Şimdi Ara

FİTNESS-SPOR SALONLARI FİYAT LİSTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
17
Favori
494.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor salonları hakkında fiyat araştırması yapanlar içinde faydalı olabilir diye düşündüm.
    Gittiğiniz salonların adını,saat limiti varmı,yerini bir de fiyatını yazarsanız bir veri tabanı oluşturabiliriz.
    Ben ana mesaja eklerim hepsini.

Katılımcılara şimdiden teşekkürler.

1-The Balance Club 130 Tl (Bütün Gün,Saat Limiti Yok),Göztepe/İstanbul
    2-Küçükyalı Star Gym - 65 tl limitsiz
    3-Mars Athletic Club (Kanyon) 160 Limitsiz *1
    4-Küçükyalı Karakoç : 80 tl
    5-Kozyatağı Byotel-Byofit 100tl *2
    6-Metro City essporto 208Tl (Yıllık 2500 tl 12 taksit )
    7-Efor Spor Merkezi 60Tl
    8-Hasan Doğan Spor Komplexi 70Tl*3
    9-Güneş spor salonu 45(Öğrenci)*3
    10-Ytü 90Tl (Yıllık)
    11-İsmek Bedava(haftada 3 gün (sağlık raporuyla))
    12-Extren Fitness Club 50Tl Antalya/merkez
    13-Burhaniye Fitness Center 60/80 (Öğrenc/Sivil) Balıkesir
    14-Most Lıfe Club 1.670tl (1yıllık) Ankara/Kentpark
    15-World GYM 100 TL sınırsız *4
    16-Pendik fit body club 600(1 Yıllık)
    17-Özcan abinin salonu 65Tl*5
    18-İstanbul feneryolunda 90Tl*5
    19-Sefaköy yüzme havuzu 1050Tl(yıllık)
    20-merit life club 1400 tl(dogu ataşehir)
    21-cakmak pro gym 70
    22-İzmit Sporium 80Tl(İzmit)
    23-DW Sports Fitness 150 $ Blackpool
    24-Bilgi Havuz 400 (6 ay) /600 (1 Yıllık) dolapdere bilgi üniversitesi. *ayrıntılı bilgi2.sayfa 2. mesaj
    25-Armada MACFit Yıllık Sınırsız üyelik 960 lira 12 taksit -2014 Fiyatı
    26-Pamuk Spor Tesisleri 6 aylık 550 TL -2014 Fiyatı
    27-Ankara Çayyolu NeoLife Club 1 yıllık sınırsız 2100 TL -2014 Fiyatı
    28-
    29-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisso -- 19 Mart 2014; 11:20:24 >

• zucchero kullanıcısına yanıt
    Ankara Çayyolu civarındaki Neolife spor merkezinin eski bir üyesi olarak bazı tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Kayıt anında her şey çok güzel görünüyor. İnsanlar kibar saygılı ortam nezih vs gibi duruyor. Ancak kayıttan sonra size bir program veriliyor ve ondan sonra da hiç bir şekilde hocalar ya da diyetisyen sizinle ilgilenmiyor. Eğer siz gidip yardım istemezseniz sizin durumunuzu takip eden kimse olmuyor. Başta bir kaç ayda bir kontrol vs olacak diyorlar ancak arayan soran olmuyor. Bazı akşamlar çok yoğun olabiliyor. Ayrıca spinning odası çok küçük ve havasız idi.

Gelelim üyelik iptaline. Neolife ilk kurulurken üyelerine "Bizde istediğiniz zaman neden göstermeksizin üyelik iptal hakkınız var, başka hiç bi yerde böyle bir şey yok" diye hava atıyordu. Biz de iyiymiş o zaman üye olalım dedik. Bir süre sonra yurt dışına gitmem nedeni ile iptal başvurusunda bulunmak durumunda kaldık ve Neolife muhasebecileri ile tanıştık. Orada bir Kemal var. Allah kimseyi böyle adamlarla muhatap olmak zorunda bırakmasın. Üyelik iptal dilekçesi veriyoruz, 1 ay içinde ödenecek diyor. 1 ay sonra arıyoruz, ben öyle bi şey demedim diyor bu Kemal. Madem ağzından çıkanı kulağın duymuyor ya da hatırlayamıyorsun o zaman yazılı olarak bize tarih ver diyoruz. O zaman da öyle bir şey yapamayız diyor. Ay sonunda ödeyeceğiz diyor. Ay sonu geliyor, bu sefer gelecek ay ödeme kararı alındı diyor. Söz veriyor tutmuyor. Konuşunca yalan söylüyor. Bu adam dışında başka kimseyle de muhatap olamıyorsunuz. Benim gibi benzer durumda olan 3 tanıdığım var. Şikayetim var .com 'da da aynı durumdan muzdarip olanlar var. Burdan bakabilirsiniz:

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/neolife-club

Ayrıca yeni açıldığı için zaman zaman tadilat çalışması vs oluyor. Bir defasında bu çalışmalar sırasında yangın da çıkmıştı. Bu da haberi:

http://www.cayyolu.com.tr/haber/Cayyolu-Neo-Life-ta-yanginin-sebebi-belli-oldu/93707

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbağcı -- 30 Eylül 2014; 14:53:14 >

• ben kanyon Mars Athletic Club Kanyona gidiyorum fitnesste var sana özel ölçüm yapıorlar nereni geliştirmek istiyorsun ne yapmak istiyorsun diye günlük program yazıorlar sana örn ben selülitlerimden yok olmak için özel fitness programı yaptırdım çok güzel bir yer yorulduğunda dinlenme odaları var gidip orada uyuyabiliyorsn ama tuzlu biraz arkadaşım o kadar verebilirmisin bilmiyorum ama ben oraya normal günlük sporumu yapmak için gidiyorum buhar odası sauna hamam da havuz bi ton şey el izini tarıolar o şekilde giriş yapıorsn

KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ İÇİNDE Mars Athletic Club ben 5 ay önce 2500 1 senelik vermiştim sınırsız üyelik yani şimdi dahada çok inmiş aylık 160 fln düşmüş aylık limit sadece aşağıdaki saatlerdir size uygun olan üyelikleri yazdım yardımcı olabilirsem ne mutlu iki DH görürüz ii olur:D limit sadece saatlerdir yani

SINIRSIZ:06,30 23,00 HAFTA SONU:09,00-21,00
    LİMİTLİ 1:06,30-11,00 & 20,30 23,30 HAFTA SONU:09,00 12,00 & 18,00-21,00
    LİMİTLİ 2 SADECE HAFTA İÇİ:09,00 17,00
    LİMİTLİ 3 SADECE HAFTA İÇİ: 06,00-23,00
    LİMİTLİ 4 SADECE HAFTA SONU: 09,00-21,00
    18 yaş altını bilmiorm
    yardım edebildiysem ne mutlu sahibi gibi yazmışım beee:D

• Kadiköy Üsküdar civarı fiyat aralığı hakkında bilgisi olan var mı _
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbağcı

Ankara Çayyolu civarındaki Neolife spor merkezinin eski bir üyesi olarak bazı tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Kayıt anında her şey çok güzel görünüyor. İnsanlar kibar saygılı ortam nezih vs gibi duruyor. Ancak kayıttan sonra size bir program veriliyor ve ondan sonra da hiç bir şekilde hocalar ya da diyetisyen sizinle ilgilenmiyor. Eğer siz gidip yardım istemezseniz sizin durumunuzu takip eden kimse olmuyor. Başta bir kaç ayda bir kontrol vs olacak diyorlar ancak arayan soran olmuyor. Bazı akşamlar çok yoğun olabiliyor. Ayrıca spinning odası çok küçük ve havasız idi.

Gelelim üyelik iptaline. Neolife ilk kurulurken üyelerine "Bizde istediğiniz zaman neden göstermeksizin üyelik iptal hakkınız var, başka hiç bi yerde böyle bir şey yok" diye hava atıyordu. Biz de iyiymiş o zaman üye olalım dedik. Bir süre sonra yurt dışına gitmem nedeni ile iptal başvurusunda bulunmak durumunda kaldık ve Neolife muhasebecileri ile tanıştık. Orada bir Kemal var. Allah kimseyi böyle adamlarla muhatap olmak zorunda bırakmasın. Üyelik iptal dilekçesi veriyoruz, 1 ay içinde ödenecek diyor. 1 ay sonra arıyoruz, ben öyle bi şey demedim diyor bu Kemal. Madem ağzından çıkanı kulağın duymuyor ya da hatırlayamıyorsun o zaman yazılı olarak bize tarih ver diyoruz. O zaman da öyle bir şey yapamayız diyor. Ay sonunda ödeyeceğiz diyor. Ay sonu geliyor, bu sefer gelecek ay ödeme kararı alındı diyor. Söz veriyor tutmuyor. Konuşunca yalan söylüyor. Bu adam dışında başka kimseyle de muhatap olamıyorsunuz. Benim gibi benzer durumda olan 3 tanıdığım var. Şikayetim var .com 'da da aynı durumdan muzdarip olanlar var. Burdan bakabilirsiniz:

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/neolife-club

Ayrıca yeni açıldığı için zaman zaman tadilat çalışması vs oluyor. Bir defasında bu çalışmalar sırasında yangın da çıkmıştı. Bu da haberi:

http://www.cayyolu.com.tr/haber/Cayyolu-Neo-Life-ta-yanginin-sebebi-belli-oldu/93707

dostum geçmiş olsun diyorum. tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. neolife ı alternatiflerden çıkardım o zaman. bilgi almaya gittiğimizde hocalar sizinle o kadar çok ilgilenecek ki bıkacaksınız demişlerdi

• Sports International'ı tavsiye ederim, Şişli'ye yakın olanlar için. Fena değil, biraz küçük ama bir Ankara markası olduğu için genelde her şeyi temiz ve düzenli. Sorun olduğunda da hemen ilgileniyorlar, sürekli arayıp memnuniyet ölçüyorlar.

MAC G-Mall'den fiyat alacağım ama bu yıl üyeliğim bitince, bir de orayı denemek istiyorum. Bu aralar fiyat alan oldu mu hiç?
  • Izmit için tavsiyeleri alabilir miyim fitness artı boks?
  • boraaktas kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Aradan yıllar geçmiş olsada yine de cvp yazarak birilerine yardımcı olmasını isterim. Sporcard dye bi site var. Orada istediğiniz üyelik seçeneğiyle istediğiniz bölgede spor salonu bulabiliyorsunuz. Salon salon gezmektense tek bir sayfada size uygun salonlara ulaşıyorsunuz. Çok kolay ve faydalı bir site. Sporcardı ziyaret etmenizi taavsiye ederiiim
  • Antalya Fener ateş pahası Medline var 1 aylık 85 tl 3 aylık 290 tl istiyor. Aygün gymde 100 tl aylık. Awaros falan zaten söylemeye gerek yok. Kepezde yeni açılcak olan var aylık 25 tl imiş ama oda bana uzak ne yapcağımı bende anlamadım. Önerisi olan varsa ucuz bir spor salonu olarak yorum beklerim.
  • küçükyalı star gym - 65 tl limitsiz
  • @gizem111 hocam amma yazmışsın ben kendim için değil başkalarının belki işine yarayabilir diye böyle bir konu açtım.
  • küçükyalı karakoç : 80 tl
  • Kozyatağı Byotel-Byofit

Bronz paket: Hafta içi limitli-hafta sonu limitsiz > 100 TL
    Gold paket: Hafta içi ve hafta sonu limitsiz > 200 TL

*Her gün yararlanılabiliyor.

Yüzme, sauna, plates gibi diğer tüm her şey mevcut. Ayrıca kozmetik ürünlerinden %20 daha uygun yararlanılabiliyor vs. :)
  • Paylaşımlar için teşekkürler.
    Liste kabarmaya başladı.
  • metro city essporto 2500 tl 12 taksit
  • EFOR SPOR MERKEZİ - BAHÇELİEVLER
    Ayda 60 TL ( Giriş için kart çıkartıyorlar. 10 TL tek seferlik.)
    -Body building
    -Fitness
    -Zayıflama
    -Kilo alma
    Ayrıntılı bilgi için sitesine bakabilirsiniz.
    HASAN DOĞAN SPOR KOMPLEKSİ - BAHÇELİEVLER
    Ayda 70 TL ( Ön kayıt yaptırdım üçü bir arada fiyatı bu. Yalnız yüzme için sağlık raporu ve tahliller gerekiyor. )
    - Fitness
    - Yüzme
    - Hamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mackalimert -- 7 Ocak 2011; 18:31:45 >
  • ytü-yıllık sınırsız 90 tl-davutpaşa
    güneş spor salonu-sınırsız aylık öğrenci 45 tl-mecidiyeköy

dipçik:ytü günlük 5 tl

ytü=yıldız teknik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 7 Ocak 2011; 19:22:18 >
  • bilgilendirmeler için teşekkürler.
    ilk 10 spor salonuna ulaştık.
    Fiyatlarda yerleşim bölgelerine göre değişiklik fazla oluyormuş.
  • başka ekletmek istediğiniz salon varsa ekleyebilirim.
  • Bu listenin peşini bırakmayın başlayacak arkadaşalra referans olur

Konuyu açan arkadaşı tebrik etmek lazım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.