Top Eleven Manager - Facebook
9795 Cevap617134 Görüntüleme99 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1552 Mesaj
7 Ocak 2011; 15:26:52 

0

Top Eleven Manager

Online managerlik oyunu. Oyuna " Çırak " olarak 1. kademede başlıyoruz. 14 takımın olduğu bir ligdeyiz. İlk 7ye giren bir üst tura çıkıyor. İlk 4'e girenler ise bir üst tura ve Şampiyonlar Ligine çıkıyor. Hergün 1 maç oynuyoruz. Rakibimiz de bizim gibi online...

Managerlik oyunu tutkunlarının kaçırmamasını tavsiye ederim.

Facebok Adresi: http://www.facebook.com...ign=Top%2BEleven%2Bsite

Resmi Site: http://www.topelevengame.com

Oyun İçi Görüntüler

0

0

0

Bağımlılık yaratabilir :D

5088 Mesaj
7 Ocak 2011; 18:04:05 

Deniyorum. Farmvilleden iyidir :D

TR: Ronon Dex
Jungle Power

1552 Mesaj
7 Ocak 2011; 18:22:20 

Farmville'de kendi kendine gelişiyorsun. Burdaysa takımını geliştirip gerçek insanlara karşı maç yapıyorsun. Transfer yapmak, stadyum geliştirmek, oyuncu satmak, para kazanmakta cabası. Tabi bu dediklerim bu oyunda kolay değil :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ocak 2011; 18:27:47 

takım oluşturdum Cimbom Old Boys" yarın maçım var

1552 Mesaj
8 Ocak 2011; 21:10:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Luke.Skywalker

takım oluşturdum Cimbom Old Boys" yarın maçım var

Ben bugün maç yaptım 6-1 yendim deplasmanda :) Şimdi Şampiyonlar Ligi rövanş maçım var. İlk maçım 1-1 bitmişti, deplasmana gidiyorum. İnşallah yenip çıkıcam Yarı Finale :)

2849 Mesaj
8 Ocak 2011; 21:23:28 

Severim menejer oyunlarını, hemen kuruyorum

Uzaklaştırılmış
9 Ocak 2011; 13:03:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Ben bugün maç yaptım 6-1 yendim deplasmanda :) Şimdi Şampiyonlar Ligi rövanş maçım var. İlk maçım 1-1 bitmişti, deplasmana gidiyorum. İnşallah yenip çıkıcam Yarı Finale :)

Sen iyi takıma konuşlanmışsın. Benim konuşlandığım takım ligde 4. hiç bir avrupa kupasında yok. para 100k vardı 200 de taraftar vardı. Şu anda ligde 2. 357 k para 224'de taraftarım ama stadın kapasitesi 200 kişi. Stadın kapasitesini 1000'e(15 gün kaldı) yükselttim, Bilet fiyatlarını 2 tl'den 10 tl'e getirdim, Kazanma primini 250 lira yaptım. Bakalım hayırlısıyla

0

2685 Mesaj
9 Ocak 2011; 13:40:17 

5.likte olan bi takımı verdiler bana

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
_

Uzaklaştırılmış
9 Ocak 2011; 14:05:35 

quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

5.likte olan bi takımı verdiler bana

sponsorluk anlaşmaları felan yap, reklam panolarını doldur. maç kazanma primini 250 yap şimdilik, devamı gelir. Benim 6 maç kaldı minimum 4 maç kazansam şampiyon olurum herhalde

2849 Mesaj
9 Ocak 2011; 14:12:25 

Frontmen 1. ligdeyim bende iyi mi

2685 Mesaj
9 Ocak 2011; 14:28:21 

quote:

sponsorluk anlaşmaları felan yap, reklam panolarını doldur. maç kazanma primini 250 yap şimdilik, devamı gelir. Benim 6 maç kaldı minimum 4 maç kazansam şampiyon olurum herhalde

Hepsini yaptım, bitek maç kazanma primi yapmadım, daha doğrusu göremedim

Bugün 3. ile yapıyoruz. Takımda bi tane DL var o da sakat. Onun için DML koydum bakalım.

