- x
Eşit ağırlık mı Sayısal mı ? Biri yardım etsin lütfen.
12 Cevap4515 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

12 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:13:27 

Arkadaşlar ben şu an fen lisesi son sınıf öğrencisiyim.Fen lisesi olduğumdan dolayı sayısalım.Fakat şu an eşit ağırlığıda düşünüyorum acaba ne yapsam diye. Eşit ağırlıktan girersem ilk 1000 e rahat girebileceğime inanıyorum.Sayısaldan girersem den ilk 10-3 bin diye düşünüyorum girebileceğim yer.Sayısal da mühendislikleri tercih edebilirim ve tıpları (fakat tıp istemiyorum).İstediğim mühendislikler ise elektrik elektronik- makine -otomotiv mühendisliklerini istiyorum.Şuan ki durumla ise İtü Odtü TOBB gibi üni lere girebilirim fakat Boğaziçi dir Koç ve bilkent zor gibi gözüküyor.Fen 2 den eksiklerim var.

Eşit ağırlık seçersem ise Boğaziçi işletme Galatasay hukuk koç ekonomi gibi bölümler olabilir ancak(hukuk pek düşünmüuorum).EA da gidebileceğim yer çok sınırlı yani 2 3 yer var sadece eğer kazanamazsam daq bir daha girmek zorunda kalırım.

Sizce ne yapmalıyım?Boğaziçi İşletme veya Koç Ekonomi den mezun olsam nerelerde çalışabilirim ne kadar maaş alırım ne mevkilere gelebilirim gibi düşüncelerim var.Bunlara açıklık getirebilirseniz çok sevinirim çok muallaktayım. TEŞEKKÜRLER.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Ocak 2011; 19:17:16 

Sayısal derim.Krallar gibi gir oku.Eczacılık düşünmezmisin.Kral meslek.Oturduğun yerden bilgisayar başında iş.Ohh

1 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:19:18 

İlk 10.000'e girebilceksen sayısal seç derim.

12 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:24:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Sayısal derim.Krallar gibi gir oku.Eczacılık düşünmezmisin.Kral meslek.Oturduğun yerden bilgisayar başında iş.Ohh

Eczacılıkta artık esnaflık gibi oldu.Sermaye lazım + iyi bir yer vs vs

İlk 10000 girebileceğimi düşünüyorum fakat 10000 girsem ne olucam anca itü elektronik falan olur ama sanki Boğaziçi işletme çok daha iyi gibi geldi ?

1 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:27:24 

Bir şirketin başına geçmen için şirketin çalıştığı alanda bilgi sahibi olman seni öne geçirir diye düşünüyorum bi mühendis olarak da o görevi görebilirsin bir seneden sonra ya da mba filan yapabilirsin. Olmadı ben illa işletme tarzı istiyorum dersen işletme mühendisliği var sayısalda.

195 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:36:04 

E.A'dayım.Açıkçası pişman oldum.Sayısal bölümler daha cazip geliyor.Fakat bu demek değildir ki E.A da meslek yok.Örneğin; psikoloji çok iyi bir bölüm ama puan yüksek.Zaten E.A da puanı yüksek olan bölümler de iş var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

451 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:38:42 

sayısala devam hocam ea ta bir de puan eksiğin olacak az buçuk.

Boş sayfaya imza atmam arkadaş!

12 Mesaj
6 Ocak 2011; 19:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: murettep

sayısala devam hocam ea ta bir de puan eksiğin olacak az buçuk.

Ben bide şunu düşünüyorum acaba şimdi normal şekilde mf ye çalışşam fakat edbiyat 2 ve coğrafya 2 yede baksam yani EA nın derslerine de lys de ikisinede girsem iki alandanda tercih yapabilir miyim ?

veya ikisini aynı anda sağlıklı yürütebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concussione -- 6 Ocak 2011; 19:51:12 >

451 Mesaj
7 Ocak 2011; 20:35:24 

hepsine girip de tercih yapabilirsin bildiğim kadarıyla ama yürütmek hiç de kolay olmaz

Boş sayfaya imza atmam arkadaş!

179 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:18:52 

arkadaşım sayılsalda çok zorlanırsın senin için en güzel seçenek Türkçe Matematiktir Yani Eşit Ağırlık ..

King ReiZz

2429 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:31:31 

10000 = Van yüzüncü yıl üni. tıp.
hayırlı olsun
düzeltme: konuyu tam okumamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 7 Ocak 2011; 11:32:41 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6076 Mesaj
7 Ocak 2011; 21:35:17 

eşşek gibi ders çalışmak var ama

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ocak 2011; 21:39:00 

ben saysen esit agirlik sectim ve arkadaslarimin yarisi sayisal.gel gorki 2.donem hepsi esit agirliga gecicek
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Eşit ağırlık mı Sayısal mı ? Biri yardım etsin lütfen.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625