Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayarlar - uygulamalar-uygulamaları yönet ordan Tiger VPN yi sec-veriyi silde tekrar gel tigere
    iki tane yer gelecek ikincisine Sığın di galiba gir bildiğin veya birinin msn sini gir kafadan şifre yaz
    al sana 100mb daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

quote:

Orijinalden alıntı: eskici43

tamam kardes sana söyle aciklayayim
    bende galaxy ace var flash player desteklemiyor
    bende aradim playstorede denemedigim browser kalmadi
    sonunda Puffin web browser i buldum
    kendinden flashli android bu alanda rakibi yok video izleme de hızla adeta ferari ucretli
    internetten bedava olarak son sürümünü indirin
    edge hızında çok işe yarıyor
    play storeden Tiger ve VPN in tauch indirin kurun

Top Eleven i
    telefonumuzdaki uygulamasından aciyoruz
    home tuşuyla çıkıyoruz yani Top Eleven arka planda açık kalmali

Tiger VPN aciyoruz London baglan baglaninca geri deyip arka plana atyoruz
    sol üst köşede anahtar işareti çıkar bağlandığı na dair
    sonra arka planda çalışan Top Eleven i aciyoruz T işaretine token tıklıyoruz

üç tane sponsor gelecek
    en üstteki nden video lar çıkıyo kolay gelsin
    sorusu ol yazsın cevaplarız telefonla girdiğim için sürekli tarayıcıyı yenilemem gerekiyor cevaplar geç oluyor mesazlarnizi gördüğümde cevap yazarim

Dostum 100 mb bitince silip tekrar kur diyorsun öyle mi..? Yani sürekli 100 mb olmuş olacak..

Ben de galaxy nexus var silmeden olmuyo bende diger telefonlarda unut sekmesi varsa programi silmeye gerek yok

• arkadaşlar ANDROID İÇİN BIR VPN programı daha VAR VPN in TOUCH çok güzel yani bir haftalik almanya ingiltere amerika filan veriyor
    tigerden iyi fakat devamli nasıl alacagiz
    çok güzel adamlar sağlam yapmış bir kere kullanninca
    bidaha alınmıyor
    gmailimi filan degistiyorum siliyorum
    yeniden yukluyorum
    yinede beni biliyor serefsiz

belki alabilen arkadaş lar olur diye paylaşıyorum
    uğraştım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: babaorucca

bu adam ile karşılaşırsanız sakın teklıf vermeyın fake mıdır nedır bılemedım.uzun zamandır takıp edıyorum adamın kadrosu full gozlemcı ve hepsıne ıstedıgı adamların ısmını vermıs ozellıkle unlu olanlar bununla da kalmamıs mesela ronaldo portekız gıtmıs portekızden mı almıs ne yapmıs anlamadım..adam taylandlı ya saglam bır hılesı var yada cok para harcıyor ancak para harcafddıgını sanmıyorum cunku bonservısı elınde olan adamların pesıne dusuyor ve hepsımı de alıyor kacıncı teklıfe gıderse gıtsın gece bakıyorum sabah bakıyorum bonservısı elınde olan oyuncuları alıyor sureklı amcı maksadı ne anlamadım tamam para kazanmak ıse zaten bos yere token harcıyorsun gıt satın oyle degıl mı...eklıyorum cakalı kabul etmıyor ekılıyorum red edıyor :D fena sardım usaga yaa :Dd faceden eklıcem de tay dılı ıle yazılı ısmı cakalın ekleyıp bu ısı nasıl yapıyorsun dıye soracam becerenler varsa ısmını kopyalayıp yollayabılır mı ıste resımler

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730307043237&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730283282643&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730278002511&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730273362395&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

