Şimdi Ara

FİTNESS-SPOR SALONLARI FİYAT LİSTESİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
17
Favori
494.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmeke giden var mı arkadaşlar ? haftada 3 gün ama istediğimiz saatte gidebiliyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

beylikdüzü njoy plus 12+1 ay 1000 tl ye birkaç saat önce kayıt oldum.10 taksit.aylık 75 civarı ediyor yani.

bende 4 şubatta beylikdüzü njoy plusa gittim. sadece yıllık üyelik yapıyorlarmış. ve bana yıllık taksitli 1660 TL; nakitte 1490 TL dediler. Aradan geçen 20 günde bayağı artış göstermiş.... bana fazla geldi. yazılmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doveinist

quote:

beylikdüzü njoy plus 12+1 ay 1000 tl ye birkaç saat önce kayıt oldum.10 taksit.aylık 75 civarı ediyor yani.

bende 4 şubatta beylikdüzü njoy plusa gittim. sadece yıllık üyelik yapıyorlarmış. ve bana yıllık taksitli 1660 TL; nakitte 1490 TL dediler. Aradan geçen 20 günde bayağı artış göstermiş.... bana fazla geldi. yazılmadım.

Araligin ortasinda bu fiyata yazilirken orda calisan bir abim fiyatin cok articagini soylemisti.araligin ortasinda yazilmistim ben ama babamin ciddi saglik sorunlari cikinca hic icimden gelmedi henuz 1 kere bile gitmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar Bakırköy özellikle merkezde var mı bildiğiniz fiyatları nasıl acaba?
  • Denizli'den yazan olurmu acaba?
  • eyüp te bilen varmı arkadaşlar benimde pmyo için hazırlanmam gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arhilos25

Aile paketi haftanin hergunu sinirsiz. 2500TL-Sports İnternatinal..

Havuz
    Squash
    Fitness
    Sahuna
    Buhar Odasi vs vs...

yok artık ya :) hangi il hocam ? Bana(sadece öğrenciye) 2400 tl dediler sizin fiyattan üye olabilirdim halbuki.
  • darüşşafaka life gym arena 2700 liradan kapıyı açıyolar. Ben 1900e kaydoldum. 7 gun açık sabah 6dan akşam 10a kadar açık. Açık kapalı havuz, tenıs squash kortu basket sahası studyo dersleri-rpm yoga pilates tarzı- ve dediklerıne gore avrupanın en buyuk fitness merkezi. Ayrıca essportoya 2500 yazmışsınız pazarlıkla ben 1800e indirmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dobermann -- 6 Şubat 2012; 12:49:21 >
  • Bağcılar güneşlide güzel yer var mı? Kick box da olur.
  • Yenibosna taraflarında güzel salon bilen var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doveinist

quote:

Araligin ortasinda bu fiyata yazilirken orda calisan bir abim fiyatin cok articagini soylemisti.araligin ortasinda yazilmistim ben ama babamin ciddi saglik sorunlari cikinca hic icimden gelmedi henuz 1 kere bile gitmedim.

hatta konuşmada her ay danışmanların belli sayıda yapması gerekmiş, ve o gün iki kişinin uygunsuz davranışlardan dolayı kayıtları silinmiş ve bu nedenle kotasında azalma olmuş o yüzden bi 200 lira daha indirim olabilir, dedi. tuhaf bir teklif gibi geldi. sıkı pazarlık mı gerekti acaba bilemedim.

• Yeni açılan atlantis 2400den açıyor ağzını 2000tlye indiriyor

Ankaradan yazan olur mu
  • Hasan Doğan Spor Kompleksi'nde ücretsiz fitness var mı? 10 tl verip kaydolma var mı yani ?
  • Arkadaşlar şuan anadolu yakasında bir salona gidip , güncel fiyatları yazabilecek olanlar var mı? Yarın akşama kadar yazan olmazsa Küçükyalı Star Gym'e kayıt olmaya gideceğim.
  • Kartal - 50 tl kilisenin arkasındaki spor salonu.
    Kartal atalar - caroline gym 1100 tl 12 ay
  • küçükyalı Star Gym aylık 80, 3 aylık 200

ve 6 aylık 350 sanırım yıllığı da 650 galiba.
  • arkadaşlar küçükyalı maltepe içerenköy civarında iyi biliğiniz salon var mı kilo vermek amacıyla gidiceğim.
  • Bende burda sorayım Ankara Kızılay/Aydınlıkevler de tavsiyeleriniz nerelerdir ?
  • Antalya/Merkez (Murat paşa) Güllük üzerinde

Tam aylık 90TL
    Öğrenci aylık 70 TL
    Tabi gideceğiniz süreye göre indirim yapıyorlar.Yıllık giderseniz aylık 40 TL'ye denk geliyor 480 TL yıllık ücret.

Ben dün başladım adamın Almanya'da birincilikleri var adı Ertuğrul.İlgi çok iyi, limitsiz saat kaçta açıldığını bilmiyorum ama 23:00'da kapanıyor.Adamlar başınız da bekliyor yanlışlarınızı düzeltip doğrusunu yaptırıncaya kadar uğraştırıyorlar on numara bir ilgi var.
  • Hiçbiri beş para etmez dışarda koşarak bol bol oksijen almak bin basar bunlara hemde bedava :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.