kişi istem dışı gözünü kaçırsa dahi lazer 100%500 doru atış yapmakta siz bizim türk haberlerindeki gibi bi köye gidip köyü komple kör eden adamlarla karıştırmayın herkesi...

41 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:13:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgeoz

yaw hocam benimde gözümde kuruluk var göz kuruluğu adam rapor verdi bir yıl ilaç kullancan dedi kullandık bi işe yaramadı benim sorunum gözümün yaz kış kızarık durması aceyip rahat sız oluyorum görmem de ve gözümde sorun yok her kes ne içiyon ne kullanıyon gözüne ne oldu diyo fitil oluorum..

638 Mesaj
19 Şubat 2012; 20:01:50 

Fiyat da konuşulabilir ama bence biz hastana konuşalım arkadaşlar. Şimdi benim aklıma ilk dünya göz geliyo. Ne diyorsunuz dünya göz hastanesiyle ilgili. Ben Ankaradakinde olmayı düşünüyorum.

41 Mesaj
19 Şubat 2012; 20:37:06 

quote:

Fiyat da konuşulabilir ama bence biz hastana konuşalım arkadaşlar. Şimdi benim aklıma ilk dünya göz geliyo. Ne diyorsunuz dünya göz hastanesiyle ilgili. Ben Ankaradakinde olmayı düşünüyorum.

valla hocam ben bahçeli evler istanbul gözde ameliyat oldum baya ünlü kişilerde orada lazer ameliyetı olmuş gazete manşetlerini çerçeve yapıp asmışlar dunya göze gittim bana biraz tuaf geldi sen gel tmm git gibi tuaf söylemler gerçi ben kule dibin dekine gittim

41 Mesaj
19 Şubat 2012; 20:43:24 

quote:

http://www.uzmantv.com/...en-farkli-yontemler-var

şunu bi izle dostum gece ortamında ışık yansımısını anlatıyor

0 Mesaj
20 Şubat 2012; 19:01:14 

quote:

Orijinalden alıntı: possedion

usta sen bu fiyatları gerçekten gidip bizzat aldınmı ??

possedion kardesim gidip bizzat aldım ist göz hast. haric orayı aradım ögrendim fiyatlar bunlar ben ameliyat olalı 20 gün oldu daha degismemistir sanırım

0 Mesaj
20 Şubat 2012; 19:06:00 

yav kajmeran kardesim oraya bes tane hastane nin fiyatlarını yazmısım insanlar bilgilensin diye okumadan mı soru soruyosun sen fiyatlar yukarda yazıyo ögrenmek isteyen okusun dostlar.

0 Mesaj
20 Şubat 2012; 19:21:56 

quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

mesaj sayısı 0 sıfır olan arkadaşların yorumlarından ziyade 1000 mesaj üstü arkadaşların yorumlarına inanırım .kimse alınmasın. ders alsın.

klavye kardesim sen burda banamı laf atıyosun benim msjdan sonra yazmıssın eger öyleyse ben buralardan pek anlamam pekte girmem senin inanman inanmamanda bizim umrumuzda olmaz kardesim ben ameliyat olmadan önce cok arastırdım cok yere gittim olduktan sonrada vatandaslara yardımcı olmak amaclı buraya üye oldum ve nacizane tecrübemi yazdım bilmeyen merak eden ögrenmek isteyen okusun faydalansın diye anladınmı böle sacma sapan basit satasmalar yapma kardesim tabi yaptıysan hee yapmadın ben yanlıs anladım ozamanda kusura bakma cahilligime ver tmm saygılar sevgiler

1891 Mesaj
20 Şubat 2012; 20:49:42 

quote:

klavye kardesim sen burda banamı laf atıyosun benim msjdan sonra yazmıssın eger öyleyse ben buralardan pek anlamam pekte girmem senin inanman inanmamanda bizim umrumuzda olmaz kardesim ben ameliyat olmadan önce cok arastırdım cok yere gittim olduktan sonrada vatandaslara yardımcı olmak amaclı buraya üye oldum ve nacizane tecrübemi yazdım bilmeyen merak eden ögrenmek isteyen okusun faydalansın diye anladınmı böle sacma sapan basit satasmalar yapma kardesim tabi yaptıysan hee yapmadın ben yanlıs anladım ozamanda kusura bakma cahilligime ver tmm saygılar sevgiler

seni devam lı burda görmediğimizden böyle yazmam doğal.

ama sende yanlış anladın maksadım reklamsal faaliyetler olmasın. sevgiler saygılar.

