Şimdi Ara

Asus Eee PC 1015PEM Seashell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
28.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün sonunda geldi şuan netbookdan yazıyorum.

Özellikleri

İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Starter
    Express Gate
    Ekran 10.1" LED Backlight WSVGA Screen (1024x600)
    CPU & Çipset Intel® Atom™ Pineview N550 Dual Core CPU
    Bellek DDRIII SO-DIMM 2GB DDR3 (Maximum 2GB)
    WiFi WLAN 802.11b/g/n @2.4GHz(2), Bluetooth3.0
    Depolama 160GB / 250GB / 320GB HDD + 500GB Eee Storage* içindeki 250gb
    Kamera 0.3M Pixel
    Ses Hi-Definition Audio CODEC
    Stereo Speakers
    Digital Mic
    Giriş / Çıkış 1 x VGA Connector
    3 x USB 2.0(Optional: 2 x USB3.0 + 1 x USB2.0)
    1 x LAN RJ-45
    2 x Audio Jack (Headphone / Mic-in)
    1 x Card Reader: MMC/ SD(SDHC)
    Pil 6-cell Li-ion Battery Pack (6cells, 63W/h) / 13hrs
    6-cell Li-ion Battery Pack (6cells,56W/h)/11hrs
    6-cell Li-ion Battery Pack (6cells,48W/h)/10hrs
    Boyutlar 262x178x23.6~36.4mm
    Ağırlık 1.27Kg (w/ 6cell battery)

Sormak istediğiniz birşey varsa anladığım kadar yardımcı olmaya çalısırım bende suan windows 7 pro kurdum sürücülerini yüklüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maycry84 -- 8 Ocak 2011; 0:03:57 >

• Netbook un hayırlı olsun güle güle kullan. Sormak istediğim; nereden ne kadara aldığın ve tek çekirdekli işlemciye sahip olan netbooklardan performans farkı ne kadar. Gözle görülür fark var mı?
  • hayırlı ugurlu olsun kardesim iyi günlerde kullan güzelmis..
  • hayırlı olsun.
    kaç liraya nerden aldınız acaba, 1080p filmerde sorun oluyormu? ses düzeyi nasıl ? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

Netbook un hayırlı olsun güle güle kullan. Sormak istediğim; nereden ne kadara aldığın ve tek çekirdekli işlemciye sahip olan netbooklardan performans farkı ne kadar. Gözle görülür fark var mı?

Teşekkurler. Bimeksten aldım 9 taksit 670 liraya geldi suanki fiyatı 798,40 TL KDV Dahil ocak 1,2,3. günleri indirim vardı forumdada duyurmustum indirim vardı diye ben 2.günün gecesinde gördüm görünceye kadarda sipariş verdim almadan önce pb tk003 düşünüyordum asusun fiyatını düşük görünce kacırmadım.n450 işlemcilerden tabiki var biraz araştırısan nettenn görebilirsin. sesi cok hoşuma gitt benim ramlarin ddr3 olmasıda cok iyi tabi sarjıda cok iyi bence bugün yaklaşik 90 gb veri transferi yaptım üstüne sürücüleri yükledim bir sürü işlem yaptım veri transferi böyle küçük makinlar için yorucudur cok iyi dayandı 4,5 saat gitti, şimdide netbook cantasını bekliyorum oda inş yarın gelicek ozaman tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maycry84 -- 8 Ocak 2011; 0:06:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: craxx33

hayırlı ugurlu olsun kardesim iyi günlerde kullan güzelmis..

teşekkurler kardes iyi denk geldi..
  • Netbook cantasıda geldi. netbook cantası düşünüyorsanızz bi bakın derim ve diğer sitelrden cok uygun 10' az büyük ama bence bir sorun teşkil etmiyor. 11' lere tam uygun.

http://www.bizdehesapli.com/index.php?mainpage=urun_detay&urun_kodu=8060

bu arada zam gelmiş ben kargo ücretiyle beraber kredi kartıyla tek cekim 30,16 liraya aldım

ama yinede bu cantayı en ucuz satan yer burası almadan önce bi netten arastırın derim.

• Windows 7 Professional kurunca makinenin performansında bir düşüş oldu mu?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiyasama

Windows 7 Professional kurunca makinenin performansında bir düşüş oldu mu?

Teşekkürler.

düşüş tabiki olmadı daha da arttı
  • Sipariş ettiğim makinem sabah geldi, Windows 7 Professional kursam mı diye düşünüyordum. Şimdi hiç düşünmeden kurayım :)

Cevap için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiyasama

Sipariş ettiğim makinem sabah geldi, Windows 7 Professional kursam mı diye düşünüyordum. Şimdi hiç düşünmeden kurayım :)

Cevap için çok teşekkür ederim.

ne aldın peki? asus 1015 pem mi? hayırlı olsun arkadaşım.
  • ben de de var vatandan almıştım yüksek çözünürlüklü filmlerde ses önde görüntü arkadan geliyor acaba ne yapabilirim işletim sistemi win 7 ultimate
  • splash lite kurdum ben, hoş benim makine 1215n ama benim gibi havadan nem kapan biri için pek memnun değildim, splash lite kurduktan sonra süper oldu
  • ıspanak;

Kullandığın cihaz burada bahsi geçenlere oranla üst sınıf bir cihaz. Splash Lite senin için kusursuz sonuç verecektir elbette fakat GMA 3150 yongasında, ION 2'deki gibi donanımsal hızlandırma seçeneği yok. O sebeple HD medyalarda sıkıntı çıkaracaktır buradaki cihazlar.

720p medyaları oynatabildiği söyleniyor yabancı sitelerinde incelemelerinde. Fakat bunu işlemci gücü sayesinde yapıyor. ION 2'deki gibi, grafik kartı sayesinde yapmadığı için, işlemciye büyük yük biniyor ve en ufak zorlamada, medyada takılmalar meydana geliyor. Tavsiyem; flash tabanlı uygulama kullanmayın. Hem medya, hem de program, işlemciye yük bindirdiği için iyice çekilmez hale gelecektir. Flash tabanlı olmayan medya oynatıcıları kullanın. 720p filmlerde sıkıntı çıkarmaması lazım en azından.

İnternette "non-flash based players" ya da benzeri aramalarla sonuca ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 22 Ocak 2011; 16:10:22 >

• dogrudur hocam ben o kadar biliyordum.
  • aletin multimedia performansı nasıl neler denediniz ? mesela takılmalar varmı filmlerde şarji ne kadar süre tutuyor sizi ortalama kullanımda ?
  • yukarda arkadaşın dediği gibi özellikle videolar veya film izleme konusunda birde genel performans konusunda tavsiye edermisiniz ? bende birakç gün içinde almayı düşünüyorum...teşekkürler

not : ısınma ve sessiz çalışma konusunda problem yaşıyormu kullanan arkadaşlar...
  • Bende bu makineyi hemen hemen gözüme kestirdim gibi, aksilik çıkmazsa bu modeli alacağım
  • ben kullanıyorum yukarıda yazdım bi sorun yok yine siz araştırn aldıgınız ürün içinize sinsin
  • siparişimi verdim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.