Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imei yüklenmez, alacaksanız alimakgrav arkadaştan alın :)
  • ses olayına takmadık kardeşim ses gelmiyor mesaj sesi hiç gelmiyor gürültülü ortamda konuşulanları duyamıyorsunuz 1400 e aldığımız cihaz böyle olmaz iphone 4 e gülüyorduk eşimde iphone 4 var bu saydığımız şeylerin hiçbirisi yok ben telefonu en fazla iletişim için kullanıyorum kullanamayacaksam ne yapacam 1 hafta nexus s kullandım ses olayı kamera olayı hem iphone 4 den hemde htc desire hd den kat kat iyi yurtdışı pasaport kayıtlı cihazdı ancak türkçe yüklenemediği için geri vermiştim ayrıca andoroid 2.3 tü müthiş de hızlıydı isteyen olursa htc desire hd yi 1250 den veririm yasal hiçbir sorunuda yoktur satamazsam nokia E7 bekleyip takas la anlaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

gk_hn , benimde class 6 ile sorunum var.Sendeki sorun bendede olmuştu.Resimleri zor aciyordu.Icindeki bilgileri yedekleyip karti bicimlendirdim düzeldi.Ama bende cektigim video ve fotolari gün icerisinde kendiliginden siliyor.Halbuki telefonla birlikte verilen Samsung 8 lik kartla böyle bir sorun yok. Africa benimde kullanicilara tavsiyem gün icerisinde telefonunuzu bir sefer restart yapin.

Şu an bende de normal şekilde açılıyor sorun yok.Sende ki silinme sorunu bende hiç olmadı.Orjınal karttaki ve yeni karttaki klasör isimlerini ve klasör dosya sayılarını kontrol etmeyi dene.Bende bi klasörün ismi değişik atılmıştı sorun olmuştu.Aklıma gelen başka bişi yok
  • marketten ZEDGE adlı uygulamayı indirirseniz istediginiz zil tonlarına ulasabilirsiniz.burada yuksek tonlu zil sesleride mevcut bilginize
  • Merhaba arkadaslar bende bir haftadir desire hd kullaniyorum gercekten cok mukemmel bir telefon hatta bu mesajimida telefondan yazmaktayim bu telefonu aldiktan sonra piyasada bulunan diger tum telefonlar gozumde karardi herkese tavsiye edebilecegim bir cihaz fakat sizdende bir yardim istiyorum

Cihazi kullaniren alttaki.menu tuslarini kullandigimda titresim devamli olmakta bende bunu kapatmak istiyorum titreme.olayini sevmedim cunku mesaj yazarken kapattim ama menuye giriste veya geri tusu kullanildiginda titremesini istemiyorum bunu nasil kapata bilirim ...

Yardimlarinz icin simdiden tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetiin

Merhaba arkadaslar bende bir haftadir desire hd kullaniyorum gercekten cok mukemmel bir telefon hatta bu mesajimida telefondan yazmaktayim bu telefonu aldiktan sonra piyasada bulunan diger tum telefonlar gozumde karardi herkese tavsiye edebilecegim bir cihaz fakat sizdende bir yardim istiyorum

Cihazi kullaniren alttaki.menu tuslarini kullandigimda titresim devamli olmakta bende bunu kapatmak istiyorum titreme.olayini sevmedim cunku mesaj yazarken kapattim ama menuye giriste veya geri tusu kullanildiginda titremesini istemiyorum bunu nasil kapata bilirim ...

Yardimlarinz icin simdiden tesekkurler...

ses ayarlarina gir en alta titreme ayari var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpyvz

ses olayına takmadık kardeşim ses gelmiyor mesaj sesi hiç gelmiyor gürültülü ortamda konuşulanları duyamıyorsunuz 1400 e aldığımız cihaz böyle olmaz iphone 4 e gülüyorduk eşimde iphone 4 var bu saydığımız şeylerin hiçbirisi yok ben telefonu en fazla iletişim için kullanıyorum kullanamayacaksam ne yapacam 1 hafta nexus s kullandım ses olayı kamera olayı hem iphone 4 den hemde htc desire hd den kat kat iyi yurtdışı pasaport kayıtlı cihazdı ancak türkçe yüklenemediği için geri vermiştim ayrıca andoroid 2.3 tü müthiş de hızlıydı isteyen olursa htc desire hd yi 1250 den veririm yasal hiçbir sorunuda yoktur satamazsam nokia E7 bekleyip takas la anlaşacağım

