Top Eleven Manager - Facebook
9800 Cevap620053 Görüntüleme98 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

26 Mesaj
27 Haziran 2011; 13:14:44 

Arkadaşlar Maç Kazanma Bonusunu ne kadar yapıyorsunuz ? Benim 7500'tü, 15000 yaptım. Acaba arttırayımmı kalsın mı? Bir de bilet fiyatları olayını çözemedim. Altta gelir ve katılım arasında denge tutturmaya çalışın diyor. Katılıma nereden bakacağız ?

40 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Spartacus6
30 Haziran 2011; 15:08:37 

maç kazanma bonusunu 10.000 seçersem toplam 10 binmi yoksa oyuncu başına 10 binmi oluyor?

26 Mesaj
1 Temmuz 2011; 0:48:41 

Oraları bir türlü anlamadım ama oyunda baya başarı yakaladım :) Az önce Nordeus kupasını kaldırdım :)

http://imageshack.us/photo/my-images/28/kupam.jpg

Lig'de de son iki maç sonra büyük ihtimal şampiyonum.

http://imageshack.us/ph...images/202/14698620.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus251 -- 1 Temmuz 2011; 0:50:19 >

1501 Mesaj
3 Ağustos 2011; 2:21:51 

buda benim takım

3 Lig şampiyonluğum,
2 Nordeus Şampiyonlar Ligi şampiyonluğum,
1 Top-Cola Kupası şampiyonluğum var.

Token'e hiç reel para vermedim.

0

2775 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:52:49 

Bağlanılıyor dedikten sonra "r 'Routing server' 1935port ayarları dataya ulaşamadı". hatası alıyorum nedense her seferinde oyuna giremedim bilen varmıdır ?

r 'Routing server' 1935port ayarları dataya ulaşamadı.

Sunucu şu anda bakımda olabilir, daha sonra lütfen tekrar deneyin.

bu nedir acaba ?

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

974 Mesaj
25 Eylül 2011; 10:55:13 

bugün yeni sezon başladı

40 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Spartacus6
25 Eylül 2011; 12:57:21 

konu neden milli takım bölümünde

805 Mesaj
25 Ekim 2011; 22:28:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Prerogative

buda benim takım

3 Lig şampiyonluğum,
2 Nordeus Şampiyonlar Ligi şampiyonluğum,
1 Top-Cola Kupası şampiyonluğum var.

Token'e hiç reel para vermedim.

0

Lig sıralamasında üstte "11. Lig Seviyesi" mi yazıyor sizde?

1501 Mesaj
26 Ekim 2011; 4:41:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mehipek

Lig sıralamasında üstte "11. Lig Seviyesi" mi yazıyor sizde?

Fotoğrafta "10. Lig Seviyesi"ndeydim.

14 Mesaj
27 Ekim 2011; 16:06:50 

neden artık 45 kalitede genç oyuncu tansferde yok birde bu sponsorluk olayları degişmiş mac kazanma başına veriyo token

805 Mesaj
28 Ekim 2011; 2:12:06 

quote:

Orijinalden alıntı: SERQEN7

neden artık 45 kalitede genç oyuncu tansferde yok birde bu sponsorluk olayları degişmiş mac kazanma başına veriyo token

Hayır birisi o şekilde. Sanırım sağdan 2. teklif olmalı. İngilizce'yi çevirirseniz çözersiniz.

14 Mesaj
28 Ekim 2011; 9:20:15 

quote:

Orijinalden alıntı: mehipek

Hayır birisi o şekilde. Sanırım sağdan 2. teklif olmalı. İngilizce'yi çevirirseniz çözersiniz.

peki neden 5 yıldız topcu yok artık transferde aratıyorum cok nadi 2 tane filan cıkıyor

805 Mesaj
28 Ekim 2011; 12:03:10 

quote:

Orijinalden alıntı: SERQEN7

peki neden 5 yıldız topcu yok artık transferde aratıyorum cok nadi 2 tane filan cıkıyor

Siz kaçıncı seviyedesiniz? Sanırım 6 ve üstü seviyedesiinz. 45 kaliteden bahsettiğinize göre ben 4. seviyedeyim bol bol 5 yıldızlı oyuncu blabiliyorum. :)

14 Mesaj
28 Ekim 2011; 12:16:35 

seviyem 5.bagımlı

150 Mesaj
28 Ekim 2011; 20:34:37 

ön bellekli bi hata alıyorum beyler. sunucu bağlantısı kesildi diyor element slot falan yazıyo. bilen birisi var mı ?

