Şimdi Ara

OCZ, Fatal1ty Profess1onal serisi DDR3 bellek modülünü gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ASRock'ın yeni nesil Sandy Bridge işlemci ailesi için hazırladığı P67 çipsetli Fatal1ty Profess1onal anakartını tanıtmasının hemen ardından, OCZ'den de bir açıklama geldi ve firma Fatal1ty markalı yeni bellek modülünü tanıttı. OCZ'nin Blade 2 serisi DDR3 bellek kitleri için geliştirdiği özel soğutucu tasarımını kullanan yeni bellek modülünün, Intel'in Sandy Bridge platformu için optimize edildiği ve standart olarak 1600MHz'de çalıştığı bildiriliyor.

Yüksek performans tutkunları için aynı zamanda hız aşırtma dostu olduğu belirtilen yeni bellek modülünün ve bu modülün çiftini kullanan bellek kitlerinin yakında satışa sunulması beklenirken, fiyatlar hakkında henüz hiç bir açıklamanın yapılmadığını da ekleyelim.

• şu 1' e gıcık oluyorum arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss.

şu 1' e gıcık oluyorum arkadaş.

ben de
  • Ne fatalitymiş aarkadaş herşeyin bir fatality sürümü var
  • Performansı bi yana bu adamlar ram tasarımları acayip şık oluyor. DDR2 fatal1ty kullanıyorum hala baktıkça bakasım geliyor :D
  • Fatality ürünlerinin tasarımları hakikaten süper oluyor
  • 2000 mhz cl8 olsa alınır aslında
  • Ürün çok güzel görünüyor ancak hala tasarım konusunda bana göre 1 numara g.skill
  • OCZ 1 numara bellek işinde 800 mhz lık belleği 1026 çıkartıyorum banamısın demiyor.1100+ çıkarabilenlerde var bu ram de 2000 mhz görür
  • tabiki herşeyin fatal1y'sürümünü çıkartacaklar, en iyi oyuncu ile yapılan kart, en iyi oyuncu'nun tercih ettiği marka ( anakart, ram, ekran kartı, işlemci ) bunların hepsini "en iyi oyuncu" lansmanıyla üretirsen ( zaten 93489759 tane model üretiyorsun her şey için zor olmasa gerek ) talep patlaması yaşayacağın aşikar... kısaca pazarlama stratejisi. Hakkaten tasarım çok güzel MxFxOx'in dediği gibi 2000 mhz oc performansı beklenebilir...

***** ram modülünü çıkartıp üst kısmı ile saçlarınızı gönül rahatlığıyla tarayabilir, fön çekebilirsiniz ^^
  • Fatal1ty sürümü olan tüm ürünler Tasarım ve performans açısından çok güzel oluyor..
  • OCZ yi işte bu yüzden seviyorum Tasarım süper performans harika.
  • katılıyorum... en az 2000 mhz olmalıydı böylece 2200-2250 yi rahat görürdü... tabi önce 1600 den vurgun vur sonra 2000 i çıkarırsın.... alıştığımız değişmez stratejiler...
  • Fatality adamın adı paraq oldu :D
  • Ocz bellek üretimini bırakmıyormuydu ? Ben öyle hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingsk

Ocz bellek üretimini bırakmıyormuydu ? Ben öyle hatırlıyorum.

bu 7 ocak 2011 de açılmış bir konu ayrıca OCZ Şubat 2011'den itibaren bırakıyor detaylı bilgi ;http://forum.donanimhaber.com/m_46017267/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.