Şimdi Ara

Samsung GT-C3530 cep telefonu incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
56.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuz Samsung'un bar tipi tasarıma sahip cep telefonu GT-C3530'u inceledik. Maliyet odaklı bir telefon almak istiyorsanız bu video size yardımcı olacaktır.

• giitii'yi anladık da "ce" nedir?

Ya gitisi-3530 denmeli, yada direk türkçe getece-3530
  • inceleme için tşk :)
  • herhangi teknolojik üstünlüğü yok sıradan bir telefon
  • Sana hep uyuduk telefonlarımı veriyolar Kaanım
  • neden bu tür telefonlarda wifi koymazlar anlamadım,illa tonlarca para mı bayılacaz.edge 3g yerine wifiyi tercih ederim.nokia n73 kullanıyorum wifi'si olmadğı icin satmayı düşünüyorum.dandik 3g koyacaklarına wifi koysalar maliyet açısından daha uygun olur gibime geliyo
  • marka samsung görünüm nokia
  • marka samsung görünüm nokia
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

neden bu tür telefonlarda wifi koymazlar anlamadım,illa tonlarca para mı bayılacaz.edge 3g yerine wifiyi tercih ederim.nokia n73 kullanıyorum wifi'si olmadğı icin satmayı düşünüyorum.dandik 3g koyacaklarına wifi koysalar maliyet açısından daha uygun olur gibime geliyo

Hakkaten ya ben de de n73 me var en büyük eksiği wifi o da olsa bu telefonu daha da kullanırım.
  • workstation
  • SAR değeri yüksekmiş
  • yaw bu telefonun kiesden başka pc progmamı yokmu
  • Güzel telefon.. Biraz nokia'ya benzemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

SAR değeri yüksekmiş

yanılıyorsun... nokia c5'e göre 3te bir daha az sar değerine sahip...
  • İsim ve tasarımdan kaybediyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vsoner
    quote:

Orijinalden alıntı: ironman
    SAR değeri yüksekmiş

yanılıyorsun... nokia c5'e göre 3te bir daha az sar değerine sahip...

Samsung GT-C3530 cep telefonunun SAR değeri: 0,526 W/Kg dır. Bu değer Nokia nın 1.20 lik değerlerine göre çok çok iyi bir değerdir..
  • bende bu teli kullanıyorum herşey güzel fakat tek eksiği internetten video izleyememe bu konuda yardım ede bilecek arkdaşlar varsa lütfen yazsın tşk ederim.
  • samsung GT-C3530 aldım 3 ay içersinde programı bozuldu hızlı arama, mesaj engelleme, arama yaparken donma oluyor kapak kenarları soyuldu servise götürdüm kapaktaki soyulmalar için 20 tl istediler güya garanti kapsamında bemce almayın dandik bir telefon
  • NOKİA 5130un çakması gibi olmuş tipi :DDDD
  • ben devamlı nokia kullandım n 73 gibi şimdi n 79 var bu telefonlar olmadık yere video bozuyor beni çıldırtıyor bir de 3 ayda bir hafıza kartı biçimlendir diyor cikaranın ben böyle teknolojinin canına olurum n 73 ü sattım şimdi kızdım elindeki ni satıcam ve birdaha nokia almıycam samsung d 900 i vardı belki 1 yıl kullandım dandik bir telefon bile süper video bozmuyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.