- x
★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★&#
4609 Cevap263478 Görüntüleme18 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     46 [48] 50 51 52 53 54 55      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2674 Mesaj
29 Mart 2011; 13:30:51 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Arkadaşlar hafıza kartını biçimlendiricem fakat sormak istediğim bişey var; biçimlendirme sırasında Ayırma Birimi Boyutu diye bir seçenek var 4096bayt'dan 64kilobayt'a kadar seçenekler mevcut ? Hangisini seçmeliyim bunlar hızda bir etki sağlar mı ?

Arkadaşlar şu konuda aydınlatın beni bi; yeni Team Class10 16GB microSD kartı aldım, bunu biçimlendirmem lazım.Bahsettiğim bölüm kafama takıldı.Birde exFAT ne oluyor, FAT32den dahamı iyidir? Lütfen biraz bilgi verin.

4644 Mesaj
29 Mart 2011; 13:49:23 

Hocam chipin sayfasında bu formatları hakkında detaylı açıklaması vardı orayı bir incele ıstersen . Fat 32 yapmanın bir zararı yoktur..zaten telefonda 4 gb dan büyük dosyalarla uğraşılma z genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2385 Mesaj
29 Mart 2011; 14:33:11 

quote:

Orijinalden alıntı: cmcntkn

Hayır rom o şekilde silinmez tabii ki. Cihaz fabrika ayarlarına geri döner sadece. Cihazın hafızasında kurulu olan uygulamalar vs. silinir. Eğer bu şekilde halledemezsek o zaman tekrardan rom yüklemen gerekecek.

Dedigin gibi yaptim oldu ,ardindan clokwork ile restore yaptim ,yine ayni halt ... gitti okadar ayar ve programlar okadar guvendik su androide olana bak ,cihazi satacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ka40 -- 29 Mart 2011; 13:34:45 >

156 Mesaj
29 Mart 2011; 16:52:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ka40

Dedigin gibi yaptim oldu ,ardindan clokwork ile restore yaptim ,yine ayni halt ... gitti okadar ayar ve programlar okadar guvendik su androide olana bak ,cihazi satacagim

kardeş hafıza kartı arızalı olabilir. bi arkadaşta aynı sorun oldu hafıza kartını değiştirdi şimdi sorunsuz kullanıyor.
kartı çıkartıp kullan bakalım sorun devam ediyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isumairu79 -- 29 Mart 2011; 16:54:26 >

167 Mesaj
29 Mart 2011; 17:40:55 

arkadaşlar merhaba,

bi yakınım umreye gidecek de , Desire HD nin arabistandaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

167 Mesaj
29 Mart 2011; 17:43:40 

arkadaşlar merhaba,

bi yakınım umreye gidecek de , Desire HD nin arabistandaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

78 Mesaj
29 Mart 2011; 19:54:48 

beyler sorum şu
youtube dan video izlerken tam ekran olmasını istemıyorum o pencerede oynatsın varmıdır bi ayarı.
ayrıca çok yavaş yapıyo video yüklemelerini nedne olabilir

195 Mesaj
29 Mart 2011; 20:25:30 

ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR TELEFONUN ROM UNU DEGİŞTRİDİM FAKAT ŞİMDİ TELEFON AÇILIYOR HTC YAZIOYR EKRAN SİAYH OLUYOR HEMEN TEKARA O BEYAZ HTC EKRANI ÇIKIYOR BUNU 10 SANİYEDE BİR TEKRARLIYOR

KAPATTIM AÇTIM FALAN OLMADI

VARMI BU KONUDA FİKRİ OLAN

intel i7-920 ocz gold 1600 mhz 6gb ram Sapphire Ati HD5870 1GB GDDR5 (directx 11) 40nm Pci-e 2.1 x16 Ekran Kartı gigabyte ex 58 ud 3r 750 watt epslon psu feel hercule kasa asus - sony blu ray 24 aoc 2 ms full hd lcs monitör logitec 2+1 microsoft set

728 Mesaj
29 Mart 2011; 22:10:44 

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

ercanekon bey kardeşim igo yu başarılı bir şekilde kurdum ve çalıştırdım.
yaw ne hoş bi şeymiş be. linkteki yardım için teşekkür ederim.

dinngg
-hız sınırını aştınız

ben senin ağzını yerim yerim

güle güle kullan kardeşim

HTC DESİRE HD İÇİN UYGULAMA-OYUN-WALLPAPER ÖNERİLERİ
[[HTC DESİRE HD ROM SAYFASI]]

