Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sedat_g

arkadaslar ingilterede nielsen anketi var dalin :)

anketi doldurdum bi program indirdim sonunda nielsen diye o programi silsen tokenlerim gidermi ama tokenler daha gelmedi.

bana da gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

arkadaslar ingilterede nielsen anketi var dalin :)

anketi doldurdum bi program indirdim sonunda nielsen diye o programi silsen tokenlerim gidermi ama tokenler daha gelmedi.

bana da gelmedi.

Alıntıları Göster
    mail onayla

Top Eleven Manager - Facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy55 -- 14 Şubat 2013; 12:06:30 >

• La ben bu oyuna deli oluyorum. 1 adamı almak için 25t harcadım yine de alamadım. Acayip sinir oldum. Millette 300-500t falan var herhalde. Adam usanmadan basıyor parayı. Bilen biri alıntı yaparak bana da anlatsın Allah aşkına
  • Nielssen anketi hangi reklamda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatoguz

06/02/2011 de oyuna başlamışım . En iyi derecem 2.cilik Her sezon lig atlasam 24cü sezonda olmam gerekti , ama bi sezon hesabım çalındı KOCAELİSPOR olan isim L.A LAKERS olarak değiştirilmiş , en iyi forvetim ve diğer oyuncularım kovulmuş jetonları saçma sapan işlere harcamış . Sonrasında 4 5 ay hiç bakmadım oyuna tekrar dönünce en son hali bu .
    Başladığımdan beri ip değişikliği ,yabancı ülkeden jeton kapma gibi olayım olmadı hiç
    Bu sezon fazla ilgilenemedim , zaten ligde atlayamadım . Eğer taktik tavsiyesi olucak arkadaşlar varsa beklerim

Haziran 2011'den beri bir Kocaelispor'da bende var. Kontrat yüzünden takım dağılınca 4 ay civarı oynamadım. 16. seviyeyim.

• Forza Kocaelispor
  • Hangi ankete girsem üzgünüz size uygun anket bulunmamaktadır diyor. Bu sorunun çözümü nedir bilgilerimi nasıl girmeliyim?
  • Arkadaşlar görüşmeler bölümüne nasıl oyuncumuzu koyuyoruz ?
  • arkadaslar sponsorlara sahte bilgi felan veriyoruz sonra problem olmasin ?

birde program felan kuruyoruz bu programlar bilgisayardan bilgi felan almasin permision research nielsen felan hep program yukledi.

londonda buldum bu sponsorlari suanda 8 video izledim bitmek bilmiyo bu ulkenin videosu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat_g -- 14 Şubat 2013; 18:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infamous_

Hangi ankete girsem üzgünüz size uygun anket bulunmamaktadır diyor. Bu sorunun çözümü nedir bilgilerimi nasıl girmeliyim?

Hayırdır kardeş.Hani token kazanmak boş muhabbetti.Ne oldu da fikrin değişti?????
  • lanet olsun gene giti 42 token ve kaybetim transferi.
  • İngiltere ve ABD için cyberghost securiykiss hideman dışına öneri vpn verebilirmisiniz.
  • quote:

lanet olsun gene giti 42 token ve kaybetim transferi.

gözlemciden 50t verip alsan daha iyiydi. :)
    ben pek girmem açık arttırmaya,görüşme odasından teklif verip transfer ediyorum.
  • almanya 33 teklif var sadece mail i onaylamanız yeterli kaçırmayınız.

• Hesabınızı ile ilgili bir sorun var gibi görünüyor ...

Sayın kullanıcı,

Biz bizim şartları ve koşulları ihlal, sizin adınıza yinelenen şüpheli davranışları tespit ettik.

Sizin Matomy Money hesabına bir sonraki duyuruya kadar bloke edilmiştir. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, doldurun lütfen bu formu.

Biz, rahatsızlık için özür dileriz

Matomy Para.

ALLAHIN CEZASImatomy.Banlı olmasaydım varya tokene token demezdim:)Yok mu Şu bana bir çare yavvvvv
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy55

almanya 33 teklif var sadece mail i onaylamanız yeterli kaçırmayınız.

Dostum Almanya ip le oyuna giriş yapıyorum , ama server error veriyor . Oyuna giriyorum servera bağlanmıyor ama dediğin teklifi görebiliyorum . Doldurunca yine token gelirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatoguz

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy55

almanya 33 teklif var sadece mail i onaylamanız yeterli kaçırmayınız.

Dostum Almanya ip le oyuna giriş yapıyorum , ama server error veriyor . Oyuna giriyorum servera bağlanmıyor ama dediğin teklifi görebiliyorum . Doldurunca yine token gelirmi ?

teklif oyun değil alışveriş sitesi sadece mail yazıp onayla sana gelen maili onaylaman yeterlidir

• cyberghost vpn için ingiltere ip'si nasıl alabiliriz..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

Hesabınızı ile ilgili bir sorun var gibi görünüyor ...

Sayın kullanıcı,

Biz bizim şartları ve koşulları ihlal, sizin adınıza yinelenen şüpheli davranışları tespit ettik.

Sizin Matomy Money hesabına bir sonraki duyuruya kadar bloke edilmiştir. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, doldurun lütfen bu formu.

Biz, rahatsızlık için özür dileriz

Matomy Para.

ALLAHIN CEZASImatomy.Banlı olmasaydım varya tokene token demezdim:)Yok mu Şu bana bir çare yavvvvv

zamanında mail atıp açtırmıştım. Şansınızı deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak hangi adrese mail attınız?Form doldurup mu yoksa direk adrese mi mail attınız.Bu adresi yazarsanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.