Gücüne GÜÇ Katmaya geldik, Formanda TER Olmaya Geldik. BEŞİKTAŞ Seninle Ölmeye Geldik

>>>Honda EuroCivic 1.6lt. Full+Full Otomatik<<<

974 Mesaj
29 Ekim 2011; 12:45:12 

İlerleyen seviyelerde oyuncu almak çok zorlaşıyor.Transferde dişli rakipleriniz oluyor

0

1561 Mesaj
29 Ekim 2011; 12:58:03 

beyler bu oyunla ılgılı bı sorum var cvplarsanız sevınırım... hanı alta tarafta bu oyunu oynayan arkadaşlar da oluyor ya dostluk falan ayarlayabılıyorsunuz benım bikaç tane arkadasım oynuyor ancak orada gorunmuyolar yanı facede eklıler ama orda yoklar nasıl oraya ekleyebılırım ?

794 Mesaj
14 Kasım 2011; 16:18:26 

oynayan arkadaşlarının hepsi eklenmiyor olabilir bende de durum öyle, orda invite friend diyip oynayan arkadaşlarına istek yollayabilirsin

92 Mesaj
23 Kasım 2011; 16:54:04 

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

beyler bu oyunla ılgılı bı sorum var cvplarsanız sevınırım... hanı alta tarafta bu oyunu oynayan arkadaşlar da oluyor ya dostluk falan ayarlayabılıyorsunuz benım bikaç tane arkadasım oynuyor ancak orada gorunmuyolar yanı facede eklıler ama orda yoklar nasıl oraya ekleyebılırım ?

Oyunda 2 bölüm var. 2 Ayrı sunucu gibi mesela.

1.si NORDEUS
2.si FRONTMEN

diğer sunucuda olan arkadaşınızı ekleyemiyorsunuz ve sanırım bunu da seçemiyorsunuz en başta.

Diğer yandan ayrı sunucular da var bunların içinde. Onu da bağlandığın yere en yakın sunucuya atıyor. Örneğin İstanbul / Ankara aynı yere sanırım. Tabi deysbuk ayarlarından ya da tarayıcı ayarlarından mı kaynaklanıyor bilmiyorum ukrayna sunucusunda kapışanlar da var.

Benim Soruma gelecek olursak eğer.

Futbolculara verilen prim Hepsine 15K mı yoksa her birine 15K mı ? hepsineyse yedekler de alıyor mu ?

www.erkantekin.com

24 Mesaj
3 Aralık 2011; 9:27:04 

Arkadaşlarım oynuyordu face'te menajer oyunu mu olur dandiktir diye başlamadım. En son merakımı kırdım ve başladım.keşke önyargısız erken başlasaymışım :) FC Prizren takımımın adı. 1. lig seviyesinde 5. konuşlandım.5 maç yaptım hepsini yendim.dün lideri yendim ve 2. sıradaki takım lider oldu benim 1 puan önümde ve bugün onunla maçım var deplasmanda :) adam hiç yenilmemiş bozmak istiyorum hadi hayırlısı. hala stadımın yapılmasına 12 gün var. maçı nerde yapıyoruz acaba. Maçın saatinde maça denk gelirseniz gerçekten heyecan verici bir oyun.

35 Mesaj
4 Aralık 2011; 15:28:25 

quote:

Orijinalden alıntı: bomberman_fb

Arkadaşlarım oynuyordu face'te menajer oyunu mu olur dandiktir diye başlamadım. En son merakımı kırdım ve başladım.keşke önyargısız erken başlasaymışım :) FC Prizren takımımın adı. 1. lig seviyesinde 5. konuşlandım.5 maç yaptım hepsini yendim.dün lideri yendim ve 2. sıradaki takım lider oldu benim 1 puan önümde ve bugün onunla maçım var deplasmanda :) adam hiç yenilmemiş bozmak istiyorum hadi hayırlısı. hala stadımın yapılmasına 12 gün var. maçı nerde yapıyoruz acaba. Maçın saatinde maça denk gelirseniz gerçekten heyecan verici bir oyun.

aynen bende ayı senın gibi başladım küçümseyerek ama bırakamadım daha 8. seviyeye geldim. askere gidicm askerde nasıl oynarım diye kara kara düşünüyorum

BAU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2007
343.KD
ACEMİ BİRLİĞİ SİVAS 5'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
USTA BİRLİĞİ SİVAS 5'inci P. Eğt. Tug. K.lığı

1184 Mesaj
5 Aralık 2011; 1:16:33 

sfz failed load eror hatası alıyorum açışıta oyun bi türlü türkçe olmuyor arkadaşlar nasıl çözerim

birde kalitemi önemli yoksa moral mi

955 Mesaj
12 Aralık 2011; 13:23:29 

beyler oyuna başlicamda arkadaşlarla nasıl aynı lige gircez?