0 Mesaj
20 Şubat 2012; 21:49:28 

quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

seni devam lı burda görmediğimizden böyle yazmam doğal.

ama sende yanlış anladın maksadım reklamsal faaliyetler olmasın. sevgiler saygılar.

her yeni gördügüne böle ön yargılı olman yanlıs kardesim bu dogal degil burda benim yaptıgım saglık reklamı dogal cünkü ii bi tedavi gördüm ameliyat oldum ve memnun kaldım suan cok ii görüyorum Allaha sükür ihtiyacı olan faydalansın isterim o yüzden buraya yazdım bildiklerimi o hastanenin reklam sersivinde calısmıyorum yada doktoru hademesi cartı curtu degilim burda yazdıgım iki kelime icin para almıyorum anladınmı kardesim bu dediklerim olsaydı ozmn reklam yapıyo olurdum tek amacım vatandaslara sifa arayanlara yardımcı olmak olayı carpıtma umarım anlamıssındır ii aksamlar

225 Mesaj
21 Şubat 2012; 5:07:56 

quote:

Vayyy Murat Hocamı yaptı ameliyatını:)Yaklaşık 1 sene Istanbul Cerrahi Hastanesinde yabancı hasta danışmanı olarak çalıştım.Murat hocayla azmı muayene yapmadık yabancı hastaları:)İçin çok rahat olsun dostum, çok iyi bir hastanede çok iyi bir doktora ameliyat olmuşsun.Reklam meklam desinler boşver.Gitsinler dandik dundik yerede akılları başlarına gelsin;)Ayrıca Sinan Gökerinde çok ihtiyacı var ya forumlarda reklam verdirmek, adam hergün televizyonda... Neyse, kal sağlıcakla...

ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR...!!!

0 Mesaj
21 Şubat 2012; 19:28:53 

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Vayyy Murat Hocamı yaptı ameliyatını:)Yaklaşık 1 sene Istanbul Cerrahi Hastanesinde yabancı hasta danışmanı olarak çalıştım.Murat hocayla azmı muayene yapmadık yabancı hastaları:)İçin çok rahat olsun dostum, çok iyi bir hastanede çok iyi bir doktora ameliyat olmuşsun.Reklam meklam desinler boşver.Gitsinler dandik dundik yerede akılları başlarına gelsin;)Ayrıca Sinan Gökerinde çok ihtiyacı var ya forumlarda reklam verdirmek, adam hergün televizyonda... Neyse, kal sağlıcakla...

kartalizma cok saol dostum sonunda anlasıldıgıma sevindim cok dogru sölüyosun;) insanlara yardım etmek isteyende hata hemen yanlıs anlasılıyosun neyse dogru anlayanlara ne mutlu cogu insan hastanenin adını bile duymamıs reklam yapmadıkları burdan belli zaten iş yapmayan müsteri arayan insanların işidir reklam gördügüm kadarıyla oranın hiç böle seylere ihtiyacı yok yabancı hasta danısmanıydın demek benden önce iki alman bir amerikalı ve iki de is adamı ameliyat oldu baya yabancı hasta geliyo sanırım iyi hizmet veriyolar helal olsun diyorum baska bisey demiyorum sende saglıcakla kal saygılar dostum:)

41 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:22:22 

quote:

possedion kardesim gidip bizzat aldım ist göz hast. haric orayı aradım ögrendim fiyatlar bunlar ben ameliyat olalı 20 gün oldu daha degismemistir sanırım

mudur fiyat baya artmis ben tek gozden olmuatum istanbul gozde 6 kusurdu 2.5 seneyi gevmistir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

