Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birazcık elektrik-elektronikten anlayanlar bilirler ki bu boyutlardaki bir bataryanın 2500 mah olması imkansızdır. Çünkü böyle bir teknoloji henüz geliştirilememiştir. Bu boyutlardaki bir batarya max 1600 olabilir arkadaşlar. Gerisi ''umuda ürün satmak'' olur. Sizde bunu alıp boşa para harcarsınız. Forumda bahsi geçen bir kaç markanın 1600'lük bataryaları var arkadaşlar. Ben de şimdilerde böyle bir şey kullanıyorum. 1230 ile 1 gün (aktif kullanımda) giderken şimdi 2 güne yaklaşıyor (yine aktif kullanımda) hatta geçtiği bile oluyor.
  • Bende artık bir HTC Desire HD kullanıcısıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilfikar

Bende artık bir HTC Desire HD kullanıcısıyım..

Telefondan memnun musunuz? İlk görüşleriniz nelerdir bende almayı düşünüyorum en ucuz teknosa 899 tl sanırım?
  • facebook for android kullanıyorum fakat bir sorun var.arkadaşım olarak ekli bir kişi pc'den online olup sohbet kısmını açtığında benim ismim ve yanında beyaz telefon işaretli simge görünmüyor.normalde ben telefonda facebook açık olmasa bile arkadaşımın sohbet kısmında beyaz telefon simgeli olarak görülmem ve mesaj attığında cep telefonum ana ekranına düşmesi gerekmiyor mu?
  • artık ben de bir HTC Desire HD Kullanıcısıyım. telefon 2.3.5 olarak geldi ne root yapılıyor ne rom atılıyor 2.3.5 de sıkıştım kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotandcold

quote:

Orijinalden alıntı: dilfikar

Bende artık bir HTC Desire HD kullanıcısıyım..

Telefondan memnun musunuz? İlk görüşleriniz nelerdir bende almayı düşünüyorum en ucuz teknosa 899 tl sanırım?

Evet bende teknosadan aldım.. Şarzının çabuk bitmesi dışında süper bi telefon hatta ben ona el bilgisayarım diyorum.. Ben şimdilik çok memnunum. İnanın İphone'dan daha iyi
  • Beyler telefonum kaskodaydı 1 aydır şimdi geldide bildiğiniz telefonu kullanmayı unutmuşum sms atarken ki klavyedeki titreşimi nereden kapatacağım 1 inci sorum bu bulamadım gitti 2 inci sorumda sms atarken aynı şekilde sözlük gibi t9 çıkıyor ya onu nasıl kapatacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Beyler telefonum kaskodaydı 1 aydır şimdi geldide bildiğiniz telefonu kullanmayı unutmuşum sms atarken ki klavyedeki titreşimi nereden kapatacağım 1 inci sorum bu bulamadım gitti 2 inci sorumda sms atarken aynı şekilde sözlük gibi t9 çıkıyor ya onu nasıl kapatacağım ?

Ayarlar/Dil ve Klavye/Klavye Ayarları/Ttouch input

Metin girişi seçeneğinden gir tikleri kaldır

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★

• Peki birde 1500mAh iki tane pil ve şarz ünitesi var bununda fiyatı 69TL Bunu tavsite edermisiniz.

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★

Birde 32GB Hafıza kartı taktım, içine ekstra bir ajanda yükledim 3000 telefon listesi var ulaşamadım. Nokialar gibi Hafıza kartındakilere direk ulaşacağım bir menü varmı ?

• @TheNorth

hocam çok teşekkür ederim.
  • arkadaşlar birşey sormak istyorum bende telefon araştırıyorum daha önce 5 gün kadar samsung 8150W modelini kullandım onda android 2.3 vardı aldığım adam teli teknosada indirimden alıp bana piyasa fiyatından satınca ve anlamamam içinde bir bahaneyle faturasını yok edince teli geri verdim şimdi araştırma aşamasındayım 8150 de 512 mb ram vardı 160 ını ekran kartına ayırmışlar biz göremiyoruz görünen 351 mb bunun da 240, 280 mb ını sistem kullanıyor bize kalan 100 mb bile değil onun için da tekrar onu almak istemiyorum açıkçası ama adam akıllı tel bulamazsam başka çare yok

şim di android 2.3 ün android os tan farkı ne zira bununki android os olduğu yazıyor teknosada 899 tl bu fırsatı kaçırmak istemiyorum eğer tel iyiyse zaten sıtoktada kalmamış gelince haber verecekler mail ile birde ram durumu nasıl 768 mb yazıyor sistem falan filan çıktıktan sonra kullanıcıya kalan ram miktarı nedir ve ekran boyutu 4.3" olarak yazıyor taşıması nasıl sorun çıkartıyormu telefondan memnunmusunuz alınacak bir telefonmu nedersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

arkadaşlar birşey sormak istyorum bende telefon araştırıyorum daha önce 5 gün kadar samsung 8150W modelini kullandım onda android 2.3 vardı aldığım adam teli teknosada indirimden alıp bana piyasa fiyatından satınca ve anlamamam içinde bir bahaneyle faturasını yok edince teli geri verdim şimdi araştırma aşamasındayım 8150 de 512 mb ram vardı 160 ını ekran kartına ayırmışlar biz göremiyoruz görünen 351 mb bunun da 240, 280 mb ını sistem kullanıyor bize kalan 100 mb bile değil onun için da tekrar onu almak istemiyorum açıkçası ama adam akıllı tel bulamazsam başka çare yok