Once,there was only dark.If you ask me,the light is winning

24 Mesaj
14 Aralık 2011; 16:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: mucho37

aynen bende ayı senın gibi başladım küçümseyerek ama bırakamadım daha 8. seviyeye geldim. askere gidicm askerde nasıl oynarım diye kara kara düşünüyorum

mesajımı yazalı tam 11 gün olmuş şuan 10 puan farkla liderim. ama oyunda bir mallık var ; senden önce oyuna başlayan arkadaşını ekleyemiyorsun onunla maç yapamıyosun. düzelecek diye duydum ama ne zaman. böyle fazla zevki yok. değeri 300 k bedava bir topcu var az sonra onun için kapısıcaz bakalım kac token gidecek. kadronu en iyi şekilde diz çarşı izinlerinde bakarsın artık :) ilk 7 ye girdikce sıkıntı yok. hayırlı tezkereler

24 Mesaj
14 Aralık 2011; 16:38:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

beyler oyuna başlicamda arkadaşlarla nasıl aynı lige gircez?

arkadasının seviyesi 1. seviye olmalı bu bir. girerken yazdıgın şehir aynı olmalı o istanbul yazdıysa sende istanbul yazmalısın ve onun liginde kimsenin konuşlanmadıgı yani boş bir takım olmalı. bu şartlarda aynı ligde olursun. seviye atlayınca da aynı lige düşülebilir.

1184 Mesaj
16 Aralık 2011; 18:53:16 

quote:

Orijinalden alıntı: bomberman_fb

arkadasının seviyesi 1. seviye olmalı bu bir. girerken yazdıgın şehir aynı olmalı o istanbul yazdıysa sende istanbul yazmalısın ve onun liginde kimsenin konuşlanmadıgı yani boş bir takım olmalı. bu şartlarda aynı ligde olursun. seviye atlayınca da aynı lige düşülebilir.

bende arkadaşlarımı.ggöremiyorum onlar birbirlerini görüyor onlar. 5. seviyede ben 1 ama arkadaş sistemde 5 4 3 seviyeli diğer arkadaşlarımda var çıkamadım bu işin içinde konuyu baslatanlarin suanda nasıl kadrosu vardır.kim bilir

84 Mesaj
20 Aralık 2011; 1:25:21 

ya kaç sezondur aynı seviyede kalıyorum. yine 8.bitirdim. o kadar oyuncu al ,saha inşa et hiç bişeye yaramadı. 2 puan daha alabilsem 7. seviyeye çıkıcaktım. 2 sene sınıfta kalmışım gibi hissettim ya:)[normalde 8. seviye olacaktım şimdiye kadar ama şuan 6 da kaldık malesef]

43 Mesaj
20 Aralık 2011; 18:34:44 

selam arkadaslar bu tedavi puanları neden sakat oyuncular üzerinde kullanamıyorum anlamadım 4 tane var ama iyileştir deyince token istiyor..

Karamsar Dünyanın Malıyız..

779 Mesaj
21 Aralık 2011; 15:56:46 

@citizen2

5 tedavi puanı 1 gün iyileştirmeye denk sende 4 tane olduğu için 5 jetonla iyileştirir.

bide android telefona top eleven uygulamasını yükleyen var mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

10 Mesaj
24 Aralık 2011; 22:05:02 

bende yeni oynamaya başladım 6 gündür. şuana kadar hiç yenilgi almadım liğin en az gol yiyen takımı oldum 2 gol yemişim :) ama transfer yapamıyorum ya ihalede elimdeki tokenler gidiyor yetişemiyorum adamların hızlarına yada kadro dolu der veya para yetmiyor der :D

779 Mesaj
25 Aralık 2011; 2:51:08 

quote:

