Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamcather

Şu an giriyor az önce dediğim gibi aldığım oyuncu kaybolmuş.Hay ben böyle oyunun....

Rize'deyim hata halen devam ediyor...
  • Daha biraz önce girdim,şimdi giremiyorum,şaka mı bu ya:(
  • quote:

Daha biraz önce girdim,şimdi giremiyorum,şaka mı bu ya:(

maaleseff
  • bizde bu oyunu hala oynuyoruz:) 1500 tokenim war heryerden ban yedim . birtek supersonic acık:) üstüne birde boyle arızalar cıkıyo kadro degistiremiyoruz oylece oynanıyo mac . nalet bir oyun walla.tokenler bittimi oyunu bırakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikolojikdeli89

bizde bu oyunu hala oynuyoruz:) 1500 tokenim war heryerden ban yedim . birtek supersonic acık:) üstüne birde boyle arızalar cıkıyo kadro degistiremiyoruz oylece oynanıyo mac . nalet bir oyun walla.tokenler bittimi oyunu bırakıcam

Aynen kardeşim bende heryerden banlanmışım supersonic hariç.Ama bende 70 token var:( Birsonraki sezonda idare ederim ama diğer sezon napcaz bakalım.Bu arada arkadaşın biri modemi resetle comodo dragon indir ordan gir ban acılıyo dedi ama bende olmadı.Başka bir yolu yokmu ya bu banı kaldırmanın
  • Aradaki bu hatalar bana dokunmuyor ya bu gün şans olsa gerek.

Ligin sonundaki adamla maçım vardı bu gün içim rahat
  • ne gıcık oyun ya hacı oyuna kıl oldum umursamadım oyuna bakmadım takım bütün güçlü rakiplerini yenmiş liderliğede geçmiş hele bak sen şu işe :)
  • KARDEŞ SLM. BEN BU OYUNUN BAĞIMLISI OLDUM ÇIKTIM HAKKATEN SÖMÜRÜLÜYORUZ DOĞRU DİYORSUN WALLA. BEN ŞİMDİ İPHONE KULLANIYORUM YALNIZ BU HİDEMAN PROGRAMININ SİTESİNE GİRDİĞİMDE SAFARİDEN (İTUNES DE YOK DİMİ BU PROGRAM BU ARADA) DİREK İNSTALL DİYE ÇIKIYOR SATEN BASIYORUM YÜKLENDİ DİYOR HATTA ŞAPKALI BİR ADAM RESMİ O ŞEKİLDEKİ GİBİ GÖRECEKSİNİZ DİYOR NASI KURUYO NEREYE KURUYO ANLAMADIM GERÇEKTEN. PROGRAMI KURABİLSEM DİĞER AŞAMALARA GEÇECEM AMA BİR TÜRLÜ BECERMEDİM. YARDIMCI OLABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM. SAĞOL KARDEŞİM.
  • giriyo oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

giriyo oyuna

olumsuz kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: minyonist

quote:

giriyo oyuna

olumsuz kardeş

hadi ya, bende açıldı demek ki kısmen devam ediyor sorun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psikolojikdeli89

bizde bu oyunu hala oynuyoruz:) 1500 tokenim war heryerden ban yedim . birtek supersonic acık:) üstüne birde boyle arızalar cıkıyo kadro degistiremiyoruz oylece oynanıyo mac . nalet bir oyun walla.tokenler bittimi oyunu bırakıcam

Aynen kardeşim bende heryerden banlanmışım supersonic hariç.Ama bende 70 token var:( Birsonraki sezonda idare ederim ama diğer sezon napcaz bakalım.Bu arada arkadaşın biri modemi resetle comodo dragon indir ordan gir ban acılıyo dedi ama bende olmadı.Başka bir yolu yokmu ya bu banı kaldırmanın

ban yedin mi caresi yok:) hesap kapatmaya kadar gider bu is . hesabı kapanan bi kac arkadasım war bu yüzden. kapatmazlarsa taaaa:)

• evet girdi ama hemen bağlantı kesildi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: minyonist

quote:

giriyo oyuna

olumsuz kardeş

hadi ya, bende açıldı demek ki kısmen devam ediyor sorun

sorun devam ediyor , bağlantın kopabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dümen -- 24 Ocak 2013; 23:08:05 >
  • Bune ya Saçma sapan iş yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Bune ya Saçma sapan iş yapıyorlar

biliyor musun 2saattir F5 yapıyorum gerçekten oynamayacağım bu oyunu
  • Hay ben bu serverin ..
  • Ben giremedim 3 ten sonra hiç .
  • 2kere girdim oyuncu sattım sonra
  • hata halen devam ediyor,neyseki benim maçlar 13:28 ve 13:42 de idi yırttım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 24 Ocak 2013; 23:16:49 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.