108 Mesaj
29 Mart 2011; 22:57:11 

quote:

Orijinalden alıntı: atakan35

ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR TELEFONUN ROM UNU DEGİŞTRİDİM FAKAT ŞİMDİ TELEFON AÇILIYOR HTC YAZIOYR EKRAN SİAYH OLUYOR HEMEN TEKARA O BEYAZ HTC EKRANI ÇIKIYOR BUNU 10 SANİYEDE BİR TEKRARLIYOR

KAPATTIM AÇTIM FALAN OLMADI

VARMI BU KONUDA FİKRİ OLAN

telefon kendi kendine restart atıyor romu düzgün yükleyememiş olabilirsin.Benim telefondada aynı sorun vardı.Servise yolladım romu değişti ama çözüm olmadı tekrar servise yolladım bakalım bekliyorum.

•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••

1690 Mesaj
29 Mart 2011; 23:04:11 

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

791 Mesaj
29 Mart 2011; 23:05:10 

quote:

Orijinalden alıntı: archers28

telefon kendi kendine restart atıyor romu düzgün yükleyememiş olabilirsin.Benim telefondada aynı sorun vardı.Servise yolladım romu değişti ama çözüm olmadı tekrar servise yolladım bakalım bekliyorum.

1- İndirdiğiniz rom dosyasının hatasız bir şekilde indiğinden emin olun.(MD5Checksum kontrolü yapın)

2- İndirdiğiniz rom dosyası hatalı ise tekrar indirin, hafıza kartına atın. Sonra sd kartı tekrar cihaza takın.

3- Cihazı Recovery menüsünde açın.(Cihazın pilini çkarıp tekrar takın, power tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna basılı tutarak Recovery menüsü gelene kadar elleriniz çekmeyin)

4- Romu kurun.

Nasıl yapacağınızı bilmediğiniz işlemler için bknz. İMZAM

6579 Mesaj
29 Mart 2011; 23:05:22 

şu an için desire s in romu dhd ye port edilmiş durumda kurdum gayet stabil çalışıyor.

273 Mesaj
29 Mart 2011; 23:07:46 

orjinal stock romun linki vardı şimdi bulamıyorum.Verebilecek olan var mı :)

108 Mesaj
29 Mart 2011; 23:10:29 

quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••

1690 Mesaj
29 Mart 2011; 23:20:47 

quote:

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

Max 1024

Min 255

Değerlerini alıyorum.

İlk başlarda bu kasıntılar yoktu sonraları olmaya başladı acaba indirdiğim programlardan dolayı mı?

Bir yangın ormanından püskürmüş genç fidanlardı
Güneşten ışık yontarlardı sert adamlardı
Hoyrattı gülüşleri aydınlığı çalkalardı
Gittiler akşam olmadan ortalık karardı

1504 Mesaj
30 Mart 2011; 11:16:00 

Arkadaşlar birşey soracağım. daha önce konusu geçmişti bunun. gsm ve 3g ayarları nasıl olması gerekiyor. (3g nadiren kullanıyorum ona göre tarif lütfen)
ayarlar --> kablosuz özelliği --> mobil şebekeler : bölümündeki ayarlar nasıl olmalı:
veri dolaşımı: işaret olsun mu?
veri dolaşımı sesi: işaret olsun mu?
şebeke modu : ??? -->bunu sadece gsm yaparsm arada bir hat gidiyor. 3g arada bir kullanıyorum ona göre ne yapmalıyım.
şebeke operatörleri: avea
hep açık mobil veriyi etinleştir: işaret olsun mu?

iPhone 5 --Samsung Galaxy Note 10.1 -- HP DV63055et

509 Mesaj
30 Mart 2011; 11:42:54 

quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Arkadaşlar birşey soracağım. daha önce konusu geçmişti bunun. gsm ve 3g ayarları nasıl olması gerekiyor. (3g nadiren kullanıyorum ona göre tarif lütfen)
ayarlar --> kablosuz özelliği --> mobil şebekeler : bölümündeki ayarlar nasıl olmalı:
veri dolaşımı: işaret olsun mu?
veri dolaşımı sesi: işaret olsun mu?
şebeke modu : ??? -->bunu sadece gsm yaparsm arada bir hat gidiyor. 3g arada bir kullanıyorum ona göre ne yapmalıyım.
şebeke operatörleri: avea
hep açık mobil veriyi etinleştir: işaret olsun mu?