_

Uzaklaştırılmış
9 Ocak 2011; 14:36:04 

quote:

Hepsini yaptım, bitek maç kazanma primi yapmadım, daha doğrusu göremedim

Bugün 3. ile yapıyoruz. Takımda bi tane DL var o da sakat. Onun için DML koydum bakalım.

Biletler & Bonuslar> Maç kazanma bonusu

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 15:18:45 

quote:

Sen iyi takıma konuşlanmışsın. Benim konuşlandığım takım ligde 4. hiç bir avrupa kupasında yok. para 100k vardı 200 de taraftar vardı. Şu anda ligde 2. 357 k para 224'de taraftarım ama stadın kapasitesi 200 kişi. Stadın kapasitesini 1000'e(15 gün kaldı) yükselttim, Bilet fiyatlarını 2 tl'den 10 tl'e getirdim, Kazanma primini 250 lira yaptım. Bakalım hayırlısıyla

0

Ben başlayalı 1.5 ay oldu sanırım. Takımı ilk aldığımda en iyi oyuncum 4 yıldızlıydı ve 17 kalitesi vardı Bir de ben lige başladığım zaman 3. maçlar oynanıyordu ligde 2. oldum ve bir üst lige çıktım, bir üst lige çıkınca oyuncuların kalitesi aynı kalıyor fakat; yıldızları düşüyor :)

İlk 4'e girdiğim için Şampiyonlar ligine çıktım. Grupları lider tamamlayıp 2. tura geldim orada da rakibimi eledim. Dün de çeyrek final 2. maçımı 2-1 galibiyetle kapatarak yarı finale yükseldim. Buradaki rakibim güçsüz büyük ihtimal eleyeceğim fakat final zorlu geçecek

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 15:29:24 

Bir iki püf noktası vereyim. Daha iyi para kazanmak için " Transfers > Bedel:Bedava ve Tecrübe:Geleceğin Starı (Sol Taraftaki Menü)" yapıp aratın. Karşınıza 2-3 tane futbolcu çıkar. Bu oyuncuları transfer ederken piyasa değerine bakın. Genelde 500K'nın üstünde olurlar. Ben bu şekilde bedavaya transfer yapıp 750K'ya 1M'ye 3-4 tane oyuncu sattım.

Not: Aldığınız oyuncunun yıldızı önemlidir. 12 yıldızlı gelecek vaadeden bir oyuncu pek cazip değildir ve elinizde patlayabilir.

Ek olarak. Eğer facebookta bir arkadaşınız da bu oyunu oynuyorsa ve aynı server'ı seçmişseniz aynı lige düşebilirsiniz. Benim ev arkadaşlarımın 3'ü aynı ligde ve birbirleriyle oynadıkları maçlar baya zevkli oluyor :)

2685 Mesaj
9 Ocak 2011; 19:51:13 

Ben bedava yapınca hiç oyuncu çıkmıyor listede?

_

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 19:54:26 

quote:

Ben bedava yapınca hiç oyuncu çıkmıyor listede?

O anda bedava oyuncu yok demektir listede. Bazen 3 tane çıkıyor bazen 6 tane. Bana hiç oyuncu çıkmadığı olmamıştı daha önce. Hangi server'da oynuyorsun ? Servar'ının kalabalığına da bağlı. Ben İstanbul servar'ındayım.

1065 Mesaj
9 Ocak 2011; 19:56:19 

Ben bir ara managerzone'ye sarmıştım birde bunu deneyelim bakalım.

Hiçbir vietkonglu bana zenci demedi. Bu yüzden onlarla benim bir alıp veremediğim yok..

2685 Mesaj
9 Ocak 2011; 20:03:16 

quote:

O anda bedava oyuncu yok demektir listede. Bazen 3 tane çıkıyor bazen 6 tane. Bana hiç oyuncu çıkmadığı olmamıştı daha önce. Hangi server'da oynuyorsun ? Servar'ının kalabalığına da bağlı. Ben İstanbul servar'ındayım.

Bulamadım serveri

Bide transfer listesinde bende ayarları değiştirince hiç birşey çıkmıyor.Örneğin 3 yıldız ara dedim bulamadı.