41 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:33:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

bu tip kullanıcıların mesaj sayılarını ciddiye almayın. reklam amaçlı mesajlar

neyin reklamini yapicaz adam bisey yazmis bizde yapmisiz adami bilgilendiriyoruz yok adamin babasi demis lazer i bisey olsaydi doktorlar yapardi neden hepsinde gozluk var falan bakin bole bos laflarla kendinizo ve cevrenizdeki insanlari kandirmayin evet ben lazer ameliyat oldum gece isiginda isik yansimasi filani falani yasamadim benim ameliyat olma sebebim sol goz 2.70 sag.6.85 miyop idi aranizda hangi lerinizi bu tip gozlugu var ve siddetle soyluyorum gozluk numaraniz buyuk ise yapin kucuk ise yapmayin hangi doktorda 6.75 numara gozluk gordunu hanginiz takar siniz biri 2.75 biri 6.85 bu numarafaki fark keci ile deve kadardir miyop san camin daha kalin olur burnun uzerinde o agirlik nasil olur bunu dusunun sonra reklam diyin

225 Mesaj
22 Şubat 2012; 0:27:34 

quote:

kartalizma cok saol dostum sonunda anlasıldıgıma sevindim cok dogru sölüyosun;) insanlara yardım etmek isteyende hata hemen yanlıs anlasılıyosun neyse dogru anlayanlara ne mutlu cogu insan hastanenin adını bile duymamıs reklam yapmadıkları burdan belli zaten iş yapmayan müsteri arayan insanların işidir reklam gördügüm kadarıyla oranın hiç böle seylere ihtiyacı yok yabancı hasta danısmanıydın demek benden önce iki alman bir amerikalı ve iki de is adamı ameliyat oldu baya yabancı hasta geliyo sanırım iyi hizmet veriyolar helal olsun diyorum baska bisey demiyorum sende saglıcakla kal saygılar dostum:)

Evet, çok yabancı hasta geliyor.Bazen 70 kişi bir gelirdi, pestilimiz çıkardı o gün :)))Güzel günlerdi ama.Özellikle Murat hocayla baya geyik yapardık :D Çok kafadardır kendisi:))Istanbul Cerrahiye gidecekler hiç düşünmesin gitsin.Daha iyisi zaten yok , alın size reklam, hahaha :D Ablamda başka bir göz hastanesinde yabancı hasta danışmanı KUDRET GÖZ Hastanesi ilasik yapıyorlar (Oranında reklamını yapmassak olmaz şimdi:D ) orasınıda tavsiye ederim...Herkes gözlükten kurtulsun bir an önce :)))

ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR...!!!

29 Mesaj
2 Mart 2012; 10:16:53 

bu fiyatlar çok yüksek .nerede bunların sgk ile anlaşmaları.zaten buraya giden adam bu iş için gider kulak burun boğaz hizmeti vermiyorlarki diyelimki anlaşma onlar için sadece göz ile ilgili hizmet veriyorlarbu nasıl anlaşma böyle.

17 Mesaj
13 Nisan 2012; 12:44:28 

arkadaşlar ben antalya dünya göz hastanesinde ve andeva yıldız hastanesinde kontrollerimi oldum ve fiyat : 800 ve 850 euro dediler.
ben de göz tansiyonu şüphesi var tetkikler devam etmekte inşallah ben de gözlükten kurtulacağım.

2007 NİSSAN ALMERA 1.5 TEKNA sedan

536 Mesaj
21 Nisan 2012; 13:39:42 

quote:

Orijinalden alıntı: cıbırcan

nerde oldunuz siz bilgi verriseniz sevinirim bu konuda sevgiler geçmiş olsun

0 Mesaj
27 Nisan 2012; 16:10:31 

Arkadaşlar ben dünyagöz hastanesinin lazer göz operasyonlarında %40 a varan indirimler yaptığını duydum. Arkadaşım dünyagözün facebook sayfasında gözlükkafayatakılcakşeydeğil isimli oyunu oynamış. Sonra da ona mail gelmiş. Lazer operasyonlarında %40 a varan indirim kazandınız diye. Bunu bende sizinle paylaşmak istedim. Oyunun linki:

https://www.facebook.co...goz/app_208195102528120

Teşekkürler.