Orijinalden alıntı: kazimcan

bende yeni oynamaya başladım 6 gündür. şuana kadar hiç yenilgi almadım liğin en az gol yiyen takımı oldum 2 gol yemişim :) ama transfer yapamıyorum ya ihalede elimdeki tokenler gidiyor yetişemiyorum adamların hızlarına yada kadro dolu der veya para yetmiyor der :D

ilk 3 lig sıkıntı olmuyo hocam takip edenler için 4 den sonra başlıyo asıl oyun :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

10 Mesaj
25 Aralık 2011; 20:22:32 

Haklısın :) bişey sormak istiyorum otomatik antreman yokmu bu oyunda otomatik antreman yaptırma ve oyuncu geliştirme vs. ben her maç sonrası antreman proğramında (stretching) basıp antreman yaptırıyorum çok kondisyon düşüyor tabiki farklı yolu varmı veya ince püf noktası

779 Mesaj
26 Aralık 2011; 2:10:45 

quote:

Haklısın :) bişey sormak istiyorum otomatik antreman yokmu bu oyunda otomatik antreman yaptırma ve oyuncu geliştirme vs. ben her maç sonrası antreman proğramında (stretching) basıp antreman yaptırıyorum çok kondisyon düşüyor tabiki farklı yolu varmı veya ince püf noktası

yok hocam malesef kondisyonlarada dikkat etmen lazım yanlız 18-22 arası gençlere yoğunlaş mesela 29 yaşındaki adama antreman yaptırma bunun içinde antreman bölümünde oyuncu isimlerinden sonra intens diye gençolanları hard yap 3 çubuk yaşlı olanlar tek çubuk yap öle kondisyonu dengele geçlerde fazla kondis. gitmiyo ve çok hızlı gelişiyorlar

10 Mesaj
26 Aralık 2011; 3:30:58 

Teşekkürler dediğin gibi yaptım. bende zaten en yaşlı oyuncu 27 yaşında hep genç oynatıyorum iyide verim alıyorum. genelde günde 1 kere antreman yaptırıyorum

246 Mesaj
26 Aralık 2011; 23:05:41 

quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

@citizen2

5 tedavi puanı 1 gün iyileştirmeye denk sende 4 tane olduğu için 5 jetonla iyileştirir.

bide android telefona top eleven uygulamasını yükleyen var mı?

bnce android tel kullanan varsa yuklesin bn Galaxy s de oynuom süper bnce ayrıca pc de yaptıgınız herşeyi tel dende yapabiliyorsunuz...

1221 Mesaj
27 Aralık 2011; 10:07:40 

bende telefonla oynuyorum son guncellemeden sonra mukemmel oldu. arkadaslar taktik cok onemli oyunda 5 sezondur ayni taktikle oynuyorum her sezon lider bitiriyorum. sampiyonlar liginde yari finalden asagi oynamiyorum. demek istedigim tek bir taktikle devam edin surekli degistirmeyin emin olun ozaman kadrosu full ozel oyuncularla olan takimla mucadeleniz yuzde 30 artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

10 Mesaj
27 Aralık 2011; 21:08:16 

Evet taktik çok önemli oyunculara o taktiği sabit beyinlerine işlemek gerek. ben klasik 4-4-2 oynuyorum her sisteme karşı iyi verim sağlıyor. birde oyunda bu özellik beni sinir ediyor. yukarı oynayan takımlar genelde ofansif oynuyor 4-3-3 gibi taktik ile oynuyorlar. adamlara 6 gol bile atabiliyorsun. ama bu küme takımlarına bakıon adamın 1 galibiyeti var. 4-5-1 taktik ile oynuyor işte onlara karşı farklı skor yapamıyoruz yada berabere bitiyor sinir edici :)

650 Mesaj
5 Ocak 2012; 21:40:28 

Oyun gerçekten zevkli, 3 arkadaşım ile aynı lige düştük. süper kapışma oluyor.
@centerboys hangi taktikle oynuyorsun?
Güzel bi taktik belirleyip oyle gitmek lazım ki zaten adamlar her mevkide oynamıyor, köklü değişiklikler yapamıyoruz taktikte.
Token olayı video izleyerek iyi gidiyordu ama yılbaşı itibari ile onu kaldırdılar sanırım, video bulamıyoruz artık.
3. lige geçsekte kazandığımız maç başına token alsak artık.