şim di android 2.3 ün android os tan farkı ne zira bununki android os olduğu yazıyor teknosada 899 tl bu fırsatı kaçırmak istemiyorum eğer tel iyiyse zaten sıtoktada kalmamış gelince haber verecekler mail ile birde ram durumu nasıl 768 mb yazıyor sistem falan filan çıktıktan sonra kullanıcıya kalan ram miktarı nedir ve ekran boyutu 4.3" olarak yazıyor taşıması nasıl sorun çıkartıyormu telefondan memnunmusunuz alınacak bir telefonmu nedersiniz

Dostum aynı şeyi ben yaşadım tam benim durumumu anlatmışsın inan benim yaşadıklarımı sen yaşamışsın şimdi bende araştırıyorum Desire HD ve EVO 3D arasında kaldım 2. el EVO 3D buldum onu alacagım sanırım Desire HD ye de güzel diyorlar

• electroworld'de 799 tl gözüküyo.bende düşünüyorum almayı ama karar veremedim.hayırlısı...
  • EVO 3D ve Desire HD arasında kaldım her android telefonun birkaç sorunu çıkıyor karar veremiyorum ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
  • Arkadaşlar .AVİ Video yükledim hafıza kartına ama oynatmadı, formatı tanımadı ne yapmalıyım ?

Birde Hafıza kartını direk görebileceğim bir dosya tarayıcısı var mı ?
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Power tuşu hakkında görüşleriniz nelerdir. Yaklaşık 2 aydır DHD kullanıyorum ve sanki bu tuş arıza verecek gibi. Bir problem yaşamadım şimdiye kadar ama sanki çok sağlıklı durumuyor ve uzun vadede sorun çıkartmaya meyilli gibi. Uzun süredir (1 yıl ve üzerinde) bu cihazı kullananlar bu tuş hakkında ne düşünüyorlar ? Sizce de fazla içine çökük bir tuş değil mi ? Tuş kilidini açmak için programlar var ama sensör kullandıklarından bataryadan çok yiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

Arkadaşlar .AVİ Video yükledim hafıza kartına ama oynatmadı, formatı tanımadı ne yapmalıyım ?

Avi video için mxplayer gibi bir proğramla çok rahat izlersin videolarını...

es file explorer da gayet başarılı dosya yöneticisi...

quote:

Orijinalden alıntı: Arbitrajcı

Arkadaşlar bir sorum olacak. Power tuşu hakkında görüşleriniz nelerdir. Yaklaşık 2 aydır DHD kullanıyorum ve sanki bu tuş arıza verecek gibi. Bir problem yaşamadım şimdiye kadar ama sanki çok sağlıklı durumuyor ve uzun vadede sorun çıkartmaya meyilli gibi. Uzun süredir (1 yıl ve üzerinde) bu cihazı kullananlar bu tuş hakkında ne düşünüyorlar ? Sizce de fazla içine çökük bir tuş değil mi ? Tuş kilidini açmak için programlar var ama sensör kullandıklarından bataryadan çok yiyor.

2 yıldır kullanıyorum o power tuşu okadar sık kullanmama rağmen bozulmadı bana ilk aldığımda öyle gelmişti ama sağlammış demeki...

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: mustafakumbar

Arkadaşlar .AVİ Video yükledim hafıza kartına ama oynatmadı, formatı tanımadı ne yapmalıyım ?

Avi video için mxplayer gibi bir proğramla çok rahat izlersin videolarını...

es file explorer da gayet başarılı dosya yöneticisi...

quote:

Orijinalden alıntı: Arbitrajcı

Arkadaşlar bir sorum olacak. Power tuşu hakkında görüşleriniz nelerdir. Yaklaşık 2 aydır DHD kullanıyorum ve sanki bu tuş arıza verecek gibi. Bir problem yaşamadım şimdiye kadar ama sanki çok sağlıklı durumuyor ve uzun vadede sorun çıkartmaya meyilli gibi. Uzun süredir (1 yıl ve üzerinde) bu cihazı kullananlar bu tuş hakkında ne düşünüyorlar ? Sizce de fazla içine çökük bir tuş değil mi ? Tuş kilidini açmak için programlar var ama sensör kullandıklarından bataryadan çok yiyor.

2 yıldır kullanıyorum o power tuşu okadar sık kullanmama rağmen bozulmadı bana ilk aldığımda öyle gelmişti ama sağlammış demeki...

Demekki sağlammış :) Korumayla kullanınca da zor basılıyor. Teşekkürler.

• Arkadaslar iki gundur ust uste bir sikinti yasiyorum. Tum numaralar sim karta kayitli. Arada bir iclerinden bazilari gorunmuyor. Gorunse de iki tane gorunuyor. Bu neden olabilir ? Basina gelen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözse çözse burası çözer....locations uygulaması kendiliğinden açılıyor kapatamıyorum ve o kadar sık açılıyorki telefonda başka işlem yapamıyorum nasıl kurtulurum bu durumdan acil yardım lütfen çıldırmak üzereyim servisemi, yollamam gerekiyor bilemedim ama cihaz tabiki root edildi garanti kapsamı dışında kalırmı brightstar teleservice nasıldır nasıl bir yol izlemeliyim yardım lütfen......

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.