öncelikle cihazda ses sorunu yaşıyorsan ya ayarlarında ya da cihazda sorun var. ayarlardan ses bölümüne girdiğinde; zil sesi-medya-alarm-bildirim diye 4 ayrı ayar var. onları sona getirmeyi dene eğer yapmadıysan. ayrıca zil seslerinin atası zedge sitesinin android markette uygulaması var. ses seviyesi yüksek olanları bi dene, telefonu mutlaka daha çok seveceksin. elindeki nexus s cihazı türkçe yapamadıysan herşeyi devletten bekliyosun hiç araştırmıyorsun demektir:) markete gir, arama bölümüne morelocale2 yaz, programı indir ve kur, seçeneklerinden türkçe yi seç, al sana cihaz türkçe. (android 2.1,2.2. de vardı, 2.3 te de vardır heralde). eğer nexus s in kamera ve video çekimi desire hd den daha iyi diyosan senin desire hd gerçekten bozuktur ya da desire hd değildir:) saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: doganigooo

desire hd'ye karar verdim bende önce hd2ydi kararım ama inceleme araştırma sonucu dhd alıyorum. herşeyi iyi hoşta bu ses problemine çok takmış arkadaşlar, ben normalde telefonumu seslide kullanmayan birisi olarak bence çokta takılıcak bir eksik değil diye düşünüyorum ama aynı şekilde titreşimi de hissedilmiyecek şekilde mi ? bir de sorum şu ebayden alayım gelsin diyorum da bunu gene kayıt ettirmek gerekiyor sanırım. şuan kullandığım telefonun imeisini yükleyerek bu problemi aşamaz mıyım ?

http://www.htcimeiunlock.com/htc-desire-hd-unlock (siteyle alakam yoktur reklam olarak yazmıyorum) böyle bir site buldum güvenilirliği nedir acaba ? Kullananınız oldu mu ?

desire hd ye karar vermekle en iyisini yapmışsın öncelikle arkadaşım. batarya hariç seni 4x5 lik memnun edecek bir telefon. o kadar özellik de batarya problemini unutturuyor. bu kadar şikayetten sonra ileride çıkacak güncellemelerle batarya olayının çözüleceğini ümit ediyorum. yurtdışından getirdiğin cihazı tabiiki kayıt ettirmek gerekiyor. ancak verdiğin sitenin imei kaydıyla ilgisi yok. sim kilitli cihazların kilit kodunu veren bir site. bildiğim kadarıyla da desire hd lerin çok çok büyük çoğunluğu zaten simkilitsiz. pasaport bulamazsan güveinilir bi telefoncuya gidip 100 tl bayılacaksın başka yolu yok. ayrıca imei değiştirme gibi işlemlere kalkışmamanı öneririm. bi cihaza 1200-1300 tl para verebiliyosan 100 tl daha ver legal bi cihazın olsun bence:)

• arkadaslar ben su urunu alicam
    http://www.teknobiyotik.com/depolama/flash-kart/team-micro-sd-16gb-class-10-flash-kart.html

fikirlerinizi veya tecrubelerinizi alabilir miyim ?
  • benide ekleyin klube arkadaslar geri döndüm
  • Hoş döndünüz. Sizin kapak işi ne oldu?
    quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

benide ekleyin klube arkadaslar geri döndüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

arkadaslar ben su urunu alicam
    http://www.teknobiyotik.com/depolama/flash-kart/team-micro-sd-16gb-class-10-flash-kart.html

bende class 6 olanı var,şu ana kadar pek bi farkını anlayamadım
  • class 10 un fark ediyor olmasi lazim
    tahminen cunku hizlari 6 ya gore baya yuksek
    icindekine gore cok cok hizli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gk_hn

quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

bende class 6 olanı var,şu ana kadar pek bi farkını anlayamadım

32gb lıkları yokmu arkadaşlar bu SD kartların

• var da 150 tl civari
  • Arkadaşlar sizin telefon hiç modem seçtimi ? Benim HDH seçiyor ve belkin marka wifi modemlere bağlanmıyor ! HTC Europe'u aradım böyle bir sorunun varolduğunu söylediler şok oldum

Çözümünü bilen,bulan yada tahmin eden varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Bu arada benıde aileye alabilirsiniz :)

Teşekkürler.
  • Bugün google harita yada latidude sorunu yaşayan varmı ? sürekli geçici konumunuz geçici olarak bulunamadı diyor.

Ekleme: Kapalı mekanlarda gps yerimi bulamıyor sadece :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gk_hn -- 17 Ocak 2011; 21:32:09 >
  • quote:

ben linkteki ürünü almıştım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.yazma okuma değerlerini test ettim, üstünde yazan verilerle çok yakın değerler.bide arkadaşlar bu kartın class6 sını gosterip 10 tl daha ucuz, burdan alacam demeyin.bu kartı ilk gördüğümde inanamamıştım.Türkiye de online ve garantili olarak satılan tek class10 ve16 gb lık kart bu.başka site de göremedim satılan ve bu site benim bildiğim team markasının distribütörü.

• Arkadaşlar benim konuyu takip etmeye pek vaktim olmuyo kulübe nickini yazdırmak isteyen PM atsınlar.
  • Merhaba arkdaslar arkdaşımla ikimi bir hafta önce ikimizde desire hd aldık ve gayet memnunuz fakat arkdaşım cihazının sürümünü 2.2.1 e güncellmesini yaptı fakat ben yapamıyorum bana devamlı olarak herhangi bir güncellme yok demekte bunu hem wifi ile hemde 3g ilede denedim fakat iki bağlantıda da aynı ne yapmalıyım birder markette sadece ücretsiz uygulamalara ulaşa biliyorum bazı lisanslı programlar yuklemem grekli ama yukleyemıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetiin -- 17 Ocak 2011; 21:19:38 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.