Acer Aspire 5740G
P4 2.4@3.06 Gigabyte 8IG1000MK 512*2 Twinmos DUAL DDR Radeon 9550 256MB 200GB Seagate LG DVD-RW SkyStar2

Astra 1.3 CDTI Cosmo

1221 Mesaj
6 Ocak 2012; 9:25:47 

quote:

Orijinalden alıntı: edie

Oyun gerçekten zevkli, 3 arkadaşım ile aynı lige düştük. süper kapışma oluyor.
@centerboys hangi taktikle oynuyorsun?
Güzel bi taktik belirleyip oyle gitmek lazım ki zaten adamlar her mevkide oynamıyor, köklü değişiklikler yapamıyoruz taktikte.
Token olayı video izleyerek iyi gidiyordu ama yılbaşı itibari ile onu kaldırdılar sanırım, video bulamıyoruz artık.
3. lige geçsekte kazandığımız maç başına token alsak artık.

kardes 4-3-1-2 oynuyorum oyun anlayisi normal ataklari kanattan yaptiriyorum. token olayi proxy degistirerekte yapilmiyor artik.

762 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:45:03 

Merhaba. 4-3-1-2 taktiğini ben şöyle uyguluyorum. Normal taktiğim 4-4-2 standart. kanat oyuncularım güçlü, forvetim de güçlü ligimdeki diğer takımlara nazaran. Rakibime göre belirliyorum taktiği ancak köklü ve sürekli bir değişim yapmıyorum. mc oyuncumun amc özelliği de oluyor ve rakibin durumuna göre mc olan adamı amc yapıyorum. böylece 4-3-1-2 oluyor. tabi ortasaha oyuncuları ml mc mr önünde amc ilerde de forvet oyuncuları var işte.
Bu arada evet artık proxy değiştirerek malesef jeton kazanamıyoruz. Yeni hileler varsa paylaşalım arkadaşlar. Şahsen ben Türk oyuncular maçı yendiklerinde seviniyorum :)

762 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:47:20 

bu arada ligde namağlup 1. yim :) 2. seviyedeyim.

650 Mesaj
6 Ocak 2012; 19:56:35 

Evet Türkleri görünce bende seviniyorum.
Şampiyonlar liginden elendim başka bir turk takım var onu destekliyorum canigönülden :)

Suan yeni bir token taktığı bulamadım. Umarım kısa zamanda çıkar bisiler. Yeni lige çıkınca transfer gerekecek.

Acer Aspire 5740G
P4 2.4@3.06 Gigabyte 8IG1000MK 512*2 Twinmos DUAL DDR Radeon 9550 256MB 200GB Seagate LG DVD-RW SkyStar2

Astra 1.3 CDTI Cosmo

955 Mesaj
6 Ocak 2012; 21:52:25 

android veya apple telefonunuz varsa appdog diye bir program var ordan oyun indiriyorsunuz indirdiğiniz oyuna göre bone veriyo(1 oyun en az 10 bone,18 landa var) 10bone=1 fb credit oluyo böylece 200 boneye 14 jeton alıyorsunuz ben 42 yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joey Tribbiani -- 6 Ocak 2012; 21:55:11 >

Once,there was only dark.If you ask me,the light is winning

3789 Mesaj
7 Ocak 2012; 23:34:01 

Facebooktaki diğer arkadaşlarda oynuyor ancak göremiyorum oyunda niyedir acaba?

TRABZONSPOR

762 Mesaj
8 Ocak 2012; 16:41:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Facebooktaki diğer arkadaşlarda oynuyor ancak göremiyorum oyunda niyedir acaba?

Arkadaş yukarda anlatmış, oradan okuyabilirsin.

762 Mesaj
8 Ocak 2012; 16:46:28 

Arkadaşlar, yeni sezon başlamasına yakın yani şu günlerde elinizde seviyesi düşük olan oyuncularınızı satmaya bakın çünkü onlar bir sonraki sezon 1 yıldız azalacak. Sizin liginiz için kalitesi yeterli olmayacak. Eğer yıldız düşmeden satarsanız daha iyi bir paraya satmış olursunuz. Ayrıca yeni sezon başladığında oyuncunun yaşı da bir yaş artacak ve yine fiyatı düşmüş olacak. Benim tavsiyem sezon sonuna doğru satacağınız adamlara bol bol antrenman yaptırıp özelliklerini ve gerekirse seviyesini arttırın ve öyle satın. Her seviye arttığında değeri de artacak ve sizler de daha fazla paraya satabileceksiniz.
Diğer arkadaşlar bilir de ben daha çok 1.-2. seviye arkadaşlar için söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkzkzk -- 8 Ocak 2012; 16:47:38 >

