Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba desire hd kullanıyorum. Telefonum toplam bellek alanı 600 mb uygulama indirdiğim zaman sd karta atıyorum ama bellek alanım yinede dolu gözüküyor. Tüm belleği optimum kullanmam için ne yapmam gerekiyor açıklarsanız sevinirim.
  • arkadaslar bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi htc desire hd telefonumun ses kısma ve acma tuslarının boyası kalkmıs ve ses acma tusu bazen tutuklu kalıyor ses acamıyor iyice basdıkdan sonra calısıyor garanti kapsamındamıdır acaba vodafoneden alındı hangi garanti sirketi onu bilmiyorum
  • Benim cihazın ses ayar tuşu kırıldı, artık yok. Birkaç yere sordum bulamayacağımı söylediler. Komple kasa diyorlar o da çok pahalı. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

• Arkadaşlar ihtiyacınız olabilir.

INDIRIM!!! Samsung ve Patriot 32GB Class 10 Sıfır microSD Kartlar

http://forum.donanimhaber.com/m_58809225/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58809225
  • Yakında bende aranıza katılıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eromer

Benim cihazın ses ayar tuşu kırıldı, artık yok. Birkaç yere sordum bulamayacağımı söylediler. Komple kasa diyorlar o da çok pahalı. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Yurdışı bazı sitelerde sadece ses tuşu satılıyor. Toplu olarak getirtsek keşke ama nasıl... ANA KONU bölümünde getirteceklerdi 10 tane sonra iptal oldu, sitenin liki felan orda var. bana da lazım bu tuş.
    link:http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=43118132&mpage=260
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Telefona yüklenen uygulamalari SD kart taşıma sonra boyutlarında değişiklik meydana geliyor, bunun nedenini bilen var mı acaba?

Mesela telefon üzerinde çalışan bir uygulamanin boyutu 4 MB iken, SD karta taşıma sonrasinda 2 MB hatta daha da düşüş meydana geliyor.

SD karta taşınan programın başlaması için gereken minimum dosyaları yine de telefon hafızasında kalır.
  • DHD Ana Konuya da yazmıştım ama buraya da yazayım dedim:

Herkese merhaba,

1 senedir DHD kullanıyorum bugüne kadar pil ömrü dışında bir şikayetim yoktu ancak son zamanlarda 3G bağlantıda sorun yaşıyorum. Benzer bir durum ile karşılaşan varmıdır ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

Sorunumu yazıyorum:

DHD stok rom sense3 GB 2.3.5 kullanıyorum. mobil bağlantıda Edge(GSM only) seçtiğimde hiç sıkıntı yaşamadım ancak son 2-3 haftadır 3G/2G otomatik (WCDMA/GSM AUTO) ayarına aldığımda 3G bağlantısı aldığı anda şebeke gidiyor ve ulaşılamaz oluyor. KVK yı arayıp sorduğumda donanımsal olabiliceğini belirttiler. Cihaz türkiyeden faturalı alınma.

Ancak şöyle bir durum var. Root etme işlemi sanarak htcdev sitesinden bootloader ı açtım. HBOOT sayfasında *UNLOCKED* yazıyor. Bunu nasıl tekrar *LOCKED* olarak değiştirebilirim? Servise vermeden önce bunu düzeltmek istiyorum.

XDA sayfasında ve başka forumlarda da araştırdım ancak oralarda da Goldcard yapma ve S-Off Root işlemi yapılmış cihazların geri orijinale döndürülmesi anlatılmış. Benim de tamamen orijinale döndürmek için bu işlemleri mi yapmam gerekir yoksa bunları yapmadan aşağıdaki exe uzantılı romlardan birini kurmam yeterli olur mu? Olmaz ise XDA da bulunan Advaced Ace Hack Kit işimi görür mü?

Bulduğum Stok romlar:
    1- RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_WWE_2.36.405.8_R_Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2_release_187331_signed

2- RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_WWE_2.50.405.2_Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2_release_199042_signed

3- RUU_Ace_Sense30_S_HTC_WWE_3.12.405.1_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_225512_signed

Bilen arkadaşlardan acil yardım rica ediyorum.
    Teşekkürler.