_

5088 Mesaj
9 Ocak 2011; 20:14:45 

Tokens olayı delirtti beni

Jungle Power

Uzaklaştırılmış
9 Ocak 2011; 20:17:53 

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

hocam lig isimlerini daha çözemedim. Ben bulunduğum ligde en çok Ukranya'lılar var. Kavurucam onları

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 20:26:18 

quote:

Bulamadım serveri

Bide transfer listesinde bende ayarları değiştirince hiç birşey çıkmıyor.Örneğin 3 yıldız ara dedim bulamadı.

oyuna ilk girdignde seciyorsun serveri. Mesela en cok Ukraynali varsa serverda byk ihtimal Kiev serverina girmisin sen.

Transfrde 3 yldzli aratnca, 3 yldizli oyuncu ckmiorsa, o anda 3 yldzli oyuncu yoktr. Tavsiyem sayfayi yenileyip yeniden bakman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1984 Mesaj
9 Ocak 2011; 20:45:39 

2 arkadaşım oynuyormuş onları fm taktiğimle yendim. Yarınki lig maçını bekliyorum.

2685 Mesaj
9 Ocak 2011; 20:50:34 

Yok hocam anlamadın dediğimi. hadi 3 yıldızlı yok 4 yıldız koyuyorum yine yok. 2 yıldız denedim yine yok.

Bedava arat diyorum mesela hiç bişey çıkmıyor. Tekrar bedel'i hiç yok'a çeviriyorum en baştaki ayarlara yine bomboş bi liste çıkıyor.

_

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 21:12:23 

quote:

Yok hocam anlamadın dediğimi. hadi 3 yıldızlı yok 4 yıldız koyuyorum yine yok. 2 yıldız denedim yine yok.

Bedava arat diyorum mesela hiç bişey çıkmıyor. Tekrar bedel'i hiç yok'a çeviriyorum en baştaki ayarlara yine bomboş bi liste çıkıyor.

Hocam bu sorun beni asiyor. Oyun sayfasinin en altinda forum var, foruma girip report bug bolumunden sikayetini iletebilirsin.

7344 Mesaj
9 Ocak 2011; 21:21:31 

Cok kota yermi bu meret

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 21:37:58 

Oyun flash icerikli. Youtubeta video izemis kadar kota goturmez. Farmville vb. oyunlarda ne kadar kota gidiyorsa bu oyunda da ayni miktarda kota gider.

5088 Mesaj
9 Ocak 2011; 21:40:13 

Server nasıl seçeceğiz ? yardımcı olun bi...

Jungle Power

1552 Mesaj
9 Ocak 2011; 21:53:36 

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™
Server nasıl seçeceğiz ? yardımcı olun bi...

Server i ilk oyuna baslarken secmissindir. Turkiye icin Istanbul serveri, Portekiz icin Sporting sever i falan oluyor vs. vs.

Malesef degistirme gibi bir imkanimiz olmuyor. En basta hangisini sectiysek onunla devam ediyoruz.

5088 Mesaj
9 Ocak 2011; 21:56:27 

quote:

Server i ilk oyuna baslarken secmissindir. Turkiye icin Istanbul serveri, Portekiz icin Sporting sever i falan oluyor vs. vs.

Malesef degistirme gibi bir imkanimiz olmuyor. En basta hangisini sectiysek onunla devam ediyoruz.

Dün veya önceki gün başladım seçmemişimdir büyük ihtimalle. kalkmış olmasın ?

Jungle Power

1984 Mesaj
9 Ocak 2011; 22:08:15 

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

Dün veya önceki gün başladım seçmemişimdir büyük ihtimalle. kalkmış olmasın ?

Yaşadığın yeri -> server olabilir belki bende dikkat etmedim. Aynı şehirde oturduğum bi arkadaşımda aynı ligde benimle ama sadece 3 oyuncu var ligde.

5088 Mesaj
9 Ocak 2011; 22:41:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Duke LaBeouf

Yaşadığın yeri -> server olabilir belki bende dikkat etmedim. Aynı şehirde oturduğum bi arkadaşımda aynı ligde benimle ama sadece 3 oyuncu var ligde.