24 Mesaj
17 Ocak 2012; 14:23:09 

Oyuna yeni başladığımda mesaj yazmışım. Hey gidi. Geçen sezonu şampiyonlar ligini alarak ve tammm 26da 26 galibiyet 130 atılan gole karşılık 10 yenilen golle daha önce benim görmediğim bir rekorla bitirdim. Şimdi yeni sezon başladı. 34 kalite oyuncular almaya çalışıyorum şuana kadar 5 tane alabildim jetonum bitti. Şampiyonlar liginde bana yakın takımı olan bir türk çocuk vardı. facebooktan ekledim bu sene aynı lige düştük.çünkü serverlar aynı ve aynı seviyedeyiz. birbirimizi silmediğimiz sürece aynı ligde olucaz.arkadaşlarımı göremiyorum onları ekleyemiyorum diyenlere tavsiye , oyunda şampiyonlar liginde yada başka liglerde görebildiğiniz türkleri ekleyin tabi takımı iyi olanları. onlarla kapışın. ancak böyle zevk alınabilir. ip değiştirip token kasmaktan da bıktım :S iyi oyunlar herkese. 26 da 26 nın fotosunu eklicem buraya :D

84 Mesaj
17 Ocak 2012; 14:23:47 

şampiyon oldum arkadaşlar.son maçlarda lidere bir çelme taktım ki feleğini şaştı.neyse yeni sezonda herkese başarılar. çok büyük bir saha inşaatımız var aliağaoğlu inşaat şirketi grubuyla anlaşmaya varmak üzereyiz. büyük şehir stadyumu inşa edeceiz hayırlısıyla.

69 Mesaj
19 Ocak 2012; 9:31:17 

Su an çaylak seviyesine geçtim. Ve 4.yüm ama 1. Ile aynı puandayim

KevinDurant <OKc>

10 Mesaj
20 Ocak 2012; 0:04:51 

Bende 2. seviye geçtim. ilk sezon 2 kupa aldım. liğ kupası ve normal kupa. şimdi şampiyonlar liğinde iyi gidiyorum. kupada vs. yanlız bu sakatlık olayları can sıkıyor. devamlı yeni stad ve tedavi merkezleri yapıyorum. ama adamlar çatır çatır sakatlanıyor en az 6 gün. bence tesis yapmak oyuncuları daha cabuk sakat ediyor. :) ben halen maç başı prim olayını tam anlamı ile çözemedim, baştakini 7,500 yapıyorum diğer kısmı 3 olarak bırakıyorum bazen 13 yapıyorum ama o kısım neye yarıyor anlamadım kaç yapmak gerekir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

650 Mesaj
21 Ocak 2012; 21:31:06 

Diğer kısım bilet fiyatı. arttırınca taraftardan daha fazla para kazanıyorsun ama çok arttırınca da taraftar gelmiyor. dengeyi ayarlamak gerekiyor. deneyerek ayarlarsın.

Acer Aspire 5740G

Astra 1.3 CDTI Cosmo

414 Mesaj
27 Ocak 2012; 12:09:07 

takas işini çözebilen varmı?

Gamesliga

650 Mesaj
27 Ocak 2012; 21:13:08 

Takas diye bisi mı var ? :)

Acer Aspire 5740G

Astra 1.3 CDTI Cosmo

73 Mesaj
28 Ocak 2012; 17:42:10 

1- Oyunda Takas işlemi şu an yok. Belki ileride koyacakları için eklemiş olabilirler.
2- Verdiğiniz Maç Bonusu Tüm takımadır. örnek 300K bonus veriyorsanız. 15 oyuncunuz varsa oyuncu başı 20K'dır.
3- Antremanda Intensity'i Easy (1 Çubuk ) seçtiğiniz kişiler antremandan etkilenmez. As oyuncularınızın maçlardan dolayı Kondisyonları düştüğünden bu oyuncuları Easy (1 Çubuk) seçip, yedek ve genç oyunculara antreman yüklemesi yapıp daha hızlı gelişmelerini sağlayabilirsiniz.
4-Kendinize bir taktik belirleyip düzenli bu taktikle oynayın. maç öncesi ve maç sırasında mecbur kalmadıkça taktiğinizi değiştirmeyin. Böylece istikrar yakalarsınız.
5- Diziliş alanını seçtikten sonra sağ taraftaki seçeneklerden Auto-subs (otomatik Oyuncu değişikliği) alanında ayarları yapınız. ilgili mevkilere yedeklerinizden girmesini istediğiniz oyuncuları seçiniz. Maçı izleyemediğiniz de sakatlık olması durumunda, sakatlanan oyuncuyla burada belirttiğiniz oyuncuyu otomatik değiştirir. böylece maçı eksik adamla oynamamış olursunuz.
6- Stadyum alanındaki geliştirmeleri yaparken sadece stadyumu yükseltmeyin. tüm alanları yükseltin. Gelişen hastane daha çok Tedavi puanı, Antreman sahası dinlenme puanı kazandırır. gelişen gençler akademisi daha çabuk sürede daha kaliteli genç oyuncular gelmesini sağlar.
7- Bilet Fiyatları için, Seviye 1-3 için 6-8$ daha üstü seviyeler için 8-12$ fiyat aralığı yeterli olacaktır. maçınıza gelen seyirci sayısını maç özetlerinde venue kısmında görebilirsiniz.
8- Oynayan arkadaşların çıkmaması meselesinde de oyunda birden farklı server var. farklı serverdaki arkadaşlar birbirlerini göremiyor. şu an için bunu aşmanın bir yolu yok.
9- Hazırlık maçları size para kazandırabilir ama kondisyon kaybını ve sakatlık riskini arttıracaktır.
10- Sakat oyuncuları Tedavi puanı yada tokenla iyileştirebilirsiniz.

1 Gün için 5 Tedavi Puanı
2 Gün için 9 Tedavi Puanı
3 Gün için 12 Tedavi Puanı
4 Gün için 14 Tedavi Puanı
5 Gün ve Daha fazlası için 15 Tedavi Puanı gereklidir. Tedavi puanınız yeterli değilse Token ile iyileştirme yapabilme seçeneğini karşınıza sistem otomatik olarak çıkarır.

Herkese Başarılar ve Bol Keyifler
---------------------------------------------------------

Benim takıma gelirsek 6 sene üst üste şampiyonluk (son sene averajla kaybettim). saymaya başladığımdan itibaren ligde 100 maç yenilmezlik (5 tanesi Beraberlik). Şampiyonlar Ligi Kupası.

0

10 Mesaj
29 Ocak 2012; 2:55:48 

iskitoxin hocam herşeyi çok iyi açıklamışsın teşekkür ederim. bi konu hakkında size bişey sormak istiyorum 3 gündür kafama takıldı henüz çözme fırsatım olmadı. auto subs. nasıl kullanılıyor tam anlamı ile anlamadım ben. örnek olarak bende 4 forvet var yedekte olan 2 oyuncuyu ekliyorum. ama maça çıkmıyorlar. bunu nasıl ayarlamak gerekir veya kaçıncı dakikada oyuncu değişiyor ( yoksa sakatlık anındamı geçerli bu)

414 Mesaj
29 Ocak 2012; 16:36:11 

quote:

iskitoxin hocam herşeyi çok iyi açıklamışsın teşekkür ederim. bi konu hakkında size bişey sormak istiyorum 3 gündür kafama takıldı henüz çözme fırsatım olmadı. auto subs. nasıl kullanılıyor tam anlamı ile anlamadım ben. örnek olarak bende 4 forvet var yedekte olan 2 oyuncuyu ekliyorum. ama maça çıkmıyorlar. bunu nasıl ayarlamak gerekir veya kaçıncı dakikada oyuncu değişiyor ( yoksa sakatlık anındamı geçerli bu)

sakatlıktan sonradır büyük ihtimal

Gamesliga

73 Mesaj
30 Ocak 2012; 17:42:47 

quote:

sadece sakatlık anında geçerli. mesela 70. dakikada x oyuncu çıksın y oyuncu girsin, ya da x oyuncunun kondisyonu 70'e düşünce y oyuncusu girsin şeklinde bir ayar yok. inşaAllah ilerde olur.

10 Mesaj
30 Ocak 2012; 22:47:20