134 Mesaj
29 Nisan 2012; 0:16:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ayko

nerde oldunuz siz bilgi verriseniz sevinirim bu konuda sevgiler geçmiş olsun

Ankara kudret göz de oldum, yukarda bi arkadaş sadece bi sefer yaptırabiliyosunuz falan yazmış bu yanlıştır,
lazer öncesi öncelikle bi ön muayene yapılarak kornea kalınlığı ölçülüyor ve lazere uygun olup olmadığı değerlendiriliyor, yani lazer bir kişiye hiç uygulanamayadabilir bir kaç defada uygulanabilir, bu tamamen kişinin kornea kalınlığıyla alakalı

92 Mesaj
29 Nisan 2012; 16:46:45 

Arkadaşlar ben bir göz hekimiyim.

Tüm cerrahi işlemlerde belli oranda komplikasyon görülür. Tüm dünyada en çok yapılan cerrahi ve en yüksek başarı oranı ile yapılan cerrahidir LASİK cerrahisi. Ama dediğim gibi kendisi de cerrahi işlem olduğu için hastadan mutlaka aydınlatılmış onam alınır. Bu belgede cerrahinin olası komplikasyonları anlatılır ve siz bunları kabul ettiğinize dair işlemden önce belgeye bir imza atarsınız.

Bu komplikasyonlar gece araba kullanırken göz bebeğiniz genişlediğinde eğer lazer uygulana alan daha dar bir alansa gelişecek halo-glare gibi kamaşmalardan görmeyi tehdit edecek diğer durumlara kadar değişir. Fakat şunu da belirteyim bu cerrahinin asıl hayati kısmı cerrahi işlemde değil doğru hastaların seçilmesindedir. Günümüzde neredeyse hemen her hastaya uygun refraksiyon cerrahisi metodları bulunmaktadır (PRK, LASEK, LASİK, epi-LASİK vs....) Bir grup hasta ise geçirdikleri kornea hastalıklarından, kornealarının yeterli kalınlıkta olmamasından, çok yüksek derecede göz kusuruna sahip olmalarından veya retinalarındaki çeşitli problemlerden ötürü ya cerrahiye uygun aday değillerdir ya da cerrahi öncesi takipleri gerekir.

Mesajımı kapatırken şunları ekleyeyim doğru ellerde çok yüksek başarı oranına sahip bu cerrahi kontakt lens kullanamayan hastaların önlerinde her zaman bir opsiyondur.

722 Mesaj
29 Nisan 2012; 22:35:30 

İnternette baya okudum herkes kötülüyor ama anlamış değilim babam kaç sene öncesi istanbulda olmustu ki iyi bi doktor vardı şimdi adını hatırlıyamam ama sorarım bi ara babam oldu şuan hiç bi sıkıntısı yok her şeyi cok net görüyor kuruluk vs. sorunuda yok ama başka bi komşumuz izmirde olmus ve o yakın ayrı uzak ayrı tekrar gözlük kullanıyor göz numarasına gelince o komşumuzun 2.25 gibiydi babamın 3.50 hatta üstü olması lazım gerçekten sorun nasıl oluyor anlamıyorum bende çizdirmek istiyorum ama ben bile yine kararsız kaldım

// Psikoloji // 2012 //

1155 Mesaj
30 Nisan 2012; 3:14:11 

Klasik bi soru var bu konuyla ilgilli. Bilim adamlari doktorlar vs neden yaptirmiyor bu ameliyati ? Merak ediyorum bunu bende ameliyat yaptirmayi dusunenlerdenim

17 Mesaj
2 Mayıs 2012; 18:00:32 

+1

DH ESOGU
Öğrencileri

754 Mesaj
6 Temmuz 2012; 15:01:37 

düşünüoyrum bende .D

“Yolun düşerse kıyıya bir gün ve maviliklerini enginin seyre dalarsan, dalgalara göğüs germiş olanları hatırla! selamla, yüreğin sevgi dolu çünkü onlar fırtınayla çarpıştılar eşit olmayan savaşta.. ve dipsizliğinde enginin yitip gitmeden sana limanı gösterdiler uzakta...”
Pierre-Jean de Béranger
Spider-Man VS The Amazing Spider-Man (ANKET)
Hangi seriyi daha çok beğendiysen ona oy ver :)