• Öncelikle iyi forumlar, yeni bir Android kullanıcısı ve Desire HD sahibiyim.
    Android markette gezinirken cihazım ısınıyor bu problem olur mu ?
  • Hiçbir problem olmaz.

quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Öncelikle iyi forumlar, yeni bir Android kullanıcısı ve Desire HD sahibiyim.
    Android markette gezinirken cihazım ısınıyor bu problem olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 2 Nisan 2012; 11:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

An itibari ile HTC Desire HD Tough Case sipariş vermiş bulunuyorum. Umarım problemsiz şekilde ulaşır.

Hayırlı olsun. :)

Bende uzun süredir Otterbox'ın bu kapağını kullanıyorum. Fakat telefonu çok kaba gösteriyor. Sizin aldığınızda kullandığım ürüne çok benziyor. O yüzden yazmak istedim. Tamam koruma çok iyi ama kullanımı zorlaştırıyor. Vallahi ben çıkardım şuan. Yemin ederim telefon neymiş şimdi anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pureblack

Selamlar,

Bir senedir kullandığım Desire HD emekliye ayırmaya karar verdim.
    HTC HD2 ve HTC Desire HD kullandıktan sonra, 1-2 gün önce Samsung Galaxy Note aldım,
    daha çok ayrıntılı incelememe rağmen şimdilik müthiş bir telefon olduğunu söyleyebilirim.
    Elimdeki Desire HD satacağım.
    Sormak istediğim cihazı nasıl resetleyebiliyoruz.
    Amacım bana ait tüm verileri (sms,mail,facebook,görüşmeler,rehber vs) silmek yani cihazı ilk aldığım günkü konumuna getirmek.
    Bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim.

Kolay gelsin

Ayarlar > Depolama > Fabrika veri sıfırlaması

yaparsanız telefonunuz aldığınız günkü ayarlarına geri döner ve bütün veriler silinir.
  • Beyler bi yardımcı olun lütfen.
    Telefonun kendi navigasyon programı sürekli açılıyor.
    Ben kapatıyorum o açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: isumairu79

Beyler bi yardımcı olun lütfen.
    Telefonun kendi navigasyon programı sürekli açılıyor.
    Ben kapatıyorum o açılıyor

Menü--> Settings(Ayarlar)--> Location sayfasında "Integrate Google Navigation" seçeneğindeki seçimi kaldırın düzelecektir.
  • Arkadaşlar ekranımda 5 tane ölü pixel olduğundan dolayı 3 hafta önce servise gönderdim imei ile sorguladığımda anakartın değiştiği yazıyor telefon daha elime geçmedi sizce anakartın değişmesi benim sorunumu çözmüş olabilir mi?
  • Arkadaşlar
    Marketten sd karta yüklemiş olduğum uygulamalar güncellenmiyor
    Ancak uygulamayı telefon hafızasına taşıdığım zaman güncelliyor
    Sorunum nedir acaba???
  • konu içerisinde aramama rağmen rastlayamadım.. location programı devamlı devreye giriyor, navigasyonu açmaya çalışıyor. iptal etmeme, görev yöneticisinden kapatmama ya da uygulama yöneticisinden zorla durdurup verileri temizlememe rağmen bu beladan kurtulamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum...
  • Telefonun kendi navigasyon programındaki harita ses navigasyon güncellemelerini yapın ondan sonra açılmaz bir daha kendiliğinden.
  • Bugün itibariyle Htc Desire Hd'yi almış bulunuyorum bu pil kapağını açamadım ekran çizilecek diye ilk sorun olarak sizin karşılaştığınız sıkıntılar neler
  • arkadaşlar bir arkadaşıma desire hd almak istiyoruz, bende sensation kullanıcısıyım, acaba en son android ve sense sürümleri güncellemesi desire hd içinde geldimi ? yani desire hd güncel bir cihazmıdır uzun zamandır piyasada çünkü...
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.