Şimdi Ara

Video Rehber: Bad Company 2: Vietnam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
12.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, PS3, Xbox 360

Battlefield: Bad Company 2'nin Vietnam eklentisindeki silahlara yakından bakıyoruz.

Minimum sistem gereksinimleri:
    İşlemci : Core 2 Duo @ 2.0GHz
    Ram : 2GB
    Ekran kartı : 256 MB (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
    İşletim istemi : Windows XP
    HDD : 15GB Digital Versiyon için, 10GB Disc versiyonu için

Önerilen sistem gereksinimleri:
    İşlemci : Quadcore
    Ram : 2GB
    Ekran kartı :512 MB ( GeForce GTX 260 )
    İşletim sistemi : Windows Vista or Windows 7
    HDD : 15GB Digital Versiyon için, 10GB Disc versiyonu için

• Güzel bi reher olmuş teşekkürler...
  • Beklenen bir oyundu . multisi çok sürükleyici .
  • Senin Yıldızların Neden Sarı Değil.
  • Mouse akar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Mouse akar :)

• quote:

Beklenen bir oyundu . multisi çok sürükleyici .

İyide bu zaten multi dlcsi single ı yok ki
  • En baştaki şarkının adını bilen var mı? Şimdiden teşekkürler :)
  • Creedence Clearwater Revival Fortunate Son olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Creedence Clearwater Revival Fortunate Son olması lazım.
    Teşekkürler.
  • Videoda MAC10'a, UZI resmi koymuşsunuz, UZI'yede tam tersi.
  • Law yok sankı
  • yalnız uzilerin resmini yanlış koymussunuz
  • Silahların özellikleri iyi vurgulanmış.Neydi o etrafta dolaşan alel acele çekilmiş sanki oyun kaçıyormuş gibi komik videolar.Şöyle adam gibi videoları görünce farkı çok iyi anlıyoruz.İnceleme işi profesyonellik ister bsc da işini iyi biliyor.Elinize sağlık;)
  • İyi ki varsın Black Ops ve iyi ki varsın Call of Duty...Bizleri birbirinin adeta kopyası olan ve geride kalmış bu oyunlarla başbaşa bırakmadığınız için teşekkür ederiz şimdiden Call of Duty ailesine ve özellikle Black Ops'a...
  • quote:

Orijinalden alıntı: agolasmet

İyi ki varsın Black Ops ve iyi ki varsın Call of Duty...Bizleri birbirinin adeta kopyası olan ve geride kalmış bu oyunlarla başbaşa bırakmadığınız için teşekkür ederiz şimdiden Call of Duty ailesine ve özellikle Black Ops'a...

Bad Company 2 ile Black Ops'un ile karşılaştırılması yanlış bana göre çünkü Black Ops tamamen "Arcade". Bad Company 2 ise arcade değil. Ve Bad Company 2 Black Ops'u geçer bence.
  • Uzunca bir süredir oynuyorum.Oyundaki gerek tepmesi, gerek hasarı en iyi silah Ppsh.Kesinlikle overpowered bir silah.Benim Bc2'deki uzmanlığım engineer sınıfandadır ama bu dlc'de herkes engineer bu silah sağolsun.Uzi-M10 kullanan sayısı çok çok az.M10 hissiyat olarak en zevk aldığım Engineer silahı ama damage çok düşük.Ppsh smg olmasına rağmen uzağı da mükemmel vuruyor.Çok orantısız bir silah çok.

Recon sınıfı Bc2'de çok tepki aldı EA resmi forumunda.Çoğu kişi hiç takım oyunu oynamayıp sadece bi yere pusup adam öldürmeye kasıyordu ve haklı bir tepkiydi bu.Bu yüzden recon sınıfı Vietnam'da en güçsüz sınıf çünkü haritalar sniper oynamak için oldukça dar ve düz.Hill 137 ve biraz biraz yeni Operation Hastlings hariç sniper oynamak çok ama çok zor.3 silahın 2 sinin yarı otomatik oluşu da m40'ı alternatifsiz bırakıyor.Bana göre SVD de, M21 de beş para etmez silahlar.

Oyunda kullanması en zevkli silahlardan biri pompalı 870-combat.Herkese tavsiye ederim.

PRK en kötü medic silahı gibi durmuş videoda ama bana göre en iyi medic silahı kullanışlılığı bakımından.M60 çok hantal, diğerinin de damage'i çok düşük.

Video çok sade olmuş.Battlefield denince akla araçlar da gelir ama videoda ne tank ne helikopter hiç bir araç yok.Ayrıca pistollar, m79, m2 flamethrower, rpg, mayın, tnt gibi silahların da videoda olmasını beklerdim.

• quote:

İyi ki varsın Black Ops ve iyi ki varsın Call of Duty...Bizleri birbirinin adeta kopyası olan ve geride kalmış bu oyunlarla başbaşa bırakmadığınız için teşekkür ederiz şimdiden Call of Duty ailesine ve özellikle Black Ops'a...

/>
  • quote:

Pardon da bunun nesi kopya? Battlefield serisine kopya demenin nesi mantıklı? Yorumunda eğer cod ile Battlefield serisini karşılaştırmak istediysen, Battlefield daha çok savaş simulasyonuna kayar, Cod ise tamamen arcade.
    Merak ediyorum, böyle bir yorumu yapan kişi hayatında hiç Battlefield deneyimi yaşamış mıdır?
  • quote:

Hakikaten iyiki var COD serisi, yoksa Battlefield serisi çoluk çocuğun elinde mundar olurdu, takım oyunundan bi haber frag için etrafta tavşan gibi zıplayarak koşan çocuklarla Battlefield amacının dışına çıkardı, bildiğin arcade olurdu.

Bu sebepten dolayı hepimiz duacıyız COD serisine, amin.

Bu arada birbirinin kopyası derken COD 4 den beri aynı oyunu oynadığının farkındasın ve bunu kastetttin sanırım, ayrıca evet geride kalmış red dot yok, scope yok nasıl nişan alacaksın adam vuracaksın oysa Black Ops öylemi zamanın ötesinde bir vietnam atmosferi sunuyor ısıya duyarlı scope bile var valla bravo.

Peşin not: Black Ops'da oynuyorum BC 2 ve Vietnam da, sakın bana "FAN" demeye kalkma hangi oyunun ne olduğu gayet iyi bilerek oynuyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.