şu taylandlılarla muhabbete girmek bi lazım nasıl bu kadar tokeni bulduklarını bende merak ediyorum :)
  • Dpstlar peki ip değştirdik Londra ipsinden uygulama indiriyorum falan ama ne kadar zaman sonra token yükleniyor.. Veya uygulamayı kullanmak mı gerekli..?
  • İlk 11 oyuncularını dün akşam dinlenmeye almıştım. Bugün ilk maçta ligde sondan ikinci takımı zar zor 1-0 yendim, az öncede kupada 1-0 yenilmişim. Şimdi kadroya bakarken fark ettim değiştirmeyi unuttuğumu. Bu kadar etkili mi bu olay? 8 maçta 33 gol atıp 1 gol yiyen takım, ne hale geldi:D Ki o maçları bugünkü rakiplerden çok daha güçlüleriyle oynamıştım :)
  • Programı tekrar alamıyorsunuz dostlar çok denedim.. istediğiniz kadar veriyi silin veya programı dilip kaldırın değişen birşey olmuyor..
    Alternatif ve full bir program bulmalıyız..
  • quote:

Dpstlar peki ip değştirdik Londra ipsinden uygulama indiriyorum falan ama ne kadar zaman sonra token yükleniyor.. Veya uygulamayı kullanmak mı gerekli..?

uygulamaları yükleyince ben token geldiğine raslamadım zaten çokta denemedim 7-8 kez dosya indirip yüklemişimdir sonrasında format attım pcye çünkü bir sonraki denmede virüs uyarısı aldım programları indirmekten yana değilim en güzeli anketleri doldurmaya video izlemeye devam.

Ayrıca pc için güzel bir ip değiştirme programı bilen var mı full sürümleri bulunabilen??
  • quote:

Dpstlar peki ip değştirdik Londra ipsinden uygulama indiriyorum falan ama ne kadar zaman sonra token yükleniyor.. Veya uygulamayı kullanmak mı gerekli..?

Mesela suponsorbuy da ise sag yukarda soru isaretine tikla orada ne yaptin ne kadar beklemen gerek soyluyor ve 15 dk bekleme suresi verdiyse 15 dk baglandigin ulkeden baglantini koparma zaman dolduktan sonra vermezse rapor edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

İlk 11 oyuncularını dün akşam dinlenmeye almıştım. Bugün ilk maçta ligde sondan ikinci takımı zar zor 1-0 yendim, az öncede kupada 1-0 yenilmişim. Şimdi kadroya bakarken fark ettim değiştirmeyi unuttuğumu. Bu kadar etkili mi bu olay? 8 maçta 33 gol atıp 1 gol yiyen takım, ne hale geldi:D Ki o maçları bugünkü rakiplerden çok daha güçlüleriyle oynamıştım :)

Yorgunluk moral onemli

• quote:

Programı tekrar alamıyorsunuz dostlar çok denedim.. istediğiniz kadar veriyi silin veya programı dilip kaldırın değişen birşey olmuyor..

Hatan var biz aliyoruz :))tigerden

• quote:

Orijinalden alıntı: exelans53

quote:

uygulamaları yükleyince ben token geldiğine raslamadım zaten çokta denemedim 7-8 kez dosya indirip yüklemişimdir sonrasında format attım pcye çünkü bir sonraki denmede virüs uyarısı aldım programları indirmekten yana değilim en güzeli anketleri doldurmaya video izlemeye devam.

Ayrıca pc için güzel bir ip değiştirme programı bilen var mı full sürümleri bulunabilen??

Biz telefon icin konusuyoz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: exelans53

quote:

bu adam ile karşılaşırsanız sakın teklıf vermeyın fake mıdır nedır bılemedım.uzun zamandır takıp edıyorum adamın kadrosu full gozlemcı ve hepsıne ıstedıgı adamların ısmını vermıs ozellıkle unlu olanlar bununla da kalmamıs mesela ronaldo portekız gıtmıs portekızden mı almıs ne yapmıs anlamadım..adam taylandlı ya saglam bır hılesı var yada cok para harcıyor ancak para harcafddıgını sanmıyorum cunku bonservısı elınde olan adamların pesıne dusuyor ve hepsımı de alıyor kacıncı teklıfe gıderse gıtsın gece bakıyorum sabah bakıyorum bonservısı elınde olan oyuncuları alıyor sureklı amcı maksadı ne anlamadım tamam para kazanmak ıse zaten bos yere token harcıyorsun gıt satın oyle degıl mı...eklıyorum cakalı kabul etmıyor ekılıyorum red edıyor :D fena sardım usaga yaa :Dd faceden eklıcem de tay dılı ıle yazılı ısmı cakalın ekleyıp bu ısı nasıl yapıyorsun dıye soracam becerenler varsa ısmını kopyalayıp yollayabılır mı ıste resımler

