- x
İphone 4 ün kamera ayarı nasıl yapılır ?
17 Cevap22956 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

175 Mesaj
7 Ocak 2011; 19:53:37 

Baya bi bakındım telefon yeni bi türlü bulamadım nerde yardım eder misiniz ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

611 Mesaj
7 Ocak 2011; 20:11:34 

kamerada netlemek istedigin yere parmaginla bas, o kadar :)

onun haricinde ayar bolumu yok. ama white balance lock, custom white balance ve AF lock gibi ozellikler istersen pro camera adli aplikasyonu kurmani tavsiye ederim

2011 Mustang GT 5.0 (V8 420hp) / BMW E90 328i XDrive | iMac 27" (I7 2.8Ghz 32gb ram) MbPro 17" (2.66ghz, 8gb ram, OCZ Vertex II 256 SSD 500gb 7200rpm HDD, Anti Glare HD Screen) | Dell 3008 WFP 30" Display | HTC One 32gb AT

2152 Mesaj
7 Ocak 2011; 20:36:29 

Ekranda herhangi biryere dokunarak netleme, alt kısma doğru dokunarak da zoom yapabilirsin.

Ekranın sol üst köşesinden flash ve hdr ayarını yapabilirsin.

175 Mesaj
8 Ocak 2011; 2:20:34 

Ya kapalı alanda baya kötü çıkıyor dedim belki bir ayarı vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2277 Mesaj
14 Temmuz 2012; 16:18:43 

iphone 4s im var benimde ama şunu açıkça söyleyebilirim ki iphone' nun tüm serilerindeki kamera htc nin desire hd modelinden one x modeline kadar çıkan modellerindeki kameranın yanına yaklaşamaz o yüzden idare edeceksin...

2722 Mesaj
14 Temmuz 2012; 16:21:29 

Ne alaka ailemden birinde sensation var gece parazitlenme ve noise ekisinden fotolar berbat.Piyasinin en iyi kamerali cep telefonu iPhone 4stir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Temmuz 2012; 16:25:47 

acik alanda gunes altinda cekim yaparsaniz piyasanin en kaliteli kamerasidir kendisi.

isik yoksa kapali alan yada isik azsa piyasanin en rezil kamerasidir kendisi.

bu kadar basit. aksam odamda fotograf cekiyorum bildigin rezalet. noise asiri fazla. ama
gunduz cekimleri profesyonel canon gibi.

2277 Mesaj
14 Temmuz 2012; 16:34:26 

valla hocam kullanmadığımı söyleyemem bilgisayarımda hepsiyle çektiğim resimler mevcut... en son kullandığım telefon htc amaze 4g idi... ve inan iphone 4s i kıyaslıyorum gündüz çekimleri eh işte zaten 8 megapixel olmasından ötürü onu düzgün çekiyor ama elmacılık yapmaya gerek yok gece amaze ile sıfır ışıklı ortamda çekim yap yeminle iphone ile gündüz çektiğim resimden daha güzel şimdi o yüzden htc nin o kamera resimlerini gördükten sonra iphone 4s i kullanınca hayal kırıklığı oldu resmen hava biraz kararsın iphone ile resim çekmeyi unut... bide flash kameranın afedersiniz gt...ne koymuşlar flash patlayınca resimlerde flash tarafında ışık vurması çıkıyor o yüzden söyledim ben...

3735 Mesaj
14 Temmuz 2012; 20:42:00 

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh
...flash patlayınca resimlerde flash tarafında ışık vurması çıkıyor o yüzden söyledim ben...

iPhone'unuz beyazdır ya da arka kılıf kullanıyorsunuzdur.

2277 Mesaj
15 Temmuz 2012; 2:37:01 

Arka kilif kullaniyorum dogru

202 Mesaj
15 Temmuz 2012; 2:45:22 

quote:

Orijinalden alıntı: This Time

acik alanda gunes altinda cekim yaparsaniz piyasanin en kaliteli kamerasidir kendisi.

bu kadar basit. aksam odamda fotograf cekiyorum bildigin rezalet. noise asiri fazla. ama

Aynen dusunduklerini dilw getirmissiniz ..

2953 Mesaj
20 Ağustos 2012; 14:29:46 

quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Aynen dusunduklerini dilw getirmissiniz ..

aynen öyle.

birde arkadaşlar en fazla manuel ayara izin veren program hangisi kamera uygulaması olarak bilen var mı?

2722 Mesaj
20 Ağustos 2012; 15:48:39 

Gece cekimi o kadar berbat degil en azindan diger tellerden iyi bence.Galaxy S2'de daha fazla noise olusuyor ve parazitlenme daha cok.Birde kamerada fazla ayar olmadigi icin sorun oluyor.

4562 Mesaj
20 Ağustos 2012; 15:54:26 

quote:

Orijinalden alıntı: This Time

Kesinlikle katılıyorum

5474 Mesaj
20 Ağustos 2012; 16:07:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Ne alaka ailemden birinde sensation var gece parazitlenme ve noise ekisinden fotolar berbat.Piyasinin en iyi kamerali cep telefonu iPhone 4stir.

Bu kadar da taraf tutmayalım, Nokia N8 yanında iPhone'un kamerası hiç sayılabilir. Bu mesajı yazdığınızda Nokia 808 piyasada yoktu onu saymıyorum bile.

Nikon D5100 18-55mm VR Kit , 50mm F1.8G , 55-300mm VR // iPhone 5 16GB // Sennheiser CX-300-II

Kendi yıldızını takip et.

2722 Mesaj
20 Ağustos 2012; 16:12:04 

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Bu kadar da taraf tutmayalım, Nokia N8 yanında iPhone'un kamerası hiç sayılabilir. Bu mesajı yazdığınızda Nokia 808 piyasada yoktu onu saymıyorum bile.

808 ayri zaten ona lafim yok.Ama ondada kameradan baska bisi yok.test yapildi ilk uc soyleydi 808,4S,N8 seklinde.4S az bi farkla geciyor.Taraf falan tutmuyorum 808 kral ama yazilim ve ozellikler kotu.

160 Mesaj
7 Nisan 2013; 10:11:00 

Yahu kimsenin başına benim derdim gelmedi heralde, soruyorum cevap alamıyorum bir türlü!!!

Eskiden büyük boyutta çekiyodu iphone'um bir ay öncesine kadar yani, şimdi resimleri bilgisayara aktarıyorum yeni çekilenler 360x480 boyutunda çıkıyorrrr, nasıl düzelticem delirceeem...

Acaba telin hafızasından mı öyle kaydediyor dedim bir sürü şey sildim gene yok...

reklam kokan bir şeyler seziyorum bazen....

160 Mesaj
7 Nisan 2013; 10:12:19 

Telefonum 3gs acaba güncellemelerde 3gs te böyle bir değişiklik mi yapıldı?

reklam kokan bir şeyler seziyorum bazen....
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » İphone 4 ün kamera ayarı nasıl yapılır ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.236