Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sPB SHELL dün akşam kurdum. Bugun gün boyu kullandım ama akşam üzeri siyah bir masaüstü hatası verdi. Ve hiçbir işlevi çalışmıyordu. Ben de htc sense arayüzüne geri döndüm.
  • @mirgibi

İnternette "scrolling wallpapers for android" diye aratırsanız çıkar sanırım. Bu sayede örn. "web" yazısına tıkladığımda beni otomatik olarak 3.sayfaya internet ile alakalı koymuş olduğum programların olduğu sayfaya götürüyor. Gayet kullanışlı bana kalırsa. Nasıl yapılacağını gösterecektim ancak adam gibi bir kamera bulamadım. Yazarak anlatılması zor biraz, hafif karışık o yüzden anlatamadım forumda. İngilizceniz varsa çözersiniz olayı zaten.

Bunu yapabilmek için;

1- LauncherPro yüklü olması
    2- Scrolling Wallpapers'ın nasıl yapılacağını öğrenmek gerekiyor.
    Hepsi bu kadar

Saat ve hava durumu widget ı aynı widget aslında. "SIMI Clock widget" diye aratırsanız markette çıkar.
    Pil durumunu gösteren wiget ise "Battstat"

• Bu yurt dışından gelen desire HD'lere imei yüklenebiliyormu ?
    Desire HD almayı düşünüyorum 24 ay garantilimi alsam (çünki garantili almak büyük anlamda işime geliyor) yoksa kaçak mı alsam ve yasal aldığım telefonu basitçe kırabilirmiyim ?
    Daha önce iphone 2G almıstım ve şuanda onu kullanmaktayım bu kırma,jb,imei vs... işlemler iphoneden farkı varmı market açısından,kullanım açısından vs..
    Pek bilgim yok bu konularda cevaplarsanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwalker

sen denedin mi çalışıyor mu DHD de.Yukarıda bir arkadaş yazmıştı kurduktan sonra telefonu açamadı format atmak zorunda kaldı.

ben kurdum bütün gece kurcaladım. şu an da da canavar gibi çalışıyor.
    bir iki telefon canavarı(kendilerine göre) arkadaşa gösterdim.
    hiiiiiiii o neee diyedurdular.
    bana göre olmuş ve olabilecek en güzel ve kullanışlı arayüz.
    anlatmak zor mutlaka deneyin.en azında videosunu seyredin
    batarya yı da çok etkilemiyor.
    daha önceki versiyonunu da kullanmıştım ama 3D bir başka güzel.

yalnız markettekin de bir sorun var gailba benim makinada kitlendi
    ancak format atmak zorunda kaldım.
    ama nette bir arkadaş apk sını yayınlamış süper.

bu gün de çok keyifli geçecek belli oldu.
    selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 1 Nisan 2011; 7:11:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Sesi az çıkıyor diyen arkadaşlar sanırım orjinal rom ile kullananlar.Custom rom'larda bu problem yok arkadaşlar.Sesler gayet net.Hele birde srs wow efektini verdinmi harika oluyor
    Sadece orjinal kulaklık çok iyi değil.

orjinal kulaklık iyi değilse tavsiye edebileceğiniz birşey varmı
    orjinal iyidir diye ondan alacaktım boşuna para vermeyeyim
    kumandalı güzel bir kulaklık tavsiyesi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdushpasha

beyler sorum şu
    youtube dan video izlerken tam ekran olmasını istemıyorum o pencerede oynatsın varmıdır bi ayarı.
    ayrıca çok yavaş yapıyo video yüklemelerini nedne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Orjinal de iyi ama hazır kulaklığın yokken orjinal alma bence daha iyi bir şey al. para durumuna bağlı çok iyi kulaklıklar var piyasada. tabi çok müzik dinleyeceksen değer.. ben msela hiç kullanmıyorum neredeyse kulaklığı.
    quote:

Orijinalden alıntı: merakist

Telefonu ikinci el aldım kulaklığı yok
    orjinal kulaklığını satmayı düşünen var mı
    bir de önerebielceğiniz başka kulaklık varmı sesi güzel veren kumandalı

peki tavisye edebileceğiniz bir kualklık var mı benim için telefonun en önemli özelliği
  • bütün konuyu baştan sona okudum ama şunlara cevap bulamadım yardımcı olabilir misiniz

1) mesaj yazarken oto tamamlama var ya onun türkçesi varmı
    2) widgetler çok büyük ekrana sığdırmak istiyorum ve bunun için küçültmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
    3) twiter haber vs kullanmıyorum başlangıçta kurulu gelen bu programalrı kaldırmam mümkünmü
    4)official rom un güncellemesi ne zaman çıakr ona göre leedroid yükleyeceği myoksa

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmcntkn

@mirgibi

İnternette "scrolling wallpapers for android" diye aratırsanız çıkar sanırım. Bu sayede örn. "web" yazısına tıkladığımda beni otomatik olarak 3.sayfaya internet ile alakalı koymuş olduğum programların olduğu sayfaya götürüyor. Gayet kullanışlı bana kalırsa. Nasıl yapılacağını gösterecektim ancak adam gibi bir kamera bulamadım. Yazarak anlatılması zor biraz, hafif karışık o yüzden anlatamadım forumda. İngilizceniz varsa çözersiniz olayı zaten.