veri dolaşımı dediği yurtdışına çıktığında internete bağlansın/bağlanmasın. işaret olmasın bence, yurtdışında fatura çok kabarır
sesinede nasıl isterseniz

şebeke modu bende sadece gsm. hat gitmesi aynı anda gsm ve mobil internet bağlantısı yapılamıyor diye biliyorum(2g için). hat gitti dediğiniz zaman muhtemelen cihaz veri çekiyordur.
hep açık vs. bende işaretli. bazı programlar veri alışverişi için buna ihtiyaç duyuyor

3405 Mesaj
30 Mart 2011; 14:52:41 

arkadaşlar cihaza skype nasıl kurarım tavsiyesi olan varmı??

SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, PANASONIC PT-AX200U, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, WD HD TV LIVE HUB, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, HTC DESIRE HD, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721

INNOCENCE IS NO EXCUSE...

VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...

466 Mesaj
30 Mart 2011; 17:33:39 

Telefonun masaüstüne kısayol eklemeyi öğrendim ama kaldırmayı beceremedim bilen bir arkadas yardımcı olabilirmi acaba?

İnandılar, dövüştüler, öldüler. Bıraktıkları emanetin bekçisiyiz."

Kan Grubum: A Rh(+)

4644 Mesaj
30 Mart 2011; 18:20:04 

quote:

Orijinalden alıntı: hammer8

Telefonun masaüstüne kısayol eklemeyi öğrendim ama kaldırmayı beceremedim bilen bir arkadas yardımcı olabilirmi acaba?

Eklediğin kısayola basılı tut sağ alt köşeye at

2012 Honda fd6 Civic EleganceLG Nexus 4

156 Mesaj
30 Mart 2011; 18:32:21 

quote:

quadrant sonuçları vermiyor, servere bağlanmıyor. başka bir uygulama lazım..

39 Mesaj
30 Mart 2011; 18:35:26 

quote:

Olayı kaptıktan sonra 3 dk içinde en basitinden böyle bir masaüstü elde edebilirsiniz;

0
0

Sol sütunda görülen yazıların her biri bir kısayoldur mesela. İlgili konu altında toparladığım uygulamalara gitmektedir.

Yatay da ise sırası ile; temel ana ekrana dönüş (sürükleme hareketiyle uygulama menüsü açılıyor ayrıca - 2 farklı fonksiyon atayabiliyorsunuz yani), telefon, rehber, mesajlar ve kamera kısayolları var.

Merhaba,ben de araniz bir Htc desire alarak katildim. Benim sorum temalarla ilgili olacak.Cesitli romlarda denedim ama bazi temalarin saat ve havadurumu gosterildigi gibi olmuyor ben de nasil yapildigini bulamiyorum.Arastirdim forumda temanin nasil yapilacagi hakkinda bizim gibi yeni kullanicilar icin cok aciklayici bir bilgiye ulasamadim.Mesela bu desktopu cok begendim.O yuzden hem bunu gonderen sayin uyeye bunu nasil yaptigini sormak hem de bilgisi olan uyelerin yardimlarini almak istiyorum.Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirgibi -- 30 Mart 2011; 18:39:12 >

1690 Mesaj
30 Mart 2011; 20:11:41 

quote:

Orijinalden alıntı: isumairu79

quadrant sonuçları vermiyor, servere bağlanmıyor. başka bir uygulama lazım..

Peki nereden ögreneceğim ben bu işlemci hızını?

Bir ara şarj sıkıntısı ile ilgili yazılarda işlemci hızını düşürün diyorlardı onu nasıl yapacağız?

Bir yangın ormanından püskürmüş genç fidanlardı
Güneşten ışık yontarlardı sert adamlardı
Hoyrattı gülüşleri aydınlığı çalkalardı
Gittiler akşam olmadan ortalık karardı

1570 Mesaj
30 Mart 2011; 20:41:15 

Beyler selamlar.

Birkaç kaygılarım vardı be hepsini bertaraf ederek ve sizlerin düşünceleri dahilinde gözümü karartıp :D bu gün DHD aldım. Şimdi şarja koydum

Bilmem kaç saaat bırakmayacağım. İlk akıllı telefon deneyimim bu değildi. HD2, wave, E72 de sayarsak bu 4. oluyor.