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730307043237&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730283282643&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730278002511&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200730273362395&set=a.4388121424383.2181476.1328733437&type=1&theater

şu taylandlılarla muhabbete girmek bi lazım nasıl bu kadar tokeni bulduklarını bende merak ediyorum :)

Hala takip ediyorum ****toru ekliyom kabul etmiyo inad ettim surekli ekliyorum abi bu fake hesap herhalde ya gece gunduz ama ne zaman olursa olsun her baktigimda bonservisi elinde olan adamlari transfer ediyor ama sadece onlari bazen yarisa girenler oluyor ve ozellikle izliyorum ama hic kaybetmiyor anlamadim gitti

• quote:

quote:

İlk 11 oyuncularını dün akşam dinlenmeye almıştım. Bugün ilk maçta ligde sondan ikinci takımı zar zor 1-0 yendim, az öncede kupada 1-0 yenilmişim. Şimdi kadroya bakarken fark ettim değiştirmeyi unuttuğumu. Bu kadar etkili mi bu olay? 8 maçta 33 gol atıp 1 gol yiyen takım, ne hale geldi:D Ki o maçları bugünkü rakiplerden çok daha güçlüleriyle oynamıştım :)

Yorgunluk moral onemli

Onlar zaten genelde full oluyor. Ben o 1-2-3 çubuk şeklinde olan yoğunluk çubuğunun önemini soruyorum.
  • quote:

Programı tekrar alamıyorsunuz dostlar çok denedim.. istediğiniz kadar veriyi silin veya programı dilip kaldırın değişen birşey olmuyor..

Onemli olan farkli ulkeden baglanmak zaten

• quote:

quote:

quote:

Yorgunluk moral onemli

Onlar zaten genelde full oluyor. Ben o 1-2-3 çubuk şeklinde olan yoğunluk çubuğunun önemini soruyorum.

Hea yanlis anladim...tabi onlar da onemli benim yogunluk cubuklari full mesela yogunluk cubuklarini bir yap mac oyna farki goreceksin adamlar fzla oynsmaz oyuncundsn sskstlanmaz kolay kolay

• quote:

quote:

Hatan var biz aliyoruz :))tigerden

Kardeş nasıl alıyorsunuz Allah aşkına anlatırmısın...? Ben veriyide sildim uygulamayıda kaldırıp tekrar kurdum deişen birşey yok kullanım hakkın bitti diye uyarı veriyor..
  • Kardes bende samsung galaxy nexus var normalde programda ayar butonu oluyor diger telefonlarda ordan unut deyip yeni hesap acabiliyorsun.ama benim telde ayar sekmesi yok siliyorum yeniden kuruyorum yeni hesap al diyorum ve eposta adresini yazarken salliyorum kafadan mesela bune55@hotmail.com sonra sifreyide salliyorum oluyor valla :))

• quote:

Kardes bende samsung galaxy nexus var normalde programda ayar butonu oluyor diger telefonlarda ordan unut deyip yeni hesap acabiliyorsun.ama benim telde ayar sekmesi yok siliyorum yeniden kuruyorum yeni hesap al diyorum ve eposta adresini yazarken salliyorum kafadan mesela bune55@hotmail.com sonra sifreyide salliyorum oluyor valla :))

Allah Allah bende HTC One X kullanıyorum ama değişen birşey yok..?
  • Belki senin telden olabilir samsunglarda oluyor bu o zaman

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.