4 5 tane türk var demekki istanbul seçmişim :P :D
maç kazanamıyorum neden acaba :(

Jungle Power

2685 Mesaj
10 Ocak 2011; 12:40:43 

Lig 3.sünü 8-1 yenmişim daha ilk maçımda

Artık nasıl bir taktikle oynadıysam darmadağan oldular

0

_

1552 Mesaj
10 Ocak 2011; 14:19:02 

quote:

Lig 3.sünü 8-1 yenmişim daha ilk maçımda

Artık nasıl bir taktikle oynadıysam darmadağan oldular

0

Tebrikler :) Ben de biraz sonra face'imdeki bir arkadaşım ile oynayacağım. Ben2.yim o 3. Puanlarımız eşit. İlk maçta beni yenmişti

Akşama da ŞL maçım var.

2685 Mesaj
10 Ocak 2011; 14:24:21 

Sana da bol şanslar o zaman :):)

_

2840 Mesaj
10 Ocak 2011; 15:42:13 

dayanamadım bir takım da ben aldım...
2. sıraya yerleştirdiler beni de, bedava futbolcuda buldum ama amak için jeton yok diyor, jeton için de canlı para istiyor! ne iş anlamadım.

...BİZ ŞAMPİYON OLMADIĞIMIZ SÜRECE LİG HER ZAMAN TEMİZDİR...
KEMAL TANCA (ayakkabıyı satarım, arkasında durmam, paranın üstüne yatarım) alma, aldırtma Türkiye Türklerindir!

1552 Mesaj
10 Ocak 2011; 15:56:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

dayanamadım bir takım da ben aldım...
2. sıraya yerleştirdiler beni de, bedava futbolcuda buldum ama amak için jeton yok diyor, jeton için de canlı para istiyor! ne iş anlamadım.

Her gün 1 jeton kazanıyorsun. Eğer kısa yoldan takımı geliştirmek istersen jeton satın alabilirsin. Oyunda çok önemli jeton, iadareli kullanılması gerekiyor.

2840 Mesaj
10 Ocak 2011; 16:24:40 

HAZIRLIK MAÇLARINDA JETON VERİLİYORSA MAÇ YAPALIM PASO

KEMAL TANCA (ayakkabıyı satarım, arkasında durmam, paranın üstüne yatarım) alma, aldırtma Türkiye Türklerindir!

Uzaklaştırılmış
10 Ocak 2011; 16:44:50 

http://www.youtube.com/watch?v=P3eQuSocBf0 şu videoda bir link veriyor baktım ama indiremedim bir türlü dosyayı indirsem istediğimiz kadar jeton ve para kazanacaz ama bir türlü indiremedim h t t p : //fileml.com/0H8dy

2849 Mesaj
12 Ocak 2011; 18:47:27 

Oyuncu değişikliğini nasıl yapıyoruz? Ayarlarda üste çıkacak olanı alta girecek olanı mı? Dakika falan da yok kendine göre mi değişiyor?

Uzaklaştırılmış
12 Ocak 2011; 18:58:43 

quote:

Oyuncu değişikliğini nasıl yapıyoruz? Ayarlarda üste çıkacak olanı alta girecek olanı mı? Dakika falan da yok kendine göre mi değişiyor?

Squad'tan yapıyorsun Mesaj göstergesinin yanında, listedeki oyuncu tutup değiştirmek istediğin oyuncunun üzerinde bırak

Bu arada üst üste 2 maç kaybetti 3. ve liderin 5 puan gerisindeyim en son kazandığım maçta 5 as oyuncum sakatlandı, 1960'lı bir taktik seçsem de arka arkaya yenilgiler kaçınılmaz oldu, neyseki çoğu futbolcum iyleşti ama kondisyonları iyi değil, ama ilk iki için oynatmak zorundayım umarım kazanırım, bundan sonra

2840 Mesaj
12 Ocak 2011; 19:00:42 

quote:

takımın adı nedir ? bende ordayım

2849 Mesaj
12 Ocak 2011; 19:22:19 

quote:

Squad'tan yapıyorsun Mesaj göstergesinin yanında, listedeki oyuncu tutup değiştirmek istediğin oyuncunun üzerinde bırak