Bunu yapabilmek için;

1- LauncherPro yüklü olması
    2- Scrolling Wallpapers'ın nasıl yapılacağını öğrenmek gerekiyor.
    Hepsi bu kadar

Saat ve hava durumu widget ı aynı widget aslında. "SIMI Clock widget" diye aratırsanız markette çıkar.
    Pil durumunu gösteren wiget ise "Battstat"

Cevaplariniz icin cok tesekkurler.Cevabinizdan once simi widgeti marketten bulup yuklemistim.crolling wallpapers karisik bir olay ancak benim yukledigim temada zaten bunlar vardi ve sayenizde nasil yuklenecegini ogrendim ve kurdum ancak Launcher pro bazi widgetler ucretli oldugu icin Htc sense kullanmaya karar verdim. Battstatt programi icin de ayrica tesekkur ederim.Guzel bir uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: merakist

bütün konuyu baştan sona okudum ama şunlara cevap bulamadım yardımcı olabilir misiniz

1) mesaj yazarken oto tamamlama var ya onun türkçesi varmı
    2) widgetler çok büyük ekrana sığdırmak istiyorum ve bunun için küçültmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
    3) twiter haber vs kullanmıyorum başlangıçta kurulu gelen bu programalrı kaldırmam mümkünmü
    4)official rom un güncellemesi ne zaman çıakr ona göre leedroid yükleyeceği myoksa

teşekkürler

2) hayır. nasıl yapılmışsa o boyut
    3) hayır
    4) htc ye sormalısın
  • arkadaşlar Twitter da sorun yaşayan var mi? ben de son bir kaç gündür tweet ler alınamıyor
  • merakist evet türkçe tahmin var, ben kullanıyorum ama ayar var mi yoksa sadece telefon dilinin türkçe olması yetiyor mu bilmiyorum
  • Bende Marketten Youtube, Gmail gibi uygulamaları indiremiyorum, bende ise "Bu öğe operatörünüzde kullanılamaz" diyor. Sanırım bu vodafone dan alınan tüm cihazlar için böyle, (umarım yani, bi tek bizde böyle bi sorun varsa üzücü olur)

Bununla ilgili Google'a mail attım, ilk gelen cevapta Android Market henüz Türkiye'ye açık değil dediler bende hayır açık, şu tarihte açıldı felan dedim, bu seferde bu uygulamalar Türkiye'de kullanılamaz dediler. Yeterli bir açıklama alamadım kısacası

quote:

Orijinalden alıntı: sene1983

Arkadaşlar android markette Gmail'in yeni sürümü ve Youtube uygulaması var. Ben bunları indiremiyorum. "Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın." diyor beni sinir ediyor. Hatta telefonun tarayıcısından giriyorum gene bir şey olmuyor.

Peki bu uygulalar benim telefondaki markette neden gözükmüyor?

• Güzel bir video player buldum.Türkçeye çevirdim güle güle kullanın.

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★

İNDİR

• Guzel paylasim boyle bir seye ihtiyacim vardi.Tesekkurler.
  • TŞKLER indirip denemek lazım
  • fikri olan var mı arkadaşlar? bir kez daha ayrıntılı sorayım;
    facebook ta bir arkadaşınızla mesajlaşıyorsunuz..aynı mesaja aynı mesaj içinde farklı zamanlarda karşılıklı olarak cevap veriyorsunuz..bu mesajlar belli bir yere kadar okunuyor ancak belli bir noktadan sonra örnek olarak telefonda facebook ta yeni bir mesajınız var uyarısı gözükmesine rağmen mesajın içine girince eski yazıştıklarınız karşınıza çıkıyor, yeni yazılan gözükmüyor..

ayrıca facebook ta online görülmenin yolu nedir?- sanırım buna cevap verilmişti ama ben bulamadım..

quote:

Orijinalden alıntı: baverly

quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: baverly

Arkadaşlar 2 problemim var;
    Birincisi, sık sık tekrarlamaya başlayan telefonun sd-card ı görememe problemi- ki kartı çıkarıp tekrar takınca düzeliyor, ancak hem kartı çıkarıp takmak zor-sıkıntılı hem de niçin bölyle birşeye ihtiyaç duyayım ki? Bu bir telefon arızası mıdır, yoksa sd-card da mı bir problem var, bunu bilmem lazım..
    İkincisi, facebook ta bir kişi ile aynı konu altında mesajlaşırken son gelen mesajların gözükmemesi..
    Konu hakkında bilginize ihtiyacım var,

bunu test etmenin en kolay yolu cihazda başka bir sd kart denemektir. onda da aynı problemi yapıyorsa cihaz arızalıdır ancak %90 kart problemi, karta format atmak sorunu çözebilir.

peki facebooktaki sorunla ilgili bir öneriniz varmı?

• arkadaşlar bu mobile shell i marketten nasıl satın alabilirim.
    almaya çalıştım ama olmadı yardımcı olur musunuz.

https://market.android.com/details?id=com.spb.shell3d
  • Turkdroid Sayac ile mobil veya wifi veri kullanım miktarını görebilir,Mobil veri sınırı belirleyebilirsiz.

İNDİR

• Arkadaşlar hep merak ediyordum telefonla konuşurken kulağımıza veya yüzümüze ekran değdiği için bazı uygulamalar istem dışı çalışır mı diye? az önce birisiyle konuşurken kulağıma felan değdiği için başka bir numarayı da aradı öyle birşeyler oldu.. neyse.. kısacası konuşurken bu tür problemler olmaması için ne yapıyorsunuz? bir önlemi var mı bunun? power tuşuna basıp kapatsanız da yine ekrana değince açılıyor o da çözüm değil?
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.