Şimdi Ara

Asus Eee PC 1015PEM Seashell (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
28.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Ben herhangi bir sıkıntı olabileceğinden şüphe etmiştim arkadaşlar demek ki herkeste var sıkıntı yok

Netbooktan genel olarak memnunum.FM 2011 bile açtı netbook

fm 2011 actı eee sonra ne oldu devam et yarıda bırakma yaw oynattımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maycry84

quote:

Ben herhangi bir sıkıntı olabileceğinden şüphe etmiştim arkadaşlar demek ki herkeste var sıkıntı yok

Netbooktan genel olarak memnunum.FM 2011 bile açtı netbook

fm 2011 actı eee sonra ne oldu devam et yarıda bırakma yaw oynattımı?

=)

Kayıtlı saveim vardı onda 3lig olunca aralarda çok bekleme oldu.Netbook skin temasını kurdum.Tek lig seçilirse sorun çözülür gibi geliyor.

Digitürk web tv'yi Çift çekirdekli,3 GB ramli makina zor açıyordu.Bu netbookta sorunsuz izledim :) Ama haliyle ısı tavana vurdu :D

• Aldıgımı makina sağlamış desenize siz suna
  • Asusa mail attım hdd sorunuyla ilgili bize gönderin dediler.Gönderip göndermemekte kararsızım

"Ürünü DOA kapsamında orijinal kutusunda ve tün aksesuarları ile servisimize
    göndermenizi rica ediyoruz. Ürün arıza notu DOA yazmanızı ve okunaklı fatura
    kopyası ile göndermenizi önemle rica ediyoruz. Ürün geldiği zaman
    incelenerek bilgi paylaşılacaktır."
  • diger mini lerin incelemeleri vs sayfalar olmus
    bizim asus u alatan toplam 10 kisi yokuz sanirim :)
  • quote:

Asusa mail attım hdd sorunuyla ilgili bize gönderin dediler.Gönderip göndermemekte kararsızım

"Ürünü DOA kapsamında orijinal kutusunda ve tün aksesuarları ile servisimize
    göndermenizi rica ediyoruz. Ürün arıza notu DOA yazmanızı ve okunaklı fatura
    kopyası ile göndermenizi önemle rica ediyoruz. Ürün geldiği zaman
    incelenerek bilgi paylaşılacaktır."

sen en iyisi bi mağazaya git bimeks vatan hangisi yakınsa sana diğer netbookları orda deneme sansın olur gönderirsen nezaman gelir belli değil o ses bendede var olması gereken bi ses netbookta işlem yaptıgında cıkıyor yinede sen bilirsin

• @erkahn

Daha önce çekmiş olduğum resimleri koyuyum bari :)
     Asus Eee PC 1015PEM Seashell

• bendeki de beyaz olani
  • quote:

@erkahn

Daha önce çekmiş olduğum resimleri koyuyum bari :)

• bu sol taraftaki acma tusu ile actigimizda nasil oluyor
    onunla birsey indirme olayi varmi
    inerse nereye kaydolur
    windows ile acildiginda o dosyalara ulasilabilinirmi
    yada tam tersi
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

bu sol taraftaki acma tusu ile actigimizda nasil oluyor
    onunla birsey indirme olayi varmi
    inerse nereye kaydolur
    windows ile acildiginda o dosyalara ulasilabilinirmi
    yada tam tersi
    tesekkurler

Daha hiç denemedim onu ikinci işletim sistemi olarak geçiyor
  • sanirim hic deneyen olmamis
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende bir iki hafta içinde bu netbooktan almayı düşünüyorum. Aklıma takılan en önemli soru tamamen beyaz olan modelini almak istiyorum ama çabuk kirlenip kirlenmeyeceğini merak ediyorum. Alan arkadaşlar acaba bu konuda fikir verebilirler mi?
  • bendeki beyaz olani
    senin kullanimina gore kirlenir
    yoksa havada ucan tozlari kapma gibi bir ozelligi yok
  • dün itibariyle 1015 pem bordo rengini aldım.Cihazın özellikleri gayet iyi .İşlemci n550 64 bit desteği sunuyor.Acaba w7 ultimate 64 bit yüklesemmi diye düşünüyorum.Performans farkı olurmu?
  • arkadaşlar pek vaktim olmadı bu aralar malesef, netbookumu dahi fazla kurcalayamadım....ama genel olarak memnunum,bendede siyah rengi var recorvery nasıl yapılıyor acaba ? ihtiyaç duymadan bilen bir arkadaşımız anlatırsa bence şimdiden faydalı olur...ayrıca yeni alan arkadaşlarada güle güle kullansınlar,hayırlı olsun diyelim
  • 1015PEM ler standart USB 3.0'lı mı ? Olanı da var olmayanıda var, USB 3.0 opsiyonal gibi bir şey de yazılmış sitesinde. Bu durum nedir arkadaşlar ?

Teşekkürler !
  • evet opsiyonel diyor ramda opsiyonel diyor.Benim aldığım 2 gb ddr3 ramli bluetooth 3.0 ve usb 3.0 lı.Kutusundada yazıyor.Bu arada cihaz bootta f9 la recovery yapıyor bilginiz olsun.Üstündeki trend internet security yi güncelleyip kullandığımda kasmaması beni şaşırttı.Heralde n550 nin nimetleri bu.n270 li samsung internet security ile çekilmez bi hal alıyordu.
  • Ben de Asus Eee PC 1015PEM Seashell ile Samsung NF210 arasında kaldım..özellikleri hemen hemen aynı gibi, asus'un usb3.0 ve bluetooth 3.0 gibi 1-2 artısı var gibi..arkadasların tavsiyesi ne olur??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.