Bu arada üst üste 2 maç kaybetti 3. ve liderin 5 puan gerisindeyim en son kazandığım maçta 5 as oyuncum sakatlandı, 1960'lı bir taktik seçsem de arka arkaya yenilgiler kaçınılmaz oldu, neyseki çoğu futbolcum iyleşti ama kondisyonları iyi değil, ama ilk iki için oynatmak zorundayım umarım kazanırım, bundan sonra

Hayır hocam demek istediğim maç sırasındaki değişiklikleri nasıl yapıyoruz

@Rizeli SeckinIdmanYurdu hocam, sizin takımın neydi

Bende 5. oldum bugün aldığım galibiyetle, ama liderin 4 puan gerisindeyim. Dün berabere kalmasaydım çok iyi olacaktı ah ah.

2840 Mesaj
13 Ocak 2011; 10:52:05 

benim ligde öyle bir takım yok

0

6928 Mesaj
13 Ocak 2011; 13:29:09 

normal parayla alınan jeton olayı baltalamış keyfini biraz..oyun içi istatistik yok ama gelecekmiş..fena değil yine de..

Eski kullanıcı adı: red a!ert

2840 Mesaj
13 Ocak 2011; 13:36:00 

eee parayla saadet olmadığını hala anlayamadılar.

2849 Mesaj
15 Ocak 2011; 22:00:45 

Ligi 3. bitirdim, şimdi ne olacak? Şampiyonlar ligi elemesinede kaldık

2840 Mesaj
17 Ocak 2011; 16:00:22 

bede 2. olarak bitirdim CL deyim

Takım adı DSİ SK denemek için açmıştım öyle kalmış(devlet su işleri spor klübü )

7653 Mesaj
17 Ocak 2011; 16:16:35 

İlk sezonumdu ve 1. bitirdim

Motion & Emotion
2008 Peugeot 308 | 1.6 HDI 110 PS | Comfort Pack | Silver Grey

24 | Arrow | Alcatraz | Band of Brothers | Breaking Bad | Breakout Kings | Camelot | CSI: New York | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Confession | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | V

Uzaklaştırılmış
17 Ocak 2011; 16:23:22 

Sezonu 3. bitirdim son maç liderle oynadım, yenseydim şampiyon olacaktım , ama neyse şampiyonlar ligindeyim.

Yalnız bu gün transfer yapacaktım, çok saçma bir işle karşı karşıya kaldım.

714k'lık bir orta saha oyuncusu alacaktım 7 tokens'im vardı, ilk teklifi verdim, son saniyelerde başkalarıda geldi, teklifleri verdi, her teklifde 1 tokens gidiyor.Neyse sonraki teklifleri hep son saniylerde verdim adamın fiyatı 814k'ya kadar yükseldi. Tokens'im kalmadığı için teklif yapamadım, başarısız oldum. Ben Tokens'lerin geri verileceğini düşünmüşken , yanıldım.Transfer yapmak için yarını bekliycem.

Sizcede çok saçma değilmi?

2849 Mesaj
17 Ocak 2011; 16:25:55 

quote:

Sezonu 3. bitirdim son maç liderle oynadım, yenseydim şampiyon olacaktım , ama neyse şampiyonlar ligindeyim.

Yalnız bu gün transfer yapacaktım, çok saçma bir işle karşı karşıya kaldım.

714k'lık bir orta saha oyuncusu alacaktım 7 tokens'im vardı, ilk teklifi verdim, son saniyelerde başkalarıda geldi, teklifleri verdi, her teklifde 1 tokens gidiyor.Neyse sonraki teklifleri hep son saniylerde verdim adamın fiyatı 814k'ya kadar yükseldi. Tokens'im kalmadığı için teklif yapamadım, başarısız oldum. Ben Tokens'lerin geri verileceğini düşünmüşken , yanıldım.Transfer yapmak için yarını bekliycem.

Sizcede çok saçma değilmi?

Transfer için 10-15 token biriktirmeye çalışıyorum ben, yoksa imkansız almak. Geçen geleceğin starı bir forvet ki başlangıç satış değeri 600k, 8 token yedim ama değdi

Gruplardan çıkarsam transfer bombasını patlatıyorum, dünyaca ünlü bir yıldızla temas halindeyim

820 Mesaj
17 Ocak 2011; 20:11:24 

guzele benzyo

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

820 Mesaj
17 Ocak 2011; 20:40:14 

bedava futbolcuyadamı ılk alırken para verıyoruz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1552 Mesaj
18 Ocak 2011; 3:02:53 

Bedava futbolcu alırken 10k-15k gibi bir para veriyoruz.

Elimde 15 tokens vardı. 2 tane beleş ve 21 yıldız oyuncu aldım. Birisi FU diğeri PS. İkisini toplam 2.1M'ye sattım Ardından Bi kaç tane jetonum kaldı 24 kalitede HT aldım DL-DC 1.5M'ye. Hala iyi miktarda param var jeton sayımı arttırıp 30 yıldızlı bir OS Forvet çıkmasını bekleyeceğim

Bir de şu sıralarda Ligler ayarlanıyor olsa gerek oyuna girilmiyor.

5372 Mesaj
7 Şubat 2011; 12:37:39 

Lige başladığımda 3. sırada vermişti takımı.7 puan geriden gelip puan farkını 10'a kadar çıkardım.Ancak son haftalarda bir performans düşüklüğü yaşadık ve puan farkı bir nebze de olsa eridi.

0

Con Clavi Con Dio | Ritual | Elizabeth | Stand by Him | Satan Prayer | Death Knell | Prime Mover | Here Comes The Sun |
Per Aspera Ad Inferi | Secular Haze | Ghuleh/Zombie Queen | Year Zero | Body and Blood | Monstrance Clock | If You Have Ghosts | I'm a Marionette | Crucified

Uzaklaştırılmış
7 Şubat 2011; 12:51:40 

Şu anda 3024 taraftarım var ligdede son 12 maçtır yenilmiyorum, Stadyumu önce 1000'e sonra geniş koltukların yapımıyla beraber 2500'e yükselltim, Şampiyonlar liginden gelen bilet paralarıyla 1.6 milyonluk genç bir yıldız aldım şu anda 19 yaşında ve değeri 2.2 milyon ama ne yazıkki sakatlıklardan dolayı çeyrek finalde elendim. Şu anda stadın etrafını yapılandırıyorum. Genç antrenman tesislerine önem vermenizi tavsiye ederim

820 Mesaj
7 Şubat 2011; 13:07:00 

bende bi kaç tecrübemi paylaşayım. o kırmızı sağlık jetonlarından kazanmak için maçta kart görmemeniz lazım. 5 saglık jetonuyla sakatlığı 1 gün azaltılıyor. kondisyonu duşuk oyuncuların daha kolay sakatlandığını da gözlemledim

2840 Mesaj
7 Şubat 2011; 13:14:52 

transfer için bir hafta bekleyip jeton biriktiriyorum. alacağım adam için pazarlığa giriyorum 2-3 tur geçtikten sonra benim jetonlar gittikten sonra yeterli bütçeniz yok diyip diskalifiye oluyorum.
harcadığım jetonlar havaya gidiyor...

bütçeye bakıyorum 3.5m görünüyor. ama ne hikmetse transfer için yeterli bütçem yok diyr.

birde geçen gün fc bordo diye bir takımla cl maçı yaptım. adamın oyuna yeni başladığı belli, tribin yok taraftar yok ama maşallah takımında 7-8 tane 5 yıldızlı adam var.
dolayısıyla ilk maçta 7 yemek kaçınılmaz oluyor...
sonraki maçı 1-0 alsam da çok kızgınım

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2011; 12:29:04 

Sonradan çözdüm ben oyunu.6 da 6 yaparak ilerliyorum şu anda.Transfer işi çok kolay önce kaliteyi 5 yıldız yapın ve çıkan adamlardan genç olanları alın ancak sabah saatlerinde herkes teklif veriyor benim 20 jetonum gitti transfer yapamadım 1 hafta sonra 7 jetonum vardı akşam girdim 4 adam aldım.Akşam saatleri daha uygun oluyor