Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 58 lik do you suffer anketi 50 olarak yayında kacırmayn derim ;)
  • 12. seviye statda gelistirmedigim kisim yok oyleki hepsi dolu diyor 157000 likti enson ki buseviyede boyle bir stad yok prime gelince hicbir faydasi yok hic vermesende enfazla olani versende sistem maglup edecekse ediyor dertleri para harcatmak hersezon en az 300-400 token harciyordum anketler sayesinde artik biktim onca zamanini ver sonra fiis uzun zamandan beri oynayan bunlari biliyor ama devam ediliyor bu kisiye kalmis birsey ben 1 yil dayana bildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sorun sizde bence takintili takiluyosunuz birakin akisina ben gunde bir kez baksrim adamlarda sorun varmi die onun disinda kasmam yok anket yapim yok kasim yenilirsemde umrumda bile degil xD akisina birakinnnnnn..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: sugg

1 yildir oynuyorum hep ben bilmiyorumdur diyerek sacmaliklarina ragmen oyuna devam ettim fakta sorun bende degil taktik strateji guc eski takimla devam etme oyuncu almak yerine eldeki oyunculari guclendirme yani denemedigim sey kalmadi sacma sapan takimlara yenilmek hic yenilgi almadan finale kalmak ve senden 7-8 kat gucsuz takima kirmizikart penalti vererek elenmek anladimki sorun bende degil sistem sacma sapan bu yuzsen oyunu birakiyorum hemde en iyi durumdayken oyun yoneticilerinin taaaa ......

Galibiyet primlerini arttırmayı denedin mi? Oyunda bu dahil, projektörlerden çimlerin durumuna kadar maçları etkileyen birçok faktör var aslında. Bir de aynı taktik her rakibe karşı yemeyebilir.

Fakat oyunda bir sorun olduğu gerçek. Ortalama kalitesi sizden çok aşağıda olan, hiç ummadığınız takımlara yeniliyorsunuz.

e oyunun zevkide burada değilmi .futbolu futbol yapan süprizler değilmi

unutmayın fenerbahçe - pendikspor vb bir çok örneği.

• quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

quote:

quote:

1 yildir oynuyorum hep ben bilmiyorumdur diyerek sacmaliklarina ragmen oyuna devam ettim fakta sorun bende degil taktik strateji guc eski takimla devam etme oyuncu almak yerine eldeki oyunculari guclendirme yani denemedigim sey kalmadi sacma sapan takimlara yenilmek hic yenilgi almadan finale kalmak ve senden 7-8 kat gucsuz takima kirmizikart penalti vererek elenmek anladimki sorun bende degil sistem sacma sapan bu yuzsen oyunu birakiyorum hemde en iyi durumdayken oyun yoneticilerinin taaaa ......

Galibiyet primlerini arttırmayı denedin mi? Oyunda bu dahil, projektörlerden çimlerin durumuna kadar maçları etkileyen birçok faktör var aslında. Bir de aynı taktik her rakibe karşı yemeyebilir.

Fakat oyunda bir sorun olduğu gerçek. Ortalama kalitesi sizden çok aşağıda olan, hiç ummadığınız takımlara yeniliyorsunuz.

Bir noktadan sonra bayıyor ve sinir bozuyor bu sürprizler yığını.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir noktadan sonra bayıyor ve sinir bozuyor bu sürprizler yığını.

aha bende şimdi 4-1 rovanşında eş gücte takıma 3-0 yenilip elendim :)) bende bırakcam vazgectim:)

• arkadaşlar merhaba. 58 tokenlek soruda takıldım. resim atıyorum..
     Top Eleven Manager - Facebook
  • quote:

58 lik do you suffer anketi 50 olarak yayında kacırmayn derim ;)

cevaplar hangi safyadaydı aradım bulamadım
  • qxpeace kullanıcısına yanıt
    161de ilk bası-162 de geri kalanı
  • hocam bana yardım edebilir misin bu anket nerde ve hangi cevaplar işaretleyeceğim
  • Arkadaşlar Spotflux yükledim ve kurdum. Fakat Peanut Labs a tıkladığımda malesef resimdeki durumla karşılaşıyorum . Sizce ne yapmalıyım? teşekkürler ...
  • jonh utaka kacıncı sayfadaykı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYZFIL

Arkadaşlar Spotflux yükledim ve kurdum. Fakat Peanut Labs a tıkladığımda malesef resimdeki durumla karşılaşıyorum . Sizce ne yapmalıyım? teşekkürler ...

hocam facebook profilini ayarlamak lazımmıs ama ne yapcaz hiç bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: PARS BİLİŞİM

quote:

Orijinalden alıntı: BYZFIL

Arkadaşlar Spotflux yükledim ve kurdum. Fakat Peanut Labs a tıkladığımda malesef resimdeki durumla karşılaşıyorum . Sizce ne yapmalıyım? teşekkürler ...

hocam facebook profilini ayarlamak lazımmıs ama ne yapcaz hiç bilgim yok

Tmm kardeşim çözdüm sorunu. Spotflux u açtım kapattım, düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Finally

Vay be Bi buna, bi Dragon City'e ve birde Marvel Avengers Alliance'ye yanıyorum

• Trialpay hatası alıyorum sürekli, bu sorunu yaşayan var mı, nasıl çözebiliriz(Farklı tarayıcılarda da denedim, çerezleri de sildim olmadı)
  • Sorry! We're having trouble contacting this partner's website. Please try something else and we'll get this fixed soon.

peanut labs anketlerinde elemeyi geçince sayfaya bağlanma hatası veriyor, partner dediği de anketin sayfası sanırım. Genel bi sorun mu yoksa yapmam gereken bişey var mı arkadaşlar?
  • lessthanperfect L kullanıcısına yanıt
    Zenmate kullanıyorsan onda böyle bir sorun var şu sıralarda..Softether veya başka program kullanmanı öneririm..
  • kazandıgım tokenler hesabıma yüklenmiyor
  • Ligi kılpayı 4. bitirdim. Elimdeki kadro ile yarın başlayacak olan yeni sezonda bütün kulvarlarda patates olurum gerçi.
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.