Bütün gün kurcaladım aleti. Yalnız bir çok uygulama pek tabi arka planda hala aktif. VE bildiğim pratikteki tüm yöntemleri denedim. Fakat bir türlü uygulamaları

kapatamadım. Mesela, web browser olsun, Navigasyon olsun arkaplanda aktif olmaya devam etti. Home tuşuna basılı tutuyorum uygulamaları görüyorum fakat nasıl kapatacağımı kestiremedim.

İnternetteki klavuzuna baktım. Kutudaki hızlı klavuzada baktım. Araştırdım pek bir şeye rastlayamadım. Yardımcı olurmusunuz ?

Pentax K20D, Vivitar 75-205 F2, Pentax-A 50 mm 1.7, Tamron 70-200 Dİ-LD-Macro, Sigma 17-70 DC HSM,

1504 Mesaj
30 Mart 2011; 20:52:23 

forumda 700 kere cevaplandı, arka plandakileri kapatmaya gerek yok. android onları otomatik ayarlıyor hiçbir zarrı yok onların. pil tükeytimi dahil hiçbirşeyi etkilemmiyor. günde 1 restart at yeter. taskkiller gibi programlar da asla kurmayın.
quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler selamlar.

Birkaç kaygılarım vardı be hepsini bertaraf ederek ve sizlerin düşünceleri dahilinde gözümü karartıp :D bu gün DHD aldım. Şimdi şarja koydum

Bilmem kaç saaat bırakmayacağım. İlk akıllı telefon deneyimim bu değildi. HD2, wave, E72 de sayarsak bu 4. oluyor.

Bütün gün kurcaladım aleti. Yalnız bir çok uygulama pek tabi arka planda hala aktif. VE bildiğim pratikteki tüm yöntemleri denedim. Fakat bir türlü uygulamaları

kapatamadım. Mesela, web browser olsun, Navigasyon olsun arkaplanda aktif olmaya devam etti. Home tuşuna basılı tutuyorum uygulamaları görüyorum fakat nasıl kapatacağımı kestiremedim.

İnternetteki klavuzuna baktım. Kutudaki hızlı klavuzada baktım. Araştırdım pek bir şeye rastlayamadım. Yardımcı olurmusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 30 Mart 2011; 20:54:40 >

2743 Mesaj
30 Mart 2011; 20:54:13 

Merhaba

Arkadaşlar cihazı ilk aldığımdan 1 hafta sonra sd kart beklenmedik bir şekilde çıkartıldı diye hatalar veriyordu şimdi iste bu hataları çok sık yapıyor buda yetmez miş gibi sd kart çıkartıldı dedikten sonra kendini açıp kapıyor sinirimi bozmaya başladı.Cihaz yurt içi vodofondan alındı root filan hiç bir şey yok fabrikadan nasıl çıktıysa şuan da öyle.

İNTEL İ7 4790K (4.5 ghz 1.2 volt)- Asus Maximus VII Ranger/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming 1400/7500Mhz 2 Way SLI / ASUS 27 inç Designo MX279H IPS MONİTOR/ Samsung u28d590d 28 4k uhd MONİTOR / AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ (16 gb) 8 gb Geil Enhance Corse 1600 mhz 8 CORSAIR VENGEANCE 2x4 GB 1866MHZ DDR3 RAM cl9/Samsung 840 pro 256 /2xWD 1TB CAVIAR BLACK/2x WD 640 CAVIAR Black/SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /CREATIVE SB XFI TITANIUM /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO/Razer Goliathus Extended Speed Edition Gaming Mouse Pad/xbox360 game pad

1570 Mesaj
30 Mart 2011; 21:02:22 

700 kere cevaba rastlamamış olabilirim. İnsanlık halidir. CVp için teşekkür ederim, Lakin GPS yazılımı açık olsa arka planda dursa dahi etkilemiyorsa pili, bu iş baya güzel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.G.A -- 30 Mart 2011; 21:04:34 >

Pentax K20D, Vivitar 75-205 F2, Pentax-A 50 mm 1.7, Tamron 70-200 Dİ-LD-Macro, Sigma 17-70 DC HSM,

1504 Mesaj
30 Mart 2011; 22:42:28 

ya sdkartta bozukluk var ya da sdkart yuvasında. başka bir sdkart ile dene önce. veya en önce telefonu restore et yani yeniden yükle. bunlarla düzelmezse telefon tamire gider maalesef...
ayarlar --> sdkart ve depolama --> fabrika veri sıfırlama (önce rehberi felan yedekle)
quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Merhaba

Arkadaşlar cihazı ilk aldığımdan 1 hafta sonra sd kart beklenmedik bir şekilde çıkartıldı diye hatalar veriyordu şimdi iste bu hataları çok sık yapıyor buda yetmez miş gibi sd kart çıkartıldı dedikten sonra kendini açıp kapıyor sinirimi bozmaya başladı.Cihaz yurt içi vodofondan alındı root filan hiç bir şey yok fabrikadan nasıl çıktıysa şuan da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 30 Mart 2011; 22:45:20 >

146 Mesaj
31 Mart 2011; 1:18:44 

selam aranıza yeni katıldım :) bu telefon süper bir şey

iki sorum olacak cevap verildiyse özür yazılanları yeni okumaya başladım

1. widgetler çok büyük ben boyunu küçültüp ekrana sıgdırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim
2. bundan önce nexus one kulalnıyordum mesaj ya da çağrı oldugunda ışık yanıp sönüyordu
desire hd de bunu göremedim ya da ben ayarlayamadım.

şimdiden teşekkürler

1285 Mesaj
31 Mart 2011; 1:33:24 

@merakist menu.ayarlar.ekran.uyari yanip sonmesi buradan diledigini ayarliyabilirsin. Cihazin hayirli olsun.

156 Mesaj
31 Mart 2011; 3:56:40 

quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Peki nereden ögreneceğim ben bu işlemci hızını?

Bir ara şarj sıkıntısı ile ilgili yazılarda işlemci hızını düşürün diyorlardı onu nasıl yapacağız?

"cpu info" - "Set CPU" felan var galiba ama işini görürmü bilmiyorum denemedim hiç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isumairu79 -- 31 Mart 2011; 5:41:21 >

156 Mesaj
31 Mart 2011; 4:01:43 

quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler selamlar.

gerek yok kapatmaya ama illaki canını sıkan bir uygulama varsa

ayarlar >> uygulamalar >> uygulamaları yönet >> çalışanlar

burada kapatmak istediklerine tıkla ve zorla durdur de

156 Mesaj
31 Mart 2011; 4:05:00 

Arkadaşın birisi hard format nasıl oluyor diye PM göndermiş burayada yazayım tekrar.

ses kısma tuşu ve power tuşuna basılı tutun
çıkan ekranda factory reset seçin

factory reset seçmek için ses kısma ve açma tuşlarıyla factory reset üzerine gelip power bir kere basın...

bu kadar..

http://www.hard-reset.c...sire-hd-hard-reset.html

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 7:15:28 

arkadaşlar dün akşam spb shell 3d kurdum
ekran kapkara oldu. hiç bir tuş çalışmıyor.
hiç bir menuye giremiyorum.
kapatıp açayım dedim beyaz ekrandan öteye gitmedi.
sabah baktım şifre ekranı var. şifreyi girince eski ekranımı gördüm
sonra gene kapkara oldu.
yukarıdan açılan menu çalışıyor.
başka hiç bir şey yok
usb kanlosuyla bilgisayara bağlanabiliyor.
htc sync yada disk sürücüsü seçenekleri ile bilgisayardan görebiliyorum.
fakat başka hiç bir şey yok.
teli eski haline getiremiyorum
lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 31 Mart 2011; 7:34:31 >

2173 Mesaj
31 Mart 2011; 9:32:38 

arkadaşlar

bugun yarın

telefona invisible shield gibi bir kılıf alacağım yada wrapsol gibi

ne önerirsiniz? basit birşey istemiyorum

çin malı

forumda satan varsa daha iyi olur

AMD FX 8320 @ 4.2

1 Mesaj
31 Mart 2011; 9:57:51 

Arkadaşlar bu duyulabilir dokunmatik sesi nasıl artırılıyor.ilk aldığımda numara çevirirken ses baya çıkıyordu şimdiyse hiç duyulmayacak kadar bi ses çıkıyor aynı ses tuş kilitindede çıkıyor aç kapa yaparken .bu sesi artrma imkanımız varmı şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorkan_2525 -- 31 Mart 2011; 10:00:50 >

146 Mesaj
31 Mart 2011; 10:18:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

arkadaşlar

bugun yarın

telefona invisible shield gibi bir kılıf alacağım yada wrapsol gibi

ne önerirsiniz? basit birşey istemiyorum

çin malı

forumda satan varsa daha iyi olur

Zagg öneririm biraz pahalı ama gerçekten koruyor anahtarla çizdim üstündeki koruyucu baya rezil oldu ama cama bişey olmadı

146 Mesaj
31 Mart 2011; 10:29:06 

Telefonu ikinci el aldım kulaklığı yok
orjinal kulaklığını satmayı düşünen var mı
bir de önerebielceğiniz başka kulaklık varmı sesi güzel veren kumandalı

146 Mesaj
31 Mart 2011; 10:34:21 

quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Ön tarafa ekran koruyucu al çinden 2-3tl ye ebayda var.Arka tarafada ya kaliteli bir kılıf al yada gelaskins den sticker yaptır.Kendi tasarımını yapabilirsin.

kesinlikle ön taraftaki koyucular zagg gibi korumuyor ekranı anahtarlıkla çizdim koruyucu mhavoldu ama ekranda zerre leke yok ve kaldırdıgında iz de bırakmıyor

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 10:35:25 

quote:

arkadaşlar dün akşam spb shell 3d kurdum
ekran kapkara oldu. hiç bir tuş çalışmıyor.
hiç bir menuye giremiyorum.
kapatıp açayım dedim beyaz ekrandan öteye gitmedi.
sabah baktım şifre ekranı var. şifreyi girince eski ekranımı gördüm
sonra gene kapkara oldu.
yukarıdan açılan menu çalışıyor.
başka hiç bir şey yok
usb kanlosuyla bilgisayara bağlanabiliyor.
htc sync yada disk sürücüsü seçenekleri ile bilgisayardan görebiliyorum.
fakat başka hiç bir şey yok.
teli eski haline getiremiyorum
lütfen yardım

imdaaat
telefon rootlu değil bu arada

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 11:01:04 

zannımca telefondaki autoexec.bat yerine geçen dosyayı bulup ordan spb shell i silersen düzelcek.
çünkü telefon normal açılıyo. şifre alıyor ondan sonra spb shell çalıştırınca işler karışıyor.

791 Mesaj
31 Mart 2011; 12:00:24 

sbp shell normal uygulama kurulur gibi kurulmuyor mu telefona? Eğer öyleyse direkt ayarlardan uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Eğer cihaz hiç açılmıyorsa Recovery menüsünden formatlayabilirsiniz cihazı.

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 12:11:46 

quote:

sbp shell normal uygulama kurulur gibi kurulmuyor mu telefona? Eğer öyleyse direkt ayarlardan uygulamayı kaldırabilirsiniz.
Eğer cihaz hiç açılmıyorsa Recovery menüsünden formatlayabilirsiniz cihazı.

arkadaş ekran kapkaranlık diyorum menu falan hiç bir şey çalışmıyor.
sadece yukardan sarkan menu açılıyor o da boş
spb shell aynı dediğin gibi kuruluyor. ama ben kurduktan sonra kilitlendi kaldı
dışardan arama yede mesaj gelince normal ekran ve cevap verebiliyorum kapanınca gerisi karanlık

1) recovery menusune nasıl girilir
2) formatlamadan recovery menuden program kapatılabilir yada kaldırılabilir mi?
3) rehberi nasıl yedeklerim yada tüm sistemi

şimdiden saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 31 Mart 2011; 12:19:47 >

791 Mesaj
31 Mart 2011; 12:18:29 

Öncelikle pardaon sen recovery menüsüne giremezsin, cihazın rootlu değilmiş çünkü. Onu kaçırmışım

Formatlamadan Recovery menüsünden uygulama kaldırmazsın onu da belirteyim bu arada.

Eğer cihazın hiç açılmıyorsa ancak Bootloader ekranından formatlayabilirsin cihazını. Pili çıkartıp takıver. ondan sonra power tuşuna ve ses kısma tuşuna basılı tutacaksın aynı anda. Önüne üzerinde bir sürü yazı olan beyaz bir ekran gelene kadar hiç bir tuşu bırakmayacaksın. Bu beyaz ekrana bootloader ekranı deniyor. Bu ekranda ses tuşları ile yukarı-aşağı, power tuşu ile seçim yapabiliyorsun. Bootloader ekranında "Factory reset" gibi bir seçenek olması lazım, onu seçersen cihazın formatlanacaktır.(yada cihaz açıkken "restart" yapıp gene sürekli olarak power ve ses kısma tuşuna basılı tutarak da ulaşabilirsin bu ekrana)

Ama eğer cihazın normal çalışıyorsa(sadece sbp'yi çalıştırınca kilitleniyorsa) öncelikle uygulamlardan normal bir şekilde kaldırmayı dene sbp'yi. Eğer öyle olmuyorsa cihazın settings-->sd&phone storage menüsünde "Factory reset" gibi bir seçenek olacaktı. Onu da seçersen gene bootloader ekranında olduğu gibi cihazı formatlamış olursun.

Formatlayınca cihaz hafızasındaki herşey silinecektir unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmcntkn -- 31 Mart 2011; 12:21:54 >

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 12:23:20 

hemen deniyorum

146 Mesaj
31 Mart 2011; 12:50:54 

quote:

Orijinalden alıntı: gk_hn

Telefon kaplaması olarak bodyguardz veya invisible SHIELD kullanan yada kullanmayı düşünen varmı ?

invisible shield kullandım zagg marka on numara
ekranı anahtarlıkla çziicne de birşey olmuyor ama
sadece ekran kullanıyorum kasaya sarılan koruyucu kir tutuyor kötü görüntü oluyor

Şeffaf kaliteli silikon kılıf+ zagg invisible shield çok başarılı çalışma :)

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 12:52:06 

formatı yiyince düzeldi ama gitti canım rehber
neyse düzeldi ya teşekkürler

791 Mesaj
31 Mart 2011; 12:57:05 

quote:

formatı yiyince düzeldi ama gitti canım rehber
neyse düzeldi ya teşekkürler

Rica ederim

Rehberini Gmail ile senkronize etmedin mi yoksa Eğer edersen 2sn'de geri getirebilirsin.

2674 Mesaj
31 Mart 2011; 13:34:05 

Marketteki paralı uygulamaları görmek Market Enabler diye bir program var fakat program Root yetkisi istiyor...Bildiğiniz, Root yetkisi gerektirmeyen Marketteki ücretli uygulamaları görebileceğim bi program yada bi yol varmı ?

791 Mesaj
31 Mart 2011; 13:35:49 

"Market Access" var ama o da root yetkisi istemekte.

Benim başka bildiğim yok ne yazıkki.

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 13:49:00 

quote:

Rica ederim

Rehberini Gmail ile senkronize etmedin mi yoksa Eğer edersen 2sn'de geri getirebilirsin.

hasbel kader senkronize etmişim.
şimdi yap desen yapamam
rehber geldi saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 31 Mart 2011; 13:56:34 >

791 Mesaj
31 Mart 2011; 13:50:06 

bazen hesaba girerken kabul etmeyebilir, bir süre sonra tekrar tekrar deneyince girer hesaba. Acele etmene gerek yoktu

1504 Mesaj
31 Mart 2011; 13:50:14 

Orjinal de iyi ama hazır kulaklığın yokken orjinal alma bence daha iyi bir şey al. para durumuna bağlı çok iyi kulaklıklar var piyasada. tabi çok müzik dinleyeceksen değer.. ben msela hiç kullanmıyorum neredeyse kulaklığı.
quote:

Orijinalden alıntı: merakist

Telefonu ikinci el aldım kulaklığı yok
orjinal kulaklığını satmayı düşünen var mı
bir de önerebielceğiniz başka kulaklık varmı sesi güzel veren kumandalı

791 Mesaj
31 Mart 2011; 13:52:18 

Aynen ben de kulaklığın poşetini bile açmamıştım. Zaten hangi cihazın içinden çıkan kulaklık kalilteli ki. Hepsi ziyadesiyle kalitesiz. En güzeli kendinize ait güzel bir kulaklık ile kullanmak. Cihazın yanında kulaklık çıkmaması bir eksiklik değil yani.

122 Mesaj
31 Mart 2011; 18:46:40 

asphalt 6 oynunu oynadiktan sonra tus kilidi sesi dokunma sesi gidiyor bu sorunla karsilasan warsa yazarsa sewinirim

1019 Mesaj
31 Mart 2011; 20:03:40 

arkadaşlar işte size spb mobile shell

işte size videosu

http://spb.com/android-software/shell/

aha buda apk sı

http://www.share.cx/files/941823480573/

yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 31 Mart 2011; 20:22:15 >

273 Mesaj
31 Mart